Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:12




Створити нову тему Відповісти  [ 57 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33511
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2011, 01:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
02 січня 2012, 21:56
Написано: 5
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
петро усар написав:
Петро. Як можна стверджувати те, що ви не можете довести на основі Писання? я маю на увазі ваше твердження, що музика Hillsong - сатанинська. І якщо ви говорите, що ніколи не зайдете до такої церкви де лунає така музика, то чи це слова віруючої Богові людини? Адже Ісус так не вчив і не таким був приклад Його. І той, хто любить Ісуса , буде чинити не свою волю (мені подобається, мені не подобається, я хочу, я не хочу...), а волю Того, Кого полюбив. І в своїх висловлюваннях потрібно бути обережним, особливо тим, хто навчає. Адже ви відповідаєте і за тих кому ви говорите.

Вітаємо, Петре! :)
Щодо того, що те, що було стверджено не можна довести на основі, то це зовсім не так. Звісно, Писання не є якимось набором правил на всі випадки життя і ніде нема написано: "Християнам заборонена гучна, танцювальна, немелодична ... така і така музика." В цьому немає потреби, бо в Слові Божому подаються не просто якісь шаблони, а принципи розпізнання добра і зла, критерії розрізнення Божих речей від їх підробок. Написано: "Улюблені, не кожному духові вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони..." 1Ів.3:1. І якщо ми люди духовні (відроджені Духом Божим), то безперечно під час прослуховування тихчи інших пісень щось відчуємо і задумаємося над тим "якого вони духа". Або приблизно над таким: "Чи узгоджена сучасна християнська музика з Христовим лагідним, смиренним СВЯТИМ Духом, чи не вгашає Його, ачи може, викликає небрежне та панібратське ставлення до Всемогутнього?"
"Чи виконується під час модерних прославлень настанова Божа: "Служіть Господеві зо страхом, і радійте з тремтінням!" Пс 2:11 :?:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33599
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2011, 09:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
02 січня 2012, 21:56
Написано: 5
Віровизнання: християнин
Ви, так і не довели на основі Писання те, що стверджуєте. І це означає, що Вам потрібно визнати свою неправоту, так саме публічно, адже публічно ви стверджували, що християнське прославлення Хілсонг є сатанинським. Якщо ж ви, звичайно справжній християнин, який відповідає за свої слова і дії. В іншому випадку, ви всеодно дасте відповідь, але перед Тим, Хто буде кожного судити. Ваші "духовні" роздуми, стають не джерелом води живої, а джерелом води розбавленою отрутою для тих, хто буде її пити. І таким чином, через цю тему, ви засмічуєте усе ваше джерело. Адже, мала закваска, квасить все тісто. Те, що я побачив, виходячи з свого невеличкого спілкування з Вами, це те, що ви обмежені баченням християнської конфесії, членом якої ви являєтесь. Відповідним і являється ваше мислення, вузьким і однобоким, якщо порівнювати з мисленням і баченням Слова Божого. В своїх роздумах ви виходите з того, що ви відчуваєте - з вашого серця. І це правильно, якщо це не самовпевненість і відкритість перед Богом.Але якщо, ваше серце вже є" досконалим і нікуди дальше рости", то звичайно, це рівень людини, яка "їсть тільки овочі". Якщо Ви представник усього сайту "Джерело", то таким і являється Ваш сайт. Мені особисто би хотілось Вас бачити духовно зрілішими, щоб і інші ваші читачі духовно росли, а не робилися духовними каліками.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33610
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2011, 22:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
петро усар написав:
Ви, так і не довели на основі Писання те, що стверджуєте. І це означає, що Вам потрібно визнати свою неправоту, так саме публічно, адже публічно ви стверджували, що християнське прославлення Хілсонг є сатанинським. Якщо ж ви, звичайно справжній християнин, який відповідає за свої слова і дії. В іншому випадку, ви всеодно дасте відповідь, але перед Тим, Хто буде кожного судити. Ваші "духовні" роздуми, стають не джерелом води живої, а джерелом води розбавленою отрутою для тих, хто буде її пити. І таким чином, через цю тему, ви засмічуєте усе ваше джерело. Адже, мала закваска, квасить все тісто. Те, що я побачив, виходячи з свого невеличкого спілкування з Вами, це те, що ви обмежені баченням християнської конфесії, членом якої ви являєтесь. Відповідним і являється ваше мислення, вузьким і однобоким, якщо порівнювати з мисленням і баченням Слова Божого. В своїх роздумах ви виходите з того, що ви відчуваєте - з вашого серця. І це правильно, якщо це не самовпевненість і відкритість перед Богом.Але якщо, ваше серце вже є" досконалим і нікуди дальше рости", то звичайно, це рівень людини, яка "їсть тільки овочі". Якщо Ви представник усього сайту "Джерело", то таким і являється Ваш сайт. Мені особисто би хотілось Вас бачити духовно зрілішими, щоб і інші ваші читачі духовно росли, а не робилися духовними каліками.

Ого, навіть так. Маю сумніви, що духовна людина буде оправдовувати християнський рок, реп, джаз і таке інше.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+6
(6-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33622
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2011, 22:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
02 січня 2012, 21:56
Написано: 5
Віровизнання: християнин
Отже, Ви підтверджуєте, ще однією своєю цитатою, що в своїх "роздумах" ви водитесь своїм духом (про розміри якого, вище було згадано), а не повнотою Слова Божого. Що ж ....?. В мене остається ще надія, що ви все таки ті,які шукаєте правди Божої, а не "неуки" і "сліпі поводарі сліпих". А тому, дещо скажу з своїх пізнань Слова Божого. Прочитавши книгу 3Цар.19,12, ми по своєму не знанню інших віршів з Писання, беремо це місце за основу і будуємо на цьому місці свої думки. Але, ми повинні побачити, що Бог відкривався людям і у вогні, і в землетрусі, і в сильному вітрі (Йов 38,1), про вогонь і землетрус,думаю, ви самі знайдете. Це означає, що місце з Писання 3Цар19,12, не заперечує, того, що Бог може перебувати у вогні, чи землетрусі, чи сильному вітрі, лиш тільки показує нам людям повноту і незалежність Бога. Ми ж, по своїй розумовій недосконалості, обмежуємо Бога, і все те, що виходить за рамки нашого розуміння, ми приймаємо, за неправильне. І ще, ми звикли бачити Бога, як ягня, яке ведуть на заколення, і не бачимо, або не хочемо бачити Бога, що є лев з коліна Юдиного, що є вогонь, який з"їдає. Якщо ми побачимо Ісуса в Його повноті, тим більшими будуть наші серця і чистішими наші думки, бажання, слова і вчинки. Що стосується прославлення Бога, так саме, ми можемо дивитися на речі маючи вузькі пізнання , або якомога більші. Отже, що до стилів музики і прославлення Бога давайте прочитаємо псалом 150 і найдемо надзвичайно багатогранне прославлення Бога, а не вузьке і однобоке. Звичайно, якщо ми віримо, що це є Слово Боже, а не старі байки, які сьогодні людям не потрібні. Якщо для Вас, цього буде недостатньо, я готовий привести інші приклади з Писання. І ще, можна прославляти Бога піснями і стилями музики про, які ви говорите, та навіть і без музики, і це може бути не для слави Божої, погодьтеся. Адже молитва нечесної людини є неприємною Богу. Так і пісні так і музика. Важливим і вирішальним фактором є те, як ми живемо. Яку б пісню мелодійну не виконував грішник, не приємним буде це, і навпаки, в якому б стилі не виконував пісню праведник, в цьому прославиться Господь. Дякую.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33623
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2011, 23:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
петро усар написав:
І ще, ми звикли бачити Бога, як ягня, яке ведуть на заколення, і не бачимо, або не хочемо бачити Бога, що є лев з коліна Юдиного, що є вогонь, який з"їдає.
Христос сказав: навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. (Матв.11:29) Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. (Iван.10:27)
А бог, що є лев - це диявол, як застерігав апостол Петро:
Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого. (1Петр.5:8)

петро усар написав:
Яку б пісню мелодійну не виконував грішник, не приємним буде це, і навпаки, в якому б стилі не виконував пісню праведник, в цьому прославиться Господь.
Так, але праведник ніколи не буде "прославляти" Бога світською музикою, бо він не може любити ані світ, ані те, що у світі, адже не від цього світу він.
Безумовно, світська музика подобається світу, і тим що у світі.
Так і пише Іван: Вони від світу, тому то говорять від світу, а світ слухає їх. Ми від Бога, хто знає Бога, той слухає нас, хто не від Бога, той не слухає нас. Цим пізнаємо Духа правди та духа обмани. (1Iван.4:5-6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33631
UNREAD_POSTДодано: 24 листопада 2011, 18:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
петро усар написав:
Отже, Ви підтверджуєте, ще однією своєю цитатою, що в своїх "роздумах" ви водитесь своїм духом (про розміри якого, вище було згадано), а не повнотою Слова Божого. Що ж ....?. В мене остається ще надія, що ви все таки ті,які шукаєте правди Божої, а не "неуки" і "сліпі поводарі сліпих". А тому, дещо скажу з своїх пізнань Слова Божого. Прочитавши книгу 3Цар.19,12, ми по своєму не знанню інших віршів з Писання, беремо це місце за основу і будуємо на цьому місці свої думки. Але, ми повинні побачити, що Бог відкривався людям і у вогні, і в землетрусі, і в сильному вітрі (Йов 38,1), про вогонь і землетрус,думаю, ви самі знайдете. Це означає, що місце з Писання 3Цар19,12, не заперечує, того, що Бог може перебувати у вогні, чи землетрусі, чи сильному вітрі, лиш тільки показує нам людям повноту і незалежність Бога. Ми ж, по своїй розумовій недосконалості, обмежуємо Бога, і все те, що виходить за рамки нашого розуміння, ми приймаємо, за неправильне. І ще, ми звикли бачити Бога, як ягня, яке ведуть на заколення, і не бачимо, або не хочемо бачити Бога, що є лев з коліна Юдиного, що є вогонь, який з"їдає. Якщо ми побачимо Ісуса в Його повноті, тим більшими будуть наші серця і чистішими наші думки, бажання, слова і вчинки. Що стосується прославлення Бога, так саме, ми можемо дивитися на речі маючи вузькі пізнання , або якомога більші. Отже, що до стилів музики і прославлення Бога давайте прочитаємо псалом 150 і найдемо надзвичайно багатогранне прославлення Бога, а не вузьке і однобоке. Звичайно, якщо ми віримо, що це є Слово Боже, а не старі байки, які сьогодні людям не потрібні. Якщо для Вас, цього буде недостатньо, я готовий привести інші приклади з Писання. І ще, можна прославляти Бога піснями і стилями музики про, які ви говорите, та навіть і без музики, і це може бути не для слави Божої, погодьтеся. Адже молитва нечесної людини є неприємною Богу. Так і пісні так і музика. Важливим і вирішальним фактором є те, як ми живемо. Яку б пісню мелодійну не виконував грішник, не приємним буде це, і навпаки, в якому б стилі не виконував пісню праведник, в цьому прославиться Господь. Дякую.

що є спільного між Церквою і світом, між християнином і цьогосвітнім. Як я, називаючи себе християнином, але нічим не відрізняюсь від цьогосвітніх, можу бути вгодним Богові? Хто приятилює зі світом, той ворогує з Богом. Якщо християнину люба музика, яка популярна в цьому світі, то чи не тілесний він(це ще в кращому варіанті). Проблема якраз в тому і є, що сьогодні ми стали надто далекозорими та мудрими. Але чи удобрив Христос тих, які наробили "удобства" в храмі? З людської сторони, там було все нормально. Прийшов чужинець - все намісці: обмінник, товар для жертвоприношення Господу. Ну вже не треба шастати по місту, шукаючи де б поміняти гроші або ж знайти голуба, теля чи ще щось, щоб принести жертву. Шось подібне і у нас. Гучна музика, в якій лише згадується імя Боже. Трішки не попильнуєш і можна піти в пляск, а потім списати, що це мене наповнив Св. Дух. Те що любе для світу, то гидота для Бога. І цим всім наповнена харизматія.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33637
UNREAD_POSTДодано: 25 листопада 2011, 22:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
02 січня 2012, 21:56
Написано: 5
Віровизнання: християнин
Сонячник коли цвіте зовні є гарним, і насіння, яке є в ньому, ще нестигле, а тому для справжнього використання, ще не годиться. Напевне, псевдонім, який ви вибрали собі дійсно підходить Вам. Так і Початківець і Братик псевдоніми, які говорять не про дорослих людей, хоч по рокам можливо так і є, а говорять про дітей. Що ж по Ваших цитатам , так воно і є. 1. Незнання Слова Божого. 2. Приховування свого справжнього імені. 3.Сієте непорозуміння між братами. Відкриття 5,5 Лев з коліна Юдиного, корінь Давида, переміг і може відкрити цю книгу і зняти сім печаток її. Ісус є Лев. Цитуючи Ап.Петра 1П.5,8. Ви недодивилися одного слова "як", яке означає що диявол не лев, а лиш хоче показати себе таким. А не любити світу і того, що в світі, то прочитайте самі 1Ів.2,15-17. І порозумнішайте. Шукайте перш за все Царства Божого і Правди Його і пізнаєте Істину і Істина зробить Вас справді вільними, якими ви на даний час не являєтесь, будучи обмежені рамками вашої деномінації.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33663
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2011, 21:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
початківець написав:
що є спільного між Церквою і світом, між християнином і цьогосвітнім. Як я, називаючи себе християнином, але нічим не відрізняюсь від цьогосвітніх, можу бути вгодним Богові? Хто приятилює зі світом, той ворогує з Богом.

То як тоді взнати яка музика від світу, а яка християнська? Бо в мене складає враження що музика яку років 20-30 тому вважали світською сьогодні вона християнська. Тобто ми відстаємо від світу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33672
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
То як тоді взнати яка музика від світу, а яка християнська?
Якщо музика та спів приводить у страх Божий, то це духовна музика, а інакше - світська.
Протестант написав:
Бо в мене складає враження що музика яку років 20-30 тому вважали світською сьогодні вона християнська. Тобто ми відстаємо від світу.
Ну, світська музика завжди непомітно входить у церкву (а певніше то формальна церква непомітно відходить у світ). Спочатку світську музику прикривають благими євангельськими словами, і так по трохи доводять її до прямого поклоніння сатані, коли слухачі впадають в транс.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33679
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 09:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Протестант написав:
То як тоді взнати яка музика від світу, а яка християнська?
Якщо музика та спів приводить у страх Божий, то це духовна музика, а інакше - світська.

Назви пару прикладів музики і пісні.

І чому музика і пісня має тільки у страх Божий приводити? Чому не до похвали, радості, щастя, любові до Бога і людей і т.д.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
33682
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 12:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
І чому музика і пісня має тільки у страх Божий приводити? Чому не до похвали, радості, щастя, любові до Бога і людей і т.д.?
Ну, я мав на увазі, якщо пісня благоговінням торкається серця. Служіть Господеві зо страхом, і радійте з тремтінням! (Пс.2:11) Часто пісня, яка приводить у страх Божий, наповняє і радістю, і любов'ю, і хвалою, і щастям.
Протестант написав:
Назви пару прикладів музики і пісні.
Та будь-яка пісня з Псалмоспівів (чи будь-яка нова пісня від Д.С.) може виконуватися благоговійно, і приносити радість.
Правда, одного разу чув як харизмати виконували пісню з псалмоспівів (ну звичайно слова перекрутили), то це було просто жахливо - немов насмішка над Богом, мій дух не міг це слухати, а вони співали і реготали.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
34343
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2012, 04:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вовки ніколи не зможуть їсти траву та мекати, бо у них природа інша, вони їдять м"ясо та виють. Тому вовкам привичніше вити разом зі світом. А істинним християнам нема потреби пояснювати яка різниця між християнською музикою та світською: вони самі знають, бувши навчені їх Творцем, так само як і у наведеному прикладі про овечок та вовків: вівці ніколи не будуть вити, вони будуть себе поводити згідно їх природі.
Я трохи помилявся вище, кажучи, що в піснях християнськими можуть бути лише слова. Музика так само може бути християнською, як і зміст пісні.




Хай благословить тебе Господь!
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
45414
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2013, 21:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
От деколи співають із псалмоспівів і дуже затягують. Одні впереді, другі доганяють, я так не можу співати, то що ця пісня не від Господа? звісно що ні.

читав одне свідчення в ЄГ (перекажу своїми словами):
один брат вирішив провідати трьох стареньких сестер, прийшов до них, почитав Слово Боже, помолилися разом і вирішили ще поспівати трохи псалмів. Коли почали співати, то одна сестра почала перетягувати, інша (глуха по старості) - недочуває і відстає. Тут брат їх зупинив і сказав, що негоже так співати для Бога, бо Йому такий спів не до вподоби. Сестри покірно погодилися, мовляв, брат краще знає. Через деякий час до брата було пророче слово, що він розвалив Божий хор. Брат засумував, де ж він таке лихо зробив, що аж цілий хор розвалив. І тут знову до нього промовляє Дух Святий: "В твоїх очах хор, не такий, як в Моїх. Моїм хором були ці троє сестер, які славили Мене від всього серця, а ти коли співаєш, ти думаєш про себе". Після цього брат покаявся і перед Богом, а потім перед цими старенькими сестрами.

Чудовий приклад для нас. Важливо, звичайно, є мелодія і слова пісень, а ще важливішим є - з яким серцем ми співаємо, як було написано раніше - для того, щоб себе показати, мовляв, слухайте, який в мене голос, чи щоб прославити Бога. Будьмо обережні!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
45419
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2013, 00:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я здається знаю цього брата. Давид?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Музика в Домі Божому
45422
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2013, 11:02 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Протестант написав:
От деколи співають із псалмоспівів і дуже затягують. Одні впереді, другі доганяють, я так не можу співати, то що ця пісня не від Господа? звісно що ні.

читав одне свідчення в ЄГ (перекажу своїми словами):
один брат вирішив провідати трьох стареньких сестер, прийшов до них, почитав Слово Боже, помолилися разом і вирішили ще поспівати трохи псалмів. Коли почали співати, то одна сестра почала перетягувати, інша (глуха по старості) - недочуває і відстає. Тут брат їх зупинив і сказав, що негоже так співати для Бога, бо Йому такий спів не до вподоби. Сестри покірно погодилися, мовляв, брат краще знає. Через деякий час до брата було пророче слово, що він розвалив Божий хор. Брат засумував, де ж він таке лихо зробив, що аж цілий хор розвалив. І тут знову до нього промовляє Дух Святий: "В твоїх очах хор, не такий, як в Моїх. Моїм хором були ці троє сестер, які славили Мене від всього серця, а ти коли співаєш, ти думаєш про себе". Після цього брат покаявся і перед Богом, а потім перед цими старенькими сестрами.

Чудовий приклад для нас. Важливо, звичайно, є мелодія і слова пісень, а ще важливішим є - з яким серцем ми співаємо, як було написано раніше - для того, щоб себе показати, мовляв, слухайте, який в мене голос, чи щоб прославити Бога. Будьмо обережні!

Знаєш, я теж чула цю історію і розумію що розповідач хотів нею сказати .
Але я хочу поговорити іншу сторону такого "недосконалого" співу. Тому що я його чую від таких же сестер майже щонеділі :( Почну з того, що літнім людям дуже важко відмовитися від того, до чого звикли. І получається така ситуація, що співати правильно є всі: можливості слух і голос, а старання чомусь мінімум. Не раз помічала, що починають пісню правильно, гарно, а чим ближче до кінця, тим більш розтягують, ніби засинають. І заважають іншим, коли нема муз.супроводу і мало людей це дуже відчутно. Я говорю це не в осуд, мені гірко, що так. Для чого в Біблії сказано (всім!) : " І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві."Кол.3:17 І звалювати усе, що це від серця, не прислухаючись як краще теж не можна. Робити від серця , то це ж означає старатися.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 57 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>