Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:41




Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 


Чи читали ви книги Людмили Плет?
Читав (ла) всі чотири книги 17%  17%  [ 2 ]
Читав (ла) лише першу трилогію (або хоча б одну книгу з трилогії) 50%  50%  [ 6 ]
Читав (ла) лише четверту книгу 0%  0%  [ 0 ]
Чув про ці книги, але не читав(ла) 8%  8%  [ 1 ]
Взагалі не чув(ла) про ці книги 25%  25%  [ 3 ]
Всього голосів : 12
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Книги Людмили Плет
1933
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 14:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Якось зайшов на форум Иисус.ru і побачив тему по обговорення Книг Людмили Плет. Оскільки я прочитав всі чотири книги, ця тема мене зацікавила. Але прочитавши відгуки на форумі, я пережив шок. Там хтось прочитав четверту книгу Л.Плет і щось чув про перші три. Причому, щосили хвалить цю книгу, а перші три називає шкідливими і небезпечними (бо хтось щось таке сказав).
Я прочитав всі чотири і в мене склалося прямо зворотнє враження. А які ваші думки про цей феномен: Книги Людмили Плет.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1934
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 14:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
А про що ці книги?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1935
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 14:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Перші три книги про дивні Господні діла через мужа Божого Ерло Штегена, який до сьогодні трудиться в Південній Африці, а також і в Європі.
1. Пробуждение начинается с меня.
2. Ибо время начатся суду с дома Божия.
3. Глас вопиющего в пустине.

А четверту книгу Л.Плет вже написала про себе.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2255
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2006, 18:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Це дуже корисні книги, які містять розповіді про місіонерство проповідника Ерло Штегена у Південній Африці, про те як Бог навчив його смирятися, про Божі чуда і Божу милість! Усім рекомендую прочитати!

Що стосується четвертої книги Л.Плет - я її не читав (лише переглянув), бо просто не міг читати - там стільки бруду, що не раджу її нікому читати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7030
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2007, 14:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Я теж читала перші три книги Л. Плетт і саме збиралася взятися за четверту, але після вище вказаних порад... :(




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
24035
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 15:12 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Що стосується четвертої книги Л.Плет - я її не читав (лише переглянув), бо просто не міг читати - там стільки бруду, що не раджу її нікому читати.


Я теж коли цю книгу переглянула, то не сприйняла написане там, але коли почала читати, то моя думка змінилася. Я пережила, як Людмила, подібне розчарування у таких "трудівниках", які вимогливі до всіх крім себе. Це і є початком їхнього падіння. А саме: коли ми маємо в серці осуд до гріхів інших, не думаючи, що без благодаті самі не зможемо протистояти будь-якому гріху. Коли дивуємося "як він (вона) може так робити, то Бог часто нас допустить до того ж промаху і будемо вже дивуватися "як я міг (могла) так поступити.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книги Людмили Плет
24079
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 11:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Справа в тому, що я особисто знаю людей з місцевості, де зараз проживає Людмила Плет (Німеччина), і чув їхні враження про теперішню діяльність, яку розгорнула ця "діячка". Гордість - це дуже небезпечна бацила, яка починається з невеликої пихи, а потім так розростається, що людина інколи вже не в силах подолати її. Браття бачили цю бацилу, намагалися Людмилі допомогти, але було вже пізно. І весь цей свій бруд, який накопичився в її серці, вона й вилила на сторінках своєї четвертої книги. Це побачити - непросто, бо наче так все добре пише вона. Треба мати духовні чуття і досвід, щоб це побачити. Читач може накладати її розповіді на своє життя і також заразитися цією хворобою: "всі навколо одні безбожники, і тільки я один/одна праведний/а".
А місія Ерло Штегена, він сам і його браття, активно трудяться на ниві Божій і сьогодні, вони не змінилися жодним чином (хіба що досягнули, можливо, більшої святості, яка й проявляється у безмірній скромності і покорі). Ми часто спілкуємося з ними і можемо засвідчити, що ці люди далі твердо стоять на дорозі Господні. Вони сильно відрізняються від нинішніх "діячів" на ниві Божі, які пнуться на телебачення, розїжджають на дорогих машинах, від гордості їх аж розпирає. Скромність трудівників місії Ерло Штегена аж вражає від незвичності. У цьому кожен може пересвідчитися, вони кожного року проводять конференції в Польщі, Румунії, а з минулого року і в Росії - в Ліпецьку. Буде й цього року, детальніше читайте у цій темі.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книги Людмили Плет
24081
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 14:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Taj написав:
Справа в тому, що я особисто знаю людей з місцевості, де зараз проживає Людмила Плет (Німеччина), і чув їхні враження про теперішню діяльність, яку розгорнула ця "діячка". Гордість - це дуже небезпечна бацила, яка починається з невеликої пихи, а потім так розростається, що людина інколи вже не в силах подолати її. Браття бачили цю бацилу, намагалися Людмилі допомогти, але було вже пізно. І весь цей свій бруд, який накопичився в її серці, вона й вилила на сторінках своєї четвертої книги. Це побачити - непросто, бо наче так все добре пише вона. Треба мати духовні чуття і досвід, щоб це побачити. Читач може накладати її розповіді на своє життя і також заразитися цією хворобою: "всі навколо одні безбожники, і тільки я один/одна праведний/а".
А місія Ерло Штегена, він сам і його браття, активно трудяться на ниві Божій і сьогодні, вони не змінилися жодним чином (хіба що досягнули, можливо, більшої святості, яка й проявляється у безмірній скромності і покорі). Ми часто спілкуємося з ними і можемо засвідчити, що ці люди далі твердо стоять на дорозі Господні. Вони сильно відрізняються від нинішніх "діячів" на ниві Божі, які пнуться на телебачення, розїжджають на дорогих машинах, від гордості їх аж розпирає. Скромність трудівників місії Ерло Штегена аж вражає від незвичності. У цьому кожен може пересвідчитися, вони кожного року проводять конференції в Польщі, Румунії, а з минулого року і в Росії - в Ліпецьку. Буде й цього року, детальніше читайте у цій темі.

:? Може й так, важко щось сказати не знаючи ситуації докладно. Та все одно, особисто я через духовні уроки, які Людмила описує в книзі я духовно збудувалася, (наприклад, реакція віруючих на те, що вона просила у них прощення). А на книгу випадково натрапила, хоча випвдковостей у Бога і Його дітей не буває.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>