Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 09:02




Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33578
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2011, 17:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
sss написав:
Тож допоможи своїм ближнім зясувати це,адже вони про це питали,а ти чомусь промовчав. :? Ну і будь трохи милосерднішим та так не гнівайся на нас. :)

По чому ти оприділив, що я гніваюсь? Ні, все нормально.
Е,і ти неуважний.Це я не до тебе,а до Право,котрий писав що буде немилосердно жалітись адмін.
sss написав:
М-да сумно стає коли ти відстоюєш таке.За часу євреїв,шановний Початківце,Писання від Бога лишень формувалось,сьогодні воно сформоване.За часу євреїв Бог посилав пророків з чітко визначеною метою.Чи є вона у сучаних пророків??За часу євреїв Бог посилав пророків до свого народу.До кого сьогодні Бог посилає сучасних пророків??По чому можна було визначити за часу євреїв чи пророк від Бога??По чому можна це зробити сьогодні.Пороздумуй над цими питаннями і мені напиши для ясності??
чому ти невідповів Початківце??
Цитата:
Це до кого ти маєш на увазі??Хто сьогодні є Божим народом?? -

Цитата:
Божи народ - це Церква Христова, основана на апостолах і пророках, в якої основою є Сам Христос.
По чому її можна розпізнати аби і самому бути у ній??
Цитата:
І Бог поставив, якщо ти читав в Писанні, пророків і багато інших працівників. Все це слугує збудовою для Церкви. Чи пророк від Бога? Насамперед Писання дає пораду перевіряти. В іншому місці читаєм, що по плодах пізнаєте їх. Якщо слово пророче не відповідає Писанню, то ще раз повторююсь, це не від Бога.

Як на мене,то сьогодні я небачу потреби у пророкаж в церкві,адже у Біблії є достатньо пророцтв.Хіба ні??Яким чином сьогодні пророки можуть збудовувати церкву.Чому Бог завершив написання свого слова 2тис років тому,якщо і далі надихає людей своїм духом висловлювати його слова??
sss написав:
Ну а за пізніші часи ,то Павло писав що пророцтва припиняться.Тож не слід путати грішне з праведним.

Цитата:
Для ясності подам тобі цитату: Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується.
Бо ми знаємо частинно, і пророкуємо частинно;
коли ж досконале настане, тоді зупиниться те, що частинне.

(1Кор 13:8-10)
Чому любов ніколи не перестає? Бо Бог є любов. Розумієш?
Розумію :yes:
Цитата:
Павло прямо та конкретно пише, що тут на землі ми знаєм частинно. А коли настане досконале, тобто там в небі, то пророцтва припиняться. Чому? Бо не буде в тому потреби. Бо побачим Бога як Він є.
При чому тут пророцтва(передбачення) до того яким є Бог??Хіба там в небі тобі не буде цікаво що тебе чекає у майбутньому.То чому там у небі в пророцтвах відпаде потреба??Поясни??
Цитата:
А поки ЦХ на землі, то вона потребує в тому, що була наділена духовними дарами, які Бог дає через Свою благодать. І в числі цих дарів є дар пророцтва, який отримують люди через хрещення Духом Святим.
Але для чого пророцтва сьогодні коли ми маємо Біблію у якій їх достатньо.Дайте собі раду з ними а тоді прислухайтесь до інших.От наприклад які ти знаєш пророцтва з Біблії.Скільки з них ти розумієш про що вони,тощо??
Цитата:
Ну і незрозуміло,як це пророківання може не відповідати євангельській науці.Це ж просто передбачення майбутнього

Цитата:
Я так розумію, що в твоєму уявленню пророк - це лише той, хто передбачує майбутнє. Чуть-чуть не зовсім так. Пророк передбачує, але крім того Бог через пророка може говорити як до окремої особи так ї до цілої Церкви. Це може бути і докір за якісь провини, попередження про якісь життєві обставини, які чекають в майбутньому Церкву або окрему особу, це і підбадьорення, потішення і т.д.
Та хіба докоряти,попереджати,підбадьорювати,потішати не може непророк.Достатньо бути добрим пастирем для отари,та давати настанови які походять з Писання,перестерігаючи овець.Хіба ні??Щось я тебе не розумію Початківце.Тож неполінуйся і обясни мені те про що я питаю))).Бувай здоровий.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33581
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2011, 19:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
.Цікаво,а якщо переставити кому в тому реченні на яке ти зіслався,чи не зміниться суть сказанного-"Кажу тобі сьогодні,ти будеш зі мною в раю"??

Звісно міняється, але прочитай як воно звучить. Звісно, що Ісус говорить зараз, а не вчора і не завтра. Почитай так "Скажу тобі завтра,ти будеш зі мною в раю". Ти сам у цю кому віриш? Що так міг хтось говорити, уже не говорю про Ісуса.
Ісус говорив так як хотів.

Ісус так не разу не говорив,тому не видумуй.

Цитата:
Ну й нічого дивного немає у тому що він наголосив що говорить сьогодні.Це просто елемент мови.Якщо я скажу- Протистанте зараз я тобі кажу,...!То що є дивного у тому що я сказав зараз??Проте мабуть тобі важко збагнути прості елементарні висловлювання мовою.

Ну якщо я говорю сьогодні, то ти як будеш думати я це говорив вчора, чи буду говорити завтра? Звісно якщо я говорю зараз, значить це сьогодні. Хіба так важко збагнути прості речі мови?

sss написав:
Тоді інший аргумент-Якщо Ісус дійсно мав на увазі що злочинець "сьогодні" попав у рай разом з Ісусом,то де ж той рай був.Адже Ісус начебто "сьогодні" потрапив у ад.Сам ти цитував слова що душа Ісусова не залишеться в аду,ні тіло його не зазнає тління.Тож ти перед нелегким завданням стоїш Протестанте.Дай відпоідь-де потрапив Ісус "сьогодні" після смерті??до раю чи до аду??

Ісус потрапив у рай. Шеол був поділений на дві половини, одна частина це ад, друга рай. Для чого заставляєш повторятися. Розбійник мав потрапити у ад за свої гріхи, а Ісус йому пообіцяв що буде у раю.


Цитата:
Може ти і небажаєш бути другом,через свою недружлюбність до сЄ....

Я десь уже говорив ти був промовчав. Отож повторяю, друг це як мінімум знати ім’я, де живеш, скільки років, чим займаєшся/де працюєш. А ти крім «ССС» нічого не говориш. То про яку дружбу можна говорити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33582
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2011, 19:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Як на мене,то сьогодні я небачу потреби у пророкаж в церкві,адже у Біблії є достатньо пророцтв.Хіба ні??Яким чином сьогодні пророки можуть збудовувати церкву.Чому Бог завершив написання свого слова 2тис років тому,якщо і далі надихає людей своїм духом висловлювати його слова??

Дія апостолів, якщо ти замітив не завершена книга, тобто дія послідовників апостолів продовжується. Пророки будують Церкву. Весь Н.З. говорить що пророки потрібні, а ти говориш не бачиш сенсу, дивно!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33590
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2011, 21:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
.Цікаво,а якщо переставити кому в тому реченні на яке ти зіслався,чи не зміниться суть сказанного-"Кажу тобі сьогодні,ти будеш зі мною в раю"??

Звісно міняється, але прочитай як воно звучить. Звісно, що Ісус говорить зараз, а не вчора і не завтра. Почитай так "Скажу тобі завтра,ти будеш зі мною в раю". Ти сам у цю кому віриш? Що так міг хтось говорити, уже не говорю про Ісуса.
Ісус говорив так як хотів.

Ісус так не разу не говорив,тому не видумуй.
А що я видумую.Хто йому міг заборонити як говорити??Хіба що ти зі своїми нерозумними правилами ;-D

Цитата:
Ну й нічого дивного немає у тому що він наголосив що говорить сьогодні.Це просто елемент мови.Якщо я скажу- Протистанте зараз я тобі кажу,...!То що є дивного у тому що я сказав зараз??Проте мабуть тобі важко збагнути прості елементарні висловлювання мовою.

Цитата:
Ну якщо я говорю сьогодні, то ти як будеш думати я це говорив вчора, чи буду говорити завтра? Звісно якщо я говорю зараз, значить це сьогодні. Хіба так важко збагнути прості речі мови?
Це проста звязка слів друже.І коли хтось таке говорить то не слід до цього прискіпуватись.
sss написав:
Тоді інший аргумент-Якщо Ісус дійсно мав на увазі що злочинець "сьогодні" попав у рай разом з Ісусом,то де ж той рай був.Адже Ісус начебто "сьогодні" потрапив у ад.Сам ти цитував слова що душа Ісусова не залишеться в аду,ні тіло його не зазнає тління.Тож ти перед нелегким завданням стоїш Протестанте.Дай відпоідь-де потрапив Ісус "сьогодні" після смерті??до раю чи до аду??

Цитата:
Ісус потрапив у рай. Шеол був поділений на дві половини, одна частина це ад, друга рай. Для чого заставляєш повторятися. Розбійник мав потрапити у ад за свої гріхи, а Ісус йому пообіцяв що буде у раю.
:D :D .Ну ти фантазьор Протестанте :lol: .То виходить Ісус воскрес з раю?? :lol: :lol: .пробач але ніяк не втримуюсь після таких слів :lol: :lol: Шеол поділений на дві частини -ад і рай. :shock: М-да,оце так додумався.Браво))).Прочитай уважно що каже Письмо про це-"у передбаченні він говорив про Христове воскресення, що не буде зоставлений в аду".Помітно тобі що написанно "не буде зоставлений в аду",а отже Ісус був в аду друже.Як ти можеш так сплітати Прпотестанте??? ;-D

Цитата:
Може ти і небажаєш бути другом,через свою недружлюбність до сЄ....

Цитата:
Я десь уже говорив ти був промовчав. Отож повторяю, друг це як мінімум знати ім’я, де живеш, скільки років, чим займаєшся/де працюєш. А ти крім «ССС» нічого не говориш. То про яку дружбу можна говорити?
А, ти про це.Ну ні то ні.Мені достатньо того що я тебе знаю як Протестанта чи Ш21 щоб звати другом.Бувай здоровий))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33598
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2011, 09:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
А що я видумую.Хто йому міг заборонити як говорити??Хіба що ти зі своїми нерозумними правилами

Не перекручуй Писання, під вчення сЄ, Ісус так не разу не говорив. От як Він говорив "Поправді ж кажу вам"; "Кажу бо я вам"

sss написав:
Прочитай уважно що каже Письмо про це-"у передбаченні він говорив про Христове воскресення, що не буде зоставлений в аду".Помітно тобі що написанно "не буде зоставлений в аду",а отже Ісус був в аду друже.


Дiї.2:27 Бо не позоставиш Ти в аду моєї душі, і не даси Ти Своєму Святому побачити тління!

То виходить віриш у ад і душу? Тут же так прямо написано ад і душа.

Ісус помер за грішників, наші гріхи були на Ньому, тому Він мав буди у аду. Але як пише вище Бо не позоставиш Ти в аду.

А Ісус сходив у другу половину, щоб із неї забрати праведників до раю 1Петр.3:19 Яким Він і духам, що в в'язниці були, зійшовши, звіщав; Бо як каже Писання із аду ніхто не може вийди, тому він сходив до праведників.


P.S. Чого там бісишся? Говори хорошими християнськими реченнями і словами.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33607
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2011, 22:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Цитата:
М-да сумно стає коли ти відстоюєш таке.За часу євреїв,шановний Початківце,Писання від Бога лишень формувалось,сьогодні воно сформоване.За часу євреїв Бог посилав пророків з чітко визначеною метою.Чи є вона у сучаних пророків??За часу євреїв Бог посилав пророків до свого народу.До кого сьогодні Бог посилає сучасних пророків??По чому можна було визначити за часу євреїв чи пророк від Бога??По чому можна це зробити сьогодні.Пороздумуй над цими питаннями і мені напиши для ясності??
чому ти невідповів Початківце??

І сьогодні Бог посилає пророків до народу Свого, до Церкви Його. Чи ти думаєш, що сьогодні Бог не спосібний говорити до людей прямо, не лише через Своє слово. Памятаєш в старому завіті описана подія, як ізр.цар Ахав разом з юдейським царем Йосафатом(якщо не помиляюсь) вирішили йти разом на ворога. В них виникло бажання спитати про це у Бога. Зібрали пророків і слухали, що скаже Бог. Ну, я веде до того, що ці люди хотіли взнати волю Божу. Сьогодні щось подібне також відбувається. Якщо ми бажаєм пізнати чи є на те чи інше воля Божа в нашому житті, то також Бог може нам її відкрити через пророка. Наприклад, є багато хто приходить до пророка і питають, чи воля Божа не те, щоб одружуватись з тією людиною. Бог через пророка може відкрити Свою волю, якщо людина дійсно прагне її. Хоча я не прихильник такого. Навіть противник. Як розпізнати? Як Ахав і Йосафат міг розпізнати, хто з пророків говорив правду? Чи ти 400 пророків, які напророкували одне, чи Міхей, який сказав інше слово? Слово Міхея збулося, значить це пророк від Бога.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33608
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2011, 22:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Цитата:
Божи народ - це Церква Христова, основана на апостолах і пророках, в якої основою є Сам Христос.
По чому її можна розпізнати аби і самому бути у ній??

Ті, хто тримаються євангельського вчення і живуть згідно Писання.
sss написав:
Цитата:
І Бог поставив, якщо ти читав в Писанні, пророків і багато інших працівників. Все це слугує збудовою для Церкви. Чи пророк від Бога? Насамперед Писання дає пораду перевіряти. В іншому місці читаєм, що по плодах пізнаєте їх. Якщо слово пророче не відповідає Писанню, то ще раз повторююсь, це не від Бога
Як на мене,то сьогодні я небачу потреби у пророкаж в церкві,адже у Біблії є достатньо пророцтв.Хіба ні??Яким чином сьогодні пророки можуть збудовувати церкву.Чому Бог завершив написання свого слова 2тис років тому,якщо і далі надихає людей своїм духом висловлювати його слова??

Ну тоді ти мені поясни, куди подіти євангельські слова за пророків? І Христос говорив за пророків, і Павло писав. Навіть рекомендував, щоб прагнули пророкувати. Для чого і для кого це написано?
Цитата:
При чому тут пророцтва(передбачення) до того яким є Бог??Хіба там в небі тобі не буде цікаво що тебе чекає у майбутньому.То чому там у небі в пророцтвах відпаде потреба??Поясни??

Небо - це вічність, де нема часу. Тобто один день як тисяча років і навпаки. Там нема обмеження в часі, як тут на землі. Тут ми частинно рузумієм. Там буде досконале. Як думаєш, чому той гість, який попав на весілля не у відповідному вбранні, мовчав, коли до нього підійшов господдар? Хіба у нього не знайшлося б куча оправдувань. Це притча. Буде подібне на суді. Якщо на землі людина оправдується, то там не матиме такої змоги, а точніше не матиме дерзновіння перед святим Богом тай сама прекрасно зрозуміє.
Цитата:
Та хіба докоряти,попереджати,підбадьорювати,потішати не може непророк.Достатньо бути добрим пастирем для отари,та давати настанови які походять з Писання,перестерігаючи овець.Хіба ні??Щось я тебе не розумію Початківце.Тож неполінуйся і обясни мені те про що я питаю))).Бувай здоровий.

Може. Якщо пастор не бачить твого серця, то Бог все бачить. Тому може через Своє милосердя тебе осудити, докорити для того, щоб ти міг покаятись, виправитися. Ну це я до приклада.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33641
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2011, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
А що я видумую.Хто йому міг заборонити як говорити??Хіба що ти зі своїми нерозумними правилами

Не перекручуй Писання, під вчення сЄ, Ісус так не разу не говорив. От як Він говорив "Поправді ж кажу вам"; "Кажу бо я вам"
Так він не був роботом,і міг іншого разу сказати кажутобі зараз(сьогодні).Які у тебе є конкретні доводи аби це заперечити??

sss написав:
Прочитай уважно що каже Письмо про це-"у передбаченні він говорив про Христове воскресення, що не буде зоставлений в аду".Помітно тобі що написанно "не буде зоставлений в аду",а отже Ісус був в аду друже.


Цитата:
Дiї.2:27 Бо не позоставиш Ти в аду моєї душі, і не даси Ти Своєму Святому побачити тління!То виходить віриш у ад і душу? Тут же так прямо написано ад і душа.
Вже колись писав,що отой ад,це відповідник слова шеол.Тому зрозуміло що ним не є місце мук та вогню,а загальна могила людства кди воно прямує після смерті??Ісус помер,через те і опинився у могилі.Якби Бог його не воскресив,то б він зазнав тліня.Розумієш,не мук вогню,а простого тління.а так Бог його оживив.Інакше я не бачу змісту навіщо Бог повертав Ісуса з частини шеолу(Раю) знову на землю,чи того ж лазаря повернув Ісус.Для чого,коли вони перебували в Раю.

Цитата:
Ісус помер за грішників, наші гріхи були на Ньому, тому Він мав буди у аду. Але як пише вище Бо не позоставиш Ти в аду.
Яка злісна брехня ;-D .Христос жодного гріха не вчинив,тому й за вашою теорією попадати в ад немав чому.Якщо ти кажеш що це за гріхи ваші,то це б означало що грішники вже б після цього повинні були бути викупленними з аду,і їх би там нікого не зосталось.Хіба ні??Якщо Христос за це заплатив тим що взяв на себе ваші гріхи??

Цитата:
А Ісус сходив у другу половину, щоб із неї забрати праведників до раю 1Петр.3:19 Яким Він і духам, що в в'язниці були, зійшовши, звіщав; Бо як каже Писання із аду ніхто не може вийди, тому він сходив до праведників.
:shock: .М-да ;-D те саме.То виходить з аду можна перейти до Раю??Христос же по твоєму забрав декого з пекла.Ну і цікаво як то так ті праведники яких буцім забрав з аду Ісус,потрапили до аду??За що??


Цитата:
P.S. Чого там бісишся? Говори хорошими християнськими реченнями і словами.
Це все через тебе.Не можу повірити,що є такі люди))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33642
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2011, 14:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
sss написав:
Цитата:
М-да сумно стає коли ти відстоюєш таке.За часу євреїв,шановний Початківце,Писання від Бога лишень формувалось,сьогодні воно сформоване.За часу євреїв Бог посилав пророків з чітко визначеною метою.Чи є вона у сучаних пророків??За часу євреїв Бог посилав пророків до свого народу.До кого сьогодні Бог посилає сучасних пророків??По чому можна було визначити за часу євреїв чи пророк від Бога??По чому можна це зробити сьогодні.Пороздумуй над цими питаннями і мені напиши для ясності??
чому ти невідповів Початківце??

І сьогодні Бог посилає пророків до народу Свого, до Церкви Його. Чи ти думаєш, що сьогодні Бог не спосібний говорити до людей прямо, не лише через Своє слово. Памятаєш в старому завіті описана подія, як ізр.цар Ахав разом з юдейським царем Йосафатом(якщо не помиляюсь) вирішили йти разом на ворога. В них виникло бажання спитати про це у Бога. Зібрали пророків і слухали, що скаже Бог. Ну, я веде до того, що ці люди хотіли взнати волю Божу. Сьогодні щось подібне також відбувається.
Чому ж ти не візьмеш до уваги те про що я пишу.За часу Ахава Слово Бога ще не було сформоване.Сьогодні воно вже давно промовленне та написання його вже давно завершенне.Тому постає питання коли Бог і далі промовляє через людину,то для чого завершував написання Свого слова так як ми зараз його маємо??Для чого говоть до людей і сьогодні через людину,коли це може зробити Його Слово.Хіба Біблії не достатньо щоб начити когось чи дорікнути чи підбадьорити.Тап й пророцтв у нії є багато.Ви навіть не в змозі розібратись з ними а прагнете інших.Дивно))

Цитата:
Якщо ми бажаєм пізнати чи є на те чи інше воля Божа в нашому житті, то також Бог може нам її відкрити через пророка.
Але нащо через пророка,коли є Біблія??
Цитата:
Наприклад, є багато хто приходить до пророка і питають, чи воля Божа не те, щоб одружуватись з тією людиною.
Так хіба недостатньо Писання для таких речей.Так друже можна легко будь кого ввести в оману.Чи не так??
Цитата:
Бог через пророка може відкрити Свою волю, якщо людина дійсно прагне її.
Божа воля є у Його Слові.перестань суперечити цьому.
Цитата:
Хоча я не прихильник такого. Навіть противник.
Тоді не видумуй ;-D
Цитата:
Як розпізнати? Як Ахав і Йосафат міг розпізнати, хто з пророків говорив правду? Чи ти 400 пророків, які напророкували одне, чи Міхей, який сказав інше слово? Слово Міхея збулося, значить це пророк від Бога.
Так,але не одразу,а лише після сповненя.Проте навіть є люди які можуть передбачати майбутнє,не від Бога.І так легко можна бути зведенним.Тому ти облиш такі небезпечні міркування)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33643
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2011, 14:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
sss написав:
Цитата:
Божи народ - це Церква Христова, основана на апостолах і пророках, в якої основою є Сам Христос.
По чому її можна розпізнати аби і самому бути у ній??

Ті, хто тримаються євангельського вчення і живуть згідно Писання.
Кого саме ти маєш на увазі,адже так про себе усі доменації заявляють,хоча часто один одному суперечать чи ба навіть ворогують.Уточняй))))
sss написав:
Цитата:
І Бог поставив, якщо ти читав в Писанні, пророків і багато інших працівників. Все це слугує збудовою для Церкви. Чи пророк від Бога? Насамперед Писання дає пораду перевіряти. В іншому місці читаєм, що по плодах пізнаєте їх. Якщо слово пророче не відповідає Писанню, то ще раз повторююсь, це не від Бога
Як на мене,то сьогодні я небачу потреби у пророкаж в церкві,адже у Біблії є достатньо пророцтв.Хіба ні??Яким чином сьогодні пророки можуть збудовувати церкву.Чому Бог завершив написання свого слова 2тис років тому,якщо і далі надихає людей своїм духом висловлювати його слова??

Цитата:
Ну тоді ти мені поясни, куди подіти євангельські слова за пророків? І Христос говорив за пророків, і Павло писав. Навіть рекомендував, щоб прагнули пророкувати. Для чого і для кого це написано?
Для тих людей,за часу яких Слово Бога не було завершенним.Усе просто.Адже в той час Бог дійсно ще промовляв до людей через своїх пророків.Невже ти цього не помітив з попереднього мого повідомлення??

Цитата:
При чому тут пророцтва(передбачення) до того яким є Бог??Хіба там в небі тобі не буде цікаво що тебе чекає у майбутньому.То чому там у небі в пророцтвах відпаде потреба??Поясни??
Цитата:
Небо - це вічність, де нема часу. Тобто один день як тисяча років і навпаки. Там нема обмеження в часі, як тут на землі. Тут ми частинно рузумієм. Там буде досконале.
Тобто ти хочеш сказати що там все буде стояти на місці??Там на буде майбутнього??Хіба вічність вказує на відсутність часу чи майбуття??
Цитата:
Та хіба докоряти,попереджати,підбадьорювати,потішати не може непророк.Достатньо бути добрим пастирем для отари,та давати настанови які походять з Писання,перестерігаючи овець.Хіба ні??Щось я тебе не розумію Початківце.Тож неполінуйся і обясни мені те про що я питаю))).Бувай здоровий.

Цитата:
Може. Якщо пастор не бачить твого серця, то Бог все бачить. Тому може через Своє милосердя тебе осудити, докорити для того, щоб ти міг покаятись, виправитися. Ну це я до приклада.
Приклад не доречний,адже докоряє людині Живе Слово Бога.Пастор же на основі цих слів,а не тих які йому приснились повинен це робити.І навіть якщо певні прогріхи не є ще явними,то все одно воно впливе з часом коли грішник сам завдяки Живому Слову Бога це осягне.Таким чином усе знову зводиться до того,що писав вище-ми маємо слова Бога яким повиннні довіряти.А люди які себе заявляють пророками від Бога сьогодні явно нівелюють цей чудовий дар.Не робіть такого хлопці))))) ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33664
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2011, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Цитата:
Ісус помер за грішників, наші гріхи були на Ньому, тому Він мав буди у аду. Але як пише вище Бо не позоставиш Ти в аду.
Яка злісна брехня ;-D .Христос жодного гріха не вчинив,тому й за вашою теорією попадати в ад немав чому.Якщо ти кажеш що це за гріхи ваші,то це б означало що грішники вже б після цього повинні були бути викупленними з аду,і їх би там нікого не зосталось.Хіба ні??Якщо Христос за це заплатив тим що взяв на себе ваші гріхи??

22 Не вчинив Він гріха, і не знайшлося в устах Його підступу!
23 Коли був лихословлений, Він не лихословив взаємно, а коли Він страждав, не погрожував, але передав Тому, Хто судить справедливо.
24 Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів та для праведности жили; Його ранами ви вздоровилися.

(1Петр.2:22-24)

1Iван.3:5 І ви знаєте, що Він був з'явився, щоб гріхи наші взяти, а гріха в Нім нема.

2Кор.5:21 Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33666
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2011, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
А якщо так:

Цитата:
22 Не вчинив Він гріха, і не знайшлося в устах Його підступу!
23 Коли був лихословлений, Він не лихословив взаємно, а коли Він страждав, не погрожував, але передав Тому, Хто судить справедливо.
24 Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів та для праведности жили; Його ранами ви вздоровилися.

(1Петр.2:22-24)

1Iван.3:5 І ви знаєте, що Він був з'явився, щоб гріхи наші взяти, а гріха в Нім нема.

2Кор.5:21 Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім!


Це не означає що Він став грішником і через це після смерті зійшов в ад (гадес, пекло, шеол, кому як подобається...)
До речі 2Кор.5:21 (у перекладі Деркача): Того, Хто не знав гріха, Бог зробив для нас жертвою за гріх, щоб ми в Ньому стали праведними перед Богом.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33677
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 09:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum, не розумію що ти хочеш тим сказати :?
Я ж не говорю що Ісус став грішником, уся Біблія говорить що Він не мав гріха, але говорить що Ісус узяв наші гріхи на себе.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33683
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 12:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum, не розумію що ти хочеш тим сказати :?
Я ж не говорю що Ісус став грішником, уся Біблія говорить що Він не мав гріха, але говорить що Ісус узяв наші гріхи на себе.


Я хочу сказати, що Ісус не мав гріха, і тому не мав потрапляти в той ад, який придумали люди, тобто як грішник. Він добровільно став жертвою за гріхи людства, віддавши своє досконале життя, як викуп за втрачене досконале життя Адама.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33685
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 13:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Я хочу сказати, що Ісус не мав гріха, і тому не мав потрапляти в той ад, який придумали люди, тобто як грішник

Він умер не як грішник, а як Той хто узяв наші гріхи.
Поясни тоді:

1. 8 Тому й сказано: Піднявшися на висоту, Ти полонених набрав і людям дав дари!
9 А те, що піднявся був, що то, як не те, що перше й зійшов був до найнижчих місць землі?
10 Хто зійшов був, Той саме й піднявся високо над усі небеса, щоб наповнити все.
(Еф.4:8-10)

2. 18 Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога, Праведний за неправедних, хоч умертвлений тілом, але Духом оживлений,
19 Яким Він і духам, що в в'язниці були, зійшовши, звіщав;
(1Петр.3:18,19)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>