Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:24




Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34310
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2011, 12:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
І лише, хто послухається голосу Божого Сина, віруючи, що Його слово - це Слово Боже, той оживає і вже переходить від смерти в життя.

Віра ця має бути обовязково жива (яку показують добрі справи, щире покаяння), тобто віра чинна (дієва) любов’ю, що Ви нижче під цим текстом і показуєте.

Не можна собі заробити спасіння, чи заслужити. Можна лише прийняти як дар (а СЄ, як я зрозумів, хочуть заслужити проповідуванням і затягненням у свою групу людей, що взагалі смішно). А заслуги є, але вже у спасінні (хто де буде в Царстві Небесному).
Знову ви усе не так розумієте,або ж і далі подаєте неправду.Нашо так себе ведете Михаїле??Якраз цим себе ставите на посміховисько.СЄ виконують наказ Христа-"йдіть і навчіть усі народи".Ви ж,ганебно це називаєте "смішним".От такий ви слуга Христовий,який насміхається з його вказівки.Так от коли ви невиконуватимете цей наказ маючи усі можливості для цього,то чи ви приймете дар спасіння???
Михаїле мені набридло вас постійно розоблочати,після чого ви знову наївно казатимете "та я несвідомо помилився.Я ж не свідомо.Це не обман" тощо.Цікаво що такі несвідомі помилки завжди ціленаправленні на дискримінацію сЄ та їхніх поглядів.Це часом не випадковість.Може досить Михаїле.Інші якщо нападають на сЄ,то роблять це відкрито.Ви ж підступно себе поводите,прикидаючись овечкою яка несвідомо щось пускає не те.Якось багато увас помилок Михаїле.Робіть висновки.Все що хочу вам сказати.Бувайте здорові.)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
39206
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2012, 18:49 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
З невідомих я б сказала загадкових причин зникли кілька тем, що їх було мною започатковано. Мені дуже прикро, адже там було багато цінної інформації, що нею могли б скоритатися допитливі люди.
У цій темі є питання, подібне до того, що обговорювалось у темі: "Як потрапити до раю? Чи міг Ісус пообіцяти злочинцеві, що в той же день він потрапить до раю? Ось приклад розмови: http://hyacinthis.blogspot.com/2012/12/blog-post_7.html




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>