Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:48




Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34230
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2011, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Біблія сама пояснює значення озера огняного та сірчаного: «Це друга смерть,— озеро огняне» (Об’явлення 20:14). Ясно, що це озеро — та ж Геєнна, про яку говорив Ісус, не місце вічних мук злих людей, а стан цілковитого знищення (Матвія 10:28). Це цілковите знищення без надії на воскресіння. Тому, хоча Біблія говорить про ключі від смерті, Гадесу й безодні, вона нічого не згадує про ключ від озера огняного та сірчаного (Об’явлення 1:18; 20:1). Воно ніколи не звільнить своїх в’язнів.

Самі собі й суперечите. Ніде не сказано про повне знищення. А от то що ключів від озера огненного нема і вказує, що це вічне пекло - друга смерть.
Але не сказано, що перестануть існувати.

І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні.
А з Ваших слів виходить що воскреснуть і грішні, (щоб потім знову бути знищеними?)...

Нема логіки ніякої.

Пора навчитись так розважати. щоб бачити, що виходить з Ваших розважань. Це не легко. І я, грішний, не все таке можу врахувати... Але ж Ви твердо впевнені в вченні СЄ, тому міркуйте.
Михайле ви як завжди керуєтесь слухами про сЄ.Тому й розмова з вами завжди закінчується тим що ви починаєте оправдовуватись що помилялись.От переконаний що і цього разу так доведеться вам зробити.Я поставив конкретнві запитання у цій темі.тому наберіться тої сміливості яка від вас аж пре і дайте мені на них відповідь.Я чекатиму та буду особливо уважним до ваших потреб.Бувайте здорові??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34231
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2011, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
sss написав:
Ці свідчення мабуть дають люди які бачили таке під впливом наркотичного спяніня.Тому нічого дивного в цьому немає.

Цікаво, яким чином наркотики можуть відкрити те, що знаходиться на даху лікарні, і ця людина ніколи цього не бачила?
А ти запитай про це у наркозалежних.Будеш здивованим))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34237
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2011, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
Цитата:
Біблія сама пояснює значення озера огняного та сірчаного: «Це друга смерть,— озеро огняне» (Об’явлення 20:14). Ясно, що це озеро — та ж Геєнна, про яку говорив Ісус, не місце вічних мук злих людей, а стан цілковитого знищення (Матвія 10:28). Це цілковите знищення без надії на воскресіння. Тому, хоча Біблія говорить про ключі від смерті, Гадесу й безодні, вона нічого не згадує про ключ від озера огняного та сірчаного (Об’явлення 1:18; 20:1). Воно ніколи не звільнить своїх в’язнів.

Самі собі й суперечите. Ніде не сказано про повне знищення. А от то що ключів від озера огненного нема і вказує, що це вічне пекло - друга смерть.
Але не сказано, що перестануть існувати.

І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні.
А з Ваших слів виходить що воскреснуть і грішні, (щоб потім знову бути знищеними?)...

Нема логіки ніякої.

Пора навчитись так розважати. щоб бачити, що виходить з Ваших розважань. Це не легко. І я, грішний, не все таке можу врахувати... Але ж Ви твердо впевнені в вченні СЄ, тому міркуйте.
Михайле ви як завжди керуєтесь слухами про сЄ.Тому й розмова з вами завжди закінчується тим що ви починаєте оправдовуватись що помилялись.От переконаний що і цього разу так доведеться вам зробити.Я поставив конкретнві запитання у цій темі.тому наберіться тої сміливості яка від вас аж пре і дайте мені на них відповідь.Я чекатиму та буду особливо уважним до ваших потреб.Бувайте здорові??



Стоп стоп. Я процитував не Вас і показав людині, що виходить з її слів (а не слухи про СЄ).

Хочете, щоб я відповів на Ваші питання, зберіть їх до купи і поставте в один пост. А то по цілій гілці і справді ніколи шукати, а то я не встигну книги читати :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34239
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2011, 12:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
sss написав:
Ці свідчення мабуть дають люди які бачили таке під впливом наркотичного спяніня.Тому нічого дивного в цьому немає.

Цікаво, яким чином наркотики можуть відкрити те, що знаходиться на даху лікарні, і ця людина ніколи цього не бачила?

Наркотики - речовина і не можуть нічого відкривати. Відкривати чи показувати може Бог і може диявол. Дух же людини, виходячи з тіла може стикатися з духовним світом. Адже вживання наркоти вливає не лише на тіло, а й на на душу, котра включає в себе і свідомість. Під таким впливом людина може переживати клінічну смерть і бачити те, що їй дозволено побачити. Але також вона може потрапити під демонічний влив і бачити галюцинації, навіяні демонами. Тому попрошу не плутати різні за походженням явища 1. вихід духа людини з тіла і перебування ним в раю чи пеклі і 2. видіння, навіяні дияволом. Це прадавня тактика наклепника: своїми діями, а саме фальшивими підробками Божої роботи дискредитувати те, що робить Бог з певною ціллю. Ціль же Його - не допустити загибелі грішника. А воріг вводить людей своїми протирічивими відкриттями у плутанину і потім приписує ці дії Богові. Щоб останні вже нічому не вірили. Бо ціль такого - погубити кожного вірою в його сатанинську неправду.
Та нічого подібного (я про видіння) без допуску Божого не може статися. А ті, хто водимі Духом Божим, керуються Святим Писанням, маючи помазання від Святого зможуть розпізнати де Боже, а де вороже.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34240
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2011, 12:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
sss написав:
Michail написав:
І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні. А з Ваших слів виходить що воскреснуть і грішні, (щоб потім знову бути знищеними?)...Нема логіки ніякої.Пора навчитись так розважати. щоб бачити, що виходить з Ваших розважань. Це не легко. І я, грішний, не все таке можу врахувати... Але ж Ви твердо впевнені в вченні СЄ, тому міркуйте.
Михайле ви як завжди керуєтесь слухами про сЄ.Тому й розмова з вами завжди закінчується тим що ви починаєте оправдовуватись що помилялись.От переконаний що і цього разу так доведеться вам зробити.Я поставив конкретнві запитання у цій темі.тому наберіться тої сміливості яка від вас аж пре і дайте мені на них відповідь.Я чекатиму та буду особливо уважним до ваших потреб.Бувайте здорові??
Стоп стоп. Я процитував не Вас і показав людині, що виходить з її слів (а не слухи про СЄ).
Недобре так Михайле обманювати в живі очі.Ніхто з СЄ не каже що воскреснуть лишень праведні.Тому ваші слова-І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні,є повною вашою маячнею.Я б дуже вас просив,надалі не вдаватись до таких злісних наклепів,коли бажаєте залишатись тут та сподіваєтесь до себе доброзичливого ставлення.Тому не наслідуйте своїх братів у такому недоброзичливому поводженні,а не то вас чекатиме те й що їх.Тож одумайтесь поки не пізно зі своїми розваженнями та отою логікою.На все добре)))ваш друг ССС.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34243
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2011, 13:23 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Prawo написав:
Біблія сама пояснює значення озера огняного та сірчаного: «Це друга смерть,— озеро огняне» (Об’явлення 20:14). Ясно, що це озеро — та ж Геєнна, про яку говорив Ісус, не місце вічних мук злих людей, а стан цілковитого знищення (Матвія 10:28). Це цілковите знищення без надії на воскресіння. Тому, хоча Біблія говорить про ключі від смерті, Гадесу й безодні, вона нічого не згадує про ключ від озера огняного та сірчаного (Об’явлення 1:18; 20:1). Воно ніколи не звільнить своїх в’язнів.


Michail написав:
Самі собі й суперечите. Ніде не сказано про повне знищення. А от то що ключів від озера огненного нема і вказує, що це вічне пекло - друга смерть.
Але не сказано, що перестануть існувати.


Суперечності лише у висновках, які робите Ви.
Ви ж не можете заперечувати того, що усі люди помирають внаслідок успадкованого гріха? Внаслідок чого усі помираючи потрапляють до могили. Як сказав Ісус, вони наче «сплять сном смерті». Для визволення людства Бог Єгова подбав про викуп давши його через Ісуса Христа.
Але хто може скористати з цього заходу спасіння? Ясно, що не всі, бо Ісус попередив: «Увіходьте вузькими ворітьми, оскільки є широка і простора дорога, яка веде до знищення, і багато хто йде нею. Натомість вузькі ворота й тісна дорога ведуть до життя, і мало хто знаходить її. (Матвія 7: 13,14)
Хіба Ісус не сказав до чого веде широка і простора дорога? Він сказав, що ця дорога веде до знищення. Не знаю, що Вас надихнуло сказати: "Ніде не сказано про повне знищення"? Може Ви сподіваєтесь, що знищення неслухняних буде неповним? Але ж чи це правильно? Ів. 3:16: «Адже Бог так полюбив світ, що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не був знищений, а отримав життя вічне».


Michail написав:
І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні.
А з Ваших слів виходить що воскреснуть і грішні, (щоб потім знову бути знищеними?)...

Я Свідок Єгови, і можу сказати лише те, про що написано у Божому Слові, а не говорити що заманеться. Отже, що говорить Біблія про те, хто воскресне: «До того ж я, так само як і вони, покладаю надію на Бога, що буде воскресіння праведних і неправедних.(Дії 24:15). Трохи згодом Павло пояснив у якому стані перебувають померлі: «За воскресіння мертвих вони судять мене сьогодні перед вами!»
Тож мертві потребують воскресіння. Чому воскреснуть неправедні? Хіба Бог не є справедливий? Ті люди, що не мали можливості почути Добру новину та зробити свій вибір будуть воскрешені і їм буде дано можливість змінити своє життя, або вибрати дорогу до знищення назавжди.
Michail написав:
Нема логіки ніякої.

Що ж не є логічним на Вашу думку? Що саме?

Michail написав:
Пора навчитись так розважати. щоб бачити, що виходить з Ваших розважань. Це не легко. І я, грішний, не все таке можу врахувати... Але ж Ви твердо впевнені в вченні СЄ, тому міркуйте.

З усіх сил намагаюсь міркувати.




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34250
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2011, 21:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Ті люди, що не мали можливості почути Добру новину та зробити свій вибір будуть воскрешені і їм буде дано можливість змінити своє життя, або вибрати дорогу до знищення назавжди.

Чекаєм Біблійного підвердження ваших слів.
Цитата:
«Увіходьте вузькими ворітьми, оскільки є широка і простора дорога, яка веде до знищення, і багато хто йде нею. Натомість вузькі ворота й тісна дорога ведуть до життя, і мало хто знаходить її. (Матвія 7: 13,14)

Написано так: Увіходьте тісними ворітьми, бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять.
Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її!
(Мт 7:13,14)
Цитата:
«Адже Бог так полюбив світ, що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не був знищений, а отримав життя вічне».

Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
(Ів 3:16)




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34273
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2011, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Недобре так Михайле обманювати в живі очі.Ніхто з СЄ не каже що воскреснуть лишень праведні.Тому ваші слова-І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні,є повною вашою маячнею.Я б дуже вас просив,надалі не вдаватись до таких злісних наклепів,коли бажаєте залишатись тут та сподіваєтесь до себе доброзичливого ставлення.Тому не наслідуйте своїх братів у такому недоброзичливому поводженні,а не то вас чекатиме те й що їх.Тож одумайтесь поки не пізно зі своїми розваженнями та отою логікою.На все добре)))ваш друг ССС.



Чесно кажучи, одні СЄ говорять одне, інші інше.
В одних журналах пишуть одне, в інших інше...
ТО я вже й не знаю тепер, що цитувати.

Одне точно, що не понятно, нащо воскрешати грішниківв, аби їх знову у вогненне озеро (тобто за СЄ не в пекло, а знову в небуття).



Цитата:
Prawo написав:
Ті люди, що не мали можливості почути Добру новину та зробити свій вибір будуть воскрешені і їм буде дано можливість змінити своє життя, або вибрати дорогу до знищення назавжди.

Та й при тому не всіх грішників, лише тих, що не мали змогу почути Євангеліє (без біблійних підтверджень, це звичнйо висловлено)....


Треба буде дістати основну книгу СЄ (може диск загально відомий) і цитувати звідти.

А щодо тих, які не мали змоги почути Євангелію, але жили за законом вписаним в срцях, думаю, в Бога є особливий план.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34282
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2011, 14:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Недобре так Михайле обманювати в живі очі.Ніхто з СЄ не каже що воскреснуть лишень праведні.Тому ваші слова-І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні,є повною вашою маячнею.Я б дуже вас просив,надалі не вдаватись до таких злісних наклепів,коли бажаєте залишатись тут та сподіваєтесь до себе доброзичливого ставлення.Тому не наслідуйте своїх братів у такому недоброзичливому поводженні,а не то вас чекатиме те й що їх.Тож одумайтесь поки не пізно зі своїми розваженнями та отою логікою.На все добре)))ваш друг ССС.
Чесно кажучи, одні СЄ говорять одне, інші інше.
В одних журналах пишуть одне, в інших інше...ТО я вже й не знаю тепер, що цитувати.Одне точно, що не понятно, нащо воскрешати грішниківв, аби їх знову у вогненне озеро (тобто за СЄ не в пекло, а знову в небуття).
Так ви не просто брехун Михаїле,ви злісний брехун.Подайте мені цитату з піблікацій сЄ де б говорилось що воскреснуть лишень праведні??Не подасте ,вам ганьба))).І надалі продовжуватимете тут розмови,звертатимусь до вас як до пана Брехуна.Тож))))???
А щодо воскресіння,то ви ще раз виявляєте своє невігластво.Сумно катехиту такого не знати.Розважте над словами Павла -"маю надію я в Бозі що настане восресіння праведних та неправедних".Бувайте здорові друже)))


[




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34284
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2011, 16:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
Цитата:
Недобре так Михайле обманювати в живі очі.Ніхто з СЄ не каже що воскреснуть лишень праведні.Тому ваші слова-І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні,є повною вашою маячнею.Я б дуже вас просив,надалі не вдаватись до таких злісних наклепів,коли бажаєте залишатись тут та сподіваєтесь до себе доброзичливого ставлення.Тому не наслідуйте своїх братів у такому недоброзичливому поводженні,а не то вас чекатиме те й що їх.Тож одумайтесь поки не пізно зі своїми розваженнями та отою логікою.На все добре)))ваш друг ССС.
Чесно кажучи, одні СЄ говорять одне, інші інше.
В одних журналах пишуть одне, в інших інше...ТО я вже й не знаю тепер, що цитувати.Одне точно, що не понятно, нащо воскрешати грішниківв, аби їх знову у вогненне озеро (тобто за СЄ не в пекло, а знову в небуття).
Так ви не просто брехун Михаїле,ви злісний брехун.Подайте мені цитату з піблікацій сЄ де б говорилось що воскреснуть лишень праведні??Не подасте ,вам ганьба))).І надалі продовжуватимете тут розмови,звертатимусь до вас як до пана Брехуна.Тож))))???
А щодо воскресіння,то ви ще раз виявляєте своє невігластво.Сумно катехиту такого не знати.Розважте над словами Павла -"маю надію я в Бозі що настане восресіння праведних та неправедних".Бувайте здорові друже)))


[



Одне точно, що не понятно, нащо воскрешати грішників, аби їх знову у вогненне озеро (тобто за СЄ не в пекло, а знову в небуття)

Це Ви про це? Так справжня Церква каже що є безмертна душа, і що грішники воскреснуть.

А СЄ кажуть що не ма безсмертної душі , і що грішники воскреснуть, а потім знов будуть знищені.
ОТ що я маю на увазі, що є нісенітницею. Ви попутали.

Цитата:
Подайте мені цитату з піблікацій сЄ де б говорилось що воскреснуть лишень праведні?


Нажаль не зберіг Ваші журнальчики. Але пошукаю, може колись натраплю знов на такі твердження.

А от таке Ваші мають точно казати:
Цитата:
"Таке воскресіння буде передовсім для відданих слуг Бога Єгови, для всіх Свідків Єгови і їх попередників - дослідників Свя¬того Письма. Для тих осіб, що не зустрілись перед смертю із Свід¬ками Єгови, хто нічого не чув про них буде тисячолітній час вип¬робування на вірність Богу Єгові після їх воскресіння в «новім сві¬ті». Якщо під час випробування вони покажуть себе з позитивного боку, то отримають вічне життя в «новім світі» разом із Свідками Єгови. У протилежному випадку знову зазнають смерті і навіки вмруть. Щодо тих, хто чув про діяльність організації Свідків Єгови, але не став її членом – то такі взагалі не воскреснуть."

http://apologet.org.ua/biblioteka/31-sv ... -7---.html

Може це малось на увазі у журнаьчиках СЄ? (Можливо я не так представив тут)
Але все-рівно це неправда. Всі воскреснуть до одного!

«ВСІМ бо нам треба з’явитися перед судом Христовим, що кож¬ний прийняв згідно з тим, що зробив, як був у тілі: чи добре, чи зле» (2 Кр. 5, 10).


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34285
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2011, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ви готовий поручитись за все. що написано в кожному випуску кожного журнальчика?

Я признаюсь. шо точно не памятаю де, коли, але колись щось пожібне читав. Може не так подав. Тому вище подав, як могло бути написано .коли я читав.

А Ви готовий поручитись за кожен номер журналу, що ніде так не було написано?

Якби я був СЄ, то зважаючи на це:

Цитата:
Місце перебування Бога.
Якщо ви запитаєте свідків Єгова - де, на їхню думку, живе Бог, то ви, найчастіше почуєте у відповідь: "На небі!" Чим дуже вразите свідків Єгови, оскільки для них, у цьому запитанні, відкриється ще одна істина, яка була офіційною частиною вчення "Вартової Башти" протягом майже цілої історії організації. Ця істина полягає у тому, - що Бог ЖИВЕ… на зірці Альціон, у сузір`ї Плеяд! Товариство вперше почало навчати цього у 1891 році, пізніше воно, час від часу, видозмінювало цю "істину" і, нарешті відкинуло її в 1953 році.
"Альціон - центральна зірка відомого сузір`я Плеяд. І ось Альціон, настільки далекий від нас, наскільки наука може це осягнути, повинен стати "північним троном", на якому знаходиться центр гравітації усього сузір`я, та з якого Всемогутній керує своїм всесвітом…" (Studies in Scriptures, том ІІІ, 1891р. стор.327). "Сукупність семи зірок творить сузір`я Плеяд… І це значить, за найбільшою вірогідністю, що одна з зірок цієї групи є місцем проживання Єгови…Сузір`я Плеяд маленьке у порівнянні з іншими сузір`ями… Але ця мізерність по відношенню до інших зірок та планет - є ніщо, якщо порівняти Плеяди за важливістю, тому, що Плеяди - це місце вічного трону Бога…" (Reconciliation, 1928р. стор.14).
І хоча це було прийняте товариством як "істина" на десятиліття, зараз це вчення виглядає безглуздям, а ознайомлення з ним змушує досить критично переглянути й інші доктрини "Вартової Башти".

Залізниця в Одкр.14,10
Ще один "богословський маразм" можна знайти у книзі "Закінчена Таємниця" (The Finished Mystery), вона є сьомим томом серії "Дослідження Писання". Книга була опублікована в 1917 році. Типова, як і інші публікації свідків, вона інтерпретувала Біблію так, ніби Слово Боже було написане за спеціальними посиланнями на "Вартову Башту". Та робить це певним чином так, що нинішні свідки Єгови виявили б її тлумачення смішним та безглуздим. Наприклад, коли в Одкровенні 14,20 символічно описується, що "вийшла кров із винотоки аж до вуздечок коней, на тисячу шістсот стадій." (близько 200 миль), то "Таємниця" тлумачить це, як пророцтво про дійсну відстань від міста Скрентона, штат Пенсільванія, де ця книга була опублікована, до "Вефіля", штаб-квартири організації у Брукліні, Нью-Йорк. Ці "круті" коментарі посилаються на "Офіційний залізничний довідник" США, зокрема на відстань від станції Лавакани у Скрентоні, до кінцевої станції Хобокен у Нью-Джерсі і, потім ще додають "Технічно - це відстань від Хобоконена до Вефіля, через поромну переправу Барклай-Стріт, Фултон-Стріт і переправу Фултон… претендує бути дійсною дистанцією, згадуваною у пророцтві Біблії, в книзі Одкровення 14,20." (The Finished Mystery, редакція 1926 року, стор.230).

http://banderivets.org.ua/?page=pages/zmistc/zmistc16



я б не наважився поручитись...
А на рахунок брехны, то Ви помиляєтесь. Брехня - це свідомий обман, свідоме підтасовування чогось під правдиві речі. Я ж висловлюю те, що колись зустрічав. І якщо десь помилився, то завжди готовий попросити вибачення у всіх, і прошу вибачення, якщо помилково описав.

Але стараюсь також виправити ситуацію і тому пишу, що могло бути насправді, що вище і зробив.


А це теж не ваші писали?
Цитата:
Злі люди будуть знищені назавжди. Матв. 25:41—46; 2 Сол. 1:6—9

http://www.watchtower.org/k/jt/article_03.htm


А це?
Цитата:
Люди‚ яких схвалює Бог‚ отримають вічне життя. Ів. 3:16; 10:27‚ 28; 17:3; Марка 10:29‚ 30



Або це?
Цитата:
Воскресіння є надією для мертвих. 1 Кор. 15:20—22; Ів. 5:28‚ 29; 11:25‚ 26


Якщо вже є воскресіння, то навщо знову смерть? Адже злі люди будуть знищені назавжди, за словами СЄ.

Сам порівняйте, що пишуть ваші:

Воскресіння є надією для мертвих. 1 Кор. 15:20—22; Ів. 5:28‚ 29; 11:25‚ 26
Не буде смерті через Адамів гріх. 1 Кор. 15:26‚ 54; Об’яв. 21:4; Ісаї 25:8

Хто воскресне в час воскресіння (коли Прийде Христос), той вже не підлягає смерті!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34290
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2011, 01:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Якщо Христос говорив про вічні муки,то де??Коли??для кого??
Христос звіщає правду для віруючих: Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований... І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя. (Матв.25:41,46)

Також Христос сказав: Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя.
Поправді, поправді кажу вам: Наступає година, і тепер уже є, коли голос Божого Сина почують померлі, а ті, що почують, оживуть.
(Iван.5:24-25)
Всі люди, що живуть, є померлими в Божих очах, полишені слави Божої... І лише, хто послухається голосу Божого Сина, віруючи, що Його слово - це Слово Боже, той оживає і вже переходить від смерти в життя.
Так і ап.Іван рече: Ми знаємо, що ми перейшли від смерти в життя, бо любимо братів. А хто брата не любить, пробуває той в смерті. (1Iван.3:14)
То ж вічне життя - це життя у Божому Слові, а вічна смерть - це вічність у темряві, без Бога.
І якщо ми вже перейшли у Життя і в Ньому зостаємося, то смерть вже немає над нами влади. Тому це є вічне життя, яке не перестає, і навіть смерть тіла не може припинити життя душі, як Христос говорив: І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі вбити не може... (Матв.10:28) І коли рука твоя спокушає тебе, відітни її: краще тобі ввійти до життя одноруким, ніж з обома руками ввійти до геєнни, до огню невгасимого, де їхній червяк не вмирає, і не гасне огонь... (Мар.9:43-44)

То ж як бачимо, Христос чітко і не двозначно свідчить про вічні муки. Також Христос навів живий приклад, як мучаться грішники в пеклі, та коли багач благав за своїх рідних: Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання!, то йому Авраам відповів: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри! (Лук.16:31)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34300
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2011, 20:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
І лише, хто послухається голосу Божого Сина, віруючи, що Його слово - це Слово Боже, той оживає і вже переходить від смерти в життя.

Віра ця має бути обовязково жива (яку показують добрі справи, щире покаяння), тобто віра чинна (дієва) любов’ю, що Ви нижче під цим текстом і показуєте.

Не можна собі заробити спасіння, чи заслужити. Можна лише прийняти як дар (а СЄ, як я зрозумів, хочуть заслужити проповідуванням і затягненням у свою групу людей, що взагалі смішно). А заслуги є, але вже у спасінні (хто де буде в Царстві Небесному).


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34304
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2011, 11:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Якщо Христос говорив про вічні муки,то де??Коли??для кого??
Христос звіщає правду для віруючих: Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований... І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя. (Матв.25:41,46)
Так я питав де ота вічна мука чекає на одних,ну й цікаво де оте вічне життя чекає на інших??Чому ж ви не вникнете в суть запитання.Не пишіть про що завгодно,а відповідайте по сутті))
Цитата:
Також Христос сказав: Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя.
Тобто коли ви слухатимете слова Христового то ви не помрете навіть фізично?? :?
Цитата:
Поправді, поправді кажу вам: Наступає година, і тепер уже є, коли голос Божого Сина почують померлі, а ті, що почують, оживуть. (Iван.5:24-25)
Всі люди, що живуть, є померлими в Божих очах, полишені слави Божої... І лише, хто послухається голосу Божого Сина, віруючи, що Його слово - це Слово Боже, той оживає і вже переходить від смерти в життя.
Не добре так Сонячнику виривати вірш з контексту та на свій лад тлумачити.Та нехай,ваша справа.Отож ,Христос каже ,як ви зіслались,-"померлі оживуть".Ви тлумачити що це мається на увазі духовно, в Божих очах люди оживають та переходять з смерті в життя.То чому ж вони помирають фізично??Якщо ви не зауважили,то Христос далі каже-"усі хто в гробах,почують голос Божого сина та повиходять".Питання,звідки повиходять??Куди повиходять?для чого повиходять??Що то за гроби??
Цитата:
Так і ап.Іван рече: Ми знаємо, що ми перейшли від смерти в життя, бо любимо братів. А хто брата не любить, пробуває той в смерті. (1Iван.3:14
Чи Біблія під словом "смерть" має лише на увазі смерть духовну у Божих очах???Що сталось з Адамом та Євою??-чи вони померли лише в Божих очах продовжуючи жити фізично?
Цитата:
То ж вічне життя - це життя у Божому Слові, а вічна смерть - це вічність у темряві, без Бога
Повторюю,чому ж тоді люди які отримують отаке "вчне життя",помирають фізично,що приносить велику біль та розчарування їхнім близьким та рідним??Навіщо Христос відкупив людей від смерті(життя в темряві),якщо люди і до нього мали близькі стосунки з Богом,тобто оте що є на ваш погляд вічним життям("То ж вічне життя - це життя у Божому Слові")???Хіба люди до Христа не жили отаким життям в Божому Слові.???

Цитата:
І якщо ми вже перейшли у Життя і в Ньому зостаємося, то смерть вже немає над нами влади. Тому це є вічне життя, яке не перестає, і навіть смерть тіла не може припинити життя душі, як Христос говорив: І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі вбити не може... (Матв.10:28)
Але чому таки відбувається смерть тіла??І взагалі яка мета зявлення тіла??"душі вбити не може"--А як це, можна вбити душу??

Цитата:
І коли рука твоя спокушає тебе, відітни її: краще тобі ввійти до життя одноруким, ніж з обома руками ввійти до геєнни, до огню невгасимого, де їхній червяк не вмирає, і не гасне огонь... (Мар.9:43-44)
І що справді навіть червяк там у тому вогні не згоряє?? :) Чому??За що тке червякові?? :) Невже ви не розумієте,що тут Ісус використовує символи знищення яке відбувалось у тому знаному смітнику за мурами Єрусалиму у долині Гіному??Сонячнику,ви ж начебто вчений,а поводитись як якись сліпий релігійний фанатик. :yes:
Цитата:
То ж як бачимо, Христос чітко і не двозначно свідчить про вічні муки
Даруйте,але змушений вам заперечити.Це неправда.Христос ніколи не свідчив про буквальні вічні муки людини у вічному вогні.Вічний вогонь,дим ,сірка,червяк -усе це прості символи вічного знищення.І вони часто використовувались не лишень до грішних людей а й до певних територій чи міст де жили Божі вороги.Тому й викупив Христос людей не від буквальних мук в вогні,а від того щоб людина не "загинула",тобто не померла на вічно.
Цитата:
Також Христос навів живий приклад, як мучаться грішники в пеклі, та коли багач благав за своїх рідних: Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання!, то йому Авраам відповів: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри! (Лук.16:31)
Я уже питав вас ,що є пекло??Ви чітко так і невідповіли.То як можете будувати свою уяву на розмитому розумінні певних речей??Більш того,коли,, отой грішник з тої оповіді мучився у пеклі??-Після смерті ,каже Христос.Ви ж називаєте смертю, -життя без Бога,навіть у фізичному тілі.То виходить,пекло настає ще при житі у тілі,адже смерть по вашому,це не фізичне омертвління тіла,а відчуження від Бога яке відбувається ще при житя тіла.То де той вогонь,сірка при життя тіла??Отож поясніть нам це,а тоді будуйте.Ну і благаю вас Сонячнику,відповідайте по сутті запитань які я вам ставлю.Навпроти питаня пишіть відповідь,не пропускаючи при цьому певних питань.А то складається враження що ви хочете зробити вигляд буцім пишете правду,а коли вас детальніше про це запитати,то ви або пропадаєте,або починаєте писати про щось своє,що вас непитають.З нетерпінням чекатиму ваших пояснень)))) Хороша можливість для вас зміцнити віру своїх прихильників.То не втрачайте її))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34308
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2011, 12:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
sss написав:
Michail написав:
Чесно кажучи, одні СЄ говорять одне, інші інше.
В одних журналах пишуть одне, в інших інше...ТО я вже й не знаю тепер, що цитувати.Одне точно, що не понятно, нащо воскрешати грішниківв, аби їх знову у вогненне озеро (тобто за СЄ не в пекло, а знову в небуття).
Так ви не просто брехун Михаїле,ви злісний брехун.Подайте мені цитату з піблікацій сЄ де б говорилось що воскреснуть лишень праведні??Не подасте ,вам ганьба))).І надалі продовжуватимете тут розмови,звертатимусь до вас як до пана Брехуна.Тож))))???
А щодо воскресіння,то ви ще раз виявляєте своє невігластво.Сумно катехиту такого не знати.Розважте над словами Павла -"маю надію я в Бозі що настане восресіння праведних та неправедних".Бувайте здорові друже)))
Одне точно, що не понятно, нащо воскрешати грішників, аби їх знову у вогненне озеро (тобто за СЄ не в пекло, а знову в небуття)
Аби дати їм можливість зробити свідомий ваибір.--"не чинить нічого Господь Бог, не виявивши таємниці Своєї Своїм рабам пророкам" (Амоса 3:7).Тож не кожен мав можливість довідатись про те що Бог виявив своїм рабам пророкам.Тому й Бог призначив тисячолітне царство Христа,за часу якого воскреслі неправедні матимуть можливість дізнатись про те що Бог виявив своїм рабам.А тоді в кінці тисячі років,знову Сатана буде випущений аби ті люди зробили свідомий вибір за ким іти.Ну й як каже Об,людей які підуть все ж за Сатаною буде як піску морського.Це вже буде свідомий вибір.

Цитата:
Це Ви про це? Так справжня Церква каже що є безмертна душа, і що грішники воскреснуть.
Як це воскеснуть??Що для вас означає воскресіня??Ну й коли та для чого на вашу думку грішники воскреснуть??

Цитата:
А СЄ кажуть що не ма безсмертної душі , і що грішники воскреснуть, а потім знов будуть знищені.
ОТ що я маю на увазі, що є нісенітницею. Ви попутали.
Дорогенький Михаїле,не треба оправдовувати свій ганебний вчинок.Нічого я непутав,це мабуть вас лихий попутав.Ви написали-І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні.А потім пояснили-В одних журналах пишуть одне, в інших інше.Так от,я повторюю,де про це написанно в одних чи в інших журналах сЄ7?.Вкажіть де б так писало як ви це подали,або ж визнайте свою брехню))) ;-D
Цитата:
Подайте мені цитату з піблікацій сЄ де б говорилось що воскреснуть лишень праведні?

Цитата:
Нажаль не зберіг Ваші журнальчики. Але пошукаю, може колись натраплю знов на такі твердження.
І тут зневага.Михаїли у сЄ не журнальчики,а журнали.Тож дуже прошу цитату.Якщо ні вам ганьба??бо ви свідомо брешете наслідуючи свого батька брехні)))
Цитата:
А от таке Ваші мають точно казати:

Цитата:
"Таке воскресіння буде передовсім для відданих слуг Бога Єгови, для всіх Свідків Єгови і їх попередників - дослідників Свя¬того Письма. Для тих осіб, що не зустрілись перед смертю із Свід¬ками Єгови, хто нічого не чув про них буде тисячолітній час вип¬робування на вірність Богу Єгові після їх воскресіння в «новім сві¬ті». Якщо під час випробування вони покажуть себе з позитивного боку, то отримають вічне життя в «новім світі» разом із Свідками Єгови. У протилежному випадку знову зазнають смерті і навіки вмруть. Щодо тих, хто чув про діяльність організації Свідків Єгови, але не став її членом – то такі взагалі не воскреснуть."

Цитата:
Може це малось на увазі у журнаьчиках СЄ? (Можливо я не так представив тут)
!
О починається,може так ,може так.Що це з вами Михаїли??Ви не серйозна людина))Я так зрозумів цитати від вас я недочекаюсь.Так ви--- "брехун,що брехні роздмухує"???

Цитата:
Але все-рівно це неправда. Всі воскреснуть до одного«ВСІМ бо нам треба з’явитися перед судом Христовим, що кож¬ний прийняв згідно з тим, що зробив, як був у тілі: чи добре, чи зле» (2 Кр. 5, 10).
Розважте Михаїле з контексту, кого це має на увазі Павло кажучи "Усім нам"??Хіба це стосується усіх людей??Далі обманюєте Михаїле??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>