Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:03




Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31948
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Господь промовляє через людину її ім'я Марія,вона з Європи.Послання унікальні.Там сказано що 2011 рік очищення.Дух Святий діє зараз в особливий спосіб.Ці послання розпочалися 9 листопада 2010р,і продовжуються до цих пір.Там Господь застерігає всіх,і настановляє.Всього є понад 160 послань.Доречі Господь згадав за з'яви Його Матері у Європі,я так розумію це Меджугор'є.Там дуже багато сказано,також про серйозне Покарання що відбудеться наприкінці 2012...
Маємо ще час щоб покаятися.
Мир вам і Божої любові!

http://www.thewarningsecondcoming.com/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31949
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:17 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Перше повідомлення, отримане від Спасителя нашого Ісуса Христа

Надійшло вівторок 9 листопада 2010 3:00 ранку

Ось час близько для вас, щоб розповісти світу, що правосуддя спіткає всіх тих, хто відкидає Мене. Моя милість не знає кордонів для всіх тих, хто слідує істині Мого страждання на хресті.

Радість Тих моїх послідовників, які відкидають спокуси з якими вони стикаються щодня. Інші, які відвернулися від Мого вчення сліпі до Моїх обіцянок, коли Я помер за їхні гріхи на хресті.

Я в глибокому болі і відчуваю пустоту з відмовою, що Я страждаю від Моїх улюблених грішників,заради кого Я віддав Моє земне життя.

Земля знаходиться в темряві в цей час. Вони, Мої послідовники, сильно страждають зі Мною, коли вони бачать світ грішників, які не тільки відвернулися від Бога Мого Вічного Отця, але й Мене, хто віддав велику жертву, щоб врятувати їх від царства вічного прокляття.

Я у відчаї і плачу гіркими сльозами розчарування і смутку через те, як Я був відхилений вдруге. Я закликаю своїх послідовників, щоб зібрати вас в цей час жалю у світі. Вони повинні залишити осторонь їх байдужість до молитви і приєднатися до Мене, щоб допомогти тим, чиї душі були вкрадені лукавим.

Існує ще час для грішників до покаяння. Існує не легкий шлях. Це має бути від серця. Віруючі не бійтеся підняти свій голос і в один голос заявити, що любов у Мене є для всіх.

Християни, мусульмани, індуїсти, іудеї і для всіх тих релігій доводиться помилятися розумом людства - Я закликаю всіх вас, в останній раз, щоб відкрити вам очі на справжнє Слово Боже. Бога, який послав вам слово через пророків. Правда була написана і задокументована в Святому слові Писання, які ніхто не може змінити, або спробувати перекрутити у своїй інтерпретації. Існує тільки один Бог. Так покладіть свою зброю, відкрийте очі і йдіть за Мною до Вічного Життя.

Я люблю вас всіх так багато, що Я віддав своє життя за вас. Невже ви забули це? Через Моє Божественне Милосердя Я благаю всіх вас навернутися до Мене в останній раз. Через Мою милість Я повернуся на Землю, щоб спробувати допомогти вам заглянути у ваші серця і шукати істину. Не дозволяйте обманщикові, щоб знищив вас. Шукайте істину. Любов - чиста любов - це шлях в Царство Отця Мого.

Будь ласка, Будь ласка, пам'ятайте, моє Божественне Милосердя . Я люблю кожного з вас. Моліться про прощення зараз. Тримайте ваші руки і дозвольте мені направити вас до Царства Мого Отця. Я повертаюся на землю, як передбачено. Цей час пройде так швидко, що багато з вас не будуть підготовлені. Так багато будуть шоковані і захоплені зненацька, що вони не повірять, що це відбувається. Існує не так багато часу для моїх пророків, щоб допомогти підготувати людство до цієї великої події.

Віруючі Я закликаю вас всіх прислухатися Мого попередження. Поширення правди. Закликати людей просити Моє Милосердя. Я буду намагатися врятувати кожну душу, яка кається, аж до їхного останнього подиху.

Я не можу і не буду, втручатися в їх вільну волю. Благаю вас слухати і прислухатися Мого слова. Я люблю всіх вас. Я прошу вас молитися за навернення до Кінця світу, яке майже біля вас. Я не хочу лякати Моїх послідовників, але Я благаю всіх вас тепер рятувати душі. Ви повинні нагадати всім про необхідність терміново позбавити їх уми мирських занять. Замість того,шукати простої чесноти смирення , позбавитися его і ідолопоклонства.

Звичайні люди будуть відігравати провідну роль у поширенні правди про Моє Друге Пришестя.

Через те що швидко розвивається духовна темрява, поширювана атеїзмом і хвиля Сатанинського поклоніння у сумному і невдячному світі сьогодні, це прості душі, істинно віруючі, які повинні будуть взяти на себе це завдання.

Моліться тепер для порятунку людства в світі в даний час бо на світ чекає Велика Скорбота, як передбачено в Священному Писанні. Це буде залежати від власної волі людства, чи дійсно вони готові шукати спокутування за свої гріхи. Ніколи не повинні боятися. Моя любов є завжди милосердною.

Ваш Спаситель Ісус Христос

http://www.thewarningsecondcoming.com/f ... us-christ/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31950
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Велике Попередження - Подарунок Милосердя

Надійшло понеділок 22 листопада 2010 2:00 ранку

Моя улюблена дочко Я дуже радий, про те, як ви виконуєте Мої слова з повнотою віри і слухняності. Моя любов до тебе сильна. Також і ваша любов до мене. Тепер ви відчуваєте Мене дуже близько до серця. Ви є одним зі Мною зараз моя дочко. Я і Мій Вічний Отець, так і Святий Дух, ПресвятаТрійця, радійте зі своєю відповіддю на це дуже важливе покликання. Ми, і всі ангели і святі ходимо з вами кожен день, щоб захистити вас у цій найбільш священній роботі.

Мужайтесь і продовжуйте тримати Мене за руку. Дозвольте Мені вести вас у ваших словах і дати людству шанс, нарешті, зрозуміти істину до Великого Попередження. Це Велике Попередження, з милосердя і любові, як останній подарунок для Моїх дітей, відбудеться найближчим часом. Кожному із Моїх дітей буде показане їхнє життя, свої гріхи, їх неправильні вчинки і кожну образу що вони вчинили супроти своїх братів і сестер,це все відбудеться під час містичного досвіду. Жоден чоловік, жінка чи дитина на цій землі, будуть виключені.

Деякі з них будуть глибоко шоковані і засмучені гріхами у своєму житті і відразу ж звернувся до Мене, їх справедливого Судді і спокутують свою провину. Вони будуть, через любов і печаль, просити про помилування.


Інші відчують настільки відразу(огиду) і будуть шоковані тим, коли їх гріхи будуть показані їм, що вони впадуть мертві, перш ніж вони мають шанс вибачитися.

І тоді будуть ті, хто слідуватиме обманщика. Вони, в своєму жахові, коли вони побачать злі гріхи свого минулого життя що з'являться перед ними,- будуть бігти. Вони будуть намагатися сховатися, але не буде куди піти. Шоковані вони або приймуть те, що вони бачать і попросять прощення там і тоді. Або ж вони відвернуться, і корчитимуться від сорому й жаху, але не будуть просити про помилування.

Тоді існує остаточний грішник. Коли його гріхи показані йому все, що він зробить, сперечатиметься і заперечить, що він скоїв ці жахливі злочини проти Заповідей Божих. Він буде просто заперечувати істину і це поверне його назад в темряву у Вічне Пекло.

Ніхто не буде відсторонений від Мого Милосердя


Чому Мої діти не будуть це розуміти? Якщо вони щиро розкаюються і бажають прийти і жити зі мною на новій землі, де Небо і Земля стануть одним цілим, чому вони не просять пробачення. Ніхто не буде усунутий від Моєї Милості, тільки якщо вони покажуть, докори сумління. Тим не менш, настільки занурені в гонитві за корисливі цілі, вони не зможуть зрозуміти наслідки.

Прокиньтеся зараз усі ви. Прийміть, що зі змінами, які ви збираєтеся бути свідками, через погані вчинки людства, ознаки того, що було передбачено і яке буде передбачати Моє повернення на Землю.

Дозвольте Мені вести вас в Рай

Завдяки цьому пророкові і Книзі Істини я порадую вас ще раз з Моєї дорогоцінної любові до вас всіх, звернутися до Мене тепер поки не вийшов час. Дозвольте мені тримати вас у Моїх руках. Дозвольте Моїй любові текти через вас в розум, тіло і душу. Відкрийте свої серця і дозвольте Мені направити вас до Мого Раю на Землі, де ви будете насолоджуватися Вічним Життям. Чому ви хочете вибрати інші приречені шляхи в нікуди, коли істина була виявлена?

Моє серце палає від неспокою і смутку, коли я думаю про Моїх дітей, які просто відмовляються приймати істину Моєї обіцянки. Я кажу ще раз, зверніться до Мене зараз і поговоріть зі Мною. Попросіть Мене повернутися у ваше серце. Я поселюся в вашій душі. Я даю тобі цю обіцянку, навіть для тих, хто має найбільш жорсткі

душі. Тільки одне слово , що всім вам потрібно сказати. Прохайте Мене, щоб показати вам про Мою присутність, говорячи:

Ісус, я відчуваю себе загубленим. Відкрий Моє серце, щоб прийняти Твою любов і показати мені, правду, щоб я міг бути врятований.

Мої слова перестороги не загроза. Ця подія була відомою від часу Моєї смерті на хресті. Чому ви думаєте, це не може статися? Істина лежить в Писанні для всіх, щоб зрозуміти. Я буду виступати в якості вашого права Спасителя до останньої хвилини, перш ніж Я прийшов, як тільки Суддя, щоб Я зміг, нарешті, привести, Моїх дітей до Моєї сім'ї великої любові, радості і щастя, де всі будуть жити в гармонії для вічності.

Сатана і його послідовники будуть занурені в пітьму назавжди. Моя сім'я стане свідком радості і Божественних Небес яких жодна людина, якій було побачити тільки смак того, що це обіцяє, перетворить їх на чисту радість в Царстві Мого Отця.

Моліться, моліться про прощення і ввійдіть у Царство Отця Мого у славі, де ви і ваші близькі, будуть прийняті в світлі чистої любові.

Я буду боротися, щоб вас повернути назад


Я вмеp задля всіх вас, і Я буду боротися, щоб переконати вас йти до Мене, незважаючи на темряву зла в світі аж до самого останнього моменту.

Будь ласка, дозвольте мені показати вам, як сильно Я люблю твас ще раз. Візьміть Мене за руку зараз, покладіть голову мені на плече і ваші ніжні душі відновлять полум'яність любові що ви забули.

Ваш Любий Спаситель Ісус Христос


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31951
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:22 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Серпень 2011 Спасіння душ місяць

Субота 23 липня 2011 17.30 - 17,40

Моя улюблена дочко ви робите Мене щасливим. Ваша повна згода означає, що тепер Я можу врятувати більше душ у всьому світі. Жертовна душа, моя дочко вам не зовсім ясно, щодо повного значення цього, але з часом це буде. На той час ви будете настільки сильним, що страждання заради Мене принесе вам радість,а не печаль. Це не буде легко, але працюючи для Мене, коханого Спасителя,зазвичай і не може бути легко.

Це було за велінням Божим, Мого Вічного Отця, що ви були покликані, щоб зробити цю останню жертву за Мене. Це особлива благодать Моя дочко, хоча вона не опиниться в людських термінах для Моєї милості, не завжди принесе радість і щастя у ваше життя. Це може принести страждання, але в той же час, надасть Вам реальну картину Мого славного Королівства.

Багато, багато людей в світі формують Мою дорогоцінну армію. Вони будуть через молитву, особисті страждання і поширення Слова Мого рятувати душі. Чим сильнішою буде Моя армія щодо порятунку душ,тим меншим буде покарання.

Я прошу всіх Моїх дітей, щоб в серпні молитися Боже Милосердя протягом дня за втрачені душі, які не доживуть Попередження. Один день голодування(посту) на тиждень також потрібно, а також щоденні Меси(Служби Божі) та отримання Моєї Пресвятої Євхаристії.

Якщо достатня кількість з вас зробить це в який Я називаю "спасіння душі" місяць, то мільйони душ будуть врятовані по всьому світу. Зробіть це для Мене діти, і ви станете частиною Мого славного Королівства. Ваші душі, в момент смерті, увійдуть зі Мною в Рай. Це Моя найбільше урочиста обіцянка.

Я вас люблю діти. Тепер йдіть і формуйте найбільш потужну армію у світі. Армія Любові. Армія Спасіння.

Ваш Любий Спаситель

Спаситель людства

Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/a ... uls-month/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31952
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Виконання, евтаназії, аборти і самогубство

П'ятниця, п'ятнадцятого липня 2011 17:30

Моя дочко коли Мої діти відчувають любов у своїх серцях,тоді вони можуть бути впевнені, що Я присутній в їхніх душах. Моя любов триматиме Моїх дітей сильними, коли вони найменше цього очікують. Це також відноситься і до запеклих грішників, зовнішня оболонка приховує, дуже часто, ніжне серце.

Кожна людина на землі дитина створена Богом Отцем. Через це світло що існує всередині кожної людини, хоча воно може бути дуже слабким, коли душі тягнуться до темряви. Проте Моє світло, як і раніше присутнє. Бо без ньогоЄ вони були б у повній темряві, де вони не могли б функціонувати. Саме тоді, коли душі досягають жахливого стану темряви, що вони дуже часто вдаються до самогубства. Це коли через слабкість душі і духу, що сатана викрадає їх душі, переконуючи їх до закінчення свого життя самогубством. Багато хто з моїх послідовників не розуміють, заяви, що така темрява може вплинути на душу, тому вони повинні молитися старанно за цих дітей, які знаходяться в цьому стані відчаю.

Бог, мій Вічний Батько завжди милостивий і завжди допоможе цим душам, багато з яких страждають до такого ступеня, що їх розум не може функціонувати на повний стан розуму. Смертний гріх може тільки бути здійснено, коли людина, в її повній розумовій працездатності, має чіткі наміри, коли він або вона знає, що те, що вони роблять це неправильно. Тому, будь ласка, не думайте, що такі душі повністю втрачені, бо багато не знають, що вони роблять.

Пам'ятайте, що евтаназія не схвалюється від Отця Мого, і не припустимо коли людина може свідомо позбавити життя іншого. Немає причини що можуть бути висунуті, щоб виправдати це в ім'я Отця Мого. Толерантність може бути представлена разом з аргументом на користь гуманної поведінки, щоб виправдати цей вчинок, але жодна людина, крім Отця, Вседержителя не може прийняти рішення про дату смерті, бо це не право людини. Людині ніколи не буде надано право здійснити цей смертний гріх.

Кожне оправдання пропоноване людиною при відбиранні життя іншої людини не будуть прийматися як правильним за будь-яких обставин. Це відноситься і до виконання, гріхів аборту та евтаназії. Зауважте тепер всі ви і пам'ятайте, що ви будете засуджені різко,бо ви порушили священні заповіді батька мого Не вбий. Пам'ятайте, що існує тільки один Бог і тільки Він може вирішити, коли життя повинне бути закінчене. Порушивши цю заповідь повністю усвідомлюючи щодо того, що ви робите, і ви будете страждати муками пекла у вічності.

Будь ласка, благаю вас, не піддатися тиску сатани, який постійно закликає позбавлення життя, щоб він міг вкрасти душі, які інакше були б призначені для славного Царства Отця Мого.

Ваш Божественний Спаситель

Вчитель та Викупитель

Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/e ... d-suicide/


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31953
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:25 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Бог створив світ, - жодна інша планета не може бути заселена людиною

Субота 14-го серпня 2011 17:00

Навернення, дочко Моя, має бути пріоритетом тепер для Моїх дітей, як вони розповідають іншим про Мої послання у всьому світі. Тільки одна душа на день приносить мені велику радість, діти Мої, коли інші починають відкриватися очі на правду.

Моя улюблена дочко, коли людина настільки зайнята кожного дня, є трохи часу для молитви в його житті. Молитва, мої діти, може означати момент, година, слово чи будь-який зв'язок зі Мною. Не має значення, де людина волає до Мене. Це може бути в будинку, в саду, в машині, на роботі, а також у Моїй Церкві. Де ви говорите зі Мною не так важливо, хоча ви можете порадувати мене більше, коли ви говорите зі Мною у Моєму домі.

Багато людей помилково вважають,що Я не можу почути їхні думки, відчувати їхній біль, їхнє горе чи радість. Невже вони не розуміють, що вони були створені Своїм Отцем, Вседержителем, Творцем всього існуючого? Той, хто знає все, що вимагає від усіх вас зупинитися тільки на один момент. Попрохати Мене про допомогу, щоб зміцнити вас. Просто якийсь момент це все,що Я прошу, це один дорогоцінний момент, коли ви звертаєтеся до Мене, щоб Я міг увійти через вашу душу силою Святого Духа. Навіть тільки пошепки, коли ви просите по Мою допомогу,це буде почуте. Якщо ви не просите Мене Я не можу відповісти, бо Я ніколи не буду втручатися у вашу вільну волю.

Я, як Батько, дивлячись на групу граючихся дітей. Всі зайняті, біжать, спілкуються один з одним, деякі сміються і в інших випадках борються між собою. Більшість дітей реагують на дорослих, коли їх кличуть. Але деякі вперті, відвертаються і не хочуть робити те, що їх просять. Деякі діти молоді. Деякі не такі. Мало покаже абсолютну ненависть незважаючи на настільки ніжний вік. Але коли Я дивлюся на тих дітей в світі сьогодні, Я бачу, ненависть і навіть гірше, повної байдужості на існування Мене, Ісуса Христа,вашого улюбленого Спасителя . Багато з них навіть ненавидять звук Мого імені.

Ви живете в часи коли діти бачать непокірні групи Моїх дітей з невеликою дисціпліною які вважають, що світ належить їм, щоб правити, керувати, зловживати або навіть зашкодити, як вони вважають за потрібне. Маленьке благоговіння показано щодо Отця, Творця всіх речей. Такою зарозумілою є людина сьогодні, що вона вважає,що людина вийшла з навіть більш високої ієрархії, ніж Мій Вічний Отець. Таким чином, вона продовжує шукати більш детальну інформацію про своє походження, хоча істина була там для нього, щоб побачити весь цей час. Так багато часу витрачається даремно на даремні заняття. Не корисні мрії всі з яких виготовляються розумом тих учених,які гордяться своїм розумом,що є дар від Бога Отця, значить, вона вірить, що знайде нові факти про її походження.

Чому ці діти не розуміють, що Земля була створена для людини? Жодна інша планета не може бути заселена людиною бо це не є частиною плану Отця Мого. Яка дурна людина може бути при спробі виконати порожнечу духу в його душі. Вся їжа і виконання було б його, якщо він сяде і прийме правду. Істину існування Бога, Вічного Отця Творця Всесвіту.


Ваш Улюблений Спаситель, Вчитель та Справедливий Суддя

Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/g ... ed-by-man/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31954
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Допоможіть Мені зберегти всіх молодих людей -які найбільш вразливі у вашому суспільстві

Понеділок, 15-го серпня 2011

Моя ніжно улюблена дочко, оскільки Мій Вічний Отець, Бог Всевишній, готує світ до змін попереду Він засмучений через людину, яка як і раніше сліпа до істини Його існування.

Коли Мій Отець приступає тепер до проголошення змін у звязку із підготовки до Мого повернення на Землю він бачить так багато гріха в світі, що він плаче від горя за непоправимими душами, які стануть втраченими для Нього в кінці кінців. Моліться, щоб врятувати тих що ще живі в сучасному світі, які охоче відвертаються від Нього в справжній непокорі, хоча вони знають, і приймають Його існування,ви можете допомогти врятувати їхні душі. Продовжуйте молитися і робити особисті жертви для тих, Моя дочко, бо без молитви ви повинні боятися за їхнє майбутнє.

Я, спираючись на Моїх послідовників прошу молитися за заблудлі душі. Час, щоб переконати сліпих віри, щоб відкрити їм очі на істину про існування Бога Отця короткий зараз.

Поєднайте руки Мої діти світла так, щоб ваше коло любові і відданості до Мене достатньо було сильним, щоб залучити ті душі, які не вірять або не визнають існування Мене або Мого улюбленого Отця. Не розірвіть цей ланцюг віри, коли ви можете досягти, щоб врятувати своїх братів і сестер, які більше не йдуть шляхом до істини вічного життя. , Тому що вони ослаблені і зваблені мирськими заняттями, вони будуть мати потребу в міцній підтримці, щоб допомогти їм.

Не залякуйте тих, хто не вірить в Бога.Переконуйте їх м'яко, Скажіть їм про Моє Розп'яття і як Мій Вічний Отець приніс найбільшу жертву, щоб врятувати своїх дітей, даючи їм дар благодаті спасіння через прощення гріхів.

Мій Отець звертається тепер до всіх тих, хто читає ці повідомлення в перший раз. Ви повинні прочитати кожне повідомлення ретельно. Потім молитися Святому Духу за благодаттю, щоб мати можливість бачити, що ці повідомлення мають Божественне походження. Відкрийте свої серця, щоб отримати Мої слова. Відчуйте Мене у вашій душі, просячи Мене таким чином:

"Ісус, якщо дійсно це Ти, будь ласка, наповни мою душу знаком Твоєї любові, щоб я міг визнати Тебе тим, хто Ти є. Не дозволь мені бути обдуреним брехнею. Покажи мені,натомість Твоє Милосердя, відкривши мені очі на правду і шлях до нового Раю на землі ".

Пам'ятайте діти тільки через Мою глибоку ніжну любов, що Я прийшов у світ, спілкуючись з вами таким чином. Це не щоб шокувати вас.Скласти враження . Створити спори або дебати. Це, щоб допомогти врятувати всі душі особливо молодого покоління, які не мають інтересу до релігії бо так зайняті вони своїм життям, де Бог має мало місця. Це, говорячи з ними зрозумілою їм мовою, Я сподіваюся попередити їх про події що розгортатимуться. Вони(молодь) є одними з найбільш уразливих у вашому суспільстві. Дуже є важливо, щоб Я звернувся до них так швидко,наскільки це можливо.

Зберіться тепер Мої діти зі Мною, щоб врятувати всіх молодих людей в сучасному світі. Допоможіть Мені, щоб взяти їх до Мого Царства так щоб жодна дорогоцінна душа не була втрачена для Мене.

Ваш Любий Спаситель всього людства

Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/h ... r-society/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31955
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Атеїсти і вчені скажуть, що Попередження було ілюзією

Неділя 3 липня 2011 час 18,30 годин

Моя ніжно улюблена дочко ви повинні рухатися вперед, дивіться прямо перед собою і слідуйте Моїм інструкціям. Не звертайте в сторону, коли ви в даний час піддаєтеся нападам лукавого кожну хвилину дня. Зосередьтеся тільки на Мені. Ви повинні навчитися розуміти, що час, проведений у Моїй компанії, особливо на Поклонінні(Адорації) має важливе значення, якщо ви хочете триматися на вершині цієї місії. Тривалість перебування в молитві важливе ще й тому,- що чим довше ви будете проводити в тісному спілкуванні зі Мною, тим більше милості ви отримаєте. Невиконання цієї вимоги буде означати, що ви залишаєте себе беззахисною для атак обманщика.

Мої слова, Моя дочко, ігноруються багатьма, хто не хоче слухати. Є багато причин для цього. Багато хто з Моїх дітей сьогодні закрили очі на правду про їх духовне життя. Вони охоплюють світ і все,що він пропонує в якості заміни на хліб життя. Багато хто також побоюються лжепророків цього віку, в якому лжепророки з'являються скрізь. Це плутанина, що сатана хоче викликати, щоб ті справжні Мої посланці були непоміченими. Через смирення що характерне Моїм візіонерам, вони не можуть підняти себе в очах всього світу, бо це не в їхньому характері. Помилкових провидців буде штовхати себе в центр уваги. Їх увагу буде зосереджено на самих себе. Їх повідомлення можуть здатися достовірними та повними квіткової мови показуючи уривки з Біблії, де це зручно, але там будуть два ключових аспекти їх повідомлення, які будуть виявляти їх неправдивими що вони передають. По-перше, вони будуть центром уваги через ці повідомлення, і будуть користуватися всією увагою, яку вони отримують. І аж потім, самі повідомлення. Вони будуть оманливими,їх буде важко читати і не залишать незабутнє враження на душу. На жаль, Моя дочко Церква має тенденцію ігнорувати справжніх провидців, бо вони повинні проявити відповідальність у цих питаннях.

Тому, набагато простіше Моїй Церкві, щоб підтримати ті повідомлення, які включають уривки з Біблії, щоб оголосити їх достовірними. Не так-то просто це для них, щоб прийняти простоту Мого вчення, особливо якщо сьогодні велика частина істини ховається за маскою толерантності. Не легко сприймається нагадування про кінець часів, коли, через страх і неуцтво, тим самим Священні службовці відмовляються приймати мою чашу і діяти відповідально.

Це найважливіший момент в історії світу. Всі ознаки були дані Моїм візіонерів протягом останнього століття все ж вони ігноруються і штовхнули вбік,оскільки вони ховають голову в пісок. Саме в цей час Мої священні службовці повинні багато проповідувати про важливість мого повернення на Землю. Вони повинні підготувати душі, нагадуючи їм про наслідки відмови спокутувати своєї провини, поки вони ще на цій землі. Тому що вони не можуть попросити вибачення після смерті. Я закликаю Моїх священних службовців зараз. Чому ви не хочете підкреслити це в ваших стадах? Чому ви не активно обговорюєте наслідки для Моїх дітей під час Великого Покарання? Хіба вам не відомо , що багато Моїх дітей втратять свої душі антихристу, який вже тут, на цій землі перед стрибком(ростом),що він чекає своєї години. Мої діти повинні розуміти, що Попередження, в той час як великий акт милосердя, це тільки перший етап того, що буде дуже важким і складним періодом для всіх Моїх дітей. Бо після того, ті, запеклі грішники і послідовники сатани будуть заперечувати Моє існування.

Атеїсти скажуть, що це глобальна ілюзія. Вчені будуть шукати логічне пояснення, але його не буде. Тим часом Мої послідовники будуть розриватися на дві частини. Багато мільйонів будуть навернені, але вони будуть здивовані брехнею що пошириться групою зла, одною світовою смертельною організацією, метою якої є знищити людей із-за їх власної фінансової вигоди.

Діти, якщо достатня кількість людей не може залишитися на істинному шляху,
то це не буде можливо, щоб запобігти впливу покарання. Бо це є, коли Бог Отець буде рухатися, щоб зупинити знищення грішниками Свого творіння і Його дітей. Він дозволить землетруси такої сили, якої ніколи раніше не відчували, вулкани в найнесподіваніших місцях, і земля буде покинута, як корабель у бурхливій воді,без якора, щоб триматися на одному місці.

Будь ласка, діти дозвольте Попередженню, щоб врятувати вас всіх.
Погодьтеся, що це диво допоможе врятувати мільйони людей, які, в іншому випадку були б втрачені. Але для тих, хто не хоче змінити своє життя вони віддадуть перевагу будинку сатани. Без молитви немає ніякої надії для них, бо вони будуть позбавлені ключів Нового Раю на землі. Замість цього вони будуть горіти у вогні пекла. Якби вони знали, куди ця стежка зла веде їх, ви думаєте, вони б змінити свій спосіб життя? Діти, будь ласка, допоможіть їм, кажучи їм правду. Моліться, щоб врятувати їхні душі, якщо вони не будуть слухати. Бо це все, що ви можете зробити.

Ваш улюблений Спаситель

Справедливий Суддя і Цар Милосердя

Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/a ... -illusion/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31956
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Моліться за душі тих, кому загрожує прокляття, які не переживуть Попередження

Четвер 28 липня 15:30 годин

Моя дочко духовна сухість що ви переживаєте за останні кілька днів, коли ви знайшли неможливо було молитися обманщик намагається відтягнути вас від Мене.

Тепер, коли ви дали своє остаточне зобов'язання стати жертовною душею Мого Вічного Отця, щоб допомогти Мені врятувати душі ви тепер отримаєте додатковий захист для запобігання обманщика щоб не відволікав вас.

Час прийшов для великої кількості молитов в цьому ваш останній шанс, дітей, щоб допомогти врятувати ті душі, які не доживуть до попередження. Будь ласка,візьміть до уваги Мій заклик молитися старанно для цих бідних загублених дітей в серпні що призначений для порятунку душ.

Розкажіть молитовним групам всюди слідувати моїм дорученням щодо щоденної Меси (Служби Божої), щодня Євхаристії і одного дня посту в тиждень протягом усього місяця. Не варто недооцінювати силу,що ваші молитви будуть мати, коли мова йде про порятунок душі.

Розпочніть молитися за тих членів своєї сім'ї, які перебувають в гріху або які не є віруючими. Вони включають в себе близьких друзів і знайомих, які відвернулися від Мого вчення охоче і які наносять несправедливості на інших. Вони потребують ваших молитов зараз.

Зараз настав час для спокійного відображення, оскільки день для Попередження наближається. Тиха, безперебійна молитва і відданість викликається для команди, і Я,закликаю Моїх священиків в усьому світі заохочувати Моїх дітей молитися за душі тих, кому загрожує прокляття. Тільки молитва може допомогти їм зараз особливо молитву до Мого Божого Милосердя.

Об'єднуйтеся в любові до Мене.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/p ... e-warning/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31957
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:38 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Попередження про ядерну війну

Надійшло вівторок 23 листопада 2010 3:00 ранку

Моя дочко ви страждаєте через роботу, яку ви робите у Моє ім'я. Темряву яку ви відчуваєте, виходить від бманщика який завдає удар кожну годину через інших, людей, яких ви знаєте, через його темряву, щоб напасти на вас. Незважаючи на ваші почуття розпачу ви, по суті, була захищена. Він, обманщик як Я сказав вам, не зашкодить вашій душі. Ви повинні продовжувати молитися Святий Розарій для постійного захисту від мук. Молячись цю потужну адорацію до Моєї Божої Матері, ви побачите різницю.

Роботу, яку ви прагнете продовжувати і завершити, від Мого імені, не легко, але ви повинні залишатися сильними моя дочко. Бо це робота, яка, буде відкрита світу, принесе мир і задоволення Моїм дітям.

Вони, Мої діти, коли вони розуміють істину, будуть знати, що вони не покинуті і не забуті їхнім Творцем. Комфорт, який вони будуть відчувати через знання, які Я дам їм через цю книгу залучить їх ближче до мене.

План війни попереду


Не бійся, дочко Моя ви в безпеці, хоча у вас відчувається безпорадність і страх невизначеності. Світ, включаючи твою власну країну близький відчувати більше болю в результаті глобального управління, яке надасть людям безсилля, ось чому, так важливо підготуватися зараз.

Я вже говорив вам, що ви повинні сказати своїм дітям, щоб почати планувати тепер перед тим як страшна глобальна війна почнеться. Війна, про яку Я кажу, в даний час організована Червоним Драконом зараз. Дракон, нова енергія світу, інтриги і знищуватимуть міста на Заході. Час близько. Моліться, моліться за навернення, поскільки це зло не можна зупинити, бо не вистачає молитов, щоб запобігти його. Моліться за ті душі, які через цю ядерну війну загинуть.

За три роки до розкриття ділянок

Моліться за ті, душі зараз. Оскільки світова держава бере на себе помилкове співчуття вони будуть, дочко Моя,мати мету контролювати твою свободу жити, харчуватися і молитися. Ось чому Мої люди повинні прагнути стати самодостатніми. Розвивайте вашу їжу. Знайдіть притулки в часі, де можна зустрітися, щоб дати шану вашому Божественному Спасителю. Просто тримайтеся сильними. Не кажіть занадто багато людям, навіщо ви це робите. Це займе всього три роки за ознаками цей сюжет буде розвиватися перед вашими очима. До того часу ваші плани принесуть форму підтримки, яка у Вас може бути питаннями і думками, час від часу,оскільки це видасться дивним. Виростіть собі їжу зараз. Придбайте насіння, яке не буде доступне для продажу в майбутньому . Це буде годувати вашу сім'ю оскільки глобальний голод,буде мати місце.


Тепер йди і готуйся.

Твій люблячий Спаситель Ісус Христос

http://www.thewarningsecondcoming.com/w ... clear-war/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31958
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Страх Попередження це не те,до чого Я закликаю

Середа, 10 серпня 2011-го 23,00 годин

Моя ніжно улюблена дочко швидкість глобальних подій, що призвели до Попередження, як передбачено, продовжує загострюватися. Молитва, Мої діти, має важливе значення зараз, коли мої послідовники в усьому світі, наповнені благодаті Святого Духа, формують Мою армію. Ця армія, в цей час досить мала і тому багато з Моїх послідовників досі мають зрозуміти, що кожен з них відіграє важливу роль і зараз, будуть рости і приведуть Моїх дітей до самого кінця.

Всі Мої діти повинні слухати Мене зараз. Через кожне звірство людини проти людини в цих випадках ви повинні молитися за виконавця у кожному випадку. Молитва за грішників, зараз затребувана. По молитві ви можете прикликати Святого Духа, щоб принести Божественне світло в ці бідні душі. Багато хто з них настільки сліпі до істини, та любові Отця Мого, що вони бродять безцільно занурюючись від однієї кризи до іншої так, що всі з ким вони входять в контакт є скривдженими. Якщо більше ви попросите Мою Милість для цих грішників, то вплив злодіяння буде послаблене значно. У цьому секрет Мої діти в розбавленні ненависті сатани, як вона вивергається, як вогонь з вуст дракона, намагаючись поглинути світ через його ненависну пару.

Він, обманщик, і його демони є скрізь. Тому що віра Мої діти настільки слабка, в глобальному масштабі,і сатани злодіяння охопили людство в лещата, які важко відокремити. Якщо б Мої діти в усьому світі вірили в існування Бога Отця, Вседержителя цього б не сталося. Потім влада сатани буде слашою, особливо якщо Мої діти молитимуться про допомогу і просити Милосердя Мого Отця.

Молитва це є ваша броня тепер діти з сьогоднішнього дня і до часу для Попередження. Використовуйте молитву щоб рятувати душі від темряви. Після Попередження ваші молитви будуть необхідні, щоб допомогти Моїм дітям зберігати свою відданість Моєму Вічному Отцеві і хвалити Його Славу.

Терпіння, тиха молитва щодня, створення молитовних груп, щодня читання Божественного Милосердя , посту і Святого Розарію до моєї улюбленої Матері комбіновано виступає в якості ідеальної формули для порятунку душ.

Страх Попередження це не те, до чого Я закликаю. Моліться тепер за вас і інших душ через акт покути щоб перед вашим лицем до лиця зіткнутися зі Мною улюбленим Спасителем.

Я посміхаюся від радості і щастя, коли Я думаю, з моменту, коли цей великий дар Моєї милості відкриється Моїм дітям. Це повернення на батьківщину, подібного якому не може бути описано. Це буде, коли ваші серця будуть наповнені Моєю Божественною любов'ю. Ваші душі будуть освічені, нарешті, в рамках підготовки до Нового Раю на землі. Потім я принесу вам комфорт що бракує у вашому житті до цих пір, коли ви станете в єднанні зі Мною.

Пам'ятайте діти причину, чому Я повідомляю світ зараз. Це Моє бажання переконатися, що всі Мої діти будуть врятовані від пазурів сатани. Також Моя глибока незбагненна любов до кожного з вас, що Я повинен простягнути Мою руку, так що ви можете приєднатися до Мене, щоб підготувати вас прийти додому до законного поселення.

Страх виходить не від Мене. Я вас люблю діти. Я приношу вам цей славний подарунок з Моєї любові. Радуйся, посміхайтеся та привітайте Мене, коли знак з'явиться в небі. Підніміть руки і віддайте хвалу Богу Отцю за наданий Мені вам останній шанс, щоб врятувати вас.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Цар Милосердя


http://www.thewarningsecondcoming.com/f ... encourage/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31959
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Книга Одкровення

Моя ніжно улюблена дочко, сьогодні день, коли Моє серце розбите хвилюванням і глибоким нещастям у світі. Я дивлюся в розпачі, як світ піднімається в гніві один проти одного. Велика частина печалі походить від знання, що ці пророцтва розгортатимуться все ж більша частина людства буде немудрою.

Моліться, щоб Росія була присвячена Моїй Божій Матері

Вони досі відмовляються визнати, що ці події були передбачені в книзі Йоана. Так багато тепер буде страждати через відсутність віри. Моліться тепер, коли Росія, нарешті, пом'якнувши і дозволила собі бути нарешті посвяченою, в ім'я Моєї Блаженної Матері. Моліться, моліться, моліться, щоб це відбулося. Тому що це буде через молитву, що це велике досягнення буде можливим. Якщо це станеться, то мільйони людей будуть врятовані. Є небезпека того, що комуністичні сили буде рости зі змієм і об'єднаються залишивши вас, діти мої, безсилими.

Подивіться тепер на швидкості, як народи піднімаються на боротьбу. Швидкість глобальних подій викличе більший жах, як це розгортатиметься в їх інтенсивності. Мої послідовники ви повинні слухати. Молитовні групи будуть мати важливе значення в поширенні перетворення і зменшать ці катастрофічні події. Навіть ті з вас, самовдоволені у вашому житті, де ви берете все, як належне, ви більше не зможете пройти повз цих подій. Ви повинні слухати Мене тепер і визнати, що ці події передбачено в Книзі Одкровення приходять, щоб статися.

Тримайте руки в молитві зараз. Навіть якщо ви тримаєте тільки іскру любові в своєму серці для Мене прохаючи Мене, щоб тримати вас так, що Я можу запалити і зміцнити вашу віру в Мене.

Я буду боротися за кожного з вас


Я буду боротися до кінця, щоб принести вас всіх ближче до Мого серця, нехай це буде дитина, підліток, молода людина, середнього віку чи старий - в Моїх очах ви всі одинакові. Ви Моя улюблена дорогоцінна сім'я - кожен із вас. Ніхто не виключається. Навіть ті з вас, хто не визнали, що Я існую. Навіть ті з вас, хто Мене ненавидять, але - Я все ще люблю тебе. Моя любов пристрасна за межі вашого відома, і я зроблю все від Мене залежне, щоб повернути вас до Моєї кошари. Я не віддам вашу душу сатані, що легко.

Будь ласка, поверніться до Мене


Будь ласка, поверніться для Мене - не важливо, скільки ви тримаєте сумнівів - і дозвольте мені наповнити ваше серце Моєї Божественної Любові. Тільки один смак, тієї любові допоможе вам підготуватися до вічного життя в Раю зі Мною, Моїм Вічним Отцем і ваших братів та сестер. Це ваша спадщина. Ваше законне спадкоємство.

Не втратьте цей шанс на порятунок. Коли ваше життя на Землі добігає кінця у вас буде два вибори в загробне життя. Небо в Рай чи глибини пекла з сатаною, який візьме вас з ним через гріхи що він спокушає вас зробити на землі. Відкрийте очі зараз. Пам'ятайте смерть на Землі може відбутися в будь-який день, в будь-який час і коли ви найменше цього очікуєте.

За допомогою цього послання, Я прошу вас побачити правду до Судного Дня. Завжди пам'ятайте, я люблю вас. Неважливо, наскільки важко ти згрішив. Коли ви навертаєтеся до Мене і прохаєте Мене про прощення з глибини свого серця ви будете помилувані. Навіть під час вашого останнього подиху.

Ваш Улюблений Спаситель Ісус Христос!

http://www.thewarningsecondcoming.com/b ... evelation/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31960
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Гріхи розбивають Моє Найсв'ятіше Серце

Надійшло в п'ятницю 12 листопада 2010 о 3ій ранку

Запиши це дочко моя.Час біжить. Не ігноруйте Моє прохання опублікувати Моє попередження людству. Існує необхідність в даний час у покаянні. Мої діти повинні чути моє попередження зараз. Моя дочко спершу повідомте християнські групи щоб передати Мої благання.

Залишайтеся сильними. Я вибрав вас на це завдання так, щоб Мої благання щодо спасіння були почуті швидко. Напишіть книгу і передайте Мої повідомлення, використовуючи сучасні засоби зв'язку, такі як Інтернет та засоби масової інформації. Поскільки Моє прохання термінове Я буду вас підтримувати, щоб ви могли зрозуміти повідомлення.

Ви сильніше, ніж ви думаєте. Моліться до Мене більше щоденно Боже Милосердя . Не бійтеся. Чому ви так злякалися? Вічне життя, коли Небо і Земля зливаються в єдине ціле, як і очікувалося. Це те, чого людина прагнула з початку часів. Не обманюйте себе визначними пам'ятками, які земля може запропонувати. Вони поступаються значенням у порівнянні з величчю Царства Отця Мого. Вам буде надіслано підтримку, як тільки ваш план розпочне розвертатися.

Ці останні кілька днів були важкими для вас все ж таки ви прийняли, до вашого серця, про що я прошу вас. Важко і, можливо, трохи страшно для вас взяти все це на себе, але важливо, що ви довіряєте Мені.

Тримай мене в своєму серці і покладіться на Мене. Відкладіть будь-які сумніви і ваше завдання буде легше. Ви повинні нагадати людям обіцянки і посилатися на Мої письмові слова. Посилатися на Св'яте Писання, також доречне. Ніколи не бійтеся, щоб нагадати людям, як їх гріхи ранять Моє Найсв'ятіше Серце і душу Мого Вічного Батька.

Ми, Моя Мати, і всі святі будуть вести вас і дадуть вам сили. Вам буде надіслано практичних помічників і двері будуть відкриті, щоб допомогти вам у вашій роботі.

Остерігайтеся тих, хто створює перешкоди для затримки даних повідомлень. Моліться за них і рухайтеся далі. Я знаю,що ви втомилися але Моя відповідь з допомогою буде швидкою.

А зараз час для відпочинку Моя дитино. Ви відповідаєте добре, з вірою і мужністю. Ніколи не здавайтеся.

Ваш Люблячий Спаситель Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/s ... red-heart/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31961
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Заклик до священиків і черниць Римо-Католицької Церкви

Понеділок 25 липня 2011 21.00

Моя ніжно улюблена дочко, слово зараз поширюється швидко, як передбачено відносно Попередження.

Мої бідні священники страждають Моя дочко. Будь ласка, прошу всіх, хто читав Мої повідомлення, щоб молитися старанно за всіх тих священиків, монахинь, пастирів і всіх тих, хто очолив християнські громади в усьому світі.

Католицька Церква зазнає переслідувань за свою витривалість. Сатана і його армія напали на Римо-Католицьку церкву через зараження. Це його прагнення підірвати Мою Церкву через розбещення службового зловживання, які призвели до цієї страшної ситуації.

Діти з бідних сімей, постраждалих сексуального насильства зазнали нападу з боку прибічників сатани, які були присутні в цих священних службовців, які дозволили спокусити себе лукавому.

Сатана прогулюється в Моїй Церкві, бо він хоче,її загибелі. Що стосується моїх бідних безневинних черниць і священиків вони теж є жертвами в руках тих, хто несе провину за чужі гріхи щодо них.

Мої прохання до Моїх улюблених священиків, монахинь і священних службовців щодо цього. Не здавайтеся. Пам'ятайте, що вашим випробуванням ви буде підняті в Моїх очах, якщо ви можете терпіти цю кривду. Дозвольте мені витерти ваші сльози зараз бо вас переслідують таким чином,що Моя Церква ніколи не відчувала.

Ви, Мої любі слуги Мої апостоли, ніколи не повинні піддаватися цьому зовнішньому тиску. Ви ніколи не повинні відмовитися від свого покликання, щоб слідувати за Мною. Пам'ятайте, Я ваша Церква. Я плачу сльозами глибокої печалі стосовно вас. Ви тепер страждаєте за гріхи своїх братів і сестер, які піддалися спокусам лукавого. Моліться, моліться, моліться за мужність зараз, щоб встати з гідністю і передати Моє Святе Слово.

Мені потрібна ваша підтримка, більш ніж будь-коли. Мені потрібно, щоб ви управляли Таїнствами стосовно голодуючої і розчарованої громади. Будь ласка, не покидайте Мене особливо в цей час, коли сатана проник в Християнську Церкву зі своїми послідовниками.

Поверніться тепер і моліться старанно щоб врятувати себе від лжепророка, хто ходить в коридорах влади у Ватикані. Він буде рости найближчим часом. Не звертайтесь до нього, або ви будете втрачені для Мене назавжди. Це моя обіцянка. Встаньте на коліна в покорі і просіть Святого Духа, щоб просвітив душу, так що ви зможете розрізнити правду від брехні, яку ви будете змушені ковтати від лжепророка.

Ніколи не розчаровуйтеся у випробуваннях які ви терпите. Прийміть їх такими, якими вони будуть запропоновані вам - сила духу і душі. Тоді ви будете управляти, щоб мої діти зустріли кінець часів зі смиренням, гідності і сили. Будьте сміливі зараз. Я поведу вас. Поверніться в даний час і моліться за додаткові милості, що зроблять вас сильнішими у вашій Божественній місії.

Ваш Любий Спаситель

Ісус Христос


http://www.thewarningsecondcoming.com/c ... ic-church/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
31962
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2011, 00:50 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Бог Отець - роль страждання

Неділя 7 серпня 2011 14,45 годин

Я Альфа і Омега. Я Бог Отець Творець Людини і Всесвіту.

Моя дорогоцінна дочко зараз Я, нарешті, приймаю ваш подарунок до Мене, щоб допомогти врятувати душі. Ваш подарунок приймається з любов'ю і радістю. Це не буде легкою дорогою, але ви будете захищені тільки ви просіть мене по допомогу кожен день.

Ваші страждання будуть психологічними і темрявою для душі. Як це буде погіршуватися постійно нагадуйте собі про тих створінь, хто буде врятований з-за ваших страждань.

Йдіть на Поклоніння(Адорацію Найсвятіших Тайн) так часто як можете
, оскільки ви отримаєте силу, необхідну для цієї роботи. Повідомлення від Мого Улюбленого Сина будуть продовжуватися. Вони повинні бути розміщені як і раніше оскільки його послання в усьому світі збільшаться, не зменшаться. Вам в даний час допомагають багато святих, які заступаються за вас.

Продовжуйте молитися Святій Трійці по милості, щоб залишатися сильною. Ніколи не відчувайте себе покинутою, оскільки це буде здаватися частиною ваших страждань. Відпочивайте. Мовчіть і з'являйтеся радісними для зовнішнього світу. Ігноруйте тих, хто буде кривдити вас. Швидше за все, пам'ятайте, що це через Божественне світло, яке буде сяяти через вашу душу, витягне з темряви інших. Тоді і тільки тоді ви усвідомите, яка мука проходить через серце Мого Сина, коли він бачить гріх у світі. Ваші страждання будуть лише частиною того, що він страждає кожну хвилину дня.

Прийміть зараз подарунок, який ви теж отримали, будучи покликаною стати жертовною душею.

Пам'ятайте, що ви, дочка Моя, в Моєму серці у всі часи. Я дивлюся на вас і захищаю вас. Посміхайтеся зараз. Не бійтеся бо ця робота принесе великі нагороди для вас і вашої родини та близьких у Моєму славному Королівстві.

Ваш Улюблений Отець

Бог Творець всіх речей.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>