Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 20 квітня 2024, 08:14




Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Далі


Чи має місце еволюція в Божому Промислі?
Так, звичайно. Все живе розвивається за цим законом. 21%  21%  [ 4 ]
Ні, Бог створив всі види одночасно. 79%  79%  [ 15 ]
Не знаю, ніколи не цікавився (-лась) 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 19
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33949
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 09:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Nazariusz написав:
Verum, я так розумію, єгова не вчить любити ближнього? :lol:
Дуже дякую, нарешті я наткнувся на щось цікаве. Отож, прочитавши вищенаведену статтю, я вирішив вам поставити наступні запитання:
1. Як УСІ тварини суходолу по одній парі влізлись у ковчег (його розміри є відомі)?
2. Як Ной зміг дістати таких тварин, наприклад, як броненосець або орангутанг, якщо вони жили на інших континентах?
3. Гіпотеза про "воду в атмосфері" просто смішна.


Єгова вчить любити ближнього. Але це теми не стосується. Я просто прирівняв Вас до "наших любих" депутатів, які теж носяться з ідею "конструктивного діалогу", але толку з них ніякого :D та й самі вони, мабуть, не розуміють значення цього словосполучення.

Пропоную Вам ще щось цікавіше про всесвітній потоп - Всемирный потоп. Миф, легенда или реальность?. Хоча я так розумію і це Вас навряд чи переконає, якщо для Вас навіть Біблія не авторитет... :(
21 Всяке створіння, що рухається на землі загинуло: птаство, скот, звірі, всі плазуни, що повзають на землі, і всі люди.
22 Все, що має віддих життя в ніздрях та що живе на суші, згинуло.
23 Ось так вигинуло всяке створіння, що було на землі: люди, скот, плазуни і птаство піднебесне - їх вигублено з землі; остався тільки Ной та й ті, що були з ним у ковчезі.(Быт.7:21-23)

То по Вашому Бог знову збрехав? Якщо потоп не був усесвітнім, то чому не врятувались птахи? Чому води відступали так довго, якщо затоплена була не вся територія суші?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33953
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 09:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Nazariusz написав:
Я недвозначно вже сказав, що кожний вид виникає шляхом еволюції самостійно. Так само, як одне тіло притягується до іншого самостійно за рахунок гравітації, так і все живе розвивається за законом еволюції.
Як-то кажуть - слів немає... :shock:

По вашому виходить, що зараз мавпи теж перетворюються на людей :D :D :D
Еволюція - це не закон, а заперечення Бога у творенні всього живого.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33957
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 15:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
Якщо потоп не був усесвітнім, то чому не врятувались птахи?
Дякую, теж один з фактів.
До речі, вже очевидний та доведений факт, що основні залишки ковчега зараз знаходяться на висоті 4 км. на горі Арарат. Яким чином він туди потрапив?
Зображення
Зображення
Фотографії зроблені китайськими дослідниками на горі Арарат у жовтні 2008 року.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33963
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 19:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Бо всі гіпотеза еволюції - казочка для дітей. Там так і написано: Доказать современные представления об эволюции жизни прямыми методами невозможно. Эксперимент затянется на миллионы лет (цивилизованному обществу от роду не более 10 тысяч лет), а машину времени скорее всего так и не изобретут.
Дуже правильно і дуже просто написано. Автор пояснює, чому ви не можете побачити еволюції: для цього потрібні мільйони років. Тому еволюцію можна спостерігати лише опосередкованими методами.
Цитата:
Я хочу тим показати, що не можна будь-яку теорію вважати аксіомою. А для того щоб запропонувати гіпотезу, яку неможливо довести - не потрібно бути генієм.
Аксіома якраз і відрізняється від теорії тим, що її не потрібно доводити. Як бачите, я цим вже досить довго з вами займаюсь.
Цитата:
Про це навіть еволюціоністи знають, лише припускають, що було це мільярди років тому. Ось прочитайте [urlhttp://www.dopotopa.com/bibleyskaya_model_parovodjanogo_kupola.html]про модель пароводяного купола[/url].
Хахаха, це ще смішніша стаття :D Пара у атмосфері є - це хмари. Протягом існування Землі характер хмар змінювався, але це не та тема. Особливо усміхнула фраза про астероїд, який викликав конденсацію... :D Повірте, якщо б такий потоп був, був би шар мулу багатометрової товщини, і то всюди. Якщо, за гіпотезою А. Чепалиги, вода потопу походила з Каспійського моря і була наслідком зміни течії рік, то затопленими мали би бути в основному долини великих річок, що і підтверджується геологічно.
Цитата:
Науковці вважають, що до потопу у нижній стратосфері на висоті декілька десятків кілометрів був льодовий шар товщиною кільканадцять метрів.
Як ви собі це уявляєте? Гріш ціна таким "науковцям", які не знають про силу земного тяжіння!
Цитата:
Також вчені дослідили, що до потопу тиск атмосфери у декілька разів перевищував теперішній.
Джерело?
Цитата:
Цей факт пояснює те, що до потопу не було вина та люди не п'яніли, а після потопу Ной вперше сп'янів, напившись вибродженого виноградного соку.
Ви не повірите, але бактерії набагато живучіші, ніж люди.
Цитата:
Та ні, це лише припущення еволюціоністів, що їх роз'єднує більше часу, аніж описано в Біблії. За ДНК можна лише встановити скільки мутацій відбулося від Y-хромосомного Адама (тобто Ноя). Еволюціоністи припускають, що в середньому відбувається одна мутація на 500 поколінь, а отже Ной жив 80тис.років тому, а мітохондральна Єва близько 120тис.років тому. Але це дуже грубе припущення, бо масштаб вибирається довільним. Так само можна припустити, що в середньому мутації відбуваються раз на 12 поколінь, а тоді виходить, що Ной жив 4 тис.років тому, а праматір всіх людей на 5,5-6 тис. років тому, що співпадає з біблійної хронологією.
Пропоную ознайомитись:
http://lib.eparhia-saratov.ru/books/12m ... dox/6.html
Не можна собі просто так припустити число частоти мутацій... Як бачите, ні Єва, ні Адам не жили в Межиріччі, як мало би бути за Біблією, а у східній Африці. І ніхто не може сказати, що вони були парою. І дата виходить далеко за межі біблійного створення Землі... Точніше, біблійного за вашою версією :)
Цитата:
За ДНК встановлюють Y-хромосомного Адама - а це наймолодший патріарх всіх чоловіків, тобто Ной!
Не розумію сенсу речення.
Цитата:
Еволюціоністи пояснюють феномен того, чому Y-хромосомний Адам жив на кілька поколінь пізніше мітохондральної Єви тим, що 80 тис. років тому на Землі була якась велика катастрофа або епідемія, після якої вижив лише один прабатько, у якого були сини, які мали ще й жінок від різних матерів. Але ж ми знаємо, що ця всесвітня катастрофа не що інше як Всесвітній потоп.
Цікаво поглянути на того, хто так пояснює... :lol:
Цитата:
І я не бачу різниці - чи тверд чи шатро чи небеса. Невже ви вважаєте, що книга Буття мала би писатися науковими термінами? Це писалось для того, щоб всім було зрозумілим. Місяць - це і є нічне світило, бо виконує функції світильника, це просто і зрозуміло.
Я - ні. Ви так вважаєте :lol: Чи ви думаєте, що давнім євреям Бог пояснював би принципи еволюції?
Цитата:
Ви точно атеїст, а не католик. У Бога все можливе.
Та ні, це скоріше ви атеїст. В Біблії ж написано, як Ной це робив. Я вас до цього і підштовхую - відкрити Святе Письмо. І якби Ной збирав усіх тварин, а не тільки тих, які були йому потрібні, то це було б неможливо і Бог би втрутився в цей процес. Але у Біблії все відбувається без особливого Божого втручання - і будівництво, і спорядження.
Цитата:
А науковці вважають, що різке зниження атмосферного тиску внаслідок руйнування водно–парового захисного шару мало призвести до різкого зниження обмінних процесів у тварин. Такі перепади призводять до сонливості і цілком можливо, що тварини під час плавання перебували у стані, близькому до анабіозу, тож потребували мінімального догляду.
Справді. А у деяких - до смерті. Уявляєте, яка там була б гора трупів? Але, на щастя, Ноєві не довелось розгрібати гниюче м'ясо, бо ця гіпотеза нежиттєздатна. До того ж, якби тиск справді раптово впав у кілька разів, люди теж би не вижили. Не кесонна хвороба, але наслідки неприємні.
Цитата:
А рослинності вода не загрожує! Нічого дивного, що все відновилось, щойно вода зійшла.
Жартуєте? Скільки днів без фотосинтезу! Та ще й відкладення мулу... За такий час більшість трав'янистих рослин були б похоронені під шаром осадових порід.
Цитата:
Та ні, тоді б ковчег навіть не зрушився б з місця.
Написано чітко, ось російський переклад: 19 И усилилась вода на земле чрезвычайно, так что покрылись все высокие горы, какие есть под всем небом; 20 на пятнадцать локтей поднялась над ними вода, и покрылись горы. (Быт.7:19-20)
Тобто над горами вода піднялася ще на 8 метрів.
Якщо сприймати Біблію буквально, як це робите ви, то має вийти так: 8844+8=8852 метри (я взяв висоту Джомолунгми). То звідки взялось стільки води?
Цитата:
А ви знайомі з теорією Діна Кеньона? Власне він запропонував свою теорію, не розуміючи механізму утворення білків, і вважав, що еволюція можлива шляхом випадкового притягання амінокислот. І лише вивчивши детальніше молекулу ДНК зрозумів, що нічого випадкового чи хаотичного у клітинах не відбувається, а усі білки від простіших до складніших формуються згідно чітких інструкцій, які записані в ДНК.
Знову не розумієте? Трансляція і транскрипція - це очевидні факти. Я з вами про це не сперечаюсь. Але це не має стосунку до механізмів еволюції.
Цитата:
Я у цій темі мало розуміюся, але, як мені мій розум підказує щось тут не те, бо тоді мали шанс спастися люди крім Ноя і його сімї і також інші тварини, бо із твоїх слів потоп був не всесвітній, а значить могло бути на якомусь континенті просто калюжа води. Логічно?
Логічно і правильно. Я і не кажу, що всі геть люди загинули. Як і тим паче тварини.
Сонячнику, цікава стаття. Вона хороша тим, що все сама пояснює :) Де в ній говориться про потоп? Чи риби мали померти від того, що води стало більше? Вони мали б померти, наприклад, від отруєння розчиненими у воді вулканічними газами, але аж ніяк від того, що в акваріум додали водички.
Verum, я б хотів отримати все-таки відповіді на свої запитання.
Цитата:
Еволюція - це не закон, а заперечення Бога у творенні всього живого.
Доведіть це ;-D
Цитата:
До речі, вже очевидний та доведений факт, що основні залишки ковчега зараз знаходяться на висоті 4 км. на горі Арарат. Яким чином він туди потрапив?
А ось це вже загадка. Цікаво було б отримати дані радіовуглецевого аналізу його деревини :)




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33997
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2011, 23:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
написав:
А ви знайомі з теорією Діна Кеньона? Власне він запропонував свою теорію, не розуміючи механізму утворення білків, і вважав, що еволюція можлива шляхом випадкового притягання амінокислот. І лише вивчивши детальніше молекулу ДНК зрозумів, що нічого випадкового чи хаотичного у клітинах не відбувається, а усі білки від простіших до складніших формуються згідно чітких інструкцій, які записані в ДНК.


Nazariusz написав:
Знову не розумієте? Трансляція і транскрипція - це очевидні факти. Я з вами про це не сперечаюсь. Але це не має стосунку до механізмів еволюції.

Та невже? Що виявляють факти? Якщо теорія еволюції правдива, тоді має існувати принаймні якась можливість того, що ДНК виникла внаслідок ряду випадкових подій. Якщо ж правдива Біблія, тоді ДНК повинна бути незаперечним доказом того, що вона повстала не через хаос, а завдяки величному розуму.




http://hyacinthis.blogspot.com
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
34019
UNREAD_POSTДодано: 07 грудня 2011, 22:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Католики ще раз довели, що вони мають найсильнішу віру, порівняно з представниками інших конфесій.
Щоби вірити в такий абсурд, як гіпотеза (припущення, версія) еволюції, треба мати неймовірно велику віру.
"Вірую, бо це неможливо" (Тертуліан). Там де розум безсилий - допоможе тільки віра.
Але є різниця між вірою в Бога і вірою в гіпотезу еволюції: за допомогою віри в Бога через Христа можна отримати вічне життя і спасіння, а з допомогою віри в еволюцію... ??? ну, хіба, щоб не здаватися білою вороною серед таких же фанатиків - тут вона поможе.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
34030
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2011, 19:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Nazariusz написав:
Якщо сприймати Біблію буквально, як це робите ви, то має вийти так: 8844+8=8852 метри (я взяв висоту Джомолунгми). То звідки взялось стільки води?

З чого ви взяли, що найвища гора в допотопному світі становила 8844 м? Гори могли бути суттєво нижчими.

Цитата:
Verum, я б хотів отримати все-таки відповіді на свої запитання.
Цитата:
Еволюція - це не закон, а заперечення Бога у творенні всього живого.
Доведіть це ;-D

По перше, еволюція - це теорія, а Слово Боже - це на 100% ПРАВДА (Iван.17:17)! Різницю відчуваєте?
А по друге своїм еволюційним маразмом (вибачте, але інакше це назвати не можна) Ви відбиваєте усяку охоту з вами спілкуватись. Якщо Ви вважаєте, що походите від мавп - це Ваше право, але не треба всім "пояснювати", що їхні предки теж були мавпами :lol: .




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
34036
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2011, 08:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Сонячник написав:
Наукою доведено, що все було створено одночасно

Я себе також можу назвати науковцем. Тільки я щось не знаю хто і де таке взяв і довів...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
34037
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2011, 08:53 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Nazariusz написав:
Взагалі-то, еволюція не стосується спасіння, тож думка Церкви тут може мати виключно роль ключа в екзегетиці книги Буття...

Амінь!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
34052
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2011, 18:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Правда, що еволюція не стосується спасіння, але якщо ви не вірити в те, що пише Біблія - Слово Боже, то як ви можете вірити в Автора цієї Книги, через читання якої ми спасаємося? Навіть, якби Біблія нам про творіння не говорила нічого, то теорія еволюції просто суперечить здоровому глузду. Ця теорія у Дарвіна виникла після мандрування світом , коли він побачив дикунів і тому він зробив хибний висновок, що білі люди пройшли в еволюції далі, ніж чорні. Так само думали і фашисти. Але на основі зовнішньої схожості негрів на мавп робити такий висновок - це не науково. Дикуни нічим не відрізнялися від того ж Дарвіна за фізичною будовою тіла, вони лиш відрізнялися рівнем цивілізації. Це те саме, якби побачивши п"яного в болоті, засумніватися у Божому твориві.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
34104
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2011, 00:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
Цитата:
Науковці вважають, що до потопу у нижній стратосфері на висоті декілька десятків кілометрів був льодовий шар товщиною кільканадцять метрів.
Як ви собі це уявляєте? Гріш ціна таким "науковцям", які не знають про силу земного тяжіння!
Так сила тяжіння на льодову оболонку компенсується поперечними силами, подібно як аркові мости не падають. А ця оболонка - це як балон, у центрі якого лежить Земля, рівномірно стиснута повітрям. Причому повітря, яке має більший тиск на поверхні Землі, не дозволить Землі відхилитися від центру цієї оболонки. Я не бачу жодних фізичних протиріч у цій моделі.
Nazariusz написав:
Не можна собі просто так припустити число частоти мутацій... Як бачите, ні Єва, ні Адам не жили в Межиріччі, як мало би бути за Біблією, а у східній Африці. І ніхто не може сказати, що вони були парою. І дата виходить далеко за межі біблійного створення Землі...
По-перше, ця гіпотеза у цій статті устарівша, бо вже навіть еволюціоністи цьому не вірять, а по-друге, ви не зрозуміли про якого Адама і Єву йдеться у статті.
Nazariusz написав:
Цитата:
За ДНК встановлюють Y-хромосомного Адама - а це наймолодший патріарх всіх чоловіків, тобто Ной!
Не розумію сенсу речення.
"Y-хромосомний Адам" - це не перша людина Адам, якого сотворив Господь, а це наймолодший патріарх (спільний прабатько, тобто Ной) всіх чоловіків, що зараз живуть на планеті. Ясно, що у Ноя ("Y-хромосомного Адама") ще були батько і дід, і прадід, і т.д. аж до першого Адама.
Наукою доведено (це визнають навіть еволюціоністи), що крім "Y-хромосомного Адама" (тобто Ноя) ніхто з людей не вижив, а загинули від якоїсь катастрофи чи епідемії (тобто всесвітнього потопу).

Подібно з мітохондріальною Євою - це не обов'язково перша жінка, дружина Адама, і точно не дружина Ноя, а наймолодша спільна праматір всіх жінок Землі. Оскільки від потопу врятувалися сини Ноя та їхні дружини, народжені від трьох різних матерів, то мітохондріальна Єва - це на декілька поколінь старша спільна праматір трьох Ноєвих невісток.
Nazariusz написав:
Цитата:
До речі, вже очевидний та доведений факт, що основні залишки ковчега зараз знаходяться на висоті 4 км. на горі Арарат. Яким чином він туди потрапив?

А ось це вже загадка. Цікаво було б отримати дані радіовуглецевого аналізу його деревини :)

Так вони ж відомі. За даними радіовуглецевого аналізу деревини визначили вік ковчега - 4,8 тис. років тому., тобто 2,8 тис. років до Р.Х., якраз коли був всесвітній потоп.
dead man walking написав:
Цитата:
Наукою доведено, що все було створено одночасно...

Я себе також можу назвати науковцем. Тільки я щось не знаю хто і де таке взяв і довів...
Точніше наукою доведено, що всі види були створені Розумним Задумом незалежно від інших видів, тобто що еволюція - нонсенс. Звичайно, науці не відомо чи всі види були створені одночасно чи впродовж певного часу, але відомо, що випадково нічого не могло створитися. Це доводиться дуже просто - достатньо мати хоча б мінімальне уявлення, що таке ДНК і як утворюються білки та теорію імовірності. Відтак легко бачити, що імовірність еволюції - просто нульова.
Цитата:
Учёные рассчитали, что вероятность случайного возникновения вируса равна 10 в минус 10-миллионной степени, а клетки - 10 в минус 100 миллиардной степени. Это поразительные числа, невообразимо малые, что практически означает просто нулевую вероятность.
http://ateismy.net/content/spravochnik/ ... _life.html




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
34422
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2012, 07:28 

Востаннє редаговано dead man walking 09 січня 2012, 07:33 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Сонячник написав:
вичайно, науці не відомо чи всі види були створені одночасно чи впродовж певного часу, але відомо, що випадково нічого не могло створитися

А ніхто тут не старається вам довести що все появилося випадково. Бог міг використати будь який механізм щоб сворити все видиме. Біблія нам лише дає легкі очерки що було на самому ділі створено. Біблія нам не подає детальної наукової інформації про механізми створення світу, тому що це не цїль Біблії. Я думаю що Богу смішно (а може сумно) як він спостерігає християн які використовують Біблію зовсім для других цілей ніж Він написав ії.

В середні віки Церква мала помилкову інформацію про будову всесвіту, і помилково будувала доктрини на цій інформаціі. Зараз ми маєм помилкову інформацію про вік землі, і помилково будуєм свої доктрини на цій інформації. Xристиянству зовсім не стало погано від того що вони перестали вірити в геоцентричну модель. І в наш час xристиянству не стане погано якщо ми відкинемо помилкові твердження про вік землі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: dead man walking | 09 січня 2012, 07:31.
Причина: повторний пост
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
34437
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2012, 02:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
dead man walking написав:
Бог міг використати будь який механізм щоб сворити все видиме. Біблія нам лише дає легкі очерки що було на самому ділі створено.
Так, але ж справжня наука заперечує можливість еволюційного саморозвитку творіння. Ми можемо лише припускати, що Бог використовував певні шаблони для творіння різних видів, як і людину Бог створив за образом і подобою Божою. Але ж наука показала, що кожне творіння починається зі Слова - з інформації ДНК, тобто для кожного творіння першопричиною виникнення є надзвичайно детальні інструкції як саме має формуватися кожен вид творива, і ці інструкції передаються з покоління в покоління. Це вже наукові факти, які не можуть спростувати атеїсти, які ще вірять в еволюційний саморозвиток тих інструкцій. Це ж те саме, що вірити в еволюцію Windows, хоча на відміну від Божого досконалого творіння, недосконале ПЗ постійно удосконалюється програмістами - розумом. Бог же заклав у людину ідеал на початку.
dead man walking написав:
В середні віки Церква мала помилкову інформацію про будову всесвіту, і помилково будувала доктрини на цій інформаціі. Зараз ми маєм помилкову інформацію про вік землі, і помилково будуєм свої доктрини на цій інформації. Xристиянству зовсім не стало погано від того що вони перестали вірити в геоцентричну модель. І в наш час xристиянству не стане погано якщо ми відкинемо помилкові твердження про вік землі.
Власне, у середньовіччі церква вірила тогочасній "науці", відкидаючи здоровий глузд справжніх науковців, яким Бог давав мудрість. Їх церква проголошувала єретиками. Так само й тепер деякі церковники вірять атеїстичним байкам, відкидаючи очевидні наукові факти, які доводять, що еволюція - нонсенс, як і видумки про мільярдний вік Землі.
Ну звичайно, справжня наука ґрунтується лише на фактах, і не може сприймати безумні припущення атеїстів про неймовірно довгий вік землі, бо інакше це вже не наука, а всього лиш атеїстична пропаганда.
А для простих християн немає жодного значення скільки саме часу Бог творив землю та все творіння. Християни вірять у Слово Боже для того, щоб у Ньому перебувати... а не для суперечок про непізнане.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
34464
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2012, 21:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
Власне, фізика до біологічної еволюції не має прямого відношення... Я, як медик, добре обізнаний у біології, можу довести протилежне.

Я так недумаю нічого ти неможеш доказати, а якщо можеш напишу твоїми словами - "Факти в студію :)"

Теорія еволюції вимагає більшої віри а ніж віра в створення людини "Вищим Розумом".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>