Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:30




Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27882
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 18:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
А як можна доступати до НАЙСВЯТІШОГО не очистивши душу перед Богом.
Звісно, що без покаяння та без освячення, без благодаті Божої, ми не можемо приступати до Святого Святих, але ж Один посередник між Богом та людьми - Ісус Христос. І насправді Бог чує молитву покаяння грішника. Адже, Ісус Христос приймає покаяння кожного, хто відвертається від свого, приходячи до Нього, бо Він так сказав:
Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! (Матв.11:28)
Христос не говорив, прийти до священика, а безпосередньо до Нього - до Слова Божого, через яке ми отримуємо звільнення від гріхів.

А до Причастя без присутності Бога в нашому серці ми в жодному разі не можемо приступати. Якщо ми віддалилися від Бога, то звісно, що потрібно допевнятися, що саме розділяє нас від Бога. І лише коли ми висповідаємо свій гріх перед Богом, то Господь простить, і ми отримаємо благодать на благодать, що є свідоцтвом для кожного з нас, що ми маємо відвагу приступати до Тіла та Крові нашого Господа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27887
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 19:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
А як можна доступати до НАЙСВЯТІШОГО не очистивши душу перед Богом.
Звісно, що без покаяння та без освячення, без благодаті Божої, ми не можемо приступати до Святого Святих, але ж Один посередник між Богом та людьми - Ісус Христос. І насправді Бог чує молитву покаяння грішника. Адже, Ісус Христос приймає покаяння кожного, хто відвертається від свого, приходячи до Нього, бо Він так сказав:
Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! (Матв.11:28)
Христос не говорив, прийти до священика, а безпосередньо до Нього - до Слова Божого, через яке ми отримуємо звільнення від гріхів.
Хіба ставиться під сумнів, що Один посередник між Богом та людьми - Ісус Христос?
То на що ви тоді так тонко намікаєте, пане Сонячник? Про те, що священики не можуть відпускати/затримувати гріхів? То й скажіть відверто.

Сонячник написав:
А до Причастя без присутності Бога в нашому серці ми в жодному разі не можемо приступати. Якщо ми віддалилися від Бога, то звісно, що потрібно допевнятися, що саме розділяє нас від Бога. І лише коли ми висповідаємо свій гріх перед Богом, то Господь простить, і ми отримаємо благодать на благодать, що є свідоцтвом для кожного з нас, що ми маємо відвагу приступати до Тіла та Крові нашого Господа.
І знову ж, хіба ставиться під сумнів, що маємо висповідати свій гріх перед Богом?

А сумніви якраз, що до вашого й інших протистантів бажання прийняти Слово Боже таким, яким Воно Є.
Прийміть Духа Святого! Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 20: 22,23)
Ну ніяк не дають вам спокою чисті слова Ісусові. Так і кортить поставити під сумнів легітимність тих кому доручено, відпускати/затримувати гріхи.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27888
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 19:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
То на що ви тоді так тонко намікаєте, пане Сонячник? Про те, що священики не можуть відпускати/затримувати гріхів? То й скажіть відверто.
А сумніви якраз, що до вашого й інших протистантів бажання прийняти Слово Боже таким, яким Воно Є...
Ну ніяк не дають вам спокою чисті слова Ісусові. Так і кортить поставити під сумнів легітимність тих кому доручено, відпускати/затримувати гріхи.
:) Я не сумніваюсь у Слові! Просто не можу одне приймати, а інше відкидати. Потрібно все приймати, а не щось одне.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27889
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 19:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Де Ви читали в Біблії, що Він дружив із ними?

Мт. 11:19
Я Вам дивуюся, пані Підсніжник, невже не краще для сповіді піти до самого Христа і Йому все розказати, аніж шукати "безгрішну", у Ваших очах, людину?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27893
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 19:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
Де Ви читали в Біблії, що Він дружив із ними?

Мт. 11:19
Братик, уважніше читай Слово, бо це не Христос так каже, а безбожники: Він демона має... Чоловік ось, ласун і п'яниця, Він приятель митників і грішників... (Матв.11:18-19)
Щоб стати другом Ісуса Христа слід виконувати Його заповіді, бо Він так сказав: Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую. (Iван.15:14)
Христос відповідає на молитиви тих, хто виконує Його заповіді та чинить любе для Нього. (1Iван.3:22)

А якщо хтось почув Слово Ісуса Христа, але не зберіг його, не виконав, то він не буде почутий, аж поки не покається.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27898
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Я Вам дивуюся, пані Підсніжник, невже не краще для сповіді піти до самого Христа і Йому все розказати, аніж шукати "безгрішну", у Ваших очах, людину?

:) :-? :) І я дивуюся з того як Ви, Братику, поверхнево читаєте мої пояснення...
:???: Я не шукаю людину, тим більше безгрішну, тим більше в моїх очах. А йду на сповідь до служителя Божого, котрий на своєму місці (не полонений гріхом) тоді, коли бачу потребу в цьому.
Чи для чого по- Вашому поставлені пастори? Лише щоб керувати та будувати храми, а не пасти та дбати про овець? А як же душеопікунство? Що мав на увазі Христос, коли казав Петру пасти Його овець, чого не казав відправляти всіх їх до Нього?
Для кого написано: І ми маємо різні дари, згідно з благодаттю, даною нам: коли пророцтво то виконуй його в міру віри, а коли служіння будь на служіння, коли вчитель на навчання,коли втішитель на потішання, хто подає у простоті, хто головує то з пильністю, хто милосердствує то з привітністю!Рим.12:6-8 :?:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27904
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Я не сумніваюсь у Слові! Просто не можу одне приймати, а інше відкидати. Потрібно все приймати, а не щось одне.
Вас ніхто й не просить щось відкидати. :) Вам і усім іншим пропонується прийняти слова Ісусові такими, як вони є:
учні зраділи, побачивши Господа.
Тоді знову сказав їм Ісус: Мир вам! Як Отець послав Мене, і Я вас посилаю!
Сказавши оце, Він дихнув, і говорить до них: Прийміть Духа Святого!
Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 20:20-24)


От коли скажете: "так я їх приймаю такими як вони є", тоді й питання зніметься :)
Коли ж надалі юлитимете, намагаючись до цієї цитати якісь свої пояснення ввести, отже щось нехристиянське криється у вас в душі. У чому не смієте зізнатись, але котре вам спокою не дає, повертаючи знову і знову до того ж самого ;-D




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27905
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 21:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 20:20-24)[/i]

От коли скажете, так я їх приймаю такими як вони є, тоді й питання зніметься :)
Коли ж юлитимете, намагаючись до цієї цитати якісь свої пояснення ввести, отже щось нехристиянське криється у вас в душі.


Ну якщо ми такі хитрі і юлимо туди і сюди, то поясніть як ви зв’яжете ці два місця:
1. Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!(Івана 20:20-24)
2. Мар.2:7 Чого Він говорить отак? Зневажає Він Бога... Хто може прощати гріхи, окрім Бога Самого?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27906
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 22:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
От коли скажете: "так я їх приймаю такими як вони є", тоді й питання зніметься :)

Пане, Юр! Не знаю, чому Ви думаєте, що я не приймаю ці слова... Я щиро вірю, що так воно є, як і написано. Більше того, коли я роздумував над цими словами, бо не міг сам зрозуміти як може християнин затримати гріхи, то мені прийшла на пам'ять пригода з Єлисеєм, який випросив подвійний дух вознесеного Іллі:
А коли він ішов дорогою, то малі хлопці виходили з того міста й насміхалися з нього, і казали йому: Ходи, лисий! Ходи, лисий! І він обернувся назад і побачив їх, та й прокляв їх Іменем Господнім. І вийшли дві ведмедиці з лісу, і розірвали з них сорок і двоє дітей... (2Цар.2:23)
І врешті, я зрозумів, що Божа людина може простити чи затримати лише ті гріхи, які були скоєні супроти неї же. Про це вже писав тут Братик, і я з ним погоджуюся:
Братик написав:
Не будь-який гріх може простити людина, а лише ті гріхи, які були скоєнні проти неї. Приклад: хтось у мене вкрав гаманця. Він має гріх перед Богом. Але якщо він віддасть мені його, або навіть не віддасть, але я його прощу, то перед Богом знімається його гріх. Але вибачте, якщо хтось украв гаманця і бідної пенсіонерки, а той злодій прийшов до мене і просить щоб я йому простив той гріх, то чи маю я владу простити цей гріх?

І Христос так сказав: Тому, коли принесеш ти до жертівника свого дара, та тут ізгадаєш, що брат твій щось має на тебе, залиши отут дара свого перед жертівником, і піди, примирись перше з братом своїм, і тоді повертайся, і принось свого дара. (Матв.5:23-24) Не до священика йти, а до брата свого, який затримав провину.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27907
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 22:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Невже краще, щоб сповідь стала традиційною формальністю?
Нехай сповідається той, хто має потребу - хто не може самостійно примиритися з Богом через самовільний гріх. Не всі християни попадають у таку безвихідь. Якщо хто згрішить ненароком, то Кров Ісуса Христа змиє цей гріх.

Якщо хтось не може визнати свої гріхи перед іншими неформально, в простоті, то краще цього не робити. До речі слова "сповідувати, визнавати" означають називати своїм іменем, говорити так, як є насправді.
Примиритися з Богом можна й самостійно, достатньо визнати перед ним свій гріх і
щиро в ньому розкаятися, чи не так?
Потреба в сповіді постає тоді, коли прощений і покинутий гріх стає запинаючим. Християнин не може дати ради йому, час від часу падаючи там, де вже встав.
Саме у такій ситуації виникає потреба, щоб хтось сильніший, зріліший молитовно підтримав. І через таку молитву Бог подасть силу тому, хто знемагає в боротьбі зі гріхом. Адже церква (на мою думку) - це сім `я, де всі служать один одному. Треба ще додати, що такі "безвиході" (потреби в сповіді) не повинні бути нормою християнського життя, хоча й трапляються. У більшості випадків у тих, хто ще малолітка у вірі. Бо по мірі духовного зростання християнин більше прагне служити іншим, а не щоб йому служили.


Востаннє редаговано Підсніжник 17 грудня 2010, 22:55 (всього 1 раз).
Помилка при цитуванні


Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27915
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 01:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Ну якщо ми такі хитрі і юлимо туди і сюди, то поясніть як ви зв’яжете ці два місця:
1. Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!(Івана 20:20-24)
2. Мар.2:7 Чого Він говорить отак? Зневажає Він Бога... Хто може прощати гріхи, окрім Бога Самого?
З охотою спробою пояснити.
Уявімо собі хворих і лікаря, котрий може вилікувати цю хворобу. Лікар лікує ліками, й передаючи ці ліки іншим, він надає їм змогу лікувати хворих людей.
Так і Син Божий передає учням Своїм як дар Духа Святого, аби Ним лікувати душі.
В Ісусових словах визначальним є Прийміть Духа Святого!, отже вже не священик виліковує, а Дух Божий через нього виявляє Свою дію.

Сонячник написав:
Yur написав:
От коли скажете: "так я їх приймаю такими як вони є", тоді й питання зніметься :)
Пане, Юр! Не знаю, чому Ви думаєте, що я не приймаю ці слова...Я щиро вірю, що так воно є, як і написано.
Хотілось би вірити ..

Сонячник написав:
І врешті, я зрозумів, що Божа людина може простити чи затримати лише ті гріхи, які були скоєні супроти неї же. Про це вже писав тут Братик, і я з ним погоджуюся
При чому тут Божа людина і гріхи супроти неї?.
Бачите, пане Сонячнику, усе як і передбачалось у попередньому пості, й надалі намагаєтесь до цієї цитати допасувати іще щось.
==================================================================

Повірте, що я не хочу вас протистантів ображати. Скажу вам більше, мені дуже симпатизують де-які протистанські деномінації, їхні общини і віруючі зокрема, й форум цей серед християнських один з кращих. Зрештою до Бога мій шлях також через одну протистантку, нехай з Богом спочиває.
Але жодні наші земні уподобання є ніщо перед Словом Божим. В даному випадку ви намагаєтесь оминути СЛОВО Ів.20:20-24, на що вам і вказую.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27922
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Бачите, пане Сонячнику, усе як і передбачалось у попередньому пості, й надалі намагаєтесь до цієї цитати допасувати іще щось.
Кожен розуміє в міру своєї віри, і якщо я щось не розумію, то Бог мені відкриє й це, якщо я прагнутиму пізнавати Його більше. А кожне Слово Боже завжди пояснюється Словом Божим. Не можна взяти лише одну цитату, і на ній будувати цілу теорію.

Христос не лише сказав: Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!
Він до Петра сказав ще такі слова: І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі! (Матв.16:19)
Про що це говорить? Очевидно, що Господь, вложивши Духа Святого у нутро рабів Своїх, дав їм владу судити на землі від Господнього ймення. І саме тому Петро, водячись Д.С., виявив гріх Ананія, промовивши: Ти не людям неправду сказав, але Богові! Як Ананій зачув ці слова, то впав та й умер... (Дiї.5:4-5)
Також Христос пояснив, що означають ті слова, на такому прикладі:
А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата. А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків. А коли не послухає їх, скажи Церкві; коли ж не послухає й Церкви, хай буде тобі, як поганин і митник! Поправді кажу вам: Що тільки зв'яжете на землі, зв'язане буде на небі, і що тільки розв'яжете на землі, розв'язане буде на небі. (Матв.18:15-18)
То ж як бачимо, перш за все повинні миритися брат з братом. Але якщо й не послухає при свідках, то лише тоді цей гріх потрібно донести до Церкви, а Церкві Бог дав владу розсудити - відпустити чи затримати гріх.
Чи я тепер правильно зрозумів?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27925
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 12:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
Бачите, пане Сонячнику, усе як і передбачалось у попередньому пості, й надалі намагаєтесь до цієї цитати допасувати іще щось.
Кожен розуміє в міру своєї віри, і якщо я щось не розумію, то Бог мені відкриє й це, якщо я прагнутиму пізнавати Його більше. А кожне Слово Боже завжди пояснюється Словом Божим.
Слово Боже самодостатнє. Воно ніколи самому собі не перечить.

Сонячник написав:
Не можна взяти лише одну цитату, і на ній будувати цілу теорію.
Чому ж не можна, треба. На цьому грунтуються Божі заповіді.

Сонячник написав:
Христос не лише сказав: Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!
Він до Петра сказав ще такі слова: І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі! (Матв.16:19)
Про що це говорить?
Про те й говорить, що написано. Обі цитати самодостатні, одна в жодній мірі не перечить іншій.

Сонячник написав:
Очевидно, що Господь, вложивши Духа Святого у нутро рабів Своїх, дав їм владу судити на землі від Господнього ймення. І саме тому Петро, водячись Д.С., виявив гріх Ананія, промовивши: Ти не людям неправду сказав, але Богові! Як Ананій зачув ці слова, то впав та й умер... (Дiї.5:4-5)
Також Христос пояснив, що означають ті слова, на такому прикладі:
А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата. А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків. А коли не послухає їх, скажи Церкві; коли ж не послухає й Церкви, хай буде тобі, як поганин і митник! Поправді кажу вам: Що тільки зв'яжете на землі, зв'язане буде на небі, і що тільки розв'яжете на землі, розв'язане буде на небі. (Матв.18:15-18)
То ж як бачимо, перш за все повинні миритися брат з братом. Але якщо й не послухає при свідках, то лише тоді цей гріх потрібно донести до Церкви, а Церкві Бог дав владу розсудити - відпустити чи затримати гріх.
Яким чином усе це має вплинути на зміст Ісусових Слів Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!

Сонячник написав:
Чи я тепер правильно зрозумів?
Пане Сонячнику. Гадаю ви уже усе давно зрозуміли. Але щось таки вам заважає прийняти Слово Боже Ів. 20:23 таким, яким воно є.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27927
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 13:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Обі цитати самодостатні, одна в жодній мірі не перечить іншій.
Ну звісно, що не перечать, а доповнюють.
Yur написав:
Яким чином усе це має вплинути на зміст Ісусових Слів Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!
Ну, звісно, що це не впливає на зміст цих слів, а докладно роз'яснює.
...як тебе він послухає, ти придбав свого брата - це й означає, що гріх відпущений, бо грішник визнав свій гріх. А коли грішник не визнає свій гріх, і навіть не послухає Церкви, то такий грішник буде зв'язаний як на землі, так і на небі, бо не визнав свій гріх.

А про прощення ще Павло писав так:
А як хто засмутив, не мене засмутив... краще простити й потішити, щоб смуток великий його не пожер. Через те вас благаю: зміцніть до нього любов!.. А кому ви прощаєте що, тому й я; бо й я, як простив що кому, то кому я простив, зробив те через вас від Особи Христа... (2Кор.2:5-10)
То ж ми бачимо, що Павло простив тим, хто засмутив. І кому він простив, то простив йому й Господь.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27929
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 13:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
Обі цитати самодостатні, одна в жодній мірі не перечить іншій.
Ну звісно, що не перечать, а доповнюють.
Усе СЛОВО доповнює самого себе. Мова про те, що кожна цитата є самодостатньою. Але очевидно не для вас :(

Сонячник написав:
Yur написав:
Яким чином усе це має вплинути на зміст Ісусових Слів Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!
Ну, звісно, що це не впливає на зміст цих слів, а докладно роз'яснює.
...як тебе він послухає, ти придбав свого брата - це й означає, що гріх відпущений, бо грішник визнав свій гріх. А коли грішник не визнає свій гріх, і навіть не послухає Церкви, то такий грішник буде зв'язаний як на землі, так і на небі, бо не визнав свій гріх.
І яким чином це роз'ясненя має заперечувати право відпускати/затримувати гріхи тим, кому це доручено СЛОВОМ?

Сонячник написав:
А про прощення ще Павло писав так:
А як хто засмутив, не мене засмутив... краще простити й потішити, щоб смуток великий його не пожер. Через те вас благаю: зміцніть до нього любов!.. А кому ви прощаєте що, тому й я; бо й я, як простив що кому, то кому я простив, зробив те через вас від Особи Христа... (2Кор.2:5-10)
То ж ми бачимо, що Павло простив тим, хто засмутив. І кому він простив, то простив йому й Господь.
Наразі бачимо ваше уперте небажання прийняти Ісусові слова Ів. 20:23 такими якими вони є.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>