Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:28




Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31963
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Ви не належите до сатани ви належите Мені і Моєму вічному Отцеві

Субота 30-го липня 2011, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко є часи, коли ви думаєте, що не зможе витримати випробування що ви отримуєте з-за Мого повідомлення, але ви не повинні боятися. Страх не те, що вам потрібно відчувати. Якщо ви можете, спочатку дозвольте Мені забрати свої страхи, довіряючи Мені повністю ви будете вільні.

О, як Мої діти забули силу Божого Царства Моя дочко. Якщо б вони могли тільки на одну мить забрати щит, вони змогли б чітко бачити частини мого Божественного плану для людства що розвивається. Цей щит, щит людського інтелекту обумовлено людською логікою, яка в свою чергу запалюється досягненням, що людина зробила за допомогою науки, є не що інше як "копиця сіна"(нажива-видумка). Здається, тверда, але вона порожня матерією. І все ж людина вважає, що забезпечує захист правди, істини Божественної присутності Бога.

Ваш щит, діти Мої, який блокує Мене і Мої вчення стосовно вашого життя буде ваша загибель. Це з часом, не запропонує вам ніякого захисту і розгориться дуже швидко, так миттєво, так само, як солома, що ви станете голими. Ваша нагота зрештою відкриє вам обман сатани, і всі його порожні обіцянки мирської безпеки, які насправді не існує.Впертість людини щодо не прийняття існування Мого Вічного Отця буде причиною її вигнання в темряву.

Коли ви побачите, Моє світло, полум'я Моєї любові,що матеріалізуються в небі незабаром, дозволить вам не сумніватись. Це не буде ілюзією. Це буде реальністю, і ви повинні упокорити себе, щоб відкрити вам очі на правду. Не відводьте ваші очі вбік чи присідайте в страху. Моя присутність має бути сприйнята вами як ваш останній шанс на порятунок. Це Я, хто приходить, щоб огорнути вас в руках. Це Я, ваш Спаситель, Який знову прийде, щоб відвести вас від краю прірви тьми і розпачу. Я сказав вам Я ніколи не залишу вас. Я ніколи не залишу вас напризволящеу полоні сатани бо ви не належите йому. Ви належите Мені і Моєму Вічному Отцю вашому Творцеві.

Коли ви побачите, Мій вогонь слави в небі, будьте радісними. Будь-які сумніви,що ви коли-небудь мали про існування Бога Отця зникнуть. Щоб отримати ласку з милості, що попередження призведе до вашої душі, щоб ви могли бути врятовані ви повинні з'явитися трохи в Моїх очах, і просити Мене, пробачити вас за ваші гріхи. Моя любов пропливе скрізь вашу душу і ви повернетеся до Мене і свого правдивого поселення.

Якщо ви будете опиратися Моїй милості з зарозумілості чи інтелектуальних міркувань, ви, будете втрачені.

Чекайте тепер на Мою милість з радістю та ентузіазмом ви станете єдиним цілим знову. Ви будете оновлені(перероджені).

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/y ... al-father/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31964
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Мої Діти оглядатимуть Мене вперше впродовж Попередження

понеділок 20 червня, 2011 11:45

Моя улюблена дочко, приготуй Моїх дітей зараз бо вже дуже незабаром вони повстануть переді Мною у всій Моїй славі і співчуття.Я покажу себе кожному чоловікові,жінці та дитині дуже скоро...

У цей дивовижний день, коли Я покажу їм своє Милосердя, в протилежність Моєму правосуддю, повинні вітати всі. Радійте, бо ви всі, без виключення зустрінетесь зі Мною вперше.

Для багатьох це буде повна любов і щастя, бо це дивовижне возз'єднання. Для інших це буде страшно. Але не потрібно нічого боятися, бо Я люблю вас усіх. Гріх буде тільки розділенням, але якщо ви розкаюєтеся і приймаєте правду ваших образ проти Мене, і Мого Вічного Отця, ви розумітимете дивовижне Милосердя, яке Я, дозволив для вас. Для тих, кому буде страшно, Я маю це для розмови. Побоювання походить від гріха. З гріхом у вашому дусі ви будете віддалені від Мене. Визнайте свої гріхи для того, якими є вони,це із-за людської слабкості. Потім подивіться на Мене і Я поведу вас до вічного життя і правди.

Моє Велике Милосердя приносить дивовижні новини

Моє Велике Милосердя приносить дивовижні новини до Моїх дітей у цілому світі. Тоді і тільки тоді, Велике Попередження матиме місце, ви отримаєте можливість змінити ваші життя на краще. Коли правда Мого існування виявляється потім навернення буде широко поширене.

Велике Покарання

Велике Покарання, подібне, яких, не свідчили починаючи з часу Ноя, спустить з прив'язі Бог, Вічний Отець. Мої послідовники, хто, можливо, говорить, що це не шлях, в якому Ісус говорить про потребу зараз, щоб поставте собі це питання. Якщо Ісус повний Милосердя, чому повинен Він, або Бог Отець дозволяти армії Сатани продовжувати і наносити терор на Моїх дітей? Це поза любов'ю для усіх дітей Бога, що це велике покарання матиме місце. Розкайтеся всі. Відкиньте порожні обіцянки сатани. Відкиньте фальшиве порожнє життя ,що він пропонує вам. Прийміть до уваги, що, коли ви чуєте Моє ім'я, що відкидається у світі сьогодні, що це приходить безпосередньо від впливу сатани. Аж поки Мої діти не відвернуться від нього, не може бути ніякого миру в цьому світі.

Візміть до уваги це Попередження як повідомлення чистої любові. До тих хто у владі Я говорю це. Відкиньте брехні, якою ви заплатили відданістю, інакше страждатимете наслідками.

Велике Милосердя, яке Я покажу вам впродовж Попередження, - рішення для нової ери миру. Прийміть це, і Покарання буде відвернено. Відкиньте це і тільки Мої послідовники можуть бути збережені. Це буде надто пізно для решти вас.

Ваш Люблячий Спаситель

Справедливий Суддя

Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/m ... e-warning/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31965
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:57 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Метушня у світі викликана відсутністю любові до Мене

Вівторок, 9 серпень 2011 Час 20,30 годин

Моя улюблена дочко прийшов час для кризи в світі, де людина буде рости проти людини, брат проти брата і сусід проти сусіда, як передбачено. Події будуть спалахувати тепер одна за іншою. Багато країн будуть відчувати це. Існує багато гніву в світі, розчарування і страх серед Моїх дітей. Скажіть їм, що ці події походять від сатани, і що подальші потрясіння будуть спалахувати і активізуються до Попередження.

Це, дочко Моя, було передбачено, як одна з ознак того, що людство буде відчувати протягом 2011 року очищення. Мої діти будуть свідчити з шоком,зло, яке існує в світі в душах тих, обумовленою справжньою ненавистю і злістю один до одного.Немає переможців Моя дочко в цій битві, яка буде продовжувати існувати. Це через руку людини, що ці злодіяння відбуваються. Саме через відсутність у них любові до Мене, і Мого Вічного Отця, вони стають готовими посібниками сатани.

Моліться Мої діти за всіх тих, хто буде страждати через заворушення в світі.Тільки кілька країн уникне цих спалахів люті і руйнування. Ця війна ненависті буде розглядатися в рамках різних країн і народів. Сум'яття, страх і горе буде відчуватися багатьма.

Будь ласка, довіртеся Моєму Отцю. Бог Вічний Отець через Його десницю допоможе зупинити ці лиха діти. Залишайтеся сильними, уважними і лояльними до Мене улюбленого Спасителя. Все буде поліпшено у вашому світі, коли ви зрозумієте важливість любові у вашому житті, а також важливість гармонії і догляду за сусідом. Молитва допоможе зменшити вплив заворушення зла.

Пам'ятайте війна, насильство і вбивства не є від Бога. Вони створені сатаною. Його гнів в даний час досягла безпрецедентного рівня, і його лють в даний час на руках Моїх дітей через проникнення до тих, хто слабкий духом, без любові у своїх серцях.

Почуйте Мене зараз. Любіть один одного, як Я люблю вас. Відхиліть сатану, його поплічників і його маріонеток зараз. Моліться до Св. Михаїла Архангела для захисту вашої спільноти. Моліться до Мене по допомогу. Моліться, щоб прикликати Святого Духа, щоб зійшов на ваші країни.

Ваш Милосердний Спаситель

Ісус Христос


http://thewarningsecondcoming.com/turmo ... ve-for-me/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31969
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 09:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
володимир написав:
Відкрийте свої серця і дозвольте Мені направити вас до Мого Раю на Землі, де ви будете насолоджуватися Вічним Життям. .

Це про що мова йде?
володимир написав:
Я прошу всіх Моїх дітей, щоб в серпні молитися Боже Милосердя протягом дня за втрачені душі, які не доживуть Попередження. Один день голодування(посту) на тиждень також потрібно, а також щоденні Меси(Служби Божі) та отримання Моєї Пресвятої Євхаристії.
Якщо достатня кількість з вас зробить це в який Я називаю "спасіння душі" місяць, то мільйони душ будуть врятовані по всьому світу.

Ну це не правильно, не згідно духу Писання.
володимир написав:
Вони повинні підготувати душі, нагадуючи їм про наслідки відмови спокутувати своєї провини, поки вони ще на цій землі. Тому що вони не можуть попросити вибачення після смерті.

Це мова про це що немає чистилища?

володимир написав:
Ви повинні продовжувати молитися Святий Розарій для постійного захисту від мук. Молячись цю потужну адорацію до Моєї Божої Матері, ви побачите різницю.

володимир написав:
Відхиліть сатану, його поплічників і його маріонеток зараз. Моліться до Св. Михаїла Архангела для захисту вашої спільноти.

Десь у перших пророцтвах було сказано : що маємо ґрунтуватися на Писанню, а ці слова всупереч Писанню.
володимир написав:
Йдіть на Поклоніння(Адорацію Найсвятіших Тайн) так часто як можете

Про що мова йде?

P.S. А так в загалом добре. А що самі католики говорять відносно цих пророцтв, довіряєте їм?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31971
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 13:23 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Протестант написав:
володимир написав:
Відкрийте свої серця і дозвольте Мені направити вас до Мого Раю на Землі, де ви будете насолоджуватися Вічним Життям. .

Це про що мова йде?
володимир написав:
Я прошу всіх Моїх дітей, щоб в серпні молитися Боже Милосердя протягом дня за втрачені душі, які не доживуть Попередження. Один день голодування(посту) на тиждень також потрібно, а також щоденні Меси(Служби Божі) та отримання Моєї Пресвятої Євхаристії.
Якщо достатня кількість з вас зробить це в який Я називаю "спасіння душі" місяць, то мільйони душ будуть врятовані по всьому світу.

Ну це не правильно, не згідно духу Писання.
володимир написав:
Вони повинні підготувати душі, нагадуючи їм про наслідки відмови спокутувати своєї провини, поки вони ще на цій землі. Тому що вони не можуть попросити вибачення після смерті.

Це мова про це що немає чистилища?

володимир написав:
Ви повинні продовжувати молитися Святий Розарій для постійного захисту від мук. Молячись цю потужну адорацію до Моєї Божої Матері, ви побачите різницю.

володимир написав:
Відхиліть сатану, його поплічників і його маріонеток зараз. Моліться до Св. Михаїла Архангела для захисту вашої спільноти.

Десь у перших пророцтвах було сказано : що маємо ґрунтуватися на Писанню, а ці слова всупереч Писанню.
володимир написав:
Йдіть на Поклоніння(Адорацію Найсвятіших Тайн) так часто як можете

Про що мова йде?

P.S. А так в загалом добре. А що самі католики говорять відносно цих пророцтв, довіряєте їм?

на сайті вказано що Церква вивчає ці послання Господа людству...Ця жінка є сучасним пророком ,через яку Господь попереджає що має трапитись незабаром.Все буде відбуватись дуже швидко це справа декількох десятиліть... А саме Попередження,Покарання,ядерна війна,голод,правління антихриста...Далі не знаю що вам казати бо потрібно детально вивчити всі послання і Одкровення від Йоана...Ці події вже відбуваються зараз у наш час...
Моліться щодня,і читайте Євангеліє...
Мир вам і Божої любові!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31973
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 14:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
В цих пророцтвах є написано конкретні події? Бо по суті нічого нового чи конкретно там не сказано, от наприклад "Моя улюблена дочко прийшов час для кризи в світі, де людина буде рости проти людини, брат проти брата і сусід проти сусіда, як передбачено. Події будуть спалахувати тепер одна за іншою. Багато країн будуть відчувати це."
Давид Вількерсон трохи конкретніше говорив про події останнього часу, про кризу ще говорив років 40 тому і про другу хвилю кризи теж, про Японію і після того має постраждати Америка.

Десь там на початку є написано що це "Божественне послання" думаю це перебір, бо Господь не може суперечити Писанню (говорю про молитву до святих померлих людей і ангелів). Божественне є тільки Писання, а все решта це спроба коментувати Писання, або Господь хоче говорити конкретніші речі для свого народу.

А на цьому католицькому форумі http://forum.ugcc.org.ua/ є розміщення цього пророцтва? Хотів би почитати що самі католики про це думають.

…..а інші нехай розпізнають 1Кор.14:29




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31977
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 19:56 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Протестант написав:
В цих пророцтвах є написано конкретні події? Бо по суті нічого нового чи конкретно там не сказано, от наприклад "Моя улюблена дочко прийшов час для кризи в світі, де людина буде рости проти людини, брат проти брата і сусід проти сусіда, як передбачено. Події будуть спалахувати тепер одна за іншою. Багато країн будуть відчувати це."
Давид Вількерсон трохи конкретніше говорив про події останнього часу, про кризу ще говорив років 40 тому і про другу хвилю кризи теж, про Японію і після того має постраждати Америка.

Десь там на початку є написано що це "Божественне послання" думаю це перебір, бо Господь не може суперечити Писанню (говорю про молитву до святих померлих людей і ангелів). Божественне є тільки Писання, а все решта це спроба коментувати Писання, або Господь хоче говорити конкретніші речі для свого народу.

А на цьому католицькому форумі http://forum.ugcc.org.ua/ є розміщення цього пророцтва? Хотів би почитати що самі католики про це думають.

…..а інші нехай розпізнають 1Кор.14:29

там є конкретні пророцтва,ще не всі переклав...Там багато роботи...
А щодо того що католики думають,Господь говорить у посланнях що Церква не встигне визнати ці послання автентичними,перш ніж передбачені події розвиватимуться...Наведу вам приклад...У Меджугор'є з'являється Богородиця Пресвята Діва Марія 30 років,а Ватикан все ще не визнав це місце офіційно,хоча там багато людей навертаються до Бога.Серед них і я,мав за щастя там бути двічі у 2007р.
Там Діва Марія теж дає послання щомісяця 2го і 25 числа...Міряні і Марії,а з'являється Вона 6 особам з 24 червня 1981р.А тепер і сам Господь дає послання через сучасного пророка Марію...Правда,про Марію мало відомо,бо за її словами не хоче бути у центрі уваги.Вона просто інструмент у руках Бога...Особисто я вірю в ці послання...І маю за честь їх розповсюдити...
Мир вам і Божої любові!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31979
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2011, 08:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
володимир написав:
там багато людей навертаються до Бога.Серед них і я....

А що саме дало вам поштовх для навернення до Бога?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31981
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2011, 12:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Протестант написав:
володимир написав:
там багато людей навертаються до Бога.Серед них і я....

А що саме дало вам поштовх для навернення до Бога?

проблеми зі здоров'ям,а зараз вже розумію що це все так мало бути,інакше би не розумів як діє диявол в людині,і навпаки Бог Творець-Всевишній...
Мир вам і Божої любові!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31982
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2011, 12:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Доречі є нове послання Господа Ісуса Христа від 27 серпня 2011,правда ще його не переклав...Постараюсь пізніше...
Мир вам і Божої любові!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31984
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2011, 15:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Терпіння, тиха молитва щодня, створення молитовних груп, щодня читання Божественного Милосердя , посту і Святого Розарію до моєї улюбленої Матері комбіновано виступає в якості ідеальної формули для порятунку душ.

Якщо читати поверхнево, то добре написано. Але навіть ця цитата не відповідає євангельській науці. Бо написано: Поправді, поправді кажу вам: Чого тільки попросите ви від Отця в Моє Ймення, Він дасть вам. Ів.16:23
Цитата:
Мені потрібна ваша підтримка, більш ніж будь-коли. Мені потрібно, щоб ви управляли Таїнствами стосовно голодуючої і розчарованої громади. Будь ласка, не покидайте Мене особливо в цей час, коли сатана проник в Християнську Церкву зі своїми послідовниками.

Я не хочу бути критиком. Але тут, як на мене, сумнівний текст. Коли Бог благав чи потребував людської допомоги? Господь лише дає Свої повеління, які обовязково будуть виконуватися Його прихильниками. Бог ніколи не лишає людину першим. Але й за руку, скажем так, не тримає. Коли відійшло сімдесят і більш не ходили з Христом, то Ісус не благав них, щоб лишились. Але повертається до 12-ти з словами: "Чи не хочете й ви відійти?" Ів.6:67. Бог наказує, попереджає, докоряє, але ніколи благає, не жебракує. Якщо не я, то у Нього є вірні, які виконають Його слово!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31985
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2011, 15:30 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
початківець написав:
Цитата:
Терпіння, тиха молитва щодня, створення молитовних груп, щодня читання Божественного Милосердя , посту і Святого Розарію до моєї улюбленої Матері комбіновано виступає в якості ідеальної формули для порятунку душ.

Якщо читати поверхнево, то добре написано. Але навіть ця цитата не відповідає євангельській науці. Бо написано: Поправді, поправді кажу вам: Чого тільки попросите ви від Отця в Моє Ймення, Він дасть вам. Ів.16:23
Цитата:
Мені потрібна ваша підтримка, більш ніж будь-коли. Мені потрібно, щоб ви управляли Таїнствами стосовно голодуючої і розчарованої громади. Будь ласка, не покидайте Мене особливо в цей час, коли сатана проник в Християнську Церкву зі своїми послідовниками.

Я не хочу бути критиком. Але тут, як на мене, сумнівний текст. Коли Бог благав чи потребував людської допомоги? Господь лише дає Свої повеління, які обовязково будуть виконуватися Його прихильниками. Бог ніколи не лишає людину першим. Але й за руку, скажем так, не тримає. Коли відійшло сімдесят і більш не ходили з Христом, то Ісус не благав них, щоб лишились. Але повертається до 12-ти з словами: "Чи не хочете й ви відійти?" Ів.6:67. Бог наказує, попереджає, докоряє, але ніколи благає, не жебракує. Якщо не я, то у Нього є вірні, які виконають Його слово!

мова про інше,незважаючи на велику жертву Ісуса Христа на Хресті,багато людей продовжують ігнорувати існування Бога.Не забувайте що Ісус Христос прийшов вперше не судити,а врятувати,але без згоди людини Бог не може змусити людину вірити в Нього,проте може запросити устами пророків,як давніми,так і сучасними...
Бог може бути і паном і слугою...Він у Євангелії чітко говорив про це у притчах...
Мир вам і Божої любові!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31986
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2011, 18:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Володимир написав:
мова про інше,незважаючи на велику жертву Ісуса Христа на Хресті,багато людей продовжують ігнорувати існування Бога.Не забувайте що Ісус Христос прийшов вперше не судити,а врятувати,але без згоди людини Бог не може змусити людину вірити в Нього,проте може запросити устами пророків,як давніми,так і сучасними...
Бог може бути і паном і слугою...Він у Євангелії чітко говорив про це у притчах...
Мир вам і Божої любові!

Так, ви праві. Бог ніколи нікого не примушує. Він настільки любить своє твориво, що навіть проти волі людської не йде. О, іще в мене до вас питання: яке ваше відношення до відомої "провидиці" Ванги, про яку таку багато говорять?




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31988
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2011, 19:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
початківець написав:
Володимир написав:
мова про інше,незважаючи на велику жертву Ісуса Христа на Хресті,багато людей продовжують ігнорувати існування Бога.Не забувайте що Ісус Христос прийшов вперше не судити,а врятувати,але без згоди людини Бог не може змусити людину вірити в Нього,проте може запросити устами пророків,як давніми,так і сучасними...
Бог може бути і паном і слугою...Він у Євангелії чітко говорив про це у притчах...
Мир вам і Божої любові!

Так, ви праві. Бог ніколи нікого не примушує. Він настільки любить своє твориво, що навіть проти волі людської не йде. О, іще в мене до вас питання: яке ваше відношення до відомої "провидиці" Ванги, про яку таку багато говорять?

дуже обережне,принаймні не пропагую її...Бог їй суддя,й Отець Творець,а я грішна людина...
Мир вам і Божої любові!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31989
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2011, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
От я думаю після прочитаного, чи то І.Х. по різному до кожної конфесії говорить? Чи частина пророцтва неправдиві? Але якщо Христос голова Церкви, то має говорити до свого Тіла однаково.
Апостоли забороняли їм поклонятися, ангели також, а тут І.Х. говорить протилежне у пророцтві??????????Згадуються одразу слова 2Кор.11:14 І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла! 15 Отож, не велика це річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди…..

Ще мене одне здивувало було, що у самому пророцтві забороняється його критикувати, а закликає боротися хто із ним не погоджується. Це також не по євангельське, бо Господь говорить на оборот: щоб випробували Його, пророцтво розпізнавали, духів провіряли.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>