Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:47




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Риса характеру, що найбільш сприяє самітності? (на вашу думку)
Невміння спілкуватися з людьми, дружити 20%  20%  [ 8 ]
Надмірна гордість, зарозумілість 18%  18%  [ 7 ]
Сором'язливість 15%  15%  [ 6 ]
Все перелічене та дещо інше 48%  48%  [ 19 ]
Всього голосів : 40
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
15291
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2008, 10:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2008, 14:31
Написано: 15
А по-друге:ти можеш помилятися!І твоє вирішення може підходити під ті обставини! А по-третє:якщо мені не зраджує память - апостол Павло пише, що дорікати треба, якщо брат грішить на смерть! А близька людина може з любоввю постійно "пиляти" тебе, бо вважатиме, що а)через неї говорить Бог, б) вона ж близька і може це сказати, в)вважає, що ти від цього змінишся!!!(може бути будь-яка причина окремо :) )


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
15297
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2008, 12:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2008, 14:31
Написано: 15
маленька написав:
Я частково знаю, що таке самотність

- це коли немає з ким поділитися своїми проблемами:(:(

Ісус саме на це і чекає, щоб ти з ними звернулася(-вся) до Нього. Він найкраще заспокоїть і дасть пораду :!: :!: :!:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
15316
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2008, 13:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2008, 14:31
Написано: 15
Я не хотіла, щоб мене неправильно зрозуміли, довіряти можна, але не будь-де, будь-кому і не будь-що. Мати мудрість "одним словом", і краще виливати своє серце перед Богом :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
15344
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2008, 17:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Самотність - це незадоволена потреба в спілкуванні, тобто брак спілкування. Чому так відбувається? Адже не на безлюдному острові ми живем. Кругом купа людей, і всі (багато) мають брак в спілкуванні. Чи не здається це дивним? А причина в гордості та лицемірстві: кожен намагається виглядати щасливішим та соціально вищим ніж є насправді. В Америці прийнято вітатися "як справи?", або "Як життя?". Питання дуже добрі, але відповіді на них рідко бувають щирими, як правило завжди одна відповідь - "Чудово!", "Дуже добре", "Прекрасно". Від нього, можливо, жінка пішла, або мав скандал дома, але всеодно скаже, що у нього все добре. Чому? Тому що та людина яка питається про його справи, теж не бажає вислухати його проблеми.
Причина: люди спілкуються на різних хвилях (частотах). Кожна людина відчуває симпатію, якщо люди перебувають на одній хвилі (відповідність характерів, темпераменту, соціальний статус), то вони відчувають симпатію одне до одного, спілкування буде комфортним та щирим.
Часто люди чекають від іншого ініціативу в спілкуванні. Наприклад, іде дівчина навпроти, але навіть не подивиться у вічі, але прислуховується привітаюся я до неї чи ні. А потім розводить розмови що я до неї навіть не привітався. Сестри, будьте простішими, боїтеся першими привітатися, то хоча б підніміть голову. Невже корона спаде з голови?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
34926
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2012, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Часто люди чекають від іншого ініціативу в спілкуванні. Наприклад, іде дівчина навпроти, але навіть не подивиться у вічі, але прислуховується привітаюся я до неї чи ні. А потім розводить розмови що я до неї навіть не привітався. Сестри, будьте простішими, боїтеся першими привітатися, то хоча б підніміть голову. Невже корона спаде з голови?

Такий вже жіночий недолік :lol: :lol: Я й сама майже ніколи невітаюся до хлопців першою :D :D Такщо братики мусите першими вітаться :lol:




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
34927
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2012, 23:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дуже часто можна почути як хтось ображається на непривітність. Бути привітним - це наш обов'язок.
А раб Господній повинен... бути привітним до всіх... (2Тим.2:24)

Це значить, що християнин повинен завжди вітатися першим, а не чекати коли хтось привітається.

Якщо ми вітаємося з усіма, то й з нами всі вітаються. Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки. (Матв.7:12)

Тому християнин і не буває самотнім, якщо тільки його не вкинуть у в'язницю.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
34958
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2012, 14:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Промінчик написав:
Братик написав:
Часто люди чекають від іншого ініціативу в спілкуванні. Наприклад, іде дівчина навпроти, але навіть не подивиться у вічі, але прислуховується привітаюся я до неї чи ні. А потім розводить розмови що я до неї навіть не привітався. Сестри, будьте простішими, боїтеся першими привітатися, то хоча б підніміть голову. Невже корона спаде з голови?

Такий вже жіночий недолік :lol: :lol: Я й сама майже ніколи невітаюся до хлопців першою :D :D Такщо братики мусите першими вітаться :lol:

Так, це недолік і він може змінювати забарвлення від надмірної сором`язливості до показної гордості. Врешті -решт привітатися це ж не в коханні зізнатися ;) А просто бути привітною з усіма однаково.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
45968
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2014, 23:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Мушу зізнатися (хоч тут на форумі це можу робити), що я теж відчуваю самотність. Я завжди дякую Богові, що тільки Йому я можу відкрити серце і вилити душу, і Він Єдиний, Хто мене зрозуміє. Але я б хотів також мати друзів з людей, яким би міг також відкритися, поспілкуватися. Я розумію, що проблема в мені, чи то надто сором*язливий чи ще щось (сподіваюсь це не гордість, бо я до всіх стараюсь добре відноситись і бути привітним).
Серед віруючої молоді не маю друзів (серед невіруючих тим більше, є товариші по навчанню, є сусіди, але не більше). Звичайно, з всіма вітаюсь, перекидуюсь загальним фразами, типу "Привіт, як справи" і тому подібне, але не більше. Сумно стає від того... Не знаю, чого я тут це пишу, мабуть, що ніде і нікому не можу цього сказати :(




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
45970
UNREAD_POSTДодано: 03 січня 2014, 21:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
taras15 написав:
Мушу зізнатися (хоч тут на форумі це можу робити), що я теж відчуваю самотність. Я завжди дякую Богові, що тільки Йому я можу відкрити серце і вилити душу, і Він Єдиний, Хто мене зрозуміє. Але я б хотів також мати друзів з людей, яким би міг також відкритися, поспілкуватися. Я розумію, що проблема в мені, чи то надто сором*язливий чи ще щось (сподіваюсь це не гордість, бо я до всіх стараюсь добре відноситись і бути привітним).
Серед віруючої молоді не маю друзів (серед невіруючих тим більше, є товариші по навчанню, є сусіди, але не більше). Звичайно, з всіма вітаюсь, перекидуюсь загальним фразами, типу "Привіт, як справи" і тому подібне, але не більше. Сумно стає від того... Не знаю, чого я тут це пишу, мабуть, що ніде і нікому не можу цього сказати :(

Брат taras15, мені знайомий стан твоєї душі, щось подібне пережив і я, свого часу, а все це почало відбуватись зі мною тоді, коли я почав зближатись до Господа. Чим ближче я був до Нього, чим більше я розумів Його Слово, тим більше я віддалявся від світу, тим менше мене розуміли, не тільки невіруючі, а й багато одновірців.
(Мт.10:22) І за Ім'я Моє будуть усі вас ненавидіти. А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений.
А на рохунок друзів, помолись і попроси Господа, Він зведе з однодумцями.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
45981
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2014, 14:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Дякую брате Богуслав за розуміння.
А мені, здається, навпаки зі мною, що я не росту духовно, а вже деякий час тупцяюся на місці, що молодь далеко попереду... Що я ніби, як фарисей, туди не йду, всяких смішок не люблю, того не можна і тд.
Звичайно, молюся до Бога, щоб дав мені справжніх друзів, щоб міг поділитися з ними напр. чимось із Слова Божого, признатися в якихось прогріхах, як Біблія пише. Щоб друзі були не задля вигоди, чи щоб плітки якісь пускати, а щоб були щирі і не зрадливі. Як пише Біблія: кликали Господа від чистого серця.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
45982
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2014, 16:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
taras15, ріст посадженої рослинки в землі, ми зразу не видимо, бо спочатку росте і зміцняється її не видима частина – коренева система, аж пізніше проходить видимий ріст наземної частини. Аналогічно відбувається і з народженою з гори людиною, спочатку проходить укорінення і зміцнення її невидимої духовної частини, а пізніше проходить зріст, видимої тілесної (не фізичної) і душевної її складової.
А на рахунок молитви до Бога, у нас (себе не виключаю) є в основному дві грубі помилки:
1. Можемо поступити як Ісус Навин з гівонітянами – не спитавши у Бога, про цю, чи іншу річ.
2. А спитавши мажемо поступити як Саул – недочекатись відповіді.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
45989
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2014, 03:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
я теж відчуваю самотність. Я завжди дякую Богові, що тільки Йому я можу відкрити серце і вилити душу, і Він Єдиний, Хто мене зрозуміє. Але я б хотів також мати друзів з людей, яким би міг також відкритися, поспілкуватися... Що я ніби, як фарисей, туди не йду, всяких смішок не люблю, того не можна і тд...
Звичайно, молюся до Бога, щоб дав мені справжніх друзів, щоб міг поділитися з ними напр. чимось із Слова Божого, признатися в якихось прогріхах, як Біблія пише.

Знаєш, дивлячись довкола, часом віруючому здається, що він сам один залишився вірним Богові і Його заповідям. Подібно було з Іллєю: лишився я сам, і шукають моєї душі. Та що каже йому Божа відповідь: Я для Себе зоставив сім тисяч мужа, що перед Ваалом колін не схилили. (Рим.11:3-4)
Такою є вузька путь кожного християнина. Неможливо йти вузькою дорогою з натовпом християн. На цій дорозі лише я і Христос, і так кожен мусить дивитися лише на Христа, щоб пройти цей путь. Є широка дорога, де можна знайти багато друзів-християн, але якщо триматися тих друзів, то можна відійти від тої стежини, яку проклав Ісус Христос.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
46004
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2014, 17:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Хороша змістовна тема, а запитання в опитуванні - неправильні, некоректні, однобокі, в яких взагалі немає правильної відповіді.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
46007
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2014, 22:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
За останні дні, мені Бог через проповіді показав і я зрозумів, що немає такого Друга, як Ісус Христос. Ти ніколи з Ним не будеш самотнім, Він ніколи не зрадить і все розуміє. "Він залишається вірним, навіть коли ми невірні". Слава Йому!
Я сьогодні читав ЄГ, і там в одному листі йшлося, що колись в Америці один брат казав, що надходять часи, що віруючі, які дійсно йдуть за Ісусом Христом будуть поодинокими (як і Соняшник писав) і наводив Пс. 102:6-7 "Уподобився я пеликанові пустині, я став, як той пугач руїн! Я безсонний, і став, немов пташка самотня на дасі... "
п.с. ще до того всього в неділю мене запрошують в гості деякі з молоді! Господь і тут помагає, але не знаю чи йти чи не йти, можете сміятися, але я таки "дикун" :( (то скиглю, що друзів немає, а коли вони починають з"являтися, то я сам цього уникаю, я знаю, я винуватий)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
46013
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2014, 08:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Саме це, власне, я і мав на увазі, брате Тарасе. Самотність - це добра ознака духовного зросту, якщо при цьому хочеться спілкуватися з Христом, з Ним ділитися своїми переживаннями, думками. В цьому випадку людина не буде почуватися самотньою, хоча зі сторони може виглядати як "дикун".
Не так часто можна знайти друзів, які будуть духовною підтримкою, які будуть на тому ж духовному рівні, які здатні будуть зрозуміти твоє прагнення до усамітнення на єдині з Богом, бо й самі через це проходили. Ціна такого друга - вище золота.

Коли душа прагне до усамітнення - не хочеться спілкуватися з такою молоддю, яка шукає розваг, веселощів і пустоти - це дуже добре. Адже часто такі "гості" перетворюються у звичайну світську вечеринку, яка опустошає душу - тому прислухайся до голосу Духа Святого, який не дає тобі бажання туди йти - інакше будеш винним перед Богом. Це важко зрозуміти сучасній християнській молоді, ДВБ (дітям віруючих батьків), які часто не пізнали живого Бога.

Це нормально, коли ти уникаєш таких друзів - вони до добра не доведуть, якщо наслідком спілкування з ними душа стає порожньою. Це ти відчуваєш духом, але не можеш збагнути розумом - як це так, я просив Бога, щоб Він дав мені друзів, Він мені дає, а я їх уникаю.
Прислухайся до голосу Духа Святого - ніколи не помилишся. Прийде час - ти зустрінеш друга, якого "полюбиш як свою душу", бо він буде мати такі ж духовні переживання, як і ти, буде шукати Христа на самоті (як робив і сам Христос, віддаляючись у пустельні місця)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 9 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>