Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:45




Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1804
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2006, 17:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Та я не дорікаю за те, що ти відкрив цю тему на форумі. :) Я просто думаю, що саме це і є найкращим аргументом для таких запитань: що цей фільм не заслуговує моєї уваги. Бо всі інші аргументи лише збуджують непотрібний інтерес, бо захочеться на ділі перевірити, чи ти правий і подивитися фільм.
І, звичайно, я не думаю, що католицька церква спеціально проводила PR-акцію для розкрутки фільму :). Але зі сторони так воно виходить. Ще й момент вдало ;) вибрали: саме напередодні премєри. Якби ця заборона вийшла вже після презентації фільму, був би значно інший ефект.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1806
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2006, 17:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
:)
Ну я радий, що можливо "заблуждался". А от критика фільму (катол. церквою) розпочалась, виходячи з книжки і док. фільмів, які були ще задовго до того, що зараз в кінотеатрах крутиться...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1809
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2006, 17:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Але і книжка би не здобула такої популярності без заповзятої критики. З неї все і розпочалося...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1872
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2006, 19:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Шум навколо фільму (включаючи тут на форумі :)) таки змусили мене подивитися цей фільм. Правда до кінця його не додивився (вистачило терпіння лише на пів фільму), тому нічого конкретного не можу сказати, за винятком того що фільм не супер блок бастер і дивитися його досить скучно. А католицькій церкві фільм не сподобався мабуть через аферизм (у фільмі) серед священнослужителів. Верхівка католицької церкви зображена якоюсь підпільною таємною організацією.

А взагалі, це дуже насторожує, що якийсь там фільм викликає таку реакцію у світі і навіть "заставляє переглянути основи віри у християн" (як пишуть і анонсі фільму). Це наводить на думку: як легко маніпулювати суспільною думкою. Я думаю, кошти, витрачені на рекламу фільму, набагато перевищують кошторис на саме виготовлення фільму (фільмець далеко не шедевр і ніякими ефектами не вражає).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1876
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2006, 19:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Ось бачите, до чого призводить навіть така "невинна" річ, як звичайне обговорення. :) Заставляє таки подивитися!!!
А щодо "темних справ" серед католицької верхівки, то видно таки фільмом в яблучко попали, раз вони так проти виступають!!! Шапка горить!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1893
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2006, 21:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Taj, католицька церква виступає проти, бо це дискредитує, в першу чергу, не її, а нашого Спасителя. А те, чи горить шапка, чи ні, я думаю не нам судити. Бо ми, звичайні люди, ніколи не дізнаємося, хто там, у католицькій верхівці, правий, а хто винуватий.
Окрім того, я вважаю, що кидаючи такі заяви ти ображаєш, в першу чергу, присутніх тут католиків.




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1905
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 01:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що про деякі темні факти ми можемо говорити, бо це загальновідомі історичні речі, про що говорить світова історія. Я вважаю, що ми повинні бути відкритими, щоб сприймати наші помилки, гріхи і каятися в них. Я не за те, щоб ображати інших, але деколи Христос говорив фарисеям правду, а вони на Нього озлоблювались. Головне, що метою Христа було не принизити людей (в тому числі фарисеїв), а виявити їм їхнє справжнє положення.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1910
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 07:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я з Тарасом згідний. І прошу пробачення, якщо когось образив, я цього не хотів. Просто, я тепер зрозумів (після коментаря Братика), чого Євген написав, що той фільм є проти католицької церкви (бо ж я його НЕ бачив). Я ж раніше також думав, що це тільки проти Христа. А тут ніхто й не виступає дуже проти, крім католицької церкви (я аж ніяк не захищаю цей бруд і блюзнірство).
Я вважаю, що і фільм "Страсті Христові" є проти Христа, а католицька церква всіляко заохочувала до його перегляду. А є факти, що цим фільмом католицька церква готує грунт для приходу антихриста (на сайті "Малое стадо" є його обговорення і факти про цей фільм). Там представлений і зломаний хрест і інші атрибути антихриста.
Так що з фільмами, навіть "побожними", будьмо обережні.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1918
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 08:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Боюсь що я вніс дезінформацію... бо фільм, як я вже казав, я проглянув не до кінця, і то уривками, міг неправильно зрозуміти. Я лише говорив про совї враження. Хто бачив цей фільм, може поправить мене.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1928
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 12:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Щоби хтось знову не сприйняв мої слова за нападки на католицьку церкву, то наведу посилання на сайти, де приводяться конкретні факти про фільм "Страсті Христові", про Мела Гібсона і його помічників-членів окультного товариства OPUS DEI тощо.
До речі, якщо хтось не звернув уваги, то тут на форумі стараються викривати неєвангельські речі незалежно від конфесії. Якщо таке є, то не варто приховувати, користуючись принципом "щоби хто не образився". Є один критерій - Біблія, а все інше нам треба звіряти з нею, а не дивитися на авторитети.

Отже, про фільм "Пристрасті Христові" детальніше можна почитати:
російською: http://www.maloestado.com/books/passion.htm

англійською:
http://www.cuttingedge.org/news/passion.html
http://www.emmerich1.com/DOLOROUS_PASSI ... CHRIST.htm
http://www.informedchristians.com/artic ... ot_see.htm
http://tmatt.gospelcom.net/column/2004/ ... rintable=1




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1944
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 16:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дякую за лінки, дуже цінна стаття. Я завжди іронічно ставився до цього фільму, незважаючи на роздмухану в світі рекламу. Дуже жаль, що стільки християн повелося на цю диявольську ловушку. Я цього фільма не бачив, але відразу запідозрив щось недобре, тому для себе вирішив утриматися від перегляду. Я думаю якраз ті фільми проти яких церква не заперечує, ба навіть заохочує до перегляду, і становлять найбільшу небеспеку для християн.

"І будете ви сильно стерегти свої душі, бо не бачили ви того дня жодної постаті, коли говорив Господь до вас на Хориві з середини огню,
щоб ви не зіпсулися, і не зробили собі ідола на подобу якогось боввана, зображення самця чи самиці" Повт. 4:15-16 - це застереження Мойсея народу, щоб вони не почали робити собі образів з того що бачили на горі Хорив.
У фільмах про страждання Христа режисери намагаються того зобразити так я вони самі уявляють, а не як було насправді.
"Я висох, рахую всі кості свої, а вони придивляються й бачать нещастя в мені!" Пс.22:17 Російський переклад: "они смотрят, и делают из меня зрелище".




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1958
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 23:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
От вже ж тема розвинулась!
1. Я писав, що один з моїх друзів сказав, що на його думку, фільм спрямований проти католицької церкви. Я так не вважаю, оскільки бачив лише док. фільм про всі ці богохульні дурниці. Заяви ж католицької чи греко-католицької церкви вважаю щирими.
2. Фільм "Пристрасті" дивився і нічого богохульного, що принижувало б Христа не бачив. Навпаки, показано наскільки за нас страждав наш Спаситель. Такої ж думки мої друзі, котрі бачили. Тобто навпаки фільм підштовхує ще більше цінувати те, що Він зробив заради нас. Київський Патріархат сказав тоді (Філарет): "побачив багато Христових страждань, але не його дух: "Святе письмо закликає, щоб дух скоряв плоть, а от у цьому фільмі я, наприклад, не відчув цього духу Ісуса Христа, його сили волі"." Це я так процитував для загального розвитку.

Також стаття навколо фільму
http://hds.org.ua/press/ua/53.php - тут мені цікавим було про випадки під час перегляду стрічки


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1963
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 00:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Написано, ап. Павло пише до галатів, що перед ними Христос був переднакреслений, як між ними розп’ятий. Тоді телебачення не було, я впевнений, що Дух Божий відкрив їм, про страждання Христа. Я переконаний, що Бог не змінився і сьогодні, і Він сьогдні відкриє тому, хто цього прагне. Він відкриє не просто інформацію, Він відкриє глибину переживань Христа, дасть зрозуміти ціну заплачену за нас.
А щодо самого фільму, я його не дивився, але чув що там є єретичні моменти, видумки режисера. Він не в дуже великій мірі, але перекручує Писання.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1989
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 09:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Згідний: найраще передає нам страждання Христові Дух Святий. А фільми це дешевий замінник цього відчуття.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2231
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2006, 08:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Справді, пережити і відчути Христові страждання людина може тільки тоді, як переживе особисту зустріч з Христом на колінах. Ось до цього нам треба прагнути. Тут ніякі фільми не допоможуть...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>