Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 17:40




Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33739
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 23:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
почитайте як створювався світ, погано якщо різницю не бачите.

Щось не дуже схоже що ви не сЄ.Ви всю доктрину знаєте як пишуть свідки, це що у свідків тактика нова?


Ви напевно хотіли б щоб у Біблії було розписано, як у кожну тварину за родом її Бог вдихає дихання життя? :) Вам не достатньо того що написано в Бут.6:17 і Екл.3:19. Чи можливо Ви не всім книгам Біблії довіряєте?

Для Вас я повторю, я ЩЕ не Свідок Єгови.
Коли стану ним, напишу, щоб Вас заспокоїти, а зараз неправди писати не буду!




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33743
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 23:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Вам не достатньо того що написано в Бут.6:17 і Екл.3:19.

Це вирвано із всяєї Біблії. Тіло у всіх одинаково помирає, але людина подоба Божа, а Бог вічний, людина має розум, волю. За людиною після смерті йдуть діла.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33747
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2011, 00:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
Для Вас я повторю, я ЩЕ не Свідок Єгови.
Коли стану ним, напишу, щоб Вас заспокоїти, а зараз неправди писати не буду!
О, то ви гадаєте, що неправду можна писати тільки будучи "свідком"? :lol:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33749
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2011, 01:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Протестанте, до чого ця цитата, яку ви навели?
Чому всі? Та ж там написано: Рим.5:18
Ось тому, як через переступ одного на всіх людей прийшов осуд, так і через праведність Одного прийшло виправдання для життя на всіх людей.

Ці слова лише підкреслюють думку про те, що смерть не минає нікого. Інша справа - озеро вогненне. Воно для тих, хто вперто не слухається Єгови та його сина.
Біблія сама пояснює значення озера огняного та сірчаного: «Це друга смерть,— озеро огняне» (Об’явлення 20:14). Ясно, що це озеро — та ж Геєнна, про яку говорив Ісус, не місце вічних мук злих людей, а стан цілковитого знищення (Матвія 10:28). Це цілковите знищення без надії на воскресіння. Тому, хоча Біблія говорить про ключі від смерті, Гадесу й безодні, вона нічого не згадує про ключ від озера огняного та сірчаного (Об’явлення 1:18; 20:1). Воно ніколи не звільнить своїх в’язнів. (Порівняйте Марка 9:43—47).




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33750
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2011, 15:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Verum написав:
Для Вас я повторю, я ЩЕ не Свідок Єгови.
Коли стану ним, напишу, щоб Вас заспокоїти, а зараз неправди писати не буду!
О, то ви гадаєте, що неправду можна писати тільки будучи "свідком"? :lol:

Правду все-таки писав про Вас Петро Усар viewtopic.php?p=33637#p33637. Можливо не по роках але все таки Ви - дитина :)
Ви ще раз прочитайте написане мною, можливо тоді до Вас нарешті дійде, що я написав, хоча сумніваюсь. Але одна для Вас від мене порада, коли таке просте речення для Вас являє надто велику складність для інтерпретації, то чи варто Вам коментувати щось складніше ;-D ? Задумайтесь, будь-ласка....




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33751
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2011, 15:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Буквально це я пишу, ладно почитайте історію про написання Павла до Ефесян звідки він писав.

Не розумію до чого тут слово "раб" до "увязнення"


Взагалі-то, не має значення раб, увязнений, полонений..., це - не головне, головне чий раб, чий вязень, чий полонений :)




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33757
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2011, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі- це тема яку ми обговорюємо.
Пекло у яке вірять декотрі люди, існує (на щастя) лише у їхній уяві. Найбільше вразило мене те, що намагаючись підтвердити свої слова люди вдаються до ще більшого вигадування, що межує з маячнею. Та й не знати що гірше, бо марива минають, а віра у фальшиві вчення залишається та рясними бур"янами глушить Боже Слово.
Ось один з шедеврів: пекельний рай чи може райське пекло..... Я так і не збагнула ідеї цієї байки.
Але як би не трактували притчу про багатого та Лазаря, все ж доведеться визнати, що пекло це могила. І немає жодної частини раю в могилі, бо це протирічить Біблії. Як рай міг опинитись там, якщо вхід до раю охороняли херувими? Далі, питання, коли насправді мали відчинитися двері раю? Чи хто знає що говориться про це у Писаннях?




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33883
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 03:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Prawo написав:
Але як би не трактували притчу про багатого та Лазаря, все ж доведеться визнати, що пекло це могила.
Що спонукало вас зробити такий помилковий висновок?
Якщо ви історію про багача та Лазаря вважаєте байкою, то невже ви також не вірите іншим словам Христа:
Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований. (Матв.25:41)
...краще тобі ввійти до життя одноруким, ніж з обома руками ввійти до геєнни, до огню невгасимого, де їхній червяк не вмирає, і не гасне огонь. (Мар.9:43)
І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя. (Матв.25:46)
І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки. (Об.20:10)
а також:
...всі, хто в гробах, Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду. (Iван.5:28-29)
І багато-хто з тих, що сплять у земному поросі, збудяться, одні на вічне життя, а одні на наруги, на вічну гидоту. (Дан.12:2)
Ще про пекло




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33907
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 19:20 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Що спонукало вас зробити такий помилковий висновок?
Якщо ви історію про багача та Лазаря вважаєте байкою, то невже ви також не вірите іншим словам Христа:

Давайте поглянемо, що було сказано мною:
Prawo написав:
Ось один з шедеврів: пекельний рай чи може райське пекло..... Я так і не збагнула ідеї цієї байки.
Але як би не трактували притчу про багатого та Лазаря, все ж доведеться визнати, що пекло це могила. І немає жодної частини раю в могилі, бо це протирічить Біблії. Як рай міг опинитись там, якщо вхід до раю охороняли херувими? Далі, питання, коли насправді мали відчинитися двері раю? Чи хто знає що говориться про це у Писаннях?


Отак народжуються легенди! Сонячнику, знущаєтесь? Байкою я назвала інтерпретацію Ісусової притчі. Бо як ще назвати явне перекручення слів Ісуса? Апостол Павло відверто назвав подібні розмови про воскресіння небезпечними, бо ведуть до безбожності: «Стережися ж базікань марних, бо вони ще більше провадять до безбожности,
а їхнє слово, як рак, буде ширитися. Від таких Гіменей і Філіт,
що вони погрішилися в правді, казавши, що воскресіння було вже, і віру деяких руйнують.(2 Тимофія 2: 16-18). Тож поміркуйте, міг Лазар, чи будь-хто інший потрапити до раю перш ніж мали б відбутись інші необхідні для цього події?
Сонячник написав:
Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований. (Матв.25:41)
...краще тобі ввійти до життя одноруким, ніж з обома руками ввійти до геєнни, до огню невгасимого, де їхній червяк не вмирає, і не гасне огонь. (Мар.9:43)
І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя. (Матв.25:46)
І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки. (Об.20:10)

Біблія сама пояснює значення озера огняного та сірчаного: «Це друга смерть,— озеро огняне» (Об’явлення 20:14). Ясно, що це озеро — та ж Геєнна, про яку говорив Ісус, не місце вічних мук злих людей, а стан цілковитого знищення (Матвія 10:28). Це цілковите знищення без надії на воскресіння. Тому, хоча Біблія говорить про ключі від смерті, Гадесу й безодні, вона нічого не згадує про ключ від озера огняного та сірчаного (Об’явлення 1:18; 20:1). Воно ніколи не звільнить своїх в’язнів. (Порівняйте Марка 9:43—47). Таким чином сповниться остання деталь пророцтва, записаного в Буття 3:15. Сатана, вкинутий до озера огняного, буде мертвий, як змія, голову якої розчавила залізна п’ята. Він і його демони вже ніколи не існуватимуть. Про них уже більше не згадується в книзі Об’явлення. (інформацію взято з публікації Свідків Єгови).
Сонячник написав:
а також:
...всі, хто в гробах, Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду. (Iван.5:28-29)

Як бачите з цитати, воскресіння чекає на тих хто в гробах, могилах. Описане тут Ісусом разюче відрізняється від поняття про те, що душа живе після смерті тіла та йде просто до неба. Це є майбутнім ‘виходом’ людей, які пробули в могилах,— багато з них століття, а навіть тисячоліття. Це час, коли мертві душі повертаються до життя. Неможливо? Але не для Бога, «Який оживляє мертвих і кличе неіснуюче, як існуюче» (Римлян 4:17). Скептики можуть висміювати думку про те, що люди повертатимуться до життя, але вона досконало узгоджується з фактом, що «Бог є любов» і «тим, хто шукає Його, Він дає нагороду» (1 Івана 4:16; Євреїв 11:6) (інформацію взято з публікації Свідків Єгови).
Сонячник написав:
І багато-хто з тих, що сплять у земному поросі, збудяться, одні на вічне життя, а одні на наруги, на вічну гидоту. (Дан.12:2)
Хоч обіцянка в книзі Даниїла стосується в основному іншого воскресіння — того, що вже відбувається, та все ж зрозуміло, що коли відбудеться воскресіння праведних і неправедних для них буде дано вибір: скоритися Цареві, якого призначив сам Єгова, або скуштувати смерть вдруге.

Сонячник написав:
Ще про пекло

Сонячнику, ССС пояснив у темі на котрі Ви посилаєтесь, що ПЕКЛО і ГЕЄННА це різні речі, уже багато говорилось про те, що позначають їх по різному.




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34026
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2011, 16:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Німецька служба наукових новин Bild der Wissenschaft-Online повідомляє про групу швейцарських неврологів, які, намагаючись за допомогою електродів визначити у своєї пацієнтки вогнище епілептичних приступів, випадково викликали в неї так зване явище перебування поза тілом. Щоразу, коли вони подразнювали кутову звивину правої півкулі, жінці здавалося, ніби вона залишає свої тіло і спостерігає за ним згори. Вважають, що ця ділянка мозку пов’язує зорову свідомість тіла з сенсорною інформацією про розміщення тіла. «Через подразнення мозку електродом зв’язок порушувався, і тому пацієнтці здавалося, що її органи чуття діяли окремо від тіла»,— зазначається у Bild der Wissenschaft. «Подорожі поза тілом» «часто використовувались для підтвердження теорії, що душа є окремою від тіла субстанцією».




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34069
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2011, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo, для чого помер і воскрес І.Х.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34073
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2011, 12:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
в Івана 3-му розділі, 16-му вірші. Там говориться: «Так бо Бог полюбив світ [тобто людей, які живуть на землі], що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне».




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34078
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2011, 13:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
....хто вірує в Нього

Що для Вас означає вірити у І.Х.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34080
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2011, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Не хочу нікого ображати, але у мене складається враження, що у когось забракло аргументів.
Протестанте, може на іншій темі? Скажімо ось тут: viewtopic.php?t=1236 ?




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34081
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2011, 14:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
але у мене складається враження, що у когось забракло аргументів.

Отож, я так і подумав мав бракує аргументів, то почали вірити вченим, а коли вам не підійшло людські свідчення які були у тому й раю, чи пеклі переключаєтеся на Біблію. То як із вами говорити?

Не варто переходите, я веду це питання до того що Христос для того і прийшов щоб спасти тих що гинуть.
От подумати по людському, от ви стверджуєте що помре - це стирається людина із всесвіту на завжди, то яка тут проблема стерлася та все. Для чого тоді приходив Христос?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>