Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:46




Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Книга "Сім Таїнств Церкви: євангельский погляд"
29592
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2011, 16:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Брати і сестри, от що я знайшов:

http://newlifecenter.ru/Andrei/?p=1052


Приводится краткий исторический обзор таинств, рассматривается их символизм и духовное содержание, разбираются основные библейские тексты. Даются практические рекомендации по отправлению таинств в евангельских церквах.

Данный труд написан в помощь всем верующим, готовящимся или уже участвующим в таинствах. Он будет особенно полезен пасторам, служителям и студентам духовных учебных заведений.

Рекомендую для всех лидеров. Возможно приобрести ее как в бумажном, так и в электронном виде. Пишите на revivalcc@mail.ru


От цікаво буде прочитати!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книга "Сім Таїнств Церкви: євангельский погляд"
29600
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2011, 22:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
От цікаво буде прочитати!

Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією та марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Христом... (Кол.2:8)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книга "Сім Таїнств Церкви: євангельский погляд"
29609
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 07:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну чому відразу така категорична негативна оцінка, навіть не ознайомившись з книгою? ;-D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книга "Сім Таїнств Церкви: євангельский погляд"
29616
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 15:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
От-от. І я про те. Щось у християн таке є, незалежно від конфесії, оцінювати невідоме негативно. (Чи це взагалі людині притаманн? Кажуть, що людина боїться невідомого).

А що, як при зародженні протестантсва теологи помилились на рахунок таїнств? І тепер хочуть істину віднайти? Я вже відіслав автору прохання чи можу купити електронний варіант. Чекаю від нього відповіді.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книга "Сім Таїнств Церкви: євангельский погляд"
29620
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 15:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Ну чому відразу така категорична негативна оцінка, навіть не ознайомившись з книгою? ;-D
Так з опису стає очевидним про що книга. Хіба не видно? В основі не Євангеліє і не Христос, а сім таїнств, які намагаються впровадити у євангельські церкви через так званих лідерів - служителів антихриста.
Michail написав:
А що, як при зародженні протестантсва теологи помилились на рахунок таїнств?
Протестанти, що основують свою віру на теології - безумовно помилилися. Але віруючі, які йдуть за Христом - водяться Духом Святим, і не потребують жодної теології. Про це і застеріг Павло в Кол.2:8.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книга "Сім Таїнств Церкви: євангельский погляд"
29631
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 16:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Сонячник написав:
Братик написав:
Ну чому відразу така категорична негативна оцінка, навіть не ознайомившись з книгою? ;-D
Так з опису стає очевидним про що книга. Хіба не видно? В основі не Євангеліє і не Христос, а сім таїнств, які намагаються впровадити у євангельські церкви через так званих лідерів - служителів антихриста.
Michail написав:
А що, як при зародженні протестантсва теологи помилились на рахунок таїнств?
Протестанти, що основують свою віру на теології - безумовно помилилися. Але віруючі, які йдуть за Христом - водяться Духом Святим, і не потребують жодної теології. Про це і застеріг Павло в Кол.2:8.


Ну Ви даєте... Ризикуєте тим, що якщо виявиться, щ о в Центрі книги Христос, а таїнства пописані як такі, щ ведуть до нього через віру... то Ваша критика неумісна.
Нажаль ще книги не маю.. Автор поки що не відповів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книга "Сім Таїнств Церкви: євангельский погляд"
29632
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 16:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я думав, що теологія - це церковне вчення.
Так що в любому випадку християни займаються теологією, розмишляючи і трактуючи Біблію... ТІльки вона різна у різних конфесіях.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книга "Сім Таїнств Церкви: євангельский погляд"
29647
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 14:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Ну Ви даєте... Ризикуєте тим, що якщо виявиться, щ о в Центрі книги Христос, а таїнства пописані як такі, щ ведуть до нього через віру... то Ваша критика неумісна.
Я то нічим не ризикую - але лише застерігаю, щоб ми всі стереглися. Якщо моя критика виявиться неумісною - то Ваша зайва пильність Вам не зашкодить. А від так ризикує той, хто захоплюється людським вченням, не допитуючись безпосередньо у Христа, що є приємним для Нього.
Michail написав:
Я думав, що теологія - це церковне вчення.
Так що в любому випадку християни займаються теологією, розмишляючи і трактуючи Біблію... ТІльки вона різна у різних конфесіях.
Та тому і різне вчення, бо воно людське. Одне лише правдиве вчення - те що походить безпосередньо від Бога, яке Христос відкриває Церкві через Духа Святого.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Книга "Сім Таїнств Церкви: євангельский погляд"
29686
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 14:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Сонячник написав:
Michail написав:
Ну Ви даєте... Ризикуєте тим, що якщо виявиться, щ о в Центрі книги Христос, а таїнства пописані як такі, щ ведуть до нього через віру... то Ваша критика неумісна.
Я то нічим не ризикую - але лише застерігаю, щоб ми всі стереглися. Якщо моя критика виявиться неумісною - то Ваша зайва пильність Вам не зашкодить. А від так ризикує той, хто захоплюється людським вченням, не допитуючись безпосередньо у Христа, що є приємним для Нього.


Ну я якраз і надіюсь дізнатись, прочитавши книгу. Нажаль автор ще не відпоів.

Цитата:
Michail написав:
Я думав, що теологія - це церковне вчення.
Так що в любому випадку християни займаються теологією, розмишляючи і трактуючи Біблію... ТІльки вона різна у різних конфесіях.
Та тому і різне вчення, бо воно людське. Одне лише правдиве вчення - те що походить безпосередньо від Бога, яке Христос відкриває Церкві через Духа Святого.

В загалі то різний в першу чергу обряд.
В основі вчення одинакове.
Але різниться в окремих питаннях.
В моїй Церкві (парафії), Слава Богу, в першу чергу розбирають Святе Письмо. А вже тоді і роботии святих отців.
У нас до речі живуть, як сказано в Діяннях, кожного дня перебуваючи в спільній молитві. (Звичайно ті, хто не має багато роботи). Інші стараються приходити якнайчастіше. І вірникам багато речей відкривається: пророцтва, як молитися, зцілення - реальні, зростає надія на Бога.
І результати хороші - допомога ближнім, мир в сімї і т.д. Ті, які не хочуть добра, з церкави якось самі йдуть... Інколи повертаються.

Але ніхто не підверг сумніву Таїнства, як видимі знаки невидимої благодаті. Як шлях до смирення, єднання Церкви і отримання благодаті Божої.
Так що чекаю на ту книгу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>