Джерело
https://forum.jerelo.info/

Врятувати Асію Бібі
https://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1168
Сторінка 1 з 1

Протестант [ 20 грудня 2010, 20:59 ]  Врятувати Асію Бібі

Прочитав це повідомлення на православному форумі, хто має бажання підтримайте.

Цитата:
Mariam написав:
Підписавшись під петицією можна посприяти звільненню Асії Бібі, яку за сповідування Христа засудили до смертної кари через повішання.

Американець Боб ван Зандт, президент компанії SonGear ініціював збір підписів під петицією про звільнення Асії Бібі . Організатори поставили мету зібрати 100 тисяч підписів.

До справи визволення пакистанської християнки, матері п’ятьох дітей, може долучитись кожен бажаючий. Коли набереться необхідна кількість підписів, петицію буде передано послу Пакистану в США Хусейну Хаккані, а її копію - Держсекретареві США Хілларі Клінтон.

Збір підписів проводиться за адресою:

http://www.petitionbuzz.com/petitions/asiabibi

Щоб долучити свій голос, потрібно у відповідних полях внизу сторінки ввести своє повне ім’я та адресу електронної скриньки (адреса на загал не відображатиметься). За бажанням, у полі «Notes» можна долучити коментар.

Український переклад петиції:

Петиція про звільнення Асії Бібі - християнки, засудженої на смерть у Пакистані

Послу Пакистану у Сполучених Штатах Америки Хусейну Хаккані

Копія: Державному секретареві Сполучених Штатів Америки Хілларі Клінтон

Я прошу Вас розглядати людей як істот, наділених особистістю, і з цієї причини добиватися безумовного та негайного звільнення Асії Бібі, що була несправедливо засуджена на смерть у пакистанській провінції Пенджаб 7 листопада 2010 р.

Пояснення

В чому полягав її злочин? Суд вважає, що вона вчинила богохульство перед сусідами-селянами, відстоюючи свою віру в Христа. Вона твердо заявляла про те, що Ісус вмер на хресті за гріхи людства та питала жінок-мусульманок, що зробив для них Мухаммед.

Незважаючи на тиск, вона відмовилась зректися християнської віри та перейти в іслам. Тоді її закрили в приміщенні та піддали насильницьким знущанням. Далі, в мечеті було проголошено, що її, з обличчям, вимазаним чорним, буде проведено напоказ селу на віслюці.

Щоб захистити її від такого насильства, Асію взяли під варту. Згодом офіційні особи, схилившись до вимог мусульманських провідників, несправедливо звинуватили Асію в богохульстві та засудили до смертної кари.

Ваш підпис під цією петицією послужить на підтримку звільнення Асії Бібі. Ми переправимо петицію до Державного департаменту Сполучених Штатів Америки та до Посольства Пакистану в Сполучених Штатах Америки.

Дякуємо за вашу підтримку.

Боб ван Зандт
президент та генеральний директор компанії SonGear.com
http://www.credo-ua.org/2010/12/37890

Dmitro [ 10 липня 2014, 19:28 ]  Re: Врятувати Асію Бібі

чому вона

Katerrinkka [ 03 грудня 2018, 14:04 ]  Re: Врятувати Асію Бібі

дай то Бог !

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин