Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:56




Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Апостольське приємство
29838
UNREAD_POSTДодано: 06 лютого 2011, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Дуже часто ортодоксальні церкви наголошують на цих словах, а що воно значить"апостольське приємство"? Я зустрічаю у Писанні такі слова:19 Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога,
20 збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос,
21 що на ньому вся будівля, улад побудована, росте в святий храм у Господі,
22 що на ньому і ви разом будуєтеся Духом на оселю Божу.
(Еф.2:19-22). Із цих слів я бачу що Церква має будуватися на вченню апостолів, а не "апостольське приємство". І ще там також згадуються пророки, чому про них ні слова? І також мова йде що вся церква має будуватися на І.Х., а не якісь людині.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29839
UNREAD_POSTДодано: 07 лютого 2011, 01:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Із цих слів я бачу що Церква має будуватися на вченню апостолів, а не "апостольське приємство".
Подібне було з фарисеями, які трималися передання і казали "Авраамів ми рід". Але Ісус Христос сказав їм: Коли б ви Авраамові діти були, то чинили б діла Авраамові... І не думайте говорити в собі: Ми маємо отця Авраама. Кажу бо я вам, що Бог може піднести дітей Авраамові з цього каміння! (Іван.8:39, Матв.3:9)
Так само й "апостольське приємство" полягає не в переданні людському, а в ділах апостольських. Діти апостолів лише ті, що живуть в апостольській науці. І Господь обирає таких дітей не з тих, що по праву мали б ними бути, але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити... (1Кор.1:27-28)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29840
UNREAD_POSTДодано: 07 лютого 2011, 22:52 

Востаннє редаговано романм 08 лютого 2011, 09:51 (всього 5 разів).

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Люди, ви вибачте, звичайно, але гм, говорите слегка не в тєму. Давайте конкретно по темі: К.Ц. пише так, а по правді має бути - сяк. А то ви робите таку мішанину зі св. Письма, що аж страшно. Фарисеї = попи, Авраамів рід = апостольське приємство.

Вибачайте, але трохи смішно це все виглядає. Просто вивчіть, спочатку, що таке це преємство, а потім критикуйте.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29842
UNREAD_POSTДодано: 07 лютого 2011, 22:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Просто вивчіть, спочатку, що таке це преємство...

Без вас не вийде, я тому і розмістив у розділі "Ортодоксальні погляди"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29844
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2011, 09:44 

Востаннє редаговано романм 08 лютого 2011, 16:12 (всього 4 разів).

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
романм написав:
Просто вивчіть, спочатку, що таке це преємство...

Без вас не вийде, я тому і розмістив у розділі "Ортодоксальні погляди"?



1.
Деякі речі:

1 Тим. 3. 15 Коли ж загаюся, то щоб ти знав, як слід поводитися в домі Божім, яким є Церква Бога живого, стовп та основа правди.

2. Пт 1. 20 А насамперед знаєте, що ніяке в Письмі пророцтво не припускає особистого тлумачення.

Ів. 16. 13 Тож коли зійде той, Дух істини, він і наведе вас на всю правду,

2. Сол 2.15 Тож стійте, брати, і тримайтеся передань, яких від нас навчилися чи то усно, а чи листовно.

3. Ів. 13 Чимало мав я тобі написати, але не хочу писати чорнилом та пером; 14 надіюсь незабаром побачитися з тобою, то й поговоримо собі усно.

Походимо від Ісуса, і тяглість науки маємо від Нього самого та апостолів, які вчать не тільки письмово але і усно
В 2 словах.Щоби не було много букофф.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29845
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2011, 09:54 

Востаннє редаговано романм 08 лютого 2011, 16:13 (всього 2 разів).

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
2.


Також: Дії 15. 24 Через те, що ми чули, як деякі з нас, вийшовши без нашого доручення, потурбували вас словами та схвилювали ваші душі,25 то ми й постановили однодушно вибрати мужів і їх до вас послати разом з любим нам Варнавою та Павлом,

Бачите, тут немає прямого Божого наказу йти і голосити св. Писання. Отож коли говориться, що отримали мандат напряму від Бога - повна нісенітниця. Бо дії апостолів ясно вказують на зовсім інше.

Значиться ми, католики, є ті мужі( якщо річ строго про духовеньство) яке є вибране і післане.

Дальше, відразу наголошую, що і католики будуємо все на Христі. Наріжним каменем усього є Христос. А то відразу купа цитат В стилі: " Не читав, но осуждаю".

Я тут теж вичитав, що рабство, це є дуже добра річ, бо Біблія говорить про це дуже прихильно, особливо Павло. Тита 2.9 Раби своїм панам нехай коряться в усьому, хай будуть угодливі, не суперечливі, 10 хай не крадуть, а хай виявляють цілковиту добру вірність, щоб у всьому прикрашали вчення нашого Спаса Бога.

Он написано , "только Біблія", = соля скріптура. а також
Цитата:
4 Справжні християни мають дотримуватися всього що нам заповів Ісус, а не на словах.
..- ви цього дотримуєтеся?

Або напр. один говорить що Марія народилася грішною, інший, що ні. Шось тут не тоє.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29847
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2011, 14:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
романм написав:
Дальше, відразу наголошую, що і ми, католики будуємо все на Христі. Наріжним каменем усього є Христос.
Кожен віруючий повинен будувати на Христі, і це добре, якщо католик будує саме на Христі, а не на вченні церкви, але на жаль далеко не про всіх католиків можна так сказати.
романм написав:
4 Справжні християни мають дотримуватися всього що нам заповів Ісус, а не на словах.
..- ви цього дотримуєтеся?
Церковна організація може лише навчати християн перебувати у Христі і Його заповідях. Тому нехай кожен з нас зокрема (незалежно у якій церкві навчається) дотримується всього, що нам заповів Христос.
романм написав:
Або напр. один говорить що Марія народилася грішною, інший, що ні. Шось тут не тоє.
Ми говоримо, що Марія народилася безгрішною (без особистих гріхів), але у грішній плоті. Що тут не тоє?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське преємство
29848
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2011, 15:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Сонячник написав:
романм написав:
Дальше, відразу наголошую, що і ми, католики будуємо все на Христі. Наріжним каменем усього є Христос.
Кожен віруючий повинен будувати на Христі, і це добре, якщо католик будує саме на Христі, а не на вченні церкви, але на жаль далеко не про всіх католиків можна так сказати.


А що не такого вчить церква, не можу зрозуміти? Приведіть якісь конкретні факти хоча-би .

Конкретно написано:
- неможливо св. Писання судити= поясняти приватно.
- апостоли посилають своїх людей, для ПРАВИЛЬНОГО пояснення св. Письма.
Щож це? Хіба не вчення Церкви?Яка є cтовпом та основою правди

- Є письмове передання є усне.

Ба, більше того, навіть сам Павло користується усним переданням, не біблійним.
Чи ми не можемо робити такого ж?


А ви на чому будуєте? Тільки на св. Писанні? Чи є щось ще? Якесь передання? Чи все що потрібно щодо віри , набожності і т.д. є записано у св. Письмі і нічого іншого не потрібно? :)


Щодо Марії - інша тема. Зупинимося поки на цій.Якщо дозволите. Це плюс, що без гріхів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29849
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2011, 16:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
романм написав:
А що не такого вчить церква, не можу зрозуміти? Приведіть якісь факти.
Вчення католицької церкви дуже відрізняється від першоапостольського та Христового вчення. Апостоли не вчили шанувати ікони та статуї, не молилися за померлих, та не молилися до Марії та інших святих... багато є такого, чого не вчив Христос.
романм написав:
А ви на чому будуєте? Тільки на св. Писанні? Чи є щось ще? Якесь передання? Чи все що потрібно щодо віри , набожності і т.д. є записано у св. Письмі і нічого іншого не потрібно?
У Писанні є все необхідне для того, щоб увірувати у Христа і прийняти благодать Божу у своє серце. А вже хто прийняв Духа Святого, того Він навчає всьому, що Христос заповідав.

Церква Христова - це не земна організація, а спільність народжених згори християн, які зреклися всього земного і слідують за Христом - і не в пишності, не в славі, а терплячи утиски за Ім'я Христове. Церкву Христову будують не люди, а Сам Христос з людей і через людей. Церква Христова - це не католицька церква, і не православна, і не лютеранська, і не баптистська, і не п'ятидесятницька (хоча всі вони мають коріння від апостолів), а та спільнота народжених від Бога християн, які через всі віки терпіли переслідування від світських "християн" (мирян), які представляли домінуючу церкву.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29850
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2011, 16:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
романм написав:
А що не такого вчить церква, не можу зрозуміти? Приведіть якісь факти.
Вчення католицької церкви дуже відрізняється від першоапостольського та Христового вчення. Апостоли не вчили шанувати ікони та статуї, не молилися за померлих, та не молилися до Марії та інших святих... багато є такого, чого не вчив Христос.


п. Сонячник, зі всієї поваги. Ви мені пропонуєте боротися з вашими уявленнями про католиків? Повірте, немаю ніякого бажання відповідати на різного роду уявлення яких ви навчилися, чи вас( не особисто) по протестантським книгам а не з першоджерел.

Цитата:
У Писанні є все необхідне для того, щоб увірувати у Христа і прийняти благодать Божу у своє серце. А вже хто прийняв Духа Святого, того Він навчає всьому, що Христос заповідав.


Ви впевнені? Якщо так, то чому пишите книги які тлумачать біблійні висловлювання? Якщо є все необхідне, то чому ж тоді і ваші брати протестанти інших деномінацій не вірять в одне і те ж? Чому ви проповідуєте та навчаєте, а не просто читаєте Біблію, якщо там Є ВСЕ?

Цитата:
Церква Христова - це не земна організація, а спільність народжених згори християн, які зреклися всього земного і слідують за Христом - і не в пишності, не в славі, а терплячи утиски за Ім'я Христове. Церкву Христову будують не люди, а Сам Христос з людей і через людей. Церква Христова - це не католицька церква, і не православна, і не лютеранська, і не баптистська, і не п'ятидесятницька (хоча всі вони мають коріння від апостолів), а та спільнота народжених від Бога християн, які завжди терпіли переслідування від світських "християн" (мирян), які представляли домінуючу церкву.


Звичайно, згоден. І ви також збираєтеся по квартирах, відкидаєте всякі там реєстрації перед державними органами і т.д.? А світьські - домінуючі християни як вас переслідують?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29851
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2011, 23:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
романм написав:
п. Сонячник, зі всієї поваги. Ви мені пропонуєте боротися з вашими уявленнями про католиків? Повірте, немаю ніякого бажання відповідати на різного роду уявлення яких ви навчилися, чи вас( не особисто) по протестантським книгам а не з першоджерел.
Ну, я пишу виходячи з того, що я сам бачив і знаю від самих католиків, в т.ч. на цьому форумі. Це ж факти, не розумію чому ви цього не бачите.
романм написав:
Ви впевнені? Якщо так, то чому пишите книги які тлумачать біблійні висловлювання? Якщо є все необхідне, то чому ж тоді і ваші брати протестанти інших деномінацій не вірять в одне і те ж? Чому ви проповідуєте та навчаєте, а не просто читаєте Біблію, якщо там Є ВСЕ?
Я богословські книги не пишу, а тим більше не читаю, і нікому не рекомендую їх читати. Не всі протестанти прийняли Христа простою вірою, бо декому заважають оті богословські лжевчення, які лише підносять людину у гордості. А Бог гордим противиться. Лише смиренним, які в простоті серця прийняли Христа, Бог дає благодать, якою спасаються.
романм написав:
А світьські - домінуючі християни як вас переслідують?
Зневажають, бо ми не беремо з ними участи у ділах темряви. Хіба Ви ніколи не зустрічали "сектанта", який повидиться як "біла ворона", незважаючи на насмішки?
Та насміхаються не лише невіруючі (які називають себе "католиками" чи "християнами"), але й духовно мертві протестанти не розуміють тих віруючих, які відмовляються від світського сміття заради вічного життя.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29853
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 08:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Ну, я пишу виходячи з того, що я сам бачив і знаю від самих католиків, в т.ч. на цьому форумі. Це ж факти, не розумію чому ви цього не бачите.


п. Сонячник, кожен бачить те, що хоче бачити. І особиста точка зору, не завжди відповідає дійсності.

Це як в тому анекдоті:
говорить Мойша своїй Сарі:"Мені так Паваротті не подобається, фальшивить і взагалі"
- " А ти що, був на його концерті"?
- Та нє, Абамович по телефону наспівав"


Цитата:
Я богословські книги не пишу, а тим більше не читаю, і нікому не рекомендую їх читати. Не всі протестанти прийняли Христа простою вірою, бо декому заважають оті богословські лжевчення, які лише підносять людину у гордості. А Бог гордим противиться. Лише смиренним, які в простоті серця прийняли Христа, Бог дає благодать, якою спасаються.

Це ваша особисте бачення, маєте право, безперечно. Але от тільки як пояснити те, що написано у св. Письмі( приводив приклади щодо рабства) і приймається позитивно апостолами. Ви ж це відкидаєте? А якщо ви не горді, то чому дослівно не приймаєте? А інші висловлювання? Проста віра = дуже складна, в кінцевому результаті. Ви, я так розумію не просто собі віруючий. Ьачу що пояснюєте св. Писання. Значить Вас хтось навчив. Не думаю, що кожен зваших братів є такий самий. Є і ті, хто вчить і хто вчиться.

Щодо просто віруючого, згоден, може мати просту віру. А от той, хто пояснює Писання, має мати щось більше. Бо як земний лікар помилиться, то людина стане фізичним інвалідом. Тяжко, але не смертельно. А от коли помиляється той, хто трактує слова Бога неправильно і веде людей не туди.Ось тут вже більша проблемка.

Щодо теми. Я привів базу, по крайній мірі декілька тез зі св. Писання, яким підтверджую наше слідування апостольським традиціям. Як то письмовим так і усним.
А щодо ікон і того, що ми не як перші християни..... що ж. Це ще потрібно подивитися. Але в одному я з Вами згоден. Звичайно ми не як перші християни, бо вони не вивчали Н.З.,а С.З..Перший оформився тільки в 4 столітті. Так, що тут маєте рацію.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29856
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 13:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
романм написав:
Але от тільки як пояснити те, що написано у св. Письмі( приводив приклади щодо рабства) і приймається позитивно апостолами. Ви ж це відкидаєте? А якщо ви не горді, то чому дослівно не приймаєте? А інші висловлювання? Проста віра = дуже складна, в кінцевому результаті.
Ви читали тему Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"? Бо не ясно, звідкіля Ви взяли, що ми це відкидаємо???
Дорога Христова нелегка, важка, через великі утиски, але віра наша в простоті серця без усякого сумніву. Христос сказав: Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне! (Матв.18:3)
романм написав:
Ви, я так розумію не просто собі віруючий. Бачу що пояснюєте св. Писання. Значить Вас хтось навчив.
Ні, богословської освіти я не маю. Навіть у земній школі я безуспішно навчався (мав двійки за чверть), аж поки не попросив мудрості у Бога, Який дає всім по вірі. Також Господь мене хрестив Духом Святим по вірі. То ж думаю, що духовним речам навчає мене Дух Святий, і я часто лише ділюся тим, що Бог кладе на серце.

І так думаю, що "апостольське приємство" полягає у духовному хрещенні. Коли апостоли клали руки, то сходив Дух Святий: А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати! (Дiї.19:6)
Були й такі, що хотіли це "приємство" отримати за гроші: Як побачив же Симон, що через накладання апостольських рук Святий Дух подається, то приніс він їм гроші, і сказав: Дайте й мені таку владу, щоб той, на кого покладу свої руки, одержав би Духа Святого! Та промовив до нього Петро: Нехай згине з тобою те срібло твоє, бо ти думав набути дар Божий за гроші! (Дiї.8:18-20)
А чи має зараз у католиків хтось дар Божий, щоб було видно, що Дух Святий подається через покладання рук? Не думаю. То де ж згубили це "апостольське приємство"?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29858
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 13:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Можна пояснити коротко. Є родоводи... або простіше: хтось володар невеликої держави, він має дітей. Діти є престолонаслідниками по праву народження. Ніхто не може посягати на трон, але завжди знайдуться самозванці. Чи те, що вони (самозванці) будуть казати володарю - "ми твої діти", зробить їх дітьми законними? Чи не пізнають в них брехунів?
Отже не даремно каже Писання: "Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника? І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? (Рим.10:14,15)" І ще: "Бо коли я звіщаю Євангелію, то нема чим хвалитись мені, це бо повинність моя. І горе мені, коли я не звіщаю Євангелії! (1Кор.9:16)" А це слова того, хто раніше питав: "Хто Ти, Господи?(Дiї.9:5)"; що й Ананія свідчив: "Бог отців наших вибрав тебе, щоб ти волю Його зрозумів, і щоб бачив ти Праведника, і почув голос із уст Його. Бо будеш ти свідком Йому перед усіма людьми про оте, що ти бачив та чув! (Дiї.22:14,15)" Цей обраний про себе сказав: "Апостол Павло, поставлений ні від людей, ані від чоловіка, але від Ісуса Христа й Бога Отця, що з мертвих Його воскресив, (Гал.1:1)". Це він писав до коринтян: "Бо хоч би ви мали десять тисяч наставників у Христі, та отців не багато; а я вас породив у Христі Ісусі через Євангелію... (1Кор.4:15)"
Ось духовний родовід - від отців (духовних) до дітей (духовних) в Дусі Святому. Як воно є в католиків і православних. Ніхто сам собою цієї честі не бере, лише той кому дано Богом.
А хто вас породив в Христі історично?
Якщо ви скажете - "нам цього не потрібно", то чи це буде чесно? Ви ж маєте пастирів, яких вам поставили їхні попередники. Це ж також родовід ваших служителів - іншими словами "пастирське приємство". А де його початок? Де муж Божий, як Павло апостол, на якого ви обіпретесь?
Розмовляти потрібно, не про те, що в католиків є апостольське приємство, а чому його (апостольського приємства) немає в вас?
________
Іпполіт Римський "Апостольське передання"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29863
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 14:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Щодо теми. Я привів базу, по крайній мірі декілька тез зі св. Писання, яким підтверджую наше слідування апостольським традиціям. Як то письмовим так і усним.

Ну по-перше у вас нічого із того що залишали апостоли усно чи письмово немає. Саме скоріше "передання" це і є слова апостолів, які сьогодні складають Н.З.

А друге, саме головне чому я створив цю тему, я так і не зрозумів що таке "апостольське приємство"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>