Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:08




Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Кододавінчеманія
1544
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2006, 23:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Не збагну: в чому популярність цієї теми. Тут тобі і художній фільм, що рекорди по відвідуваності побив; тут і купа документальних; тут і на роботі обговорення і сперечання; тут і обговорення в телепрограмах....
Особисто я художній фільм не бачив, але бачив один документальний і мені вистачало аби уявити про що це. Все зводиться до фраз типу:"Але ж в Біблії це чітко не заперечується" чи "Але в біблії такого ми не знайдемо". Це знаєте, все одно, що зробити висновок, що Христос любив футбол. А яка підстава для твердження? "А в Біблії це не заперечується".
Що думаєте? Які міркування?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1546
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2006, 04:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я фільму не бачив і не маю бажання його дивитися. Чув лише, що у ньому перекручено біблійні факти, і тому церква його критикує, навіть забороняє. Ще чув, що фільм невдалий і не представляє собою жодного інтересу. А популярність йому зробила реклама.
Але чи варто в такому разі обговорювати кожен невдалий фільм? :)
До речі, хто бачив "Пристрасті Христові" і хто що про цей фільм думає?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1554
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2006, 12:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я думаю, що таку рекламу зробила цьому фільму католицька церква. Заборонений плід завжди солодкий. В подібних випадках виробники самі платять гроші за створення рекламного скандалу (наприклад, створений на замовлення посольства Грузії скандал про те, що вся мінеральна вода "Боржомі", що продається в Україні - підробка). А тут такі висновки робити, мабуть, недоречно :) (не думаю, щоби Папа Римський гроші за це взяв). Я згідний з Братиком, що такий витвір просто не заслуговує не те, щоб дивитися, а навіть на те, щоб його обговорювати.
А щодо фільму "Пристрасті Христові", то хвилин 5 його дивився, бо також всі говорили про нього. Але більше було вже не під силу - настільки Христос там зображений страшною людиною, що це виглядає як блюзнірство. А ось тут католицька церква повністю підтримала цей фільм, і заохочували до перегляду. Казали, що цей фільм зможе популяризувати християнські цінності серед молоді, що молодим людям захочеться перечитати Євангелію, щоби більше дізнатися про життя Ісуса Христа.
Але я не думаю, що після перегляду цього фільму комусь захочеться ще читати Євангелію. Навпаки, подумають, що вже ознайомилися з життям Христа за фільмом і цього досить. А там Христос показаний у ТАКОМУ ВИКРИВЛЕНОМУ образі!!!!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1558
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2006, 19:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Мій товариш, переглянувши стрічку, каже, що вона може похитнути ставлення до Бога до віри в людей, які не дуже, скажімо, компетентні в питаннях історії Біблії і що фільм спрямований...проти католицької церкви, як і вся ця тема загалом.
Тому він вважає, що на якомусь рівні варто заборонити чи обмежити прокат цього фільму.
До речі, в журналі "Кореспондент" брошурка по якій поставили фільм найретинговіше (читай - найрозкуповуваніше) видання тижня в Києві: :evil:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1560
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2006, 19:35 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
"Пристрасті Христові" дивився, але вдома, а не в кінотеатрі, коли власне був ажіотаж навколо нього...
Почуття страху, відрази, нудності в мене він мабуть не викликав. На відміну від інших схожих стрічок в мене в голові закарбувались два образи: Пилат (людина-заручник обставин, цікаво, яка участь чекає його на небі???) та Іуда-зрадник (а якби нечистий вселився б у, наприклад, Павла?? Іуда безсилий був наодинці боротись із сатаною...). Дітям я звісно не рекомендував дивитись фільм, тому що там треба підготуватись до перегляду і дивитись його аби думати, а не спостерігати за картинками і думати наскільки та чи інша сцена відповідають Біблійному оповіду...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1561
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2006, 19:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Взагалі-то я про код Давінчі зовсім нічого не читав і не дивився (бо телевізора не дивлюся).
А щодо "Страстей Христа", то я його теж не дивився, але я можу сказати те, до яких висновків прийшов чуючи відгуки невіруючих людей. Я думаю, що цей фільм призводить до того, про що Христос казав: "Жінки єррусалимські не плачте за мною, ридайте за собою, та за дітьми своїми". В людей цей фільм викликає неправильні почуття. Люди замість того, щоб жаліти за своїми гріхами, через які розп’яли Христа, замість того, щоб покаятися перед Ним, жаліють Його.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1565
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2006, 20:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Наскільки взагалі доцільно знімати фільми на євангельську тематику? Чи не спотворюють вони Євангелію? Адже Євангеліє має в першу чергу не історичну цінність а силу, яка приводить людей до спасіння. Тобто, фільм може передати лише історичні моменти того часу (і то часом надумані і спотворені), а щоб збагнути Євангеліє - його треба читати. Я вважаю, фільми - це замінник справжньої Євангелії, вони не побуджують людей читати її, а отже противні Богу. Це стосується широко популярного фільму "Ісус" також.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1608
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2006, 18:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
А фільм "Ісус" дуже часто демонстрували саме на євангелізаціях :) . А взагалі я згідний з Братиком і Тарасом.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1622
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2006, 23:59 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Мене фільми Євангельську тематику часто змушують задуматись над якимись моментами та образами. Даруйте за повтор. але цікаво як по-різному зображено у фільмах Понтія Пилата. То він зажерливий кар'єрист, то він людина, яка не в змозі вийти за межі своїх повноважень та історичної зумовленості. Ну, наприклад, якби він послухав свого серця, дружину свою з її віщим сном і пішов наперекір всім? Думаю, пророцтво все одно здійснилося б.
Та й інші цікаві моменти викликають запитання і змушують звернутись ще раз і ще раз до Біблії. Тому не зовсім згоден з Братиком. Соціологічне опитування каже, що є різні категорії глядачів :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1627
UNREAD_POSTДодано: 30 травня 2006, 00:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Про Понтія Пилата з історії відомо, що він і був зажерливим кар’єристом. А думаю, що над Біблійними образами краще задумуватись без фільмів, бо фільми нам дають просто чужу уяву. А коли ми захочемо вникати в Слово Боже, то Бог нам буде відкривати.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1659
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2006, 08:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Амінь!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1678
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2006, 12:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Про Понтія Пилата з історії відомо, що він і був зажерливим кар’єристом. А думаю, що над Біблійними образами краще задумуватись без фільмів, бо фільми нам дають просто чужу уяву. А коли ми захочемо вникати в Слово Боже, то Бог нам буде відкривати.

Теж згоден з Тарасом! Нічого фільми дивитися!
Але взагалі-то я би тут добавив ще, що є різні люди - в сенсі люди, які по-різному сприймають побачене у фільмі.
Дехто дивиться і аналізує (як Yevhen наприклад, чи кінорежисери), а дехто сприймає все це як реальність! От таким людям, що сприймають фільми як реальність, перегляд фільмів може й зашкодити!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1681
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2006, 12:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Я тут випадково надибав таке звернення, яке допоможе набратись аргументів, коли нас питають: "А чо ти не дивився? Це ж лише фільм! Он мільйони дивляться..."
http://leopolis.info/?ap=1&ida=396
А це трохи оглядової соціології щодо фільму:
http://www.zn.kiev.ua/nn/show/598/53410/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1755
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2006, 10:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Євгене, погодься, що реакція католицької церкви на появу цього фільму повністю відповідає класичному (прямо за підручником) способу PR-акції, яка сприяє розкрутці та популяризації цього фільму. Невже немає в Римі освітчених людей? І ці аргументи, які наводяться ніби для того, щоби обгрунутувати причину, чому не можна дивитися цей фільм, також лише підігрівають інтерес до нього.
Також не згідний, що цей фільм - проти католицької церкви. Якби в ньому висміювалися якісь святині католицької церкви, зокрема, плащеницю тощо, то це було б коректно ( :) маю на увазі, що коректним був би твій вислів, що це проти католицького віровчення). А цей фільм - просто блюзнірство, спрямоване на паплюження Христа, і ображає почуття ВСІХ християн. Але зашкодити він не може - історія знає тисячі і мільйони спроб спаплюжити Христа, Біблію, віруючих. І справжніх віруючих це не може похитати в вірі.
Я думаю, що найкраща реакція - це байдужість, повне нехтування цією темою, цим фільмом. Ми ж не мусульмани, що злобою киплять через те, що нібито хтось там образив їхні релігійні почуття. Справжній християнин всі зневаги, образи, насмішки сприймає за належне, оскільки так знущалися і з Самого Ісуса Христа.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1792
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2006, 22:50 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Taj, багато в чому погоджуюся. Хоча важко собі уявити, що це така ретельно продумана PR-акція.
Просто ігнорувати це неподобство можна. Тобто навіть на форумі не обговорювати :lol: ? Втім, коли тебе всі навколо запитують чого ти не хочеш з нами піти в кіно? І в тебе нема аргументів, то просто відповідати: "не хочу, не піду, і не буду пояснювати, оскільки не хочу навтіь на цю тему і хвилини витрачати і популяризувати" також не вихід. Треба бути оззброєним аргументами і знати предмет суперечливості. А так виходить, що як ті католики, які закривали очі як маленькі діти і пищали: "Не вірю, що Земля кругла і що вона навколо сонця крутиться" :roll:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>