Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:01




Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
43022
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2013, 21:23 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Візьміть із собою (молитовні) слова, та й зверніться до Господа, до Нього промовте:"Прости нам усяку провину, та добре прийми, і ми принесемо в жертву плід наших уст!" Ос. 14:3
Хто мудрий, то це зрозуміє, розумний - і пізнає, бо прості Господні дороги, і праведні ходять по них, а грішні спіткнуться на них! (Ос. 14:10)




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
43064
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2013, 22:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Один раз Бог сказав, і двічі я чув,- що сила - у Бога! Пс. 61:12




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
43068
UNREAD_POSTДодано: 21 лютого 2013, 01:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сестрички написав:
Один раз Бог сказав, і двічі я чув,- що сила - у Бога! Пс. 61:12

Я розумію це так, що сказане Богом треба чути не лише тілесними вухами, а й духовними.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
43221
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2013, 01:02 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям! Кол. 3:23 Якби ми щодня і навіть щохвилини виконували ці слова, то ніколи б не грішили, але, на жаль ми часто про це забуваємо, і робимо так, як нам здається добре. Хай допоможе нам Господь завжди носити ці слова в своїм серці і їх виконувати.




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Vero | 26 лютого 2013, 21:04.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
44122
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2013, 21:29 

Востаннє редаговано Vero 29 березня 2013, 16:34 (всього 1 раз).

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
ибо я научился быть довольним тем,что у меня есть(К Филиппийцап 4:11) Хай всім нам Бог поможе будь ДОВОЛЬНИМИ тим шо є!!!!!!!!!




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
44131
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2013, 10:41 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Амінь! Є ще такий віршик: "Великий же зиск - то благочестя із задоволенням"
"Великое ПРИОБРЕТЕНИЕ быть благочестивым и довольным" 1 Тим 6:6




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
44159
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2013, 05:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
51. І ось завіса у храмі роздерлась надвоє від верху аж додолу, і земля потряслася, і зачали розпадатися скелі,
52. і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих,
53. а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились.

(Від Матвія 27:51-53)
Цікаве місце чи не так?




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
44168
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2013, 00:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Кожен раз читаючи Біблію знаходимо щось нове!




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
44477
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2013, 15:59 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Подбай незабаром прибути до мене. Бо Димас мене кинув, цей вік полюбивши, і пішов до Солуня, Крискент до Галатії, Тит до Далматії (...) При першій моїй обороні ЖАДЕН не був при мені, але всі покинули мене... Хай Господь їм того не полічить! Прочитавши це ми задумались... Уявіть, яким учителем і наставником був апостол Павло, скільки він навчав, скільки допомагав, а залишився таким самотнім :cry: що навіть написав Тимофію про це... А з іншої сторони, як цей молодий юнак (Тимофій) себе поводив, що вчитель міг йому пожалітися і сказати: "Подбай незабаром прибути...". Хоч яким сильним Павло б не був, а все ж це підкреслює, що він така ж людина як і ми... І ми теж можемо бути схожими на нього!




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
45606
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2013, 11:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
"І дбайте про спокій міста, куди Я вас вигнав, і моліться за нього до Господа, бо в спокої його буде і ваш спокій." Єр. 29:7
гарний вірш, який заохочує нас молитись за це місто чи село, в якому ми проживає, а також, напевне, можна віднести і до держави, якої є ми громадяни, за їхній мир і спокій, "...щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові..." 1Тим 2:2-3




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
45720
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2013, 01:19 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
" А хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він."

(1 Iвана 2:6)
О, якби ми завжди старались поступати так, як поступив би на нашому місці Ісус, то у багатьох з нас було б менше проблем, нас рідше мучили б так докори сумління... Але, нажаль, ми часто забуваємо про Нього. :( А Він хоче нас бачити святими, як і Святим є Він(1 Пет. 1 :16) Він хоче щоб ми поступали завжди так, як поступив би Він. Давайте задумаємось навіть над тим що ми робимо саме зараз, як поступив би Ісус на нашому місці, коли б у Нього був такий вільний час, яким зараз користуємось ми. Чи провів би Він Його так??? Ох, скоріше за все ні... :cry:




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
45953
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2014, 13:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 січня 2016, 15:03
Написано: 108
Звідки: Луцьк
Віровизнання: п'ятидесятник
За душу мою Ти змагався,о Господи,життя моє викупив Ти!(Плач Єремії 3:58)Цей вірш Бог відкрив мені перед спомином смерті Ісуса Христа видимою заповіддю




Якщо зник звук з небес,спробуйте "зачистити контакти" своєї совісті
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
46176
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2014, 23:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Матвія 26:30 "А коли відспівали вони, то на гору Оливну пішли" Цікаве місце, чи не так? Я чомусь раніше його не помічала, значить справляючи Пасху євреї співали? Напевно, бо у час царя Йосії написано, що "співаки, сини Асафові, були на своїх місцях..."(2 Хронік 35:15) під час відсвяткування Пасхи...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
47201
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2014, 21:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Зараз я напишу не стільки те, що прочитала і роздумувала, як швидше це буде свідчення про Божу любов до нас і Його розуміння, підтримку. Кілька днів тому я прийшла дуже зморена з роботи (зі школи), я була настільки виснажена, що думала: чи правильно я вибрала професію? на той момент я зовсім не відчувала любові до дітей, мені здавалося, що я навпаки їх не переношу! Але взявши в безсиллі в руки Біблію я відкрила її, хоча й бажання читати майже не було. Це було ніби механічно, "бо так треба", "щоб совість не мучила". Але тут мені відразу впала в очі така фраза Ісус благословляє діток "Пустіть діток і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким» (Мт. 19:14) Лід розтаяв... Як Ісус любив дітей! А я? Як я можу не любити? хіба діти винні у тому, що в мене поганий настрій, що я духовно виснажилась? Ні, навпаки Ісус каже, що таких, як вони, довірливих, щирих Царство небесне! Допоміг би нам Бог так само щиро Йому довіряти як діти.




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>