Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:09




Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Чи мона дивиться у сонник?
Ні, це чаклунство 50%  50%  [ 5 ]
Можна, в цьому нічо поганого немає 10%  10%  [ 1 ]
Неможна 40%  40%  [ 4 ]
Всього голосів : 10
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи можна дивиться у сонники
36890
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2012, 13:22 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 липня 2012, 21:37
Написано: 9
Віровизнання: п'ятидесятник
Чи можна розтлумачувати сни , дивиться у сонники? Чи не буде це чимось подібним до чаклунства?
В Біблії було таке , що розтлумачували сни Йосип фараонові, Даниїл... Але перше ті всякі царі кликали до себе магів, жреців, мудреців))ЩоЩо ви про це думаєте?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36892
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2012, 14:44 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Сонник - це розвод для тупих домохазяйок. Те. що нам сниться ніяк не може вплинути на наше життя. Не тратьте дарма гроші.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36893
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2012, 15:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Ні, не потрібно туди дивитися. Це зв"язано з окультизмом і всякою нечистю, а це Бог засуджує.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36894
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2012, 15:30 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
А давайте приекспериментуємо:
Ви скажете. що вам приснилось, я прочитаю про це в якомусь онлайн соннику, потім ви скажете що з вами трапилось в цей день, і я доведу, що це ніяк не повязане з тим, що буде написане в соннику.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36900
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2012, 20:33 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 липня 2012, 21:37
Написано: 9
Віровизнання: п'ятидесятник
Нетра)) Якшо немона дивиться у сонник - , то нікому в нього немона дивиться)) А я сама невірю в сни . В Біблії пише, що хто вірить снам- це теж саме хто ганяється за вітром)))


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36901
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2012, 20:36 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
ну то вам неможена дивитись а мені можна, бо я в бога не вірю, і диявола , і в сонники теж.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36907
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2012, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
yuliya написав:
Чи можна розтлумачувати сни , дивиться у сонники? Чи не буде це чимось подібним до чаклунства?
Сонники - це видумки ділків, щоб витягувати гроші з довірливих людей. Сам по собі сонник не є чимось магічним, а звичайною видумкою. Однак, диявол може використовувати ці сонники для того, щоб навести на марновірних людей страху (а це вже магія). А коли людина повірить тим видумкам, і буде цього боятися, то диявол матиме доступ до тієї людини, і зможе вчинити те, чого та людина боїться. І це те саме, що і чаклунство.

У студентські роки я працював у редакції досить відомої і популярної світської газети. Там друкувалися гороскопи. І знаєте звідки бралися ті гороскопи? Спочатку навмання вигадувалися, а потім просто передруковувалися з попередніх номерів. А читачі писали відгуки, що гороскопи реально збуваються у їхньому житті, і вже ставали залежними від гороскопів - купували газету, щоб прочитати гороскоп на наступний тиждень.

yuliya написав:
В Біблії було таке, що розтлумачували сни Йосип фараонові, Даниїл... Але перше ті всякі царі кликали до себе магів, жреців, мудреців))
Так, але цар не знав Живого Бога, він був атеїстом, а тому звернувся спочатку до магів, жреців, мудреців, і ... переконавшись, що вони шарлатани, цар розгнівався, та сильно розпінився, і наказав вигубити всіх вавилонських мудреців...
А Даниїл не шукав відповіді у сонниках чи книгах, а що зробив? Пішов просити милості в Бога:
Тоді Даниїл пішов до свого дому, і завідомив про справу товаришів своїх, Ананію, Мисаїла та Азарію, щоб просили милости від Небесного Бога на цю таємницю, щоб не вигубили Даниїла та товаришів його разом з рештою вавилонських мудреців. Тоді Даниїлові відкрита була таємниця в нічному видінні, і Даниїл прославив Небесного Бога. (Дан.2:12,16-19)
І що сказав потім Даниїл царю: Таємниці, про яку питається цар, не можуть об'явити цареві ані мудреці, ані заклиначі, ані чарівники, ані віщуни. Але є на небесах Бог, що відкриває таємниці...
Взагалі, якщо сон від Бога, то він є чіткий і зрозумілий. Вавилонський цар Навуходоносор сон не міг зрозуміти лише для того, щоб потім Божий слуга його розтлумачив, і щоб Даниїл засвідчив царю про могутність Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36925
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2012, 03:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Залежить про які саме сонники іде мова. Я думаюь що існує наукове обгрунтування снів. Якщо сонник розтлумачує сни науково, або на основі попередниого досвіду, то дивитись у сонник не просто можна, але й треба. Бо якби Навуходоносор не шукав значення своїх снів, то він би не дізнався Божих відкриттів, так само і фараон, коли Иосип иому розтлумачив сон, він врятував людей від голоду.
Між сном і реальними подіями діисно існує звязок. Наприклад, коли сниться покіиник, особливо смерть дорогої людини - це на зміну погоди. А ось недавно мені снилось що на мене напав вовк. Виявилось, що цієї ночі приходила лисиця на моє подвіря, бо попалася в капкан. А є дуже багато снів від Бога, де Бог застережує, вчить, підбадиорує.
А відносно гороскопів, з Сонячником не погоджуюся. Колись журнал Шпіґель зробив ехперемент: щоб заощадити гроші, які вони платили магу, вони почали передруковувати гороскопи зі старих номерів. Невдовзі, читачі почали писати в редакцію, що їхні гороскопи не справджуються. Ось вам і матерія, пане філософ.




Хай благословить тебе Господь!
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36929
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2012, 11:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Я думаюь що існує наукове обгрунтування снів. Якщо сонник розтлумачує сни науково, або на основі попередниого досвіду, то дивитись у сонник не просто можна, але й треба.
По-перше, немає наукового обґрунтування снів! Наука цим не займається. ;-D
По-друге, усі сонники пишуться нібито на основі народних передань, але це ж звичайні забобони. Хто вірить забобонам, той відкриває своє серце дияволу, і тоді диявол може робити те, що написано у соннику. :evil:
Братик написав:
щоб заощадити гроші, які вони платили магу, вони почали передруковувати гороскопи зі старих номерів. Невдовзі, читачі почали писати в редакцію, що їхні гороскопи не справджуються.
Маг - це слуга сатани, а сатана власне й управляє тими, хто вірить його ж слугам, магам та чаклунам, у всілякі забобони, які створені слугами диявола, аби мати йому доступ до тих, хто у це вірить. Якщо ти віриш забобонам та сонникам, то диявол буде мати владу над тобою.
Братик написав:
Між сном і реальними подіями діисно існує звязок. Наприклад, коли сниться покіиник, особливо смерть дорогої людини - це на зміну погоди. А ось недавно мені снилось що на мене напав вовк...
Братику, не знав і навіть не здогадувався, що ти віриш у забобони... :cry: Покайся, і спи спокійно!

Христос каже: Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. (Матв.11:28-29)
Кожен, хто прийме Христа у своє серце, матиме спокій, а жахи більше не снитимуться, і це справді так.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(2-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36934
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2012, 12:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Братик написав:
Між сном і реальними подіями діисно існує звязок. Наприклад, коли сниться покіиник, особливо смерть дорогої людини - це на зміну погоди. А ось недавно мені снилось що на мене напав вовк...
Братику, не знав і навіть не здогадувався, що ти віриш у забобони... :cry: Покайся, і спи спокійно!
:D :D .Мда,отака сувора реальність сьогонішнього "християнства".




«Vat shrift,blifft»
-2
(0-2)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
36936
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2012, 16:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
По-перше, немає наукового обґрунтування снів! Наука цим не займається.

Займається. :yes:
Цитата:
Братику, не знав і навіть не здогадувався, що ти віриш у забобони... Покайся, і спи спокійно!

Дякую, але я сплю спокійно, і навіть якщо присниться смерть близької людини, я не впадаю в паніку і не розповідаю всім, що ця людина скоро помре, на відміну, від деяких. Замість того, щоб робити насмішливі висновки, спробував би краще тверезо розібратися, що таке сон і чому людям сниться те чи інше. Відразу скажу, з фільмами жахів це не пов"язано, бо таких не дивлюся, а сни про смерть сняться багатьом людям.
Цитата:
Якщо ти віриш забобонам та сонникам, то диявол буде мати владу над тобою.

Я вірю не забобонам і сонникам, я вірю в здоровий глузд. Одна справа забобони, наприклад, якщо сон приснився у п"ятницю, то одне, якщо в інший день, то друге, а інша справа науковий підхід. Між сном і реальними подіями існує зв"язок. Наприклад, сни залежать від пережитих емоцій в минулому.
Цитата:
Маг - це слуга сатани, а сатана власне й управляє тими, хто вірить його ж слугам, магам та чаклунам, у всілякі забобони, які створені слугами диявола, аби мати йому доступ до тих, хто у це вірит

Все правильно, але до чого ти це говориш? Де тут кореляція до мого приклада? Знову "на городі бузина, а в Києві дядько"? Я тобі написав, що читачі зауважили, що гороскоп не спрацьовує, але ж вони продовжували вірити цьому гороскопу! Читачів же ж не попереджували, що гороскоп фальшивий! То чому ж на цей раз гороскоп не спрацьовував?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
37033
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2012, 14:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
А правда,якшо хтось сниться то він про тебе думає?




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
37034
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2012, 18:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Vero написав:
А правда,якшо хтось сниться то він про тебе думає?

швидше за все, ти думаєш за нього)))




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+6
(6-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
37059
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2012, 14:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
Може й так :)
Просто в нас кого незапитаєш всі кажуть шото правда-багато хто перевіряв))




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивиться у сонники
37060
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2012, 17:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Vero написав:
Може й так :)
Просто в нас кого незапитаєш всі кажуть шото правда-багато хто перевіряв))

Може правда та чи істина, навіщо собі внушати та накручувати?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>