Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:09




Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Що таке ГРІХ?
37041
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2012, 23:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 лютого 2014, 18:34
Написано: 31
То що таке ГРІХ?

    1 Івана 3:4 - Огієнко
    Кожен, хто чинить гріх, чинить і беззаконня. Бо гріх то беззаконня.

      1 Івана 3:4 - Куліш
      Кожен, хто робить гріх, робить також беззаконнє, і гріх єсть беззаконнє.

      То що таке гріх? Беззаконнє? Беззаконнє - це що, "безпредєл"?

      На мою думку англійський переклад Короля Якова краще відображає суть питання -

        1John 3:4 - King James Bible
        Whosoever committeth sin transgresseth also the law: for sin is the transgression of the law.

        Отже переклад 1John 3:4 - King James Bible:
        Хто чинить гріх порушує також Закон: бо гріх є порушення Закону.

        Ось так, а це вже конкретно повертає нас до Закону Мойсея. Отже ще раз: Хто чинить гріх порушує також Закон: бо гріх є порушення Закону.

        Вивчи Закон, виконуй його а не порушуй то і не будеш грішити.

        З повагою, Юрій Скулеба


        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37042
        UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2012, 21:53 
        Аватар учасника

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        15 листопада 2023, 22:17
        Написано: 478
        Звідки: Тернопіль
        Віровизнання: християнин
        Гріх - це непослух і противлення Божій волі.




        «... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
        «А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37044
        UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2012, 18:28 

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        09 лютого 2014, 18:34
        Написано: 31
        Мир!
        taras15 написав:
        Гріх - це непослух і противлення Божій волі.

        ГРІХ - це непослух і противлення волі Отця Небесного - Яхве. Це коли ти ідеш у супермаркет щоб купити сала, бо у Левит 11:7 Він сказав що свиню їсти не можна, бо вона нечиста для тебе. Людина була створена по Його образу і подобі і повинна бути свята як Він святий - це наказ (Левит 20:26, Левит 19:2, Левит 11:45, Левит 11:44, Матвія 5:48, 1 Петра 1:16).
        ГРІХ - це розпуста, перелюб, содомія, скотолозтво. Усі ці вчинки це - ГРІХ, бо це є непослух і противлення волі Отця Небесного, порушення Його Святого Закону написаного у Святому Писанні.
        ГРІХ - це свідчити неправдиво на ближнього свого, це красти, вбивати, не виплачувати зарплатню найманому працівникові понад домовлений час.
        Ще написано: не жадай дому сусіда твого, ні дружини його, ні слуги його, ні служниці його, ні вола його, ні осла його, ні будь-чого що належить сусіду твоєму, як і Спаситель сказав у Матвія 5:28, бо це також порушення Закону - а отже ГРІХ.
        На останок:
        1 Івана 3:4 - Біблія Короля Якова
        Хто чинить гріх порушує також Закон: бо гріх є порушення Закону.

        Хай Яхве благословить твоє розуміння!

        З повагою, Юрій Скулеба


        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37046
        UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2012, 00:18 
        Аватар учасника

        Стать: Вона
        Востаннє тут були:
        10 вересня 2016, 17:27
        Написано: 875
        Звідки: Буковина
        Віровизнання: християнин
        yuriyskuleba написав:
        Це коли ти ідеш у супермаркет щоб купити сала, бо у Левит 11:7 Він сказав що свиню їсти не можна, бо вона нечиста для тебе. Людина була створена по Його образу і подобі і повинна бути свята як Він святий - це наказ (Левит 20:26, Левит 19:2, Левит 11:45, Левит 11:44, Матвія 5:48, 1 Петра 1:16).

        На останок:
        1 Івана 3:4 - Біблія Короля Якова
        Хто чинить гріх порушує також Закон: бо гріх є порушення Закону.

        Так, гріх є порушенням закону, але не лише Закону Мойсеєвого, даного євреям. Але одвічного закону, про якого Біблія каже: "Бо ввесь Закон в однім слові міститься: Люби свого ближнього, як самого себе!" Галат. 5:14
        Значить, гріхом є не те, що входить в людину (зокрема, свинина) а все, що виходить із її серця, шкодячи ближнім, принижуючи їх. (Мт. 15:11)




        Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
        +4
        (4-0)
         
         URL Догори
        ДописДопис був видалений | видалив: yuriyskuleba | 13 серпня 2012, 18:24.
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37056
        UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2012, 18:44 

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        09 лютого 2014, 18:34
        Написано: 31
        Підсніжник написав:
        Так, гріх є порушенням закону,
        Закону Мойсея.
        Підсніжник написав:
        але не лише Закону Мойсеєвого, даного євреям. Але одвічного закону,
        ??? Якого ще одвічного Закону? Закон Мойсея був до Мойсея, це правда.
        Підсніжник написав:
        про якого Біблія каже: "Бо ввесь Закон в однім слові міститься: Люби свого ближнього, як самого себе!" Галат. 5:14
        Це - Левит 19:18,34, третя книжка Мойсея.
        Підсніжник написав:
        Значить, гріхом є не те, що входить в людину...
        Перегляньте Ваші висновки. Куди Ви себе ставите, таким чином трактуючи Левит 11:7? На широку дорогу? Я не кажу що Ваше спасіння у дотриманні Левит 11:7, Ваше спасіння у дотриманні всього Закону, бо написано:
        • Якова 2:10,11
        10. Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.
        11. Бо Той, Хто сказав: Не чини перелюбства, також наказав: Не вбивай. А хоч ти перелюбства не чиниш, а вб'єш, то ти переступник Закону. (Тобто - грішник, а повинен бути? Правильно - святим! (Левит 20:26, Левит 19:2, Левит 11:45, Левит 11:44, Матвія 5:48, 1 Петра 1:16).
        Чого накинулись на мене? Хіба зле докорити братові за гріх? Левит 19:17. Це виконання Закону.
        •1 Івана 3:4 - Біблія Короля Якова
        Хто чинить гріх порушує також Закон: бо гріх є порушення Закону.
        Хіба ці слова не проливають світло на Ваше розуміння?

        Вивчіть Закон, виконуйте його а не порушуйте то і не будете грішити.

        Хай Яхве поблагословить Ваше розуміння.

        З повагою, Юрій Скулеба


        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37067
        UNREAD_POSTДодано: 18 серпня 2012, 10:23 
        Аватар учасника

        Стать: Вона
        Востаннє тут були:
        10 вересня 2016, 17:27
        Написано: 875
        Звідки: Буковина
        Віровизнання: християнин
        yuriyskuleba написав:
        Підсніжник написав:
        але не лише Закону Мойсеєвого, даного євреям. Але одвічного закону,
        ??? Якого ще одвічного Закону? Закон Мойсея був до Мойсея, це правда.

        Божий Закон є вираженням Божої святої природи, існував ще до Мойсея, і можливо, до створення людства. Христос не навчав Своїх учнів закону Мойсеєвого. Хоча не йшов проти нього. Чому? Він бачив, що вивчення букви Закону не може врятувати людину від пожадливостей, котрі призводять до його порушень."Оце заповіт, що його по цих днях встановляю Я з ними, говорить Господь, Закони вої Я дам в їхні серця, і в їхніх думках напишу їх." Євр. 10:16

        yuriyskuleba написав:
        Підсніжник написав:
        про якого Біблія каже: "Бо ввесь Закон в однім слові міститься: Люби свого ближнього, як самого себе!" Галат. 5:14
        Це - Левит 19:18,34, третя книжка Мойсея.

        У Левит також сказано: "І кожен, коли зробить ваду своєму ближньому, як хто зробив, так буде зроблено йому: зламання за зламання, око за око, зуб за зуба, яку ваду зробить хто кому, така буде зроблена йому." Левит 24:19,20" Як християнам це виконувати?

        yuriyskuleba написав:
        Підсніжник написав:
        Значить, гріхом є не те, що входить в людину...
        Перегляньте Ваші висновки. Куди Ви себе ставите, таким чином трактуючи Левит 11:7? На широку дорогу?

        Хіба це я трактую, а не Христос сказав у відповідь фарисеям (ревним виконавцям Закону!) Котрі до речі, йшли широкими дорогами, тому що забули найголовніше (Лк 11:42).

        Цитата:
        Я не кажу що Ваше спасіння у дотриманні Левит 11:7, Ваше спасіння у дотриманні всього Закону, бо написано:
        • Якова 2:10,11
        10. Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.
        11. Бо Той, Хто сказав: Не чини перелюбства, також наказав: Не вбивай. А хоч ти перелюбства не чиниш, а вб'єш, то ти переступник Закону.(Тобто - грішник, а повинен бути? Правильно - святим! (Левит 20:26, Левит 19:2, Левит 11:45, Левит 11:44, Матвія 5:48, 1 Петра 1:16).

        Моє спасіння, тим більше моя святість, не від Закону. А від того, Хто освятив і продовжує осввячувати мене, якщо я перебуваю у святій вірі й Божій любові. Про це багато пишеться в новому заповіті. Також там пише в Рим.3:20-28 : "Бо жадне тіло ділами Закону не виправдається перед Ним, Законом бо гріх пізнається. А тепер, без Закону, правда Божа з'явилась, про яку свідчать Закон і Пророки. А Божа правда через віру в Ісуса Христа в усіх і на всіх, хто вірує, бо різниці немає, бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави, але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі, Отож, ми визнаємо, що людина виправдується вірою, без діл Закону"

        yuriyskuleba написав:
        Вивчіть Закон, виконуйте його а не порушуйте то і не будете грішити
        "Бо Закон, мавши тільки тінь майбутнього добра, а не самий образ речей, тими самими жертвами, що завжди щороку приносяться, не може ніколи вдосконалити тих, хто приступає." Євр. 10:1
        Я не маю потреби вникати людським розумом букву Закону, вивчаючи те, що ніколи не може зробити мене досконалою, адже Господь записав Своїм Духом Свій закон на скрижалях мого серця. (1Кор 3:3, Євр. 10:) Зараз моя ціль - пізнавати Його волю відродженим серцем, котре Дух Божий Сам навчає багато раз багатьма способами.
        Мій висновок:"Отак говоріть і отак чиніть, як такі, що будете суджені законом волі." Якова 2:12

        І ще: про яких людей Господь каже (про віруючих чи невірних): "Вони бо, не розуміючи праведности Божої, і силкуючись поставити власну праведність, не покорились праведності Божій." Рим. 10:3. :?:




        Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
        +4
        (4-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37088
        UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2012, 00:33 
        Аватар учасника

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        30 листопада 2023, 06:16
        Написано: 4652
        Звідки: Україна
        Віровизнання: християнин
        yuriyskuleba написав:
        Отже переклад 1John 3:4 - King James Bible:
        Хто чинить гріх порушує також Закон: бо гріх є порушення Закону.

        Ось так, а це вже конкретно повертає нас до Закону Мойсея. Отже ще раз: Хто чинить гріх порушує також Закон: бо гріх є порушення Закону.

        Вивчи Закон, виконуй його а не порушуй то і не будеш грішити.
        Так, гріх - це порушення Закону, і гріх зараховується тим, хто під Законом. Ап.Павло пояснює: Гріх бо був у світі й до Закону, але гріх не ставиться в провину, коли немає Закону. (Рим.5:13)
        19 А ми знаємо, що скільки говорить Закон, він говорить до тих, хто під Законом, щоб замкнути всякі уста, і щоб став увесь світ винний Богові. 20 Бо жадне тіло ділами Закону не виправдається перед Ним, Законом бо гріх пізнається. (Рим.3:19-20)
        7 ...я не пізнав гріха, як тільки через Закон, бо я не знав би пожадливости, коли б Закон не наказував: Не пожадай. 8 Але гріх, узявши привід від заповіді, зробив у мені всяку пожадливість, бо без Закону гріх мертвий. 9 А я колись жив без Закону, але, коли прийшла заповідь, то гріх ожив, 10 а я вмер; і сталася мені та заповідь, що для життя, на смерть, 11 бо гріх, узявши причину від заповіді, звів мене, і нею вмертвив. (Рим.7:7-11)
        Отже, Законом справді ми пізнаємо, що є грішниками і позбавлені Божої слави. Але жодна людина не може вдосконалитися Законом, як ви кажете: "вивчи Закон, виконуй його, а не порушуй, то і не будеш грішити".
        Люди, які шукають Бога, часто спотикаються на тому, але ап.Павло розтлумачує так:
        10 А всі ті, хто на діла Закону покладається, вони під прокляттям. Бо написано: Проклятий усякий, хто не триває в усьому, що написано в книзі Закону, щоб чинити оте! 11 А що перед Богом Законом ніхто не виправдується, то це ясно, бо праведний житиме вірою. 12 А Закон не від віри, але хто чинитиме те, той житиме ним. 13 Христос відкупив нас від прокляття Закону, ставши прокляттям за нас, бо написано: Проклятий усякий, хто висить на дереві, 14 щоб Авраамове благословення в Ісусі Христі поширилося на поган, щоб обітницю Духа прийняти нам вірою. (Гал.3:10-14)
        Ось що нас освячує та вдосконалює - це дар Духа Святого, Який заступається за нас та веде нас згідно Божої волі вузькою дорогою через Христа - дорогою праведності не від діл Закону, а від діл віри. Поки ви не отримаєте дар Духа Святого, то повинні дотримуватися Закону, аж поки не зрозумієте, що у вас немає жодної надії на спасіння окрім як через обітницю з віри в Ісуса Христа, Який хрестить Духом Святим кожного, хто прагне вічного життя.
        Так і пояснює ап.Павло: 21 ...Якби бо був даний Закон, щоб він міг оживляти, то праведність справді була б від Закону! 22 Та все зачинило Писання під гріх, щоб віруючим була дана обітниця з віри в Ісуса Христа. 23 Але поки прийшла віра, під Законом стережено нас, замкнених до приходу віри, що мала об'явитись. 24 Тому то Закон виховником був до Христа, щоб нам виправдатися вірою. 25 А як віра прийшла, то вже ми не під виховником. 26 Бо ви всі сини Божі через віру в Христа Ісуса! (Гал.3:21-26)
        Поки ми шукаємо Правду, то ми ще під Законом, який справді виховує нас, але до того часу, аж поки ми через віру не станемо дитиною Божою, тобто аж поки Закон Божий не буде написаний на скрижалях нашого серця, а це є Божа благодать, яка дається лише через віру в Ісуса Христа і наставляє нас на всяку правду без діл Закону, бо вже не ми чинимо добро, а благодать, що є в нас. Коли ж дух вас провадить, то ви не під Законом. (Гал.5:18)




        Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
        +4
        (4-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37111
        UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2012, 00:15 

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        09 лютого 2014, 18:34
        Написано: 31
        Дякую усім небайдужим.
        Гріх — це порушення Закону Яхве/Закону Мойсея.
        1 Івана 3:4 - Біблія Короля Якова
        Хто чинить гріх порушує також Закон: бо гріх є порушення Закону.
        Мойсей не був автором Закону, він був слугою Яхве, Отця Небесного. Закон Мойсея існував до Мойсея — це ясно зі Святого Писання. Про патріарха Авраама, написано:
        Буття 26:5
        через те, що Авраам послухав Мого голосу, і виконував те, що виконувати Я звелів: заповіді Мої, постанови й закони Мої.
        Це означає що Авраам шанував Яхве, виконував Його Закони, пізніше відомі як Закон Мойсея; він не вбивав, не чинив перелюбу, розпусти, не свідчив неправдиво на сусіда свого та виконував інші відомі сьогодні 613 Законів, Судів і Постанов Святого Писання. Це було до Мойсея.
        Ной, це задовго до Авраама, написано:
        Буття 6:9
        Ной був чоловік праведний і невинний у своїх поколіннях.
        Що означає “Ной був чоловік праведний і невинний ”? Це означає що Ной знав Яхве, шанував Яхве, виконував Його Закони/ Закони Мойсея; він не вбивав, не чинив перелюбу і розпусти, не свідчив неправдиво на сусіда свого, не жадав дому сусіда свого, не жадав жони сусіда свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що сусіда його — Вихід 20 та виконував інші відомі сьогодні 613 Законів, Судів і Постанов Святого Писання. Він не вживав свинину, це Левит 11:7. Звідки я це знаю? Про Ноя написано:
        Буття 7:2
        Із усякої чистої худоби візьмеш собі по семеро, самця та самицю її, а з худоби нечистої двоє: самця та самицю її.
        Це означає що Ной, задовго до Авраама, і ще більш задовго до Мойсея розбирав між худобою чистою і худобою нечистою. Він узяв до ковчега двоє свиней і семеро овець, як показує Левит 11. Свиня має своє корисне призначення у світі але в їжу людині вона не годиться, “нечиста вона для вас”, написано у Левит 11:7. Це означає що свиня створена для виконання певних корисних цілей — очищення Землі, вона їсть усе, падло також. ( Падло (мерля́тина, мертв́яччина, мертвечи́на, мерло́, па́даль, сте́рво, мертв'ятина) — трупи тварин, що розкладаються в природному середовищі.Розкладання полягає в розвитку численних мікроорганізмів, унаслідок чого в трупі відбувається виділення отрут і виникає сильний неприємний запах. Він здатний привертати тварин, що спеціалізуються на поїданні падла. Серед них є такі тварини як гієни, грифи, ворони та інші. - Вікіпедія) А для вживання в їжу людині не годиться, каже Отець Небесний — Яхве. Не годиться і все тут. Звісно — це дешево тримати таку худобу вдома, а Закони Яхве? Та хто сьогодні служить Яхве? Всі давно забули це ім’я ради Ваалів як показує Яремія 23:27. Ваал не навчає Законів Яхве. Ваал — означає “Пан”, по-англійськи - Lord, це слово вживається у більшості англомовних Біблій замість слова Яхве (YHWH), як в оригіналі. (В єврейському тексті Біблії (Старий Заповіт) ім'я Ягве в формі тетраграми трапляється 6828 разів, починаючи від Буття 2:4...У пізніших переписах грецької Септуаґінти, (що підтверджується знахідкою, датованою III століттям н. е.) на місці тетраграми вставлено вирази «Kyrios» (Пан) та «Theos» (Бог).- Вікіпедія) Кому це вигідно? Назад до Яремії 23, Яхве через пророка Яремію звертається до Єрусалимських пророків і священників, пізніше, через сотні років, ці єрусалимські пророки і священники називалися фарисеї, садукеї, ессеї, вони переслідували Яремію, вони, через сотні років убили Спасителя, апостолів, вони убивали тих хто проповідував і виконував Закони Яхве, хто виявляв їхні гріхи - порушення Закону Яхве, (1 Івана 3:4 - Біблія Короля Якова). Яханан Занурювач — справжнє ім’я Івана Христителя (див. Вікіпедія - Яхве), сказав єврейському цареві: це недобре щоб ти жив у шлюбі з дружиною твого брата! Розлученою дружиною, звісно, - бо це є порушення Закону Яхве/Закону Мойсея - Левит 18:16. Йому відтяли голову. Це не зупинилося на апостолах і не прийшов мир у світ із прийняттям Костянтином у ІІІ-ІV ст. н.е. християнства. Це християнство яке він прийняв відкинуло Закони Мойсея/Закони Яхве. Воно протягом століть вело “християнські війни”, ходило у Христові походи, відтинало голови батькам, забирало у полон дітей, спалювало доми, гвалтувало жінок. Ще довго це християнство яке він прийняв палило відьом на багаттях, спалювало книжки, продавало індульгенції. Нічого спільного із Законами Яхве/Законами Мойсея, чи не так? Християнство — це майже увесь світ сьогодні. Навіть у Китаї святкують Різдво. Християнство звільнило себе від Законів Яхве/Законів Мойсея, а натомість отримало статистику хвороб що передаються статевим шляхом через порушення Законів Яхве/Законів Мойсея (Повторення Закону 22:20-22, Левит 18), розлучень, вроджених дитячих дефектів, абортів, війн, раку. Це кари, прокляття які є наслідками порушення Закону Яхве/Закону Мойсея - Повторення Закону 28. Содомітів (Левит 18:22), сьогодні вінчають у християнських церквах! Нічого спільного із Законами Яхве/ Законами Мойсея, чи не так? Хіба таке проповідував Спаситель чи апостоли?
        Назад до Ноя. Що означає “Ной був чоловік праведний і невинний ”? Читайте: Повторення Закону 6:25.

        Вивчіть Закон, виконуйте його а не порушуйте, то і не будете грішити.
        Хай Яхве благословить Ваше розуміння,
        З повагою, Юрій Скулеба


        У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37502
        UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2012, 13:12 

        Востаннє редаговано yuriyskuleba 19 вересня 2012, 14:24 (всього 6 разів).

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        09 лютого 2014, 18:34
        Написано: 31
        Чи помічав хтось що розпуста або так-звані "дошлюбні стосунки" Законом Мойсея заборонені? Повторення Закону 22:20,21. Це - гріх.
        Повторення Закону 22:20,21
        20. А якщо правдою було це слово, не знайдене було дівоцтво в тієї дівчини,
        21. то приведуть ту дівчину до дверей дому батька її, і вкаменують її люди її міста камінням, і вона помре, бо зробила негідність між Ізраїлем на спроневірення дому батька свого, і вигубиш зло з-посеред себе.
        або ще: Не чини перелюбу! - Вихід 20:14; і розпусти - Повторення Закону 22:20,21
        Івана 8:11-
        Не засуджую й Я тебе. Іди собі, але більш не гріши! Більше не порушуй Вихід 20:14 та інші Закони Яхве. Це Він до жінки схопленої на гарячому вчинку перелюбу.
        Івана 5:14-
        Ось видужав ти. Не гріши ж уже більше, щоб не сталось тобі чого гіршого! Уже більше не вбивай! Не чини перелюбу! Не кради! Не свідкуй неправдиво на свого сусіда! Не жадай дому сусіда свого, не жадай жони сусіда свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що сусіда твого! Це Він сказав до чоловіка який 38 років був недужим.
        Дії Апостолів 3:19-
        Покайтеся ж та наверніться, щоб Він змилувався над вашими гріхами…(Покайтеся у гріхах - порушеннях Закону і наверніться до виконання Закону.)
        1 Івана 3:4 - Біблія Короля Якова (англомовна, чи не тому на заході живуть, кажуть, краще?)
        Хто чинить гріх порушує також Закон: бо гріх є порушення Закону.

        Відкриття 22:12,14 — П. Куліш.
        12І ось, я прийду хутко, і заплата моя зо мною, щоб віддати кожному, яко ж буде дїло його.
        14Блаженні, що творять заповідї Його (Отця; Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий — Шабат. Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі яку Яхве, наш Батько дає тобі. Не вбивай! Не чини перелюбу! Не кради! Не свідкуй неправдиво на свого сусіда! Не жадай дому сусіда свого, не жадай жони сусіда свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що сусіда твого! та інші ) щоб мали власть до дерева життя, і увійшли ворітьми в город.
        Матвія 7:23 -
        І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас… Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня! (Порушує Закон Яхве!)

        Вивчіть Закон, виконуйте його а не порушуйте то і гріх чинити не будете.
        Хай Яхве благословить Ваше розуміння.
        З повагою, Юрій Скулеба.


        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37504
        UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2012, 13:17 
        Аватар учасника

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        30 листопада 2023, 06:16
        Написано: 4652
        Звідки: Україна
        Віровизнання: християнин
        yuriyskuleba написав:
        21. то приведуть ту дівчину до дверей дому батька її, і вкаменують її люди її міста камінням, і вона помре, бо зробила негідність між Ізраїлем на спроневірення дому батька свого, і вигубиш зло з-посеред себе.
        Тобто ви закликаєте грішників побивати камінням, щоб вигубити зло?




        Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37505
        UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2012, 13:46 

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        09 лютого 2014, 18:34
        Написано: 31
        Сонячник написав:
        Тобто ви закликаєте грішників побивати камінням, щоб вигубити зло?

        Вивчіть Закон, виконуйте його а не порушуйте то і гріх чинити не будете.
        Хай Яхве благословить Ваше розуміння.
        З повагою, Юрій Скулеба


        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37506
        UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2012, 14:25 
        Аватар учасника

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        30 листопада 2023, 06:16
        Написано: 4652
        Звідки: Україна
        Віровизнання: християнин
        yuriyskuleba написав:
        Вивчіть Закон, виконуйте його а не порушуйте то і гріх чинити не будете.

        Ви що, автомат? ;-D Хіба ви не можете своїми словами відповісти на моє питання? Чи у вас лише одна фраза на всі запитання?
        У Законі написано побивати камінням грішників. Чи означає це, щоб виконати Закон слід побивати камінням грішників?




        Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37511
        UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2012, 00:26 
        Аватар учасника

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        31 жовтня 2013, 14:19
        Написано: 1122
        Звідки: Chicago Il.
        Віровизнання: католик
        Дослівно гріх трактується як промах, "мимо цілі". Такого промаху допустилася людина, коли відкинула Божі настанови й послухалася лукавця. Відтоді й схибила від єдиновірного шляху, предначертаного Господом й опинилася у полоні гріху. Гріховною стала сутність людини - істоти душевно/тілесної.

        бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави (Рим.3:23)
        Псалом 50(51-7) Отож я в беззаконні народжений, і в гріху зачала мене мати моя.


        Й навіть коли людина не встигла скоїти нічого поганого і не було у неї злих намірів, все одно вона грішна. Своїм тілом смертним/пониженим. У подобі такого тіла приходить Господь.

        Бог послав Сина Свого в подобі гріховного тіла, і за гріх осудив гріх у тілі (Рим.8:3)

        У подобі тому, що Христос не дотичний до гріху, але бере його на Себе, нашого ради спасінння.
        Своєю смерттю на хресті Христос умертвляє гріх ... Смертію смерть подолав ..




        Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Відсутній
         
         Тема повідомлення: Re: Що таке ГРІХ?
        37671
        UNREAD_POSTДодано: 11 жовтня 2012, 10:18 

        Стать: Він
        Востаннє тут були:
        17 березня 2013, 19:01
        Написано: 217
        Віровизнання: християнин
        Якщо беззаконня гріх то чому ви не обрізались, не приносите жертв, не побиваєте камінням, не колете ягняти на пасху...?




        Заплата за гріх- смерть. Заплата за СПАМ - бан ))
        0
        (0-0)
         
         URL Догори
        Поділитися: 
        Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
        Вперед:  
        Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


        Хто зараз онлайн

        Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


        ©2006-2024 "Джерело"
        Джерело
        Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>