Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 20 квітня 2024, 07:52




Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі


Чи має місце еволюція в Божому Промислі?
Так, звичайно. Все живе розвивається за цим законом. 21%  21%  [ 4 ]
Ні, Бог створив всі види одночасно. 79%  79%  [ 15 ]
Не знаю, ніколи не цікавився (-лась) 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 19
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33886
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 10:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Nazariusz написав:
Власне, завдання теорії є пояснити, як живі істоти розвиваються.
Так власне, що наукою доведено, що нічого само собою не може розвиватися, а лише руйнуватися. Це беззаперечний і доведений факт. Саме тому еволюція як саморозвиток творіння - це казочка для дітей, яку ще досі викладають у школах.
Nazariusz написав:
Якщо у школі вас навчили трьох законів Ньютона - значить, так воно і є.
Насправді не так, закони Ньютона пояснюють лише спрощені закономірності фізичних тіл. Наприклад, Альберт Айнштайн запропонував свою теорію, яка є відмінною від законів Ньютона, і цим показав, що не кожній формулі чи аксіомі слід довіряти.
Nazariusz написав:
Мутації можуть бути не тільки шкідливими, а й корисними.
Корисними мутації можуть бути лише при розумному втручанні, але точно не випадковими.
Nazariusz написав:
Уже давно існує комплекс знань про періодичність клімату на планеті, про склад атмосфери і біосфери тощо. І ці всі дані ясно говорять, що спочатку з'явились риби, потім амфібії, потім рептилії, з яких спочатку утворились ссавці і трохи пізніше - птахи. Вони не жили одночасно. Одні вимирали, інші з'являлися.

Це не комплекс знань, а збірник казочок, вигадки, фальсифікації, фантазії, припущення, не більше.
Насправді до потопу не було ані пори року (зими-літа не було), ані дощів не було, а клімат був всюди помірно-теплий і вологий. Саме тому до потопу люди жили по декілька сотень років. Після всесвітнього потопу клімат різко змінився, також змінився рельєф землі. Після Потопу в небі з'явилася перша райдуга, і від тоді почалися зими з морозами, а дощі почали зрошувати землю.
Nazariusz написав:
Всесвітнього потопу не було, був лише регіональний потоп в деяких областях, заселених людьми. Про це теж свідчить геологія.
:shock: Ого! Ви тут також не праві, бо навіть якщо ви не вірите Біблії, то повірте науковим дослідженням, які підтверджують, що потоп був всесвітнім. Про це свідчить:
- знайдений ковчег у Араратських горах;
- наявність на планеті води, що може покрити Землю до 3 км;
- закриті моря (напр. Каспійське море) - як залишки від Потопу, у яких вода ще досі сходить;
- геологічні дослідження - знайдені залишки риб у горах у різних куточках Землі, тощо.
Nazariusz написав:
Тіло - цілком можливо. Як і написано в Святому Письмі.
:shock: Де саме написано, що тіло людини пішло від мавпи???
Nazariusz написав:
Не існує двох ідентичних ДНК.
Я ж писав про шматок ДНК, який містить близько 4 млн. ідентичних нуклеотидів. Саме за ідентичними шматками ДНК і можна встановити походження людини. Це і є той спільний ідентичний корінь ДНК, який мають всі люди Землі. І саме за ДНК вчені встановили, що всі чоловіки походять від одного Прабатька (Ноя) по чоловічій лінії, а також що всі жінки походять від Одної Праматері (імовірно Єви), яка на декілька десятків поколінь старша за Ноя. Це пояснює те, що по чоловічій хромосомі від потопу збереглися лише три нащадки від Ноя (три сина мали спільний корінь ДНК від Ноя), а по жіночій - їх дружини, що були дочками різних матерів, а тому їхня спільна праматір жила набагато раніше ніж Ной.
Nazariusz написав:
Сонячник написав:
Крім того, вони користуються помилковими методами для визначення віку астрономічних, геологічних чи біологічних об'єктів.
Доведіть.
Та хоча б тим, що неможливо довести те, що їх методи точні. Як правило еволюціоністи користуються умовними методами та умовними одиницями відліку, які не мають наукової цінності. Ніхто не може довести, що Земля існувала більше 10тис. років. І я переконаний, що принаймні 7 тис. років тому людини ще не було. Це теж можна доводити науковими методами, але я не фахівець у цій галузі. Є вчені, які цим займаються і доводять це. А якщо вас це цікавить, то можете дізнатися самі.


Хай ніхто жадним способом вас не зведе! Бо той день не настане, аж перше прийде відступлення, і виявиться беззаконник, призначений на погибіль,(2Сол.2:3)

Як бачимо, той день стає щораз ближчим. Беззаконник, яким є так зване християнство і особливо католики, уже цілком себе виявив. Мало того що "християнство" відійшло від правдивого поклоніння, так іще "вірні католики" відкидають Бога, заперечуючи всесвітній потоп, створення людини, тварин... Так дуже швидко дійде і до створення світу "Випадком"! Чи не так, Nazariusz?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33894
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 17:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
Беззаконник, яким є так зване християнство і особливо католики, уже цілком себе виявив. Мало того що "християнство" відійшло від правдивого поклоніння, так іще "вірні католики" відкидають Бога, заперечуючи всесвітній потоп, створення людини, тварин...
Не варто з цього приводу проголошувати Армагедон.
Були часи, коли вважалося, що земля плоска; були часи, що церква вважала, що земля нерухома, бо так вважала світська "наука". А коли непопулярні вчені-християни заявляли щось всупереч загальноприйнятих "наукових" теорій, то їх проголошували єретиками... Але ж життя на землі продовжувалося.
Так само й сьогодні деякі християни вірять більше глобальній фальсифікації, аніж Біблії та науковим підтвердженням Розумного творіння.

Я думаю, що через декілька декад все людство нарешті усвідомить абсурдність гіпотези еволюції, і будуть самі дивуватися, якими наївними були їхні предки, вірячи у такі нісенітниці як еволюційне походження людства від мавп.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33906
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Так власне, що наукою доведено, що нічого само собою не може розвиватися, а лише руйнуватися.
Я вище навів докази протилежного. Якщо можете. спростуйте їх.
Цитата:
Насправді не так, закони Ньютона пояснюють лише спрощені закономірності фізичних тіл. Наприклад, Альберт Айнштайн запропонував свою теорію, яка є відмінною від законів Ньютона
Дякую, я знаю. Але в певних умовах ці закони діють. Я не фізик, і з вами про це сперечатись не буду. Але ж і теорію Ейнштейна вчать у школах ;-D
Цитата:
Корисними мутації можуть бути лише при розумному втручанні, але точно не випадковими.
1% від випадкових мутацій є корисними - це наукових факт.
Цитата:
Це не комплекс знань, а збірник казочок, вигадки, фальсифікації, фантазії, припущення, не більше.
Доведіть це.
Цитата:
Насправді до потопу не було ані пори року (зими-літа не було), ані дощів не було, а клімат був всюди помірно-теплий і вологий. Саме тому до потопу люди жили по декілька сотень років. Після всесвітнього потопу клімат різко змінився, також змінився рельєф землі. Після Потопу в небі з'явилася перша райдуга, і від тоді почалися зими з морозами, а дощі почали зрошувати землю.
Доведіть і це. Точніше, доведіть, що Потоп настільки змінив планету. Доведіть взагалі, що він був глобальним.
Цитата:
Ого! Ви тут також не праві, бо навіть якщо ви не вірите Біблії, то повірте науковим дослідженням, які підтверджують, що потоп був всесвітнім. Про це свідчить:
- знайдений ковчег у Араратських горах;
- наявність на планеті води, що може покрити Землю до 3 км;
- закриті моря (напр. Каспійське море) - як залишки від Потопу, у яких вода ще досі сходить;
- геологічні дослідження - знайдені залишки риб у горах у різних куточках Землі, тощо.

Ковчег - згоден. Друге - будь-ласка, наведіть матеріали. Закриті моря є природним стоком у басейнах річок, які не мають виходу в океан. Доведіть, що вони залишились, як калюжі після дощу. Четверте - найцікавіше. Теж дуже цікаво подивитись на матеріали по цьому питанні.
Цитата:
Де саме написано, що тіло людини пішло від мавпи???
Про те, що від мавпи - немає. Бог це залишив науковцям. Тим часом, в Біблія ясно написано:
"Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою" (Бт. 2:7) Як бачимо, Бог вивів людину з тлінної матерії і вдихнув у неї душу... Земний порох - не що інше, як тваринна природа людини, яка в свою чергу вийшла з неорганічного світу.
Цитата:
І саме за ДНК вчені встановили, що всі чоловіки походять від одного Прабатька (Ноя) по чоловічій лінії, а також що всі жінки походять від Одної Праматері (імовірно Єви), яка на декілька десятків поколінь старша за Ноя.
Згідно генетичних досліджень, а саме дослідження мітохондріальної ДНК, зроблено висновок, що Єва жила раніше від Адама на кілька тисяч років. Щось не вкладається у вашу логіку.
Цитата:
Ніхто не може довести, що Земля існувала більше 10тис. років.
Радіометричне датування свідчить, що вік Землі - 4, 5 млрд. років. Я не розумію, як це можливо заперечити...
Цитата:
Як бачимо, той день стає щораз ближчим. Беззаконник, яким є так зване християнство і особливо католики, уже цілком себе виявив. Мало того що "християнство" відійшло від правдивого поклоніння, так іще "вірні католики" відкидають Бога, заперечуючи всесвітній потоп, створення людини, тварин... Так дуже швидко дійде і до створення світу "Випадком"! Чи не так, Nazariusz?
Жаль. А я сподівався на якийсь конструктив... ви мене гірко розчарували. Хто вам сказав, що християни заперечують потоп, створення Богом людини і тварин? Жаль мені вас...
Цитата:
Так само й сьогодні деякі християни вірять більше глобальній фальсифікації, аніж Біблії та науковим підтвердженням Розумного творіння.
До речі, а ви вірите, що над нами є тверде небо, як написано в першій главі книги Буття? І що Місяць випромінює світло? Якщо трактувати Біблію буквально, то так і має бути...




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33911
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 19:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Nazariusz написав:
Жаль. А я сподівався на якийсь конструктив... ви мене гірко розчарували. Хто вам сказав, що християни заперечують потоп, створення Богом людини і тварин? Жаль мені вас...


Слухайте, а ви випадково - не депутат, а то ви своїм конструктивом уже потрохи достаєте... :)
Щодо потопу, Ви самі заперечуєте факт ВСЕСВІТНОГО потопу, як я, до речі, і написав у попередньому дописі, а ви просто слово всесвітній "випадково" не написали. А щодо доказів його глобальності, то прочитайте, будь-ласка що про це пишуть такі ж християни як і Ви, і вони вірять саме у ВСЕСВІТНІЙ ПОТОП!
Далі, Ви вже визначтесь, чи Бог створював, кожен вид окремо, чи один вид пішов від іншого шляхом еволюції, а то крутите носом то в один то в другий бік! ;-D
Говорячи вашими словами - Жаль мені вас...




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33913
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 21:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
1.заперечуючи всесвітній потоп,
2.створення людини,
3. тварин...

Nazariusz, ви це все заперечуєте?

Та й ще, ти не відповів viewtopic.php?p=33782#p33782




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33918
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 03:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
Але ж і теорію Ейнштейна вчать у школах ;-D
Але у школах вчать, що Айнштайн - геній, а вчені фізики знають, що він лише запропонував свою гіпотезу, помилковість якої важко довести, але здебільшого фізики не вірять цій теорії. Ось, наприклад, почитайте критику теорії Айнштайна. Взагалі, в науці, в т.ч. у фізиці, є багато фальсифікацій і помилкових теорій, які ще фактично не доведені і не спростовані, і ніколи не зможуть бути дослідженими (оскільки не все у мікро- та макросвіті можливо виміряти і перевірити).
Nazariusz написав:
1% від випадкових мутацій є корисними - це наукових факт.
Чудово, а тепер порахуйте імовірність виникнення людини з мавпи, якщо для цього потрібно мільярди корисних мутацій (перемножте 0,01*0.01*... і так мільярд разів) - це те саме щоб з земного пороху випадково склався комп'ютер. Скільки для цього потрібно часу? Мільярди тисячоліть - вистачить?
Nazariusz написав:
Друге - будь-ласка, наведіть матеріали.
Те що вода могла піднятися на 3-4 км. - це я порахував виходячи з приблизних оцінок об'єму води на планеті та відомої площі поверхні Землі, якщо припустити, що до Потопу Земля мала більш плоский рельєф. Звичайно, насправді могло бути значно більше води - все таки нам достеменно не відомо скільки води є в надрах Землі. Принаймні Ковчег знайдений на висоті 2 км. І у Біблії написано: І дуже-дуже вода на землі прибула, і покрились усі гори високі, що під небом усім. (Бут.7:19)
Nazariusz написав:
Доведіть і це. Точніше, доведіть, що Потоп настільки змінив планету. Доведіть взагалі, що він був глобальним.
Відомо, що до потопу Земля була одітою у паровий шар, що захищав Землю від охолодження і від палючого сонця. А це забезпечувало по всій Землі рівномірну температуру як у парнику. До речі, про це написано у Біблії: на землю дощу Господь Бог не давав... І пара з землі підіймалась, і напувала всю землю.(Бут.2:5,6) А перед потопом: відкрилися всі джерела великої безодні, і розчинилися небесні розтвори. І був дощ на землі сорок день і сорок ночей. (Бут.7:11-12)
Nazariusz написав:
Доведіть, що вони залишились, як калюжі після дощу. Четверте - найцікавіше. Теж дуже цікаво подивитись на матеріали по цьому питанні.
Вибачте, не маю часу це все доводити, але я лише подаю відому мені інформацію, а доведення є в Інтернеті - пошукайте і знайдете. Вчені це доступно доводять... а те що у Каспійському морі постійно зменшується рівень води - факт...
Nazariusz написав:
Земний порох - не що інше, як тваринна природа людини, яка в свою чергу вийшла з неорганічного світу.
А це щось нове!? :shock: У поті свойого лиця ти їстимеш хліб, аж поки не вернешся в землю, бо з неї ти взятий. Бо ти порох, і до пороху вернешся. (Бут.3:19)
Хіба це не свідчить про те, що людина сформована з неорганічного пороху? А коли душа людини виходить з тіла, то хіба не розкладається тіло до пороху (коли спалюють тіло, то залишається лише жменька попелу)?
Nazariusz написав:
Згідно генетичних досліджень, а саме дослідження мітохондріальної ДНК, зроблено висновок, що Єва жила раніше від Адама на кілька тисяч років. Щось не вкладається у вашу логіку.
Так, саме так, і я про це кажу, що Y-хромосомный Адам (наймолодший прабатько всіх людей) - це на всі 100% є Ной, а мітохондральна Єва (наймолодша праматір всіх людей) - це жінка, яка 100% померла ще до потопу (імовірно що Єва, але може бути і її внучка чи праправнучка...) - вона ж прапра...бабця Ноєвих невісток, а тому й старша за Ноя на тисячоліття.
Nazariusz написав:
Радіометричне датування свідчить, що вік Землі - 4, 5 млрд. років. Я не розумію, як це можливо заперечити...
Радіометричне датування - це взагалі нічого не свідчить!!! Це просто фальсифікація!
Пропоную прочитати статтю: Датування об’єктів земної кори - тут наглядно пояснюють абсурдність радіометричного датування.
Наприклад, методом радіометричного датування вік лави, якій насправді всього 167 років, визначили як 2 млрд. років; а датування щойно убитих тюленів показало вік 1300 років. :lol: Ось тобі й радіометричне датування, у якому лише назва "вумно" звучить.
Nazariusz написав:
До речі, а ви вірите, що над нами є тверде небо, як написано в першій главі книги Буття? І що Місяць випромінює світло? Якщо трактувати Біблію буквально, то так і має бути...
Не написано, що небо тверде, а що Твердь то і є Небо. Також у Біблії не написано, що Місяць є джерелом світла, але світило, тобто таке що відбиває сонячне світло на нічну півкулю Землі, а також зорі. Це ще одне свідчення про розумний задум, і аж ніяк Місяць не міг самовільно закрутитися на орбіті Землі. Навіть якби Місяць прилетів з Космосу :lol: , то він би або впав на Землю, або ж пролетів мимо. А щоб попасти на орбіту він мусів би летіти з точною швидкістю та точними координатами. Та й взагалі, досліджуючи будь-яке фізичне чи біологічне явище детальніше - обов'язково прийдеш до пізнання величі нашого Творця. Це треба бути справді безумцем, щоб вірити в те, що все само собою закрутилось і створилось.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33920
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 12:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Verum, я так розумію, єгова не вчить любити ближнього? :lol:
Дуже дякую, нарешті я наткнувся на щось цікаве. Отож, прочитавши вищенаведену статтю, я вирішив вам поставити наступні запитання:
1. Як УСІ тварини суходолу по одній парі влізлись у ковчег (його розміри є відомі)?
2. Як Ной зміг дістати таких тварин, наприклад, як броненосець або орангутанг, якщо вони жили на інших континентах?
3. Гіпотеза про "воду в атмосфері" просто смішна. Вона не підтверджується геологічними даними. Навіть якби весь лід на планеті розтанув, суша б не зникла зовсім, а так має бути, якщо сприймати Біблію як буквальну історію. То як же тоді сприймати?
Наразі досить :)
Я недвозначно вже сказав, що кожний вид виникає шляхом еволюції самостійно. Так само, як одне тіло притягується до іншого самостійно за рахунок гравітації, так і все живе розвивається за законом еволюції.
Протестанте, я заперечую буквальне сприйняття Біблії. Не варто йти всупереч науці, яка свідчить, що Потоп не був всесвітнім, а був максимум вселюдським, і що тварини розвиваються самостійно.




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33921
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 12:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
20 І сказав Бог: Нехай вода вироїть дрібні істоти, душу живу, і птаство, що літає над землею під небесною твердю.
21 І створив Бог риби великі, і всяку душу живу плазуючу, що її вода вироїла за їх родом, і всяку пташину крилату за родом її. І Бог побачив, що добре воно.
24 І сказав Бог: Нехай видасть земля живу душу за родом її, худобу й плазуюче, і земну звірину за родом її. І сталося так.
25 І вчинив Бог земну звірину за родом її, і худобу за родом її, і все земне плазуюче за родом його. І бачив Бог, що добре воно.
26 І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.
(Бут.1:20,21,24,25,26)

Так, все сталось по Божій волі. І у вигляді еволюційного розвитку. Не відкидайте Бога і науку у свої фантазіях.




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33922
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
З радістю готовий вам допомогти, пан Сонячник. Вибачаюсь, що не українською, але варто прочитати:
http://www.darwin.museum.ru/expos/floor ... defrus.htm - це так, "по-дитячому" :)
http://www.bogoslov.ru/text/601165.html - загальний огляд проблеми
http://evolbiol.ru/evidence.htm - більш грунтовна стаття і, як на мене, найбільш переконлива. Попереджаю: багато букв :?
Цитата:
Але у школах вчать, що Айнштайн - геній, а вчені фізики знають, що він лише запропонував свою гіпотезу, помилковість якої важко довести, але здебільшого фізики не вірять цій теорії.
Думаю, що людина, чию гіпотезу досі важко заперечити, можна назвати генієм. Тим не менш, я знову повторюю - я не можу з вами сперечатись стосовно фізики. Але це, в принципі, і не має стосунку до нашої дискусії.
Цитата:
Чудово, а тепер порахуйте імовірність виникнення людини з мавпи, якщо для цього потрібно мільярди корисних мутацій
Так, але мутації - це не рушійна сила еволюції :lol:
Цитата:
якщо припустити, що до Потопу Земля мала більш плоский рельєф
З чого ви зробили такий висновок?
І подайте, будь-ласка, ваші обчислення на широкий загал.
Цитата:
Відомо, що до потопу Земля була одітою у паровий шар
Кому відомо? Подайте, будь-ласка, джерело цієї інформації.
Те, що Каспій висихає - це відомо. Дно цього моря є океанічного типу, і сам Каспій утворився 10 мільйонів років тому внаслідок ізоляції Сарматського моря від океану. Як бачите, потопу тут місця немає.
Цитата:
Хіба це не свідчить про те, що людина сформована з неорганічного пороху? А коли душа людини виходить з тіла, то хіба не розкладається тіло до пороху (коли спалюють тіло, то залишається лише жменька попелу)?
Я не бачу тут суперечності. Як тлінне тіло вийшло з неживого, так і повернеться туди. Якщо вам невідомо, людина є гетеротрофною істотою, і для її існування потрібна поступлення енергії у вигляді зв'язків органічних речовин. А вони, у свою чергу, утворюються з неорганічної речовини.
Цитата:
Так, саме так, і я про це кажу, що Y-хромосомный Адам (наймолодший прабатько всіх людей) - це на всі 100% є Ной, а мітохондральна Єва (наймолодша праматір всіх людей) - це жінка, яка 100% померла ще до потопу (імовірно що Єва, але може бути і її внучка чи праправнучка...) - вона ж прапра...бабця Ноєвих невісток, а тому й старша за Ноя на тисячоліття.
Ви не розумієте, що їх роз'єднують набагато більше часу. ніж описано в Біблії. І за вашою логікою, першою людиною був Ной, а не Адам.
Цитата:
Пропоную прочитати статтю: Датування об’єктів земної кори - тут наглядно пояснюють абсурдність радіометричного датування.
Смішненька стаття. Похибність сучасних методів - лічені відсотки. До речі. чимало цитат відомих людей подано зовсім у іншому світлі. Особливо смішне в кінці - про білки у кістках динозаврів, нерозуміння процесів утворення земної кори, тиск газу і так далі.
Цитата:
Не написано, що небо тверде, а що Твердь то і є Небо. Також у Біблії не написано, що Місяць є джерелом світла, але світило, тобто таке що відбиває сонячне світло на нічну півкулю Землі, а також зорі.
Не бачу різниці. До речі, в єврейському оригіналі замість твердь - "шатро". Як ви на це відреагуєте? Над нами шатро? :D Написано, що і Сонце, і Місяць - це "світила". Я думаю, ви розумієте різницю між цими небесними тілами...




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33923
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 13:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
1. Як УСІ тварини суходолу по одній парі влізлись у ковчег (його розміри є відомі)?
За підрахунками фахівців розмір ковчега відповідає 569-ти спеціалізованим залізничним вагонам для перевезення корів, якими зазвичай перевозиться по 240 голів... З огляду на те, що всі тварини бралися парами, у ковчег їх вмістилося 35–50 тис... Якщо зважити на те, що на борт було взято молодих особин, то зайняли вони лише третину судна, інша ж частина залишалася для восьми членів екіпажу, продовольчих запасів і харчу для тварин.
Nazariusz написав:
2. Як Ной зміг дістати таких тварин, наприклад, як броненосець або орангутанг, якщо вони жили на інших континентах?
До потопу не було континентів.
Nazariusz написав:
Навіть якби весь лід на планеті розтанув, суша б не зникла зовсім, а так має бути, якщо сприймати Біблію як буквальну історію. То як же тоді сприймати?
Льодовики - це лише маленька частка запасів води. Я розумію, що теперішні океани, зокрема Атлантичний океан, утворилися вже після Потопу.
Але у Біблії недвозначно підкреслюється, що всі гори були покриті водою, і що рівень води над найвищою горою становив 15 ліктів - а це 8 метрів: І дуже-дуже вода на землі прибула, і покрились усі гори високі, що під небом усім. На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори. (Бут.7:19-20)
Nazariusz написав:
Я недвозначно вже сказав, що кожний вид виникає шляхом еволюції самостійно. Так само, як одне тіло притягується до іншого самостійно за рахунок гравітації, так і все живе розвивається за законом еволюції.
О тут ви помиляєтеся. Основоположник хімічної еволюції, автор книги "Біохімічна зумовленість" Дін Кеньон через п'ять років сам переконався в абсурдності власної теорії, хоча еволюціоністи (не розібравшись у деталях) підхопили цю теорію, і до сих пір вважають за розумне пояснення теорії еволюції. Але сам Кеньон, продовжуючи досліджувати процеси утворення білків, переконався у тому, що білки утворюються виключно за інструкціями, що записані в ДНК, тобто у Слові - Бог сказав і сталося.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33931
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 18:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
За підрахунками фахівців розмір ковчега відповідає 569-ти спеціалізованим залізничним вагонам для перевезення корів, якими зазвичай перевозиться по 240 голів... З огляду на те, що всі тварини бралися парами, у ковчег їх вмістилося 35–50 тис... Якщо зважити на те, що на борт було взято молодих особин, то зайняли вони лише третину судна, інша ж частина залишалася для восьми членів екіпажу, продовольчих запасів і харчу для тварин.

За Біблією, довжина ковчегу була 133 м, ширина 22 м і висота - 13 метрів.
Сухопутних тварин, рахуючи тільки тетрапод, всього близько 30 000 видів. А ще ж є безхребетні! Як вони вижили? Як їх зібрав Ной? Як він забезпечив їжею тих тварин, які специфічно харчуються або яким потрібен спеціальний клімат? До того ж, порахуйте, що кожний вид треба було тримати окремо, щоб уникнути конфліктів. Як відновилась рослинність, якщо потоп був всесвітній? Якщо всі види були в ковчезі, значить, вони почали харчуватись відразу після виходу з нього. Якщо вони не харчувались, то скоро загинули. Якщо ж хижаки стали полювати відразу, то багато видів мало б загинути. Згідно з екологічно пірамідою, хижаків мало б бути в н-ну кількість разів менше, ніж травоїдних, натомість Ной взяв усіх однаково - по два. Виходить просто абсурд.
Цитата:
До потопу не було континентів.
Яким чином? Геологія свідчить, що Пангея почала розпадатись близько 200 млн. років тому. Ви не спираєтесь на факти. Як тоді вони так швидко утворились - всього за кілька тисяч років? Це неможливо.
Цитата:
Льодовики - це лише маленька частка запасів води. Я розумію, що теперішні океани, зокрема Атлантичний океан, утворилися вже після Потопу.
Знову ж, це ненауково.
Цитата:
і що рівень води над найвищою горою становив 15 ліктів - а це 8 метрів:
Взагалі-то тут просто написано, що вода прибула на 8 метрів.
Цитата:
Основоположник хімічної еволюції, автор книги "Біохімічна зумовленість" Дін Кеньон
Але він не є основоположником "хімічної еволюції" :D
Цитата:
Але сам Кеньон, продовжуючи досліджувати процеси утворення білків, переконався у тому, що білки утворюються виключно за інструкціями, що записані в ДНК
Це було відомо задовго до нього. І це очевидний факт, який має віддалений стосунок до нашої дискусії. Ви розумієте різницю між "еволюція" і "виникнення"?




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33934
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 19:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
До автора теми:
У опитуванні Чи має місце еволюція в Божому Промислі?
питання 2 Ні, Бог створив всі види одночасно.

Питання: Звідки такий висновок? Мабуть, Ви сподіваєтесь, що в Біблії так написано?




http://hyacinthis.blogspot.com
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33935
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 19:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
http://www.darwin.museum.ru/expos/floor ... defrus.htm - це так, "по-дитячому" :)

Бо всі гіпотеза еволюції - казочка для дітей. Там так і написано: Доказать современные представления об эволюции жизни прямыми методами невозможно. Эксперимент затянется на миллионы лет (цивилизованному обществу от роду не более 10 тысяч лет), а машину времени скорее всего так и не изобретут.
Nazariusz написав:
Попереджаю: багато букв :?
Оце власне, що багато букв ні про що. Ще й закидають Богу, мол навіщо Він створив мавпу подібну до людини, що вводить біологів у заблудження... :lol:
Nazariusz написав:
Думаю, що людина, чию гіпотезу досі важко заперечити, можна назвати генієм.
Я хочу тим показати, що не можна будь-яку теорію вважати аксіомою. А для того щоб запропонувати гіпотезу, яку неможливо довести - не потрібно бути генієм.
Nazariusz написав:
Цитата:
Відомо, що до потопу Земля була одітою у паровий шар
Кому відомо? Подайте, будь-ласка, джерело цієї інформації.
Про це навіть еволюціоністи знають, лише припускають, що було це мільярди років тому. Ось прочитайте [urlhttp://www.dopotopa.com/bibleyskaya_model_parovodjanogo_kupola.html]про модель пароводяного купола[/url].
Науковці вважають, що до потопу у нижній стратосфері на висоті декілька десятків кілометрів був льодовий шар товщиною кільканадцять метрів. Цей шар захищав Землю від охолодження і від космічного опромінювання. Тому Земля була немов у теплиці, а отже був рівномірний клімат по всій Землі у будь-яку пору року.
Також вчені дослідили, що до потопу тиск атмосфери у декілька разів перевищував теперішній.
Цей факт пояснює те, що до потопу не було вина та люди не п'яніли, а після потопу Ной вперше сп'янів, напившись вибродженого виноградного соку.
Nazariusz написав:
Цитата:
Так, саме так, і я про це кажу, що Y-хромосомный Адам (наймолодший прабатько всіх людей) - це на всі 100% є Ной, а мітохондральна Єва (наймолодша праматір всіх людей) - це жінка, яка 100% померла ще до потопу (імовірно що Єва, але може бути і її внучка чи праправнучка...) - вона ж прапра...бабця Ноєвих невісток, а тому й старша за Ноя на тисячоліття.
Ви не розумієте, що їх роз'єднують набагато більше часу. ніж описано в Біблії. І за вашою логікою, першою людиною був Ной, а не Адам.
Та ні, це лише припущення еволюціоністів, що їх роз'єднує більше часу, аніж описано в Біблії. За ДНК можна лише встановити скільки мутацій відбулося від Y-хромосомного Адама (тобто Ноя). Еволюціоністи припускають, що в середньому відбувається одна мутація на 500 поколінь, а отже Ной жив 80тис.років тому, а мітохондральна Єва близько 120тис.років тому. Але це дуже грубе припущення, бо масштаб вибирається довільним. Так само можна припустити, що в середньому мутації відбуваються раз на 12 поколінь, а тоді виходить, що Ной жив 4 тис.років тому, а праматір всіх людей на 5,5-6 тис. років тому, що співпадає з біблійної хронологією.
А першою людиною безумовно був Адам. :) За ДНК встановлюють Y-хромосомного Адама - а це наймолодший патріарх всіх чоловіків, тобто Ной!
Еволюціоністи пояснюють феномен того, чому Y-хромосомний Адам жив на кілька поколінь пізніше мітохондральної Єви тим, що 80 тис. років тому на Землі була якась велика катастрофа або епідемія, після якої вижив лише один прабатько, у якого були сини, які мали ще й жінок від різних матерів. Але ж ми знаємо, що ця всесвітня катастрофа не що інше як Всесвітній потоп.
Nazariusz написав:
Не бачу різниці. До речі, в єврейському оригіналі замість твердь - "шатро". Як ви на це відреагуєте? Над нами шатро? :D Написано, що і Сонце, і Місяць - це "світила". Я думаю, ви розумієте різницю між цими небесними тілами...
І я не бачу різниці - чи тверд чи шатро чи небеса. :) Невже ви вважаєте, що книга Буття мала би писатися науковими термінами? Це писалось для того, щоб всім було зрозумілим. Місяць - це і є нічне світило, бо виконує функції світильника, це просто і зрозуміло.
Nazariusz написав:
Як вони вижили? Як їх зібрав Ной? Як він забезпечив їжею тих тварин, які специфічно харчуються або яким потрібен спеціальний клімат? До того ж, порахуйте, що кожний вид треба було тримати окремо, щоб уникнути конфліктів. Як відновилась рослинність, якщо потоп був всесвітній?
Ви точно атеїст, а не католик. :) У Бога все можливе.
А науковці вважають, що різке зниження атмосферного тиску внаслідок руйнування водно–парового захисного шару мало призвести до різкого зниження обмінних процесів у тварин. Такі перепади призводять до сонливості і цілком можливо, що тварини під час плавання перебували у стані, близькому до анабіозу, тож потребували мінімального догляду.
А рослинності вода не загрожує! Нічого дивного, що все відновилось, щойно вода зійшла.
Nazariusz написав:
Взагалі-то тут просто написано, що вода прибула на 8 метрів.
Та ні, тоді б ковчег навіть не зрушився б з місця. :)
Написано чітко, ось російський переклад: 19 И усилилась вода на земле чрезвычайно, так что покрылись все высокие горы, какие есть под всем небом; 20 на пятнадцать локтей поднялась над ними вода, и покрылись горы. (Быт.7:19-20)
Тобто над горами вода піднялася ще на 8 метрів.
Nazariusz написав:
Ви розумієте різницю між "еволюція" і "виникнення"?
А ви знайомі з теорією Діна Кеньона? Власне він запропонував свою теорію, не розуміючи механізму утворення білків, і вважав, що еволюція можлива шляхом випадкового притягання амінокислот. І лише вивчивши детальніше молекулу ДНК зрозумів, що нічого випадкового чи хаотичного у клітинах не відбувається, а усі білки від простіших до складніших формуються згідно чітких інструкцій, які записані в ДНК.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33941
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Протестанте, я заперечую буквальне сприйняття Біблії. Не варто йти всупереч науці, яка свідчить, що Потоп не був всесвітнім, а був максимум вселюдським, і що тварини розвиваються самостійно.

Я у цій темі мало розуміюся, але, як мені мій розум підказує щось тут не те, бо тоді мали шанс спастися люди крім Ноя і його сімї і також інші тварини, бо із твоїх слів потоп був не всесвітній, а значить могло бути на якомусь континенті просто калюжа води. Логічно?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33946
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 22:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
Цитата:
- геологічні дослідження - знайдені залишки риб у горах у різних куточках Землі, тощо.
найцікавіше. Теж дуже цікаво подивитись на матеріали по цьому питанні.
Книга "Очевидность сотворения мира" Про знахідки риб
Ось видержки:
Цитата:
Хорошо сохранившиеся скопления рыб самых разнообразных видов обнаружены учеными во многих частях планеты. Как оказались рыбы в тех районах, где в наши дни вода отсутствует, например, высоко в горах?
Находки палеонтологов говорят о том, что гибель флоры и фауны происходила внезапно. Действительно, исследование бесчисленных окаменелых останков рыб подтверждает, что смерть их наступила мгновенно.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>