Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:41




Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
40029
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2013, 20:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Пресвята Діва Марія: Причиною того, що багато людей перебувають в такому болю і темряві є те, що вони не вірять в Бога.

Четвер, 3 січня 2013, 21:00

Моя дитино, причиною того, що багато людей перебувають в такому болю і темряві є те, що вони не вірять в Бога.
Віра, яка мала бути прищеплена в кожній душі тими, хто покликаний для цього, згасла. Так багато відвернулося від Бога і тепер стверджують, що їхнє життя є порожнім і безглуздим. Коли душі відвертаються від Бога, вони стають неспокійними. Вони заповнюють порожнечу любов'ю до фальшивих речей, які ніколи не зможуть задовольнити їх прагнення миру.
Правдивий мир може бути знайдений тільки через Найсвятіше Серце Мого Сина. Якщо ви приймете Ісуса Христа, як свого Спасителя, ви ніколи не помрете. І не станете засохлі духом.
Мій Син приносить спасіння і навіть найслабші серед вас знайдуть внутрішню силу, якщо прикличуть Його.


Тим, яких ніколи не вчили Правди, бо в цьому їм було відмовлено, Моїм Сином буде подарована Рука Милосердя. Він їх освітить, тому що саме вони є тими, котрих Він хоче допровадити до Свого Славного Царства. Слава Бога врятує вас, якщо ви дозволите з відкритими серцями, щоби Істина була дана вам. Якщо ви розпізнаєте доброту Бога, ви ніколи більше не будете в змозі поставити нікого і нічого вище за Нього.
Я прошу, моліться, щоби Світло Істини відкрило розум, серце, душу і тіло кожного з вас під час Попередження. Ось чому Бог посилає такий Дар Милосердя. Прошу, відгукніться на Його Заклик.

Ваша улюблена Мама,
Матір Спасіння


http://www.thewarningsecondcoming.com/v ... ve-in-god/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
40030
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2013, 20:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Я взиваю до всіх тих, хто невпевнений, існую Я чи ні.

Четвер, 3 січня 2013, 21:10


Моя дорога, улюблена донечко, Я взиваю до всіх тих, хто невпевнений, існую Я чи ні. Я розумію, як важко вам повірити в життя відмінне від того, яким ви зараз живете. Я знаю, що вам важко прийняти Мою Божу Присутність. Але знайте, якщо ви любите когось, то ця присутність Бога в душі дозволяє відчувати вам цей Дар. Скористайтеся цією любов’ю, щоби прикликати Мене і Я промовлятиму до вашого серця.
Це є час, коли дуже скоро ви будете інстинктивно знати, що багато подій у світі спричинені злом,яке присутнє в серцях людей, що мають сповнені жорстокістю душі.

Це є час, коли Я вчиню так, що Мій Голос буде почутий серед вас. Я говорю через Моїх пророків щоб принести вам просвітлення, щоби Я міг показати вам Любов, яку Я відчуваю до вас. Не віддаляйтесь від Мене.
У вашій душі є іскра, яка допоможе прийняти Мене.
Зараз для вас настав момент, щоби подумати про своє майбутнє, бо ви повинні це знати: без Мене, без Моєї Любові і Мого Милосердя ви ніколи не знайдете спокою.
Я є Істиною.
Я приношу новини, які можуть бути некомфортними для вас, але Я кажу правду.
На початку Істину важко прийняти, бо вона виявляє як зло, так і добро.
Люди хочуть бачити тільки приємні сторони, але дуже часто поверхові, теплі приємності просто приховують Істину.
Багато не можуть сприйняти Правду про існування Бога, Творця всього сущого, але, попри це, вони готові прийняти подану їм брехню. Вона є лише швидкоплинною формою вдоволення і не має ніякого значення. Їй вдається відвернути вас і дати вам фальшиве відчуття безпеки. Але вона не має жодного сенсу.
Пам'ятайте, що ваш час на землі – це лише форма вигнання, спричинена гріхом. Коли Я прийшов у перший раз, Я прийшов, щоби врятувати рід людський від гріха. На жаль, Мене не прийняли. Я був убитий і помер на Хресті, перш ніж зміг проголосити право на Моє Царство.
Тепер Я прийду знову, як і передбачено, щоби прийняти Царство, обіцяне Мені Моїм улюбленим Отцем. На цей раз Я підготую вас до цієї події, тому що обіцяю вам зараз Дар найбільшій з усіх.
Ви є діти Божі, не залежно від того, чи приймаєте цей факт, чи ні.

Вас дуже люблять. Я освячу вас, якщо ви прийдете до Мене і попросите Мене про допомогу. Ви не маєте чого боятися, бо Я, ваш люблячий Ісус, помер за вас смертю у великих стражданнях.
Ваші власні страждання, коли ви блукаєте в помилках і не можете віднайти ваш спокій, майже завершуються.
Прийдіть і йдіть слідом за Мною.
У Мене є великі плани і Моя Божественність буде доведена.
Правда буде показана навіть тим, хто, як і раніше, відкидає Мене, коли більше семи мільярдів людей будуть свідками Мого Славного Другого Пришестя.
Тоді ніхто не зможе заперечувати, що Я існую.

Вважатимуть, що це неможливо, але багато відмовляться приймати Нове Царство, яке Я розкрию всім дітям Бога. Не відвертайтеся, адже Я хочу вас врятувати і забрати вас і все людство до спадщини, для якої всі ви народилися.

Ваш Люблячий Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/i ... st-or-not/


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
40184
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
володимир написав:
Ваша улюблена Мама,
Матір Спасіння

Що означають слова "Матір Спасіння"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
40304
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 23:41 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Протестант написав:
володимир написав:
Ваша улюблена Мама,
Матір Спасіння

Що означають слова "Матір Спасіння"?

це означає що Пресвята Богородиця є Матір'ю Спасителя і Господа нашого Ісуса Христа!

Мир Вам і Божої Любові!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44877
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Бог Отець : Моє велике втручання, щоб врятувати людство почалося і швидкість Моїх дій буде очевидною для усіх.

Середа, 15 травня 2013, 16:40

Моя дорога донечко, нині Дух Божий ллється над Землею так, як ніколи раніше.
Для того, щоб підготувати Моїх дорогих дітей до Нового Раю, який чекає їх, Я обволікаю їх Духом Істини. Деякі з них приймуть Його з розпростертими обіймами, і будуть вдячні за таке Благословення. Інші відмовляться, тому що вони не відкриють свої серця.
Моє Велике Втручання, щоб врятувати людство, почалося і швидкість Моїх дій буде очевидною для усіх. Чудеса, допущені Мною, вашим Всемогутнім Отцем, отримають широке поширення і викличуть жваву дискусію. Це приведе до численних навернень. Тоді зростуть, в такій же мірі, дії лукавого і його соратників, оскільки пошириться Дух Моєї Любові.

Моя Рука зупинить злі дії тих, хто спробує навести війни, хвороби, вбивства і аборти на Моїх дітей. Моя Рука ляже і на тих, хто мучить вірних послідовників Мого улюбленого Сина і тих, хто намагається відмінити Його Присутність у Святій Євхаристії.
Послухайте Мій заклик. Усі Мої діти будуть залучені до Мого Милосердя. Ті, хто відкидає Мого Сина, відкидають Мене. Ті, хто ображає Мого Сина не можуть прийти до Мене. Ті, хто засуджує Його Вчення і перевертає Істину, відкидають Моє Існування. Ви не можете створювати свої власні закони і одночасно підкорятися Мені. Ви також не можете миритися з гріхом і чекати щоб побачити Моє Обличчя.
Якщо гріх не зменшиться, Я покараю ті народи, які несуть відповідальність за гріхи, що ображають Мене.
Так само, як невпинно поширюється Мій Святий Дух, так і Моє Втручання запобігне поширенню гріха.
Усі ці зміни будуть видні одночасно. Незабаром після цього, коли буде використана будь-яка спроба Мого Сина, через Свою Церкву і Його учнів, щоб розповсюдити Істину, прийде День, коли Велике Милосердя Мого Сина зійде на людство. Тоді, незабаром після цього, прийде Судний День.
Підготуйтеся тепер, діти Мої, цей день може настати у будь-який час. Тільки ті, хто слухняний Моїм Заповідям і покажуть розкаяння у своїх гріхах, може бути і будуть врятовані.

Ваш Люблячий Отець
Бог Всевишній


http://www.thewarningsecondcoming.com/g ... ent-to-all


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44878
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Любов походить тільки від Мене. Ненависть- ні.

Четвер, 16 Травня 2013, 15:30

Моя любляча донечко, така буде Сила Любові, що людство може і буде врятоване. Говорячи про любов, Я говорю про Божу Любов, яка тече в серцях людства. Божа Любов є присутньою в серцях усіх Його дітей, у тому числі і тих, хто заперечує Його. Це буде ваша любов один до одного, яка підтримуватиме вас під час випробувань, які чекають вас попереду. Проявіть любов і милосердя до ближнього і будьте добрими до бідних, слабких і безпорадних, і Я зроблю вас Моїми навіки.
Для тих з вас, хто різко відноситься до інших, хто заподіює біль тим, над ким править і хто злісно нашіптує про інших, ви будете, як порожні посудини, вам буде нічого запропонувати Мені. Ви повинні завжди наслідувати Моє вчення. Любов походить тільки від Мене. Ненависть- ні. Ті, хто говорять, що вони роблять Мені честь і лихословлять інших, хоча вони стверджують, що відстоюють Моє Слово і бережуть Моє Ім'я - вони не слухаються Мене. Вони ображають Мене і їхня ​​ганьба стане очевидною у Великий День.
Ніколи, ні на хвилину, не думайте, що можна жити без любові до інших у ваших серцях, тому що якщо у вас немає любові до інших людей, то ви відкидаєте дар, який дарма дається для усіх дітей Божих. Якщо ви по-справжньому любите Мене, ви відноситиметеся до інших з любов'ю і повагою. Коли ви жорстокі до інших, говорите про них погано або несправедливо їх критикуєте, то ви відкидаєте Любов яку Я дарував вам. На її місці виникає ненависть. Ненависть до іншої людини приходить від сатани.
Коли ви дозволяєте ненависті укорінитися у вашу душу, ви дистанціюєтеся від Мене, і ви будете глибоко схвильовані у вашій душі.
Коли ви любите іншого в ім'я Моє, ви робитимете це через ваші слова, ваші вчинки і справи милосердя. Любов до Бога, життя відповідно до Його побажань, через Його дітей, може врятувати людство. Любов перемагає зло. Влада сатани руйнується в одну мить, коли ви показуєте любов до тих, хто погано з вами поводиться. Ви повинні наполегливо працювати, щоб дозволити любові обгорнути вас, так щоб ви могли розповсюдити цю велику благодать іншим.
Любов сіє любов в інших. Любов приносить життя. Любов приносить пробачення. Любов знищує зло. Без любові зло процвітатиме.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/l ... -does-not/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44879
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Світ зрадіє, бо разом з Моєю Церквою в Римі, Єврейський народ буде скорочений.

П'ятниця, 17 Травня 2013, 14:02

Моя дорога донечко, Я відкрию тобі близькість Мого болю і горя, коли Я знову, знову і знову, перенесу агонію, яку Я переніс в Гетсиманському Саду.
Тоді Мій біль, нанесений Мені лукавим, який показав Мені бачення майбутнього, був викликаний язичництвом яке змете землю свого часу. Я знав тоді, цю видиму, ненависть у світі, яка зараз існує по відношенню до Мене, Ісуса Христа.
Мої страждання посилюються тим фактом, що людство досі не повною мірою зрозуміло Жертвопринесення, яке було зроблено Мною за їхні душі. Моє Розп'яття повинне було врятувати кожне покоління, у тому числі те що у сучасному світі. Мій біль в цей час великий і Мої страждання нині проявляються в тобі, дочко Моя, і інших жертовних душах, так що Я можу врятувати найбільш зіпсованих серед вас.
Я плачу гіркими сльозами, і Моє Серце судорожно здіймається, коли гріх нині поширюється через закони у вашій країні, які змусять безневинні душі впасти в спокусу. Мало того, що вони відчувають, що гріх тепер може бути виправданий, оскільки закони в їхніх країнах виправдовують їх, але вони також будуть звинувачені в порушенні законів своєї країни, якщо вони підтримують Моє Святе Слово.
О, як ви обдурені. Як далеко ви відхилилися від Мене. Скільки ви Мене ображаєте. Особи, відповідальні за проголошення Мого Слова : вислухайте Мене. Ваше завдання полягає в захисті Мого Святого Слова у всі часи. Ваша обітниця покорятися Моєму Слову і Моєму Вченню, оскільки вони були включені в створення Моєї Церкви на землі. Ніколи не відхиляйтеся від Істини. Підготуйте ваші душі, тому що незабаром ви будете вимушені проти своєї волі відмовити Мені в Моїх Таїнствах.

Ви повинні триматися напоготові у будь-який час для великих змін, які чекають вас попереду.
Для усього людства, - Я закликаю вас, відповісти на Мій Голос, Голос Правди, Голос Любові, Голос вашого Учителя. Незабаром ви побачите Мене. Тоді павутина спаде з ваших очей і Правда стане ясною. Коли почнеться День Мого Милосердя, ви повинні знати, що моє Друге Пришестя відбудеться дуже скоро. І тоді як Я сумую за всіма вами, щоб звернулися до Мене, Я плачу від горя за душі, які втрачені для Мене.
Я повинен попередити тих, хто намагається зупинити Мене, в порятунку душ, що Я покараю вас, якщо ви продовжуватимете ігнорувати Слово Боже. Я маю на увазі не ці повідомлення, хоча Я засмучений, що ви не слухаєте Мене, але відміну Мого Святого Слова у вашому Народі.
Світло здолає темряву. Світло Боже тримає вас живими. Темрява знищить вас. Моє Світло буде все яскравішим і яскравішим,аж поки Моя Свята Євхаристія не буде заборонена. Тоді це зникатиме. Тоді Моя Церква засмутиться і, може здатися, що вона померла. Світ зрадіє, бо разом з Моєю Церквою в Римі, Єврейський народ буде скорочений. Людство осягне цей найбільший обман і ті, хто набуде цієї огидної форми язичництва будуть зметені в потоці. А потім, після пожеж, які зметуть землю, Моя Церква буде рости знову в повну славну форму.
Це буде кінець для грішників, які відмовляються прийняти Мою Руку, і початок Вічного Життя для тих, хто любить Мене.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/t ... -cut-down/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44880
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Їм буде негайно прощено, якщо вони наберуться мужності і призвуть Мене, щоб допомогти їм в їхніх стражданнях.

П'ятниця, 17 Травня 2013, 23:50

Моя любляча донечко, ти повинна знати, що усі грішники, особливо ті, хто вчинив жахливі речі, повинен прийти до Мене. Я жадаю їх уваги, і Я хочу, привести їх в Моє Серце, тому що Я люблю їх. Вони негайно будуть пробачені, якщо вони наберуться мужності і призвуть Мене, щоб допомогти їм в їхніх стражданнях. Вони ніколи не повинні боятися Мене, тому що Я вічно Милосердний. Вони Мені ближче, ніж ті, хто говорить, що представляє Мене на Землі, але хто є лицемірами, як фарисеї.
Дайте Мені свою руку. Незалежно від того, які справи ви здійснювали, Я освячу вас. Моя молитва, яку Я даю вам зараз, приведе вас в Моє Серце і я укрию вас в Нім, і ви будете врятовані.

Хрестовий похід молитви ( 107 ) Врятуй мене від пекельного вогню
О, Ісусе, я жахливий грішник.
Своїми діями, я приніс іншим жахливі страждання.
І зараз я знедолений.
Мене більше не приймають ні в якому місці на Землі.
Врятуй мене від цього спустошення і захисти мене від пастки зла.
Дозволь мені покаятися.
Прийми мої розкаяння.
Наповни мене Твоєю Силою і допоможи мені піднятися з глибин відчаю.
Я передаю Тобі, дорогий Ісусе, мою вільну волю, щоб Ти зробив зі мною, що хочеш, щоб я міг врятуватися від пекельного вогню.
Амінь.


Йди, дитя Моє, з миром, бо Я ніколи не покину тих, хто благає Мене про пощаду.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/t ... ir-misery/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44881
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Коли зійде Святий Дух, Він пошириться як вогонь і копіюватиме Слово Боже на багатьох мовах

Субота, 18 Травня 2013, 13:16

Моя любляча донечко, Дар Святого Духа є досить незрозумілим. Це дорогоцінний Дар і проливається над людством завдяки щедрості Божій. Він надається з великою любов'ю до усіх, але не кожен приймає його. Не кожен здатний прийняти цей подарунок. Ті, хто вважають, що вони заслуговують цього подарунка, тому що вони говорять, що вони знають Мене, і, хто отримав освіту в кожному аспекті богослов'я, не обов'язково готові прийняти цей Пресвятий Дар.

Впродовж десяти днів у світлиці, Моїй улюбленій Матері довелося терпляче пояснювати Моїм апостолам важливість упокорювання. Без упокорювання не можливо бути заповненим цим Даром з Небес. Деякі Мої апостоли думали, що як обрані учні, вони були кращі, ніж звичайні люди, тому що вони були ближчі до Мене і інші повинні автоматично лягти до їхніх ніг. Але, звичайно, це не те, чому Я вчив їх. Моя Мати провела довгі години пояснюючи їм, як гордість може
відвернути Святого Духа, від їхніх душ.


Коли Святий Дух входить в душу, Він несе з собою багато Дарів. Це може бути Дар знання, Дар мов, Дар мудрості, Дар любові, Дар зцілення або Дар пророцтва. У випадку з Моїми апостолами, вони незабаром зрозуміли, що, як тільки вони отримали цей дар, вони ніколи не дозволили б увійти гріху гордині, щоб заплямувати цим свою місію. Бо як тільки гордість входить в людину, що отримала Дар Святого Духа, Дух Божий зникає і на його місці мешкає дух темряви.

Темна душа не може виливати Світло Святого Духа над іншими. Вона може поширюватися тільки темряву. Темний дух обманює інших. Це особливо оманливо, коли він виходить від тих, хто був помічений, як святий учень або експерт в Моєму Вченні. Результатом цього стає ненависть, занепокоєння і почуття безнадійності.

Щоб отримати дар Святого Духа, ваші душі мають бути очищені і вільні від гріха гордині, інакше Він ніколи не буде вам даний
. Коли зійде Святий Дух, Він пошириться як вогонь і копіюватиме Слово Боже на багатьох мовах. Це принесе зцілення розуму, тіла і духу, і принесе з собою мудрість, яка може виходити тільки від Бога. Він поширюватиме навертання до віри у всьому світі.

Це потім будуть плоди, по яких ви знатимете, де є присутнім Святий Дух. Велика кількість всіляких Дарів, у тому числі чудес з Небес, нині проявляється в Книзі Істини для блага усіх - Книга обіцяна усьому людству зараз. Прийміть її з добрим серцем і дякуйте Богові за один з останніх Дарів з Небес до Великого Дня.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/w ... y-tongues/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44882
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
І потім, так само, як вони забудуть Мою Церкву, як забули Мене, вона воскресне з мертвих, так само, як це зробив Я.

Неділя, 19 травня 2013, 20:08

Моя люба донечко, у Моєму Новому Раю смерть вже не матиме влади над Божими дітьми, які люблять Його.

Ці повідомлення, на жаль, принесуть непотрібний страх, тим, хто вірить, що, коли на зміну цій Землі прийде Нове Небо і Нова Земля, їх чекатиме смерть. Це — не правда. Ті, хто отримає Мою прихильність, і хто приймає Мою Руку Милосердя, отримають Дар Життя. Навіть атеїсти, невіруючі, нехристияни і люди усіх віросповідань, які звернуться до Мене і приймуть Мій Дар, після того, як станеться Попередження. Саме тоді Я отримаю перемогу над звіром, оскільки Я дам Вічне Життя мільярдам душ, які живуть у світі.

Гріх, занесений в Адама і Єву звіром, припинить своє існування. Моє Милосердя його переможе. І так само, як гріх руйнував тіло, Моє Світло принесе людству Вічне Життя. Смерті, хвороб, старості більше не існуватиме у Моєму Новому Раю. Мої обрані діти — мільярди людей — матимуть ідеальні тіло і душу, в єдності з Божественною Волею Мого Отця.

Він, Мій Отець, дав Вічне життя Адаму і Єві, а вони відкинули його. Відтак, вони і усі їхні нащадки були позбавлені Дару Раю і Вічного Життя. Тепер, нарешті, це зміниться. Моє Життя, Смерть і Воскресіння мають тепер знову відбутися, це — завершальна частина Мого Заповіту. Моя Церква, так само, як Я, піддається переслідуванням, і вона тепер терпітиме жорстоке бичування, болючий напад та здавалось би нищівну поразку. І коли вона буде розіп'ята і відкинута, здаватиметься, що її спалили і забули. Язичництво процвітатиме. Але оскільки воно буде під впливом та керівництвом лукавого, воно буде обережним і не видаватиме своєї справжньої сутності. Його представлять світові як нову форму соціальної справедливості — нову форму гуманізму, в якій задовольняються усі потреби людини. Ці потреби включатимуть право на гріх, але ці гріхи проти Бога сприйматимуть як моральні права людини.

Якою огидною для Мене, Ісуса Христа, буде ця майбутня нечестива Єдина Світова Релігія. Вони не лише відвернуться від Мене, а й запровадять сатанинські символи, де Мій Хрест буде зображено у найбільш абсурдному вигляді. Від Мого Тіла Христового відмовляться. На вівтарях церков здійснюватимуть різні види жертвопринесень. Вони будуть відкрито поклонятися звірові, і він, у свою чергу, дасть їм велику владу. Саме тому багато людей віритимуть, що ті, хто керуватиме цією гидотою матиме чудотворну силу. Попри те, що може здаватися, що вони дотримуються доброї та справедливої церкви, вона поширюватиме лише темряву.

Огидні урочистості та поведінку буде видно у церквах, які були збудовані на честь Мене, Ісуса Христа, але Я в них вже не буду Присутнім. І тоді, коли вони лише забудуть Мене, Моя Церква постане з мертвих, так, як це зробив Я. Вона знову стане живою у громадських місцях. Тоді Я зберу усіх Моїх дітей, хто залишиться вірний Моєму Слову, і тих, кому були відкрити очі на Істину. Тоді ми піднімемося, разом з тими, хто помер, але чекав Великого Дня, у Новий Рай.

Ті, хто відмовиться від Мене, після кожної Моєї спроби спасти їхні душі, будуть відкинуті. Тоді, почнеться Моє Царство, і буде створено Царство, обіцяне Мені Моїм Отцем.

Ніколи не бійтеся майбутнього, бо тільки Моє Нове Царство задовольнить ваші бідолашні, засмучені серця. Лише Моє Нове Царство дасть вам Вічне Життя.

Ви повинні молитися за кожного з вас, бо таким чином ви стаєте гідними отримати цей Великий Дар.

Ваш Ісус


http://www.thewarningsecondcoming.com/and-then-just-as-they-will-have-forgotten-me-my-church-will-rise-from-the-dead-just-as-i-did/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44883
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Першими прийдуть до Мене всі з Християнських Церков. Потім,через деякий час,звернуться Іудеї, і врешті-решт приймуть Мене.

Понеділок, 20 травня 2013, 22:52

Моя люба донечко, оскільки ця Місія триває, Моє Слово зазвучить на багатьох мовах. Мої Повідомлення, дані вам сьогодні, запалять Моє Святе Слово в Новому Заповіті. Мої Повідомлення також нагадають світу про Слово Боже, яке міститься у Біблії.

Я не переписую Слово, Я просто нагадую вам, те, що воно означає сьогодні. Я також говорю зі світом, щоб підготувати його для Мого Другого Пришестя, бо Я не хочу, щоб вони були втрачені. З великою любов'ю і радістю, Я спостерігаю, як Мої вірні послідовники прийняли Мене,оскільки Я Є. Ті, хто відразу зрозуміли, що це був Я, Ісус Христос, який говорив з ними через ці Повідомлення,- благословенні. Вони є тими, хто ніколи не сумнівався. Вони могли відчувати Мою Присутність. Моє Слово пронизало їхні серця, як меч. Мій Дух торкнувся їхніх душ. Вони знали.

Вони упізнали Мене і як вони постраждають від цього.

Ви, Мої дорогоцінні діти, знаєте, що, коли ви відповіли на Мій заклик, Я дав вам особливий Дар, Благословення, яке допоможе вам витримати цей шлях до Вічного Життя. Вам знадобляться ці Дари, тому що ви будете основою Моєї Залишкової Армії і ви керуватимете іншими, які нарешті слідуватимуть за вами.

Багато людей, з усіх народів, йтимуть за вами, коли їм буде нікуди звернутися, і ви ділитиметеся з ними Моїм Вченням. Усім вірним Мені, Ісусові Христу, будуть дані нові Дари, щоб допомогти їм об'єднатися по всьому світу в єдність зі Мною. Першими прийдуть до Мене всі з Християнських Церков. Тоді, з часом, звернуться Іудеї, і врешті-решт приймуть Мене. Усі інші релігії зрозуміють Істину Мого Вчення, і вони також йтимуть за Мною. Але вони не всі приймуть Істину, навіть коли Вона буде їм представлена явно.

І тоді будуть невіруючі, і багато з них хороші люди. Вони використовуватимуть людський інтелект, щоб висунути усі причини, чому Бог не існує. Проте вони, у тому числі багато їхніх Християнських колег, які теплі у своїй вірі, - працюватиме зі Мною. Їхні серця будуть розблоковані і тому що вони знатимуть, що Я закликаю їх, вони не чинитимуть опір Мені, на відміну від упертих душ, які думають, що знають більше, ніж Я, про обіцянку, яку Я дав про Своє Повернення.

Кожне завдання, яке Я даю вам, приведе до все більшого і більшого числа країн, які візьмуть Мій ​​Хрест, щоб створити один шлях до Мене. Ніколи не соромтеся йти за Мною, коли Я закликаю вас, тому що коли ви відповідаєте Мені, ви руйнуєте сили зла. Зло може заподіяти вам біль, але, коли ви дозволяєте Мені направляти вас, ви можете здолати будь-яку перешкоду на вашому шляху.

Я люблю вас, і Я захищу вас, як Я захищаю Мої молитовні групи по всьому світу.

Ваш Ісус


http://www.thewarningsecondcoming.com/a ... e-finally/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44884
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Коли прийде час звіра показати антихриста, будуть видні великі знамення

Вівторок, 21 травня 2013, 16:30

Моя люба донечко, коли прийде час звіра показати антихриста, будуть видні великі знамення. Грім, якого ніколи не чули раніше, відчуватиметься у багатьох частинах світу, але, зокрема,у тій частині, де антихрист народився.

На той час Мій Святий Дух,вилитий поміж Моїх послідовників, в усіх Моїх Християнських Церквах, гарантуватиме, що вони вже готові. Вони, разом з Моїми учнями з цієї Місії будуть основою Залишку Церкви. Їхня сила буде велика і ніякої шкоди не буде завдано тим, на кому є Печать Живого Бога. Їхня сила прийде від молитов даних ним Мною і Моєю Матір'ю в молитвах Хрестового Походу.

Антихрист почне своє правління м'яко. Ніхто не підозрюватиме його наміри, тому що певний мир зійде на Землю. Цього разу буде дуже важливо для вас, Моєї Залишкової Армії, збиратися в молитовних групах. Я урочисто обіцяю, що ці молитви зменшуватимуть багато страшних справ, які він, антихрист, нанесе на країни, в усіх чотирьох куточках Землі.

Я дам помилування усім тим країнам, де діятимуть молитовні групи. Це буде знайомо вашій відданості Мені, вашому люблячому Ісусові, що Я рятуватиму душі і ще ​​ виллю Дари на людство, щоб захистити дітей Божих від страждань, які заготовила змова звіра.

Довіртеся Мені. Будьте у мирі, знаючи, що ви нині під керівництвом і захистом.

Ваш Ісус


http://www.thewarningsecondcoming.com/w ... l-be-seen/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44885
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Мої Християнські воїни сформують найбільшу Армію проти антихриста

Четвер, 23 травня 2013, 22:30

Моя люба донечко, Мої любі послідовники у всьому світі, найближчим часом відчують Мою Присутність, тому що Я проявлятиму Себе в їхніх серцях у спосіб, який вони ніколи не відчували. Так Я готуватиму Християн до боротьби в Моє Ім'я, щоб врятувати всі душі.

Мої Християнські воїни стануть найбільшою Армією проти антихриста. Я маю на увазі всіх тих, хто знає Мене, хто залишається вірним Моїй Святій Доктрині, що міститься у Біблії. Я маю на увазі і тих, хто здійснює релігійну практику, і тих, хто вірить в Мене, але хто не відвідує Мене, і всіх тих, хто залишається вірним Істині. Ви зберетеся в кожному куточку світу, і, хоча ви приєднаєтеся до Моєї залишкової Армії, що говорить на багатьох мовах, ви усі будете в Мені, як одно.


Ті, хто слідує цим Повідомленням, сформують ядро і від цього виростуть паростки, а потім гілки Моєї Залишкової Армії що з'являться у всьому світі. Жодна країна не залишиться незачепленою Моїм Святим Духом через Книгу Істини.

Книга Істини об'єднає вас, коли ваша віра буде випробовуватися. Коли вірність Мені буде сфальсифікована, і коли Я буду викинутий зневаженим з вашої Церкви, а потім захований від очей - ви підніметеся і дотримаєтеся Мого Живого Слова. Полум'я Святого Духа допоможе вам на кожному етапі шляху. Ви відчуватимете в собі силу і мужність, які приємно здивують навіть найлагідніших серед вас. Слабкі стануть сильними.Боягузливі стануть хоробрими а пригнічені йтимуть вперед, як воїни Істини.


І весь цей час, оскільки Моя Залишкова Армія буде рости і набирати мільйони у свої ряди, попри те, що перед ними буде багато перешкод.

Зневаги, звинувачення в єресі, брехні, злості і ненависті буде багато. Плутанина буде видна всюди серед наклепників, але їхні аргументи ряснітимуть неточностями, протиріччями і незрозумілими відомостями. Вплив Сатани завжди створюватиме плутанину, безлад, нелогічність і хитрі аргументи,і завжди буде пронизаний ненавистю до дітей Божих. Ті, хто благословенний Світлом Бога і Світлом Істини притягатимуть на себе жахливі і огидні атаки.

Бо ви можете бути упевнені, що переслідування тих, хто проголошує Моє Святе Слово буде великим, там, де є присутнім Я. Чим гірше переслідування будь-якої Божої Місії, тим більше ви можете бути упевнені, що сатана дуже сердитий.

Коли ви страждаєте, і вас ненавидять, тому що ви приймаєте свій ​​хрест, щоб йти за Мною, тим більше турбуватиметься звір і тим сильніше він працюватиме, через душі тих, занурені в гріх гордині, щоб знищити вас. Ви повинні ігнорувати ці напади. Будьте у мирі, бо, коли вони множать ненависть проти вас, ви знатимете напевно, що ви знаходитеся в істинному союзі зі Мною, вашим Ісусом.

Залишайтеся в любові і мирі і знайте, що Я живу у ваших серцях.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/m ... ntichrist/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія
44886
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2013, 08:13 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Ті, хто гнівно кричать проти Мого Слова, і заявляють, що воно виходить від сатани, житимуть вічність із звіром.

П'ятниця, 24 Травня 2013, 21:50

Моя люба донечко, скрізь, де чутний Мій Голос, в кожному місці, в кожному храмі, присвяченому поклонінню Богові, настане замішання. Хоча багато хто віддає честь Мені, Моєму Вченню, Моїй Церкві, коли вони почують Мій Голос, що вимагає зараз їх уваги, вони заткнуть свої вуха.

Глухі і уперті душі проігнорують Мій Голос. Мій Голос, Моє Слово і Мій Заклик буде гнівно знехтуваний і виплюнений, а Мене переслідуватимуть востаннє на Землі. Це останній заклик, щоб притягнути дітей Божих в Моє Серце, за яким настане Моє Друге Пришестя та все ж, багато людей, збентежених брехнею, поширюваною демонами, відвернуться і відкинуть Моє Милосердя.

Я знову буду знехтуваний тими, хто перебуває у храмі Божому, священиками і всіма тими, хто не приймає Істину. Найближчим часом ви усі побачите завершальну зневагу Мого Імені. Ті з вас, хто закриває очі і ходить по колу з заплющеними очима, врешті-решт, побачать Істину, оскільки вона дана вам в цей час.

Я не можу створити розкол в Моїй Церкві, бо тоді Я б заперечував Сам Себе. Моє Тіло - Церква, і ніколи не може померти, але ті, хто в її лоні, відкинуть Мене. Так само, як Я був знехтуваний вперше, вони і цього разу, спробують знищити Мене, перш ніж Я прийду, щоб принести остаточне спасіння обіцяне людству.

Людина слабка. Людина не знає і не гідна Моєї Влади. Людина уперта. Людині була дана Істина під час Мого перебування на землі, але вона все ще ​​не розуміє Мою обіцянку.Моє повернення в Другому Пришесті буде прискорено через відкидання Мого останнього пророка. Пророк, який був посланий, щоб дати вам остаточне Слово Боже, щоб підготувати ваші душі, жорстоко страждатиме. Це на Мене, Ісуса Христа, ви зводите наклеп, коли ви знущаєтеся з Мого Святого Слова,що дане пророкові Божому.

Це Слово Боже, яке йому дається, і яке ви відкидаєте, повинне підготувати вас до битви з антихристом. Поступаючи таким чином, ви губите душі. Ви закриваєте цим душам вхід в Мій Рай.

Ті, хто говорять погано про Мої Послання не можуть виправдати своє обурення, свій ​​гнів або їхню логіку, бо вони повні помилок, народжених гріхом гордині. Незабаром Правду буде важко відрізнити від брехні нової всесвітньої організації, яка представить язичництво нової світової релігії.


Якщо ви не слухаєте Мене зараз, ви будете змушені прийняти цю злу заміну. Вона буде одягнена у виблискуючу, зовнішню позолоту. Вона не залишить байдужим навіть самих набожних серед вас, і вона перекрутить вірність Мені і нею усі захоплюватимуться. Це релігія, яка навертатиме атеїстів до віри у велику брехню.Мир не прийде до тих, хто піде за цією язичницькою мерзенністю. Страх і ненависть один до одного проявлятиметься, де брат боротиметься проти брата і де людська раса буде розділена на дві частини.

Одна половина прийматиме перекручену істинність цієї нової світової релігії, яка буде під головуванням багатьох церков, багатьох конфесій, а також більшої частини Католицької Церкви. Інша половина складатиметься з тих, хто дійсно любить Мене, і хто залишиться вірним Істині.

Коли ви не приймаєте Істину - Істину, що міститься у Біблії, - ви житимете у брехні. У вас, у вашій душі не залишиться ніякої любові для Мене, якщо ви приймете брехню, яка буде вам подана.

І хоча Моє Слово сьогодні може здатися єрессю, як це було під час Мого Першого Пришестя на Землю, багато хто з вас ковтатиме ці Повідомлення, коли ви зголоднієте за Істиною, коли Антихрист контролюватиме ваші країни. Ви повзатимете на черевах і закликатимете Мене. Ви, які хулили Мене, захочете вирізати ваші язики, коли усвідомите, як ваші слова Мене образили. Я терпляче чекаю цього дня, але якщо ви стоятимете на Моєму шляху і заважатимете Мені звертатися до душ,Я усуну вас.

Якщо ви продовжуватимете хулити Мене, оголошуючи Мої Послання, - справою рук диявола, то ви ніколи не будете пробачені. Бо це є найбільший гріх проти Бога.


Пам'ятайте, що зараз Я приходжу до Божих дітей в останній раз щоб виконати Заповіт Мого Отця. Його Воля, тепер може виконатися на Землі, як на Небі. Жоден з вас не може зробити так, щоб цього не сталося. Жоден з вас, хоча деякі з вас ненавидять Мене, не можуть зупинити Моє Друге Пришестя. Ті, хто гнівно кричать проти Мого Слова, і заявляють, що воно виходить від сатани, житиме вічність із звіром.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/t ... -eternity/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>