Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:26




Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Хрещення вогнем
29360
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 11:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Нема три хрещення, є лише водне і духовне.

А хрещення вогнем, хіба це не третє хрещення?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29370
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 17:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну хрещення вогнем - це вже інша тема, ми тут пробуємо розібратися між водним хрещенням та духовним. Крім того, якщо водне і духовне хрещення явне і відбувається в конкретний момент, то хрещення вогнем - це більш абстрактне питання і воно не має конкреної точки у часовому відліку.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29377
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
хрещення вогнем - це більш абстрактне питання і воно не має конкреної точки у часовому відліку.
Я читав свідчення в одній з книг Ерло Штегена, де віруючі просили в Бога хрещення в огні... І Господь їх хрестив в огні саме в той час, коли вони молилися. Тоді вони зрозуміли суть хрещення в огні: це коли горять всі гріховні і плотські діла - це як золото переплавляється і очищується, так і людське серце проходить переплавку в огні.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29385
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 06:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
І Господь їх хрестив в огні саме в той час, коли вони молилися. Тоді вони зрозуміли суть хрещення в огні
Ну і вчому воно заключається, ти зрозумів? Як могли погоріти їх плотські діла під час молитви?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29649
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 17:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Братик написав:
хрещення вогнем - це більш абстрактне питання і воно не має конкреної точки у часовому відліку.
Я читав свідчення в одній з книг Ерло Штегена, де віруючі просили в Бога хрещення в огні... І Господь їх хрестив в огні саме в той час, коли вони молилися. Тоді вони зрозуміли суть хрещення в огні: це коли горять всі гріховні і плотські діла - це як золото переплавляється і очищується, так і людське серце проходить переплавку в огні.
Видно не те пише Ерло Штеген, або ж не у всьому розібрались.
Очищення на землі -- лише Духом Святим. Очищення Божим вогнем -- після фізичної смерти у Чистилищі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
-2
(0-2)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29667
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 23:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
І Господь їх хрестив в огні саме в той час, коли вони молилися. Тоді вони зрозуміли суть хрещення в огні
Ну і вчому воно заключається, ти зрозумів? Як могли погоріти їх плотські діла під час молитви?

Ось цитата з книги:
Цитата:

Однажды мы, как всегда, были собраны вместе и горячо и искренне молились, прося: "Господь! Ведь Ты через Твоё Святое Слово говоришь нам: "Огонь пришёл Я низвесть на землю, и как желал бы, чтобы он уже возгорелся!" (Ев. от Луки 12:49). Вот мы, Господь! Зажги Твой святой огонь! Соверши то, для чего Ты пришёл! Крести нас Твоим Святым огнём, Твоим Духом!" То есть, говоря по-человечески, мы как бы напоминали Господу слова, сказанные Иоанном Крестителем: "Он будет крестить вас Духом Святым и огнём" (Ев. от Луки 3:16).

И вот, когда мы так молились, произошло нечто такое, чего раньше никогда ещё не случалось. Один из собравшихся вдруг закричал: "О, горе мне! Мои глаза горят, как в огне! О, я сгораю! Горе мне! Я - человек с нечистыми очами! О, Господь, умоляю, прости меня!"
Вслед за этим раздался крик другой из молящихся: "О, горе мне! Мои уста! Мой язык! Горе мне!..."
И снова среди молитвы звучал крик кого-то из присутствующих: "О, мои ноги! Мои ноги горят, как в огне!!..." В своей отчаянной нужде этот человек сорвал свои ботинки и откинул их в другой конец комнаты. Он бил руками по ногам так, будто хотел погасить пламя, палящее его. Конечно, никакого огня не было видно, потому что происходившее являлось духовным переживанием, однако несчастный испытывал при этом такие муки, что мы боялись как бы он не умер.

Это Господь был в нашей среде и касался каждого там, где он был нечист. Я мог бы сейчас подробно рассказать вам о том, что было причиной подобных переживаний, но, думаю, вы и сами можете себе представить, что означают нечистые глаза, нечистые уста, нечистый язык и ноги, ходящие по нечистым местам.

Книга "Пробуждение начинается с меня".

Після пережитого всі покаялися у тих гріхах, які їм до того не здавалися дуже грішними. Отак Господь їх очистив вогнем. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29668
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2011, 01:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Після пережитого всі покаялися у тих гріхах, які їм до того не здавалися дуже грішними. Отак Господь їх очистив вогнем. :)
Смайлик якнайкраще резюмує суть сказаного.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29670
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2011, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А ось що Господь сказав через Духа Святого про очищення вогнем:
Цитата:
...Мій вогонь очищає - він душі не шкодить. Він душу очищає і загартовує. Душа, що пройшла вогонь очищення, більше Богу вірить, більше Бога знає.
Чому багато хто з вас Мого вогню бояться?..
Тому що страх людський над ним владу має - страх втратити те, до чого душа так звикла і до чого вона так прив'язана... Хто бажає відсікти прихильність до цього світу - який є не Мій світ - буде просити Мого вогню, бо прихильність до світу тим вогнем руйнується...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29671
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2011, 19:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Класичне розуміння хрещення вогнем - це випробування, утиски, страждання. Виходить, що це не так?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29672
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2011, 19:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Yur написав:
Сонячник написав:
Після пережитого всі покаялися у тих гріхах, які їм до того не здавалися дуже грішними. Отак Господь їх очистив вогнем. :)
Смайлик якнайкраще резюмує суть сказаного.

Пробіл - було найвлучніше слово у твоєму коменті ;-D




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29673
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2011, 20:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Класичне розуміння хрещення вогнем - це випробування, утиски, страждання. Виходить, що це не так?
Я думаю, що це також: і утиски, й випробування, і страждання - все це для переплавки і гартування наших душ.
А свідчення Ерло Штегена про переживання громади є наглядним прикладом миттєвого хрещення вогнем. Все це сприяє очищенню душі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29674
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2011, 20:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
А свідчення Ерло Штегена про переживання громади є наглядним прикладом миттєвого хрещення вогнем. Все це сприяє очищенню душі.
Що іще за наглядний приклад, є відео. І що це за таке миттєве хрещення, після нього людина миттєво святою стає, чи як.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29675
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2011, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
І що це за таке миттєве хрещення, після нього людина миттєво святою стає, чи як.
Так, кожен хто переживає подібне, миттєво кається у своїх гріхах і більше не грішить так.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29678
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 01:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
І що це за таке миттєве хрещення, після нього людина миттєво святою стає, чи як.
Так, кожен хто переживає подібне, миттєво кається у своїх гріхах і більше не грішить так.
Подібне, це верещати під час молитви, жбурляти взуттям і бити руками й ногами ховаючись від уявного вогню?. Це називається шизофренія, а такі як Ерло Штеген шарлатани.

Один из собравшихся вдруг закричал: "О, горе мне! Мои глаза горят, как в огне! О, я сгораю! Горе мне! Я - человек с нечистыми очами! О, Господь, умоляю, прости меня!"
Вслед за этим раздался крик другой из молящихся: "О, горе мне! Мои уста! Мой язык! Горе мне!..."
И снова среди молитвы звучал крик кого-то из присутствующих: "О, мои ноги! Мои ноги горят, как в огне!!..." В своей отчаянной нужде этот человек сорвал свои ботинки и откинул их в другой конец комнаты. Он бил руками по ногам так, будто хотел погасить пламя, палящее его. Конечно, никакого огня не было видно, потому что происходившее являлось духовным переживанием, однако несчастный испытывал при этом такие муки, что мы боялись как бы он не умер.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
-2
(0-2)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29679
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 03:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це називається Божою відповідью на їхнє прохання. Вони не могли раптово стати шизофреніками, вони не займалися медитацєю, вони просто молилися Живому Богу і в молитві поставили конкретне прохання пережити очищення вогнем. Причому у кожного горіло то, що потребувало очищення в найбільшій мірі. Ти можеш пережити це саме, якщо з вірою і з серйозним наміром помолишся Богу, адже і ти і я потребуємо очищення.
І цю третю частину введу на огонь, і очищу їх, як очищається срібло, і їх випробую, як випробовується оте золото. Він кликати буде Ймення Моє, і Я йому відповім і скажу: Це народ Мій, а він скаже: Господь то мій Бог!
(Зах 13:9)




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>