Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 11:03




Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Далі


Чи має місце еволюція в Божому Промислі?
Так, звичайно. Все живе розвивається за цим законом. 21%  21%  [ 4 ]
Ні, Бог створив всі види одночасно. 79%  79%  [ 15 ]
Не знаю, ніколи не цікавився (-лась) 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 19
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пресвята Трійця, або як пояснити свідкам, яким є Бог
36840
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2012, 16:09 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Але причім тут проклятття?
Невже ви думаєте. що оці діти, які там живуть, чимось винні перед богом?
Чи може бог їх не любить?
Чи може його просто нема. а це нормальні природні явища?
Поясніть мені, по - християнськи.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пресвята Трійця, або як пояснити свідкам, яким є Бог
36843
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2012, 16:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Бородатий написав:
Але причім тут проклятття?
Невже ви думаєте. що оці діти, які там живуть, чимось винні перед богом?
В Африці дуже поширене шаманство, чарівництво. Можливо тому там люди так бідують. Адже, проблема не лише у природних умовах.
Наприклад, у ПАРі багато міссіонерів проповідували Слово Боже за останні пару століть, і ця держава зараз є найбільш розвинутою серед африканських держав, бо люди навернулися до Бога.

Цікаво, а як би ви пояснили, чому Сахара почала висихати 5 тисячоліть тому?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пресвята Трійця, або як пояснити свідкам, яким є Бог
36849
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2012, 19:16 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Я не дослідний сахари але по моєму такі речі відбуваються через зміни природніх умов , а не через те. що так захотів бог


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пресвята Трійця, або як пояснити свідкам, яким є Бог
36851
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2012, 20:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Бородатий написав:
Я не дослідний сахари але по моєму такі речі відбуваються через зміни природніх умов , а не через те. що так захотів бог
Але ж зміни природніх умов відбуваються лише тоді, коли є зовнішній вплив, а цей вплив зумовлює саме Бог.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пресвята Трійця, або як пояснити свідкам, яким є Бог
36853
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2012, 20:49 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Цей вплив зумовлений іншими природніми рухами.
У вас є хоч якесь уявлення про світ, Сонячнику? Ви не у печері живете?
Сахара висохла через кліматичні зміни . Клімат змінився через зміни інших процесів. таких як дія сонця.
Та й хай ваш бог наказує тих "чаклунів" , а не дітей невинних нікому. Чи ваш люблячий бог такий жорстокий мізантроп до всіх?Може пора визнати що його немає у природі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пресвята Трійця, або як пояснити свідкам, яким є Бог
36855
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2012, 23:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Бородатий написав:
Цей вплив зумовлений іншими природніми рухами.
У вас є хоч якесь уявлення про світ, Сонячнику? Ви не у печері живете?
Сахара висохла через кліматичні зміни. Клімат змінився через зміни інших процесів. таких як дія сонця.
Сонце не стало більше світити - воно навпаки згоряє, і щогодини зменшується у діаметрі на 1,5 метра. А 5 тис. років тому Сонце гріло приблизно на 5% більше. Орбіта Землі до Сонця не наближається.

А цей феномен пояснюється дуже просто: територія теперішньої Сахари була заселена ще до Всесвітнього Потопу (тоді був рівномірний клімат по всій Землі), а після Потопу змінився рельєф Землі, і Африка почала висихати.
Бородатий написав:
Та й хай ваш бог наказує тих "чаклунів" , а не дітей невинних нікому.
А Бог їм не винен. Діти несуть прокляття за гріхи батьків. Люди самі стають рабами плоті, а потім пожинають те, що посіяли. І діти, що народжуються у таких проклятих сім'ях, змушені пожинати те, що посіяли їх батьки. Наприклад, діти не винні, що їх батьки алкоголіки, але ж діти несуть на собі те, що батьки їм передали, бо батьки відповідальні за своїх дітей. І так воно тягнеться ще від проклятого Хама, якого Ной прокляв кажучи: він буде рабом своїм браттям!
Я сам не вірив у прокляття, але бачу, що так воно є. І навіть коли батько проклинає свого сина, то немає він успіху, і навпаки, коли благословляє, то й має успіх. Чому так, не знаю.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пресвята Трійця, або як пояснити свідкам, яким є Бог
36856
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 10:36 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Вам не здається. що це несправедливо і жорстоко по відношенню до дітей?
Хіба ваш б-г не милосердний?Нехай батьків карає. Хіба в суді судять дітей за злочини батьків?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
36859
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 14:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Сонячник написав:
Бородатий написав:
Прожити 500 років пару тисяч років назад - це неможливе явище. Бо такого не спостерігалося в природі. Та й тим більше ті люди , щоп исати вашу біблію. просто собі атко щось удмали та й писали, що в голову попаде. Хіба ви думаєте. що можна було прожити 500 років?
....
Серед сучасних довгожителів - китаєць Лі Цін'юнь, який прожив 256 років (1677 - 1933).
Тож пане Бородатий,невже ви вірите в цей факт??
Пане Бородатий,так це правда чи ні??Ну й якось не видно тут вашої активності.В чому справа??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
36860
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 15:02 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
По перше - 900 років і 256 це різні речі.
По друге - таких буквально лише одиниці, а тоді всі так жили напевне, мені здається, згідгно біблії, хоча й не читав.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
36863
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 15:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Бородатий написав:
По перше - 900 років і 256 це різні речі.
Так при чому тут різниця??256 років і 70-90 це теж різні речі.Але таке є??Тож я незбагну,що вам заважає визнати той факт що люди в давнину були довгожителями тут на землі??Також якщо можете,то розкажіть нам причину старіня людини,аби ми могли краще зрозуміти ці речі)))
Цитата:
По друге - таких буквально лише одиниці, а тоді всі так жили напевне, мені здається, згідгно біблії, хоча й не читав.
Всі та й невсі.Про тих кого згаданно,то ми знаємо напевне,а про кого ні,той говорити не можемо з впевненністю.Справа тут не в тому чи одиниці чи всі,а у тому чи таке можливо.Якщо у вас є якісь факти ,які б свідчили про неможливість такого,то подайте,ми спробуємо до них дослухатись,наскільки це можливо.чми буде на те ваша ласка??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
36864
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 15:15 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Ну давайте візьмемо до прикладу ті є часи коли жив Ісус Христос і сьогоднішні. Люди жили однаково, заокруглимо до 100 років. А цей китаєць бачите прожив аж 256. Це не йому так повезло, напевне в житті він дотримувався норм , рекомендацій лікарів . як мінімум. Я не думаю, щщо пару тисяч років назад, коли люди жили в печерах, можна було прожити стільки ще й тоді. коли на кожному кроці чатувала небезпека. Цього просто неможе бути. 900 років - це забагато, треба було тим. хто придумав біблію, скоротити чуть чуть вік. може хтось би й повівся.

Прошу відповісти в темі " Трійця.." де я вам відписав одразу після вашого повідомлення.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
36866
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 15:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Бородатий написав:
Цього просто неможе бути. 900 років - це забагато, треба було тим. хто придумав біблію, скоротити чуть чуть вік. може хтось би й повівся.

Якби Біблія писалася лише для того, щоб виглядати правдоподібною, то ніхто би не видумував те, що людям може здатися неправдоподібним.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
36868
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 15:30 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Ну можливо на ті часи, люди любили вірити у фантастику. звідки мені знати. Але ніяких доказів того що люди жили стільки немає.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
36869
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 15:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Бородатий написав:
Ну давайте візьмемо до прикладу ті є часи коли жив Ісус Христос і сьогоднішні. Люди жили однаково, заокруглимо до 100 років. А цей китаєць бачите прожив аж 256. Це не йому так повезло, напевне в житті він дотримувався норм , рекомендацій лікарів . як мінімум. Я не думаю, щщо пару тисяч років назад, коли люди жили в печерах, можна було прожити стільки ще й тоді. коли на кожному кроці чатувала небезпека. Цього просто неможе бути. 900 років - це забагато, треба було тим. хто придумав біблію, скоротити чуть чуть вік. може хтось би й повівся.
Отже з фактами які б заперечували це у вас скупо.Ви просто не вірите в це??Що ж поробиш ваша справа.Я впевнений,якби факт щодо того китайця не був задокументований,ви б і цьому не повірили.Чи не так??А це все ж на 150 років більше від отого заокруглення.Досить великий відрізок.Та й норми чи рекомендації лікарів тут ні при чому,адже це 17-18ст,в час яких вони були дуже примітивні.Тож ми знову переконуємось у тому що і у вашому випадку не завжди відіграють роль факти,бо ви також щось сприймаєте чи несприймаєте на віру.


Цитата:
Прошу відповісти в темі " Трійця.." де я вам відписав одразу після вашого повідомлення.
Чому там,а не тут??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
36870
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 15:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Бородатий написав:
Ну можливо на ті часи, люди любили вірити у фантастику. звідки мені знати. Але ніяких доказів того що люди жили стільки немає.
Біблія і є основним доказом цього,як і інших історичних чи наукових фактів.Яких вам ще потрібно доказів.Це ж було мінімум 4000-4500 тис років тому.То що по вашому мало б свідчити про це??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>