Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:43




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Війна в очах Божих
30935
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2011, 19:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Позиція християнина у випадку війни? Його дії? І взагалі, що таке війна в очах Господніх?




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
30938
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2011, 06:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це важке питання. Здається ми вже його обговорювали в якійсь темі. Війна (якщо мається на увазі земна, а не духовна) - це результат гріховної природи людини. Під час війни підвищується у народа злоба, ненавість до ворога. Християни повинні любити ворогів, як учив Христос. Хто вдарить в праву щоку - підстав ліву. Але чи може християнин воювати з любов"ю в серці до ворогів? Я думаю, він може допомагати у цій війні, так як він служить начальству, але безпосередньо стріляти в людей християнин не зміг би, хоча, можливо це і не є гріхом у світлі Нового Завіту (і Старого між іншим також).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
30943
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2011, 20:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
часто невіруючі задають питання: "От що ти робитимеш, коли прийде ворог у твій дім і перед тобою стане вибір: знищити ворога - твоя сім'я,діти,дружина лишаються живі. Або ж... або ж."
я думаю, християнська позиція безпрограшна - віддав своє життя і,як наслідок, Богом обіцяне вічне життя в небі!(особисто я постарався би заняти таку позицію).
Ще одна думка. Я думаю, що Бог допускає війни,адже саме якби не війна,то ще до цих пір вся Європа,мабуть, була б під владою фашистськоїб Німеччини А. Гітлера.( це особиста думка і хотів би почути думкі інших християн,які на форумі).




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
30944
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2011, 06:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну й що? А так пів Європи опинилося під владою Сталіна. Для євреїв це може й краще, але для українців не кращий сценарій точно.
Зрозуміло, що (принаймні на форумі) ти б віддав своє життя. А чи віддав би ти ще й життя своїх дітей і жінки?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
30946
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2011, 21:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
початківець написав:
часто невіруючі задають питання: "От що ти робитимеш, коли прийде ворог у твій дім і перед тобою стане вибір: знищити ворога - твоя сім'я,діти,дружина лишаються живі. Або ж... або ж."

Якщо ти уповаєш на Бога, то Бог захистить, якщо на це Його воля. Або ж загинеш мученицькою смертю.

Коли Степана побивали каміннями, то він не чинив спротиву, а молився за своїх ворогів: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! (Дiї.7:60)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
30948
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2011, 22:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Якщо ти уповаєш на Бога, то Бог захистить, якщо на це Його воля.

Нагадав ти мені подібний епізод із життя Ісуса.
Лук.4:9 І повів Його в Єрусалим, і на наріжнику храму поставив, та й каже Йому: Як Ти Син Божий, кинься звідси додолу! 10 Бо написано: Він накаже про Тебе Своїм Анголам, щоб Тебе берегли! 11 і: Вони на руках понесуть Тебе, щоб коли не спіткнув Ти об камінь Своєї ноги! 12 А Ісус відказав йому в відповідь: Сказано: Не спокушай Господа Бога свого!


Сонячник написав:
Або ж загинеш мученицькою смертю.

А яка тут мученицька смерть?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
30949
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2011, 07:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
А яка тут мученицька смерть?
Я думаю, що навіть на війні не вбивають тих, хто не бере у свої руки меча. А якщо навіть вб'ють лише за те, що ти по Слову не відповів злом за зло - тоді ти блаженний, бо помреш за Слово Боже.
Ось що сказав Ісус Петру, коли він хотів захиститися від ворогів мечем: Тоді промовляє до нього Ісус: Сховай свого меча в його місце, бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть. (Матв.26:52)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
30950
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2011, 12:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Ось що сказав Ісус Петру, коли він хотів захиститися від ворогів мечем: Тоді промовляє до нього Ісус: Сховай свого меча в його місце, бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть.

Думаю ти перебільшуєш, це війна не була, це можна сказати сутичка. Тим більше на Петра не нападали. І.Х. мав іншу місію, він же сказав був що його могли Анголи захистити.
Звісно на війнах є втрати, навіть із сторони тих що захищаються. Самому починати війну згідний що не можна, а коли на країну нападають тоді що робити? Це ж не просто на країну, а під країною розуміється твої близькі, родина, сусіди. Скажу так: получається ви ортодоксали воюйте, а ми протестанти будемо молитися.
Вибачайте що не так пишу, це мої роздуми.

P.S. Чому цю тему не об’єднають із існуючою? viewtopic.php?t=994 Хіба тут щось нове розглядають…..




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
30951
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2011, 12:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Дійсно,нічого нового.
Коли задавав питання для обговорення цієї теми, не помітив існуючуї. "Коли хто до полону веде,- сам піде в полон. Коли хто мечем убиває, - такий мусить сам бути вбитий мечем."(Об.13:10).
Дійсно, ордоксали трішки різняться думкою з протестантами. Пам'ятаю,якусь випадково почув одну передачу по радіо, де обговорювалось подібне питання православними священиками. Вони говорили, що християнин мусить служити в армії, обороняти свою землю, своїх близьких, рідних, ссилаючись на місце: кесарю - кесареве, Богу - Боже і т.п.
Але не в усіх таке бачення. Якось на одному сайті читав відповідь одного прав. священика на таке ж саме питання. І, як не дивно, все згідно Писання відстоював свої аргументи. Коротше кажучи, він проти того,що віруючий брав у рукі зброю. На що була миттєва реакція читачів цього сайту, нарікаючи на нього за звичайну протестантську проповідь. "Хіба ж не це справжня любов,про яку говорив Христос, щоб віддати свою душу за друзів?" - пише один, незадоволений відповіддю священика, відвідувач сайту.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
34965
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2012, 22:58 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
А хто такі ордоксали? Чим відрізняються протестанти від пятидесятників?




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
34977
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2012, 16:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Початківець мав на увазі ортодоксалів: традиційна православна церква. Пятидесятницька церква - одна з протестанських церков. Всі п"ятидесятники являються протестантами, але не всі протестанти є пятидесятниками.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
34978
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2012, 16:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
початківець написав:
часто невіруючі задають питання: "От що ти робитимеш, коли прийде ворог у твій дім і перед тобою стане вибір: знищити ворога - твоя сім'я,діти,дружина лишаються живі. Або ж... або ж."

Якщо ти уповаєш на Бога, то Бог захистить, якщо на це Його воля. Або ж загинеш мученицькою смертю.

Коли Степана побивали каміннями, то він не чинив спротиву, а молився за своїх ворогів: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! (Дiї.7:60)

З першою половиною згоден, але тут йдеться не про захист Божий на війні, а про те, чи буде гріхом самому нападати з метою захисту близьких.
Побивання Степана не можна порівнювати з виконанням військового обов"язку.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
35280
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2012, 19:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Початківець мав на увазі ортодоксалів: традиційна православна церква.

Не тільки православна + католицька.
Братик написав:
Пятидесятницька церква - одна з протестанських церков. Всі п"ятидесятники являються протестантами, але не всі протестанти є пятидесятниками.

Якщо бути точнішим то скоріше п'ятидесятники - це євангельські християни, також баптисти, харизмати. А протестанти є - лютерани, англікани, кальвіністи.
19 ст. це була уже нова хвиля.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
35281
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2012, 03:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тоді цікаво, чого ж ти себе називаєш протестантом?
Цитата:
Не тільки православна + католицька.

Не думаю, що католики себе причисляють до ортодоксів. Ортодоксальна церква на англійській мові - це і є Православна церква, тобто є католицька, а є ортодоксальна церкви.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна в очах Божих
35283
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2012, 07:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Тоді цікаво, чого ж ти себе називаєш протестантом?

У протестантів краще обгрунтоване біблійне вчення, а у нас по суті його дуже мало.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>