Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 21 травня 2024, 17:03




Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сексуальний гріх
27667
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 12:33 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Цитата:
Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!

Давайте подивимося у Писання, може якісь приклади є про прощення? Бо взяв я і комусь простив, це ще не значить що Бог простив, бо є гріхи проти Бога, то логічно що крім Бога ніхто не може простити. А може мова йде про Церковні покарання, або хтось із кимось посварився і не попросив вибачення і тому Бог не прощає.

Є приклад у 2 Сам. 12 розділі, доповнує цю історію молитва покаяння давида у 50 псалмі.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сексуальний гріх
27670
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 12:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Протестант написав:
Шкода що зараз немає Nurono. Бо він говорить і інші католики, не виключаю і вас що апостольське приємство передається, тільки ніяк не можу зрозуміти як може воно передаватися якщо деякі папи були такі грішні, що часом у світі так не грішать як вони.
Кожна людина грішна й не нам визначати міру її гріху.

Та я не про це. Я підкреслив суть запитання. Хіба через грішників може Бог діяти, ще й у голові Церкви.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сексуальний гріх
27672
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 15:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Протестант написав:
Шкода що зараз немає Nurono. Бо він говорить і інші католики, не виключаю і вас що апостольське приємство передається, тільки ніяк не можу зрозуміти як може воно передаватися якщо деякі папи були такі грішні, що часом у світі так не грішать як вони.
Кожна людина грішна й не нам визначати міру її гріху.
Та я не про це. Я підкреслив суть запитання. Хіба через грішників може Бог діяти, ще й у голові Церкви.
Ви підкреслюєте, що не розумієте, чому людина залишається грішною? Чи хочете розказати про грішність пап?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сексуальний гріх
27674
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 16:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Ви підкреслюєте, що не розумієте, чому людина залишається грішною? Чи хочете розказати про грішність пап?

Ні це, ні друге. Я хочу взнати як може передаватися апостольське приємство через грішних пап.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сексуальний гріх
27676
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 16:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Ви підкреслюєте, що не розумієте, чому людина залишається грішною? Чи хочете розказати про грішність пап?
Ні це, ні друге. Я хочу взнати як може передаватися апостольське приємство через грішних пап.
УСІ грішні.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27677
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
УСІ грішні.

Та що всі грішні це зрозуміли. Просто ви стверджуєте що правильна конфесія та, яка має коріння від апостолів. І тільки у тій Церкві можна спастися. Чи ви так не думаєте?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27680
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 18:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Та що всі грішні це зрозуміли. Просто ви стверджуєте що правильна конфесія та, яка має коріння від апостолів. І тільки у тій Церкві можна спастися. Чи ви так не думаєте?
Нічого я такого не стверджую. Мова про відпущення/затримання гріхів згідно Божого Слова.
Сказавши оце, Він дихнув, і говорить до них: Прийміть Духа Святого!
Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!
(Івана 22,23)

Право відпускати/затримувати гріхи було надане Апостолам і вони, як спадкоємці передають свій спадок іншим, що й називається рукоположенням або хіротонією. Апостоли отримали право відпускати/затримувати не за свої заслуги, а як Божий дар, даром й передають.

Маємо розуміти, що моральний рівнень будь-якого священика аж ніяк не пов’язаний з ТИМ БОЖИМ, що отримуємо через них. Якщо скажімо віруючий іде до сповіді, з тих чи інших причин не маючи довіри до священика, але сповідь його щира, через такого священика він і отримає прощення від Бога. Й можливо його щирість буде допомогою самому заблукавшому пастиру.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27688
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 20:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Сказавши оце, Він дихнув, і говорить до них: Прийміть Духа Святого!Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 22,23)

Як ви думаєте Бог може забрати Духа Святого від священика? Але ви впевнені що він має, він вам простив, а Бог ні.Пс.50:13 Не відкинь мене від Свого лиця, й не бери Свого Духа Святого від мене. Писання говорить що 1Iван.2:1Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. Отож, Писання говорить що у нас заступник тільки І.Х., а значить ми до Нього маємо йти у нашій сповіді.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27700
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2010, 00:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Як ви думаєте Бог може забрати Духа Святого від священика?
Ви хочете це мені довести, чи запитуєте мене :)
А ви як самі думаєте, Бог може забрати Духа Святого?

Протестант написав:
Але ви впевнені що він має, він вам простив, а Бог ні.
Я вірю СЛОВУ, а отже коли священик, простив отже Бог простив.
Як і сказано: Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!

Протестант написав:
Отож, Писання говорить що у нас заступник тільки І.Х., а значить ми до Нього маємо йти у нашій сповіді.
Отож, як би це когось не дратувало, як би хтось не пробував викрутити, намагаючись завести розмову в інше русло, Писання говорить:
Прийміть Духа Святого! Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 22,23)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27703
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2010, 07:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Отож, як би це когось не дратувало, як би хтось не пробував викрутити, намагаючись завести розмову в інше русло, Писання говорить:
Прийміть Духа Святого! Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 22,23)


Ну, по-перше, спочатку треба прийняти Духа Святого.
По-друге, моє розуміння цього місця таке: Не будь-який гріх може простити людина, а лише ті гріхи, які були скоєнні проти неї. Приклад: хтось у мене вкрав гаманця. Він має гріх перед Богом. Але якщо він віддасть мені його, або навіть не віддасть, але я його прощу, то перед Богом знімається його гріх. Але вибачте, якщо хтось украв гаманця і бідної пенсіонерки, а той злодій прийшов до мене і просить щоб я йому простив той гріх, то чи маю я владу простити цей гріх?
І ще, Євангеліє від Івана має лише 21 розділ. Це місце з 20-го розділу.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27706
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2010, 09:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Братик написав:
Цитата:
Отож, як би це когось не дратувало, як би хтось не пробував викрутити, намагаючись завести розмову в інше русло, Писання говорить:
Прийміть Духа Святого! Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 22,23)


Ну, по-перше, спочатку треба прийняти Духа Святого.
По-друге, моє розуміння цього місця таке: Не будь-який гріх може простити людина, а лише ті гріхи, які були скоєнні проти неї. Приклад: хтось у мене вкрав гаманця. Він має гріх перед Богом. Але якщо він віддасть мені його, або навіть не віддасть, але я його прощу, то перед Богом знімається його гріх. Але вибачте, якщо хтось украв гаманця і бідної пенсіонерки, а той злодій прийшов до мене і просить щоб я йому простив той гріх, то чи маю я владу простити цей гріх?
І ще, Євангеліє від Івана має лише 21 розділ. Це місце з 20-го розділу.

Підтримую!




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27710
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2010, 09:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Цитата:
Отож, як би це когось не дратувало, як би хтось не пробував викрутити, намагаючись завести розмову в інше русло, Писання говорить:
Прийміть Духа Святого! Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 22,23)
Ну, по-перше, спочатку треба прийняти Духа Святого.
Треба. Для цього й існує й рукоположення (хіротонія).

Братик написав:
По-друге, моє розуміння цього місця таке: Не будь-який гріх може простити людина, а лише ті гріхи, які були скоєнні проти неї.
Це ваше осбисте бачення. В Писанні з цього приводу сказано чітко й недвозначно: Кому гріхи простите, простяться їм

Братик написав:
Приклад: хтось у мене вкрав гаманця. Він має гріх перед Богом. Але якщо він віддасть мені його, або навіть не віддасть, але я його прощу, то перед Богом знімається його гріх. Але вибачте, якщо хтось украв гаманця і бідної пенсіонерки, а той злодій прийшов до мене і просить щоб я йому простив той гріх, то чи маю я владу простити цей гріх?
Священик має владу затримати а кому затримаєте, то затримаються!. Такі випадки трапляються.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27712
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2010, 11:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
А ви як самі думаєте, Бог може забрати Духа Святого?
Звичайно, що Бог може забрати Д.С. і викреслити з Книги життя, якщо людина свідомо покине Бога. Я знаю такі випадки.
Yur написав:
Я вірю СЛОВУ, а отже коли священик, простив отже Бог простив.
Не кожного священика слухає Господь. Якщо Бог простить, то грішник відразу відчує Бога в серці. А якщо не отримає благословіння - значить Бог не простив, незалежно що б той священик не казав.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27720
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2010, 14:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Маємо розуміти, що моральний рівнень будь-якого священика аж ніяк не пов’язаний з ТИМ БОЖИМ, що отримуємо через них. Якщо скажімо віруючий іде до сповіді, з тих чи інших причин не маючи довіри до священика, але сповідь його щира, через такого священика він і отримає прощення від Бога

:???: Самообман!
Якщо говорити образно, то яка вода тече через брудний водопровід? І як іти до грішної людини зі сповіддю, якщо вона сама активно грішить? І взагалі яка мета сповіді? Просто вилити, полегшити душу? Це можна й самому, або ж не обов`язково перед служителем. Толку з такої сповіді, якщо вона не сприяє перемозі над гріхом....




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27722
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2010, 15:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
А ви як самі думаєте, Бог може забрати Духа Святого?
Звичайно, що Бог може забрати Д.С. і викреслити з Книги життя, якщо людина свідомо покине Бога. Я знаю такі випадки.
А хіба Бог не є Святий Дух?
Відсутність Бога для людини це смерть. Ось що означає бути викресленим із Книги життя.
А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне... (Об'явлення 20:15)

Сонячник написав:
Я знаю такі випадки.
Краще нехай кожен піклується про свій випадок.

Сонячник написав:
Yur написав:
Я вірю СЛОВУ, а отже коли священик, простив отже Бог простив.
Не кожного священика слухає Господь. Якщо Бог простить, то грішник відразу відчує Бога в серці. А якщо не отримає благословіння - значить Бог не простив, незалежно що б той священик не казав.
То що, грішник повинен відчувати, чи Бог слухає того священика чи не слухає :shock:
Грішник ВІРИТЬ Богові, вірить що Бог його простив й тим здобуває у Бога своє прощення.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>