Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:44




Створити нову тему Відповісти  [ 88 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28144
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 06:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Цитата:
Щераз кажу Якiв пише про окремих людей

Неправда.Він говорить про людей взагалом.

Ссс тут правий. Яків пише про людей загалом. Перечитай уважніше цю голову. Там ідеться про язика, який "чваниться вельми". І він радить нам гамувати свого язика, бо одним і тим же язиком ми "благословляємо Бога" і ним "проклинаємо людей, що на Божу подобу вони". Тут зрозуміло, що ми не повинні взагалі проклинати людей, бо вони Його творіння, та ще й на подобу Його, так написано і в іншому місці в книзі Бутті. Якби Яків мав на увазі християн, то виходило б, що всіх інших можна проклинати. :lol: :yes:




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28177
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Цитата:
Щераз кажу Якiв пише про окремих людей

Неправда.Він говорить про людей взагалом.

Ссс тут правий. Яків пише про людей загалом. Перечитай уважніше цю голову. Там ідеться про язика, який "чваниться вельми". І він радить нам гамувати свого язика, бо одним і тим же язиком ми "благословляємо Бога" і ним "проклинаємо людей, що на Божу подобу вони". Тут зрозуміло, що ми не повинні взагалі проклинати людей, бо вони Його творіння, та ще й на подобу Його, так написано і в іншому місці в книзі Бутті. Якби Яків мав на увазі християн, то виходило б, що всіх інших можна проклинати. :lol: :yes:
Всеж світлий розум перемагає :yes: ;)Це позитивний сигнал :eek:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28193
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 07:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я думаю, ми тут не на змаганнях, щоб змагатися розумами.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28261
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 23:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Ну то про яку подобу може бути мова... ??
Про ту, на яку люди сотворенні.Про "Божу подобу".Читай уважно вірші на які я ссилаюсь.
Цитата:
Щераз кажу Якiв пише про окремих людей
Неправда.Він говорить про людей взагалом.
Цитата:
Чому тодi вiн наголошує ''...по подобі...'' чому не пише просто ''людей''?
Контекст все пояснює.Просто ти ніколи на нього не зважаєш.Ти мабуть звик видумувати,от і зараз до цього вдаєшся.Дивимось ще раз-"Ним ми благословляємо Бога й Отця, і ним проклинаєм людей, що створені на Божу подобу,Із тих самих уст виходить благословення й прокляття. Не повинно, брати мої, щоб так це було!".Хіба тут не очевидно протиставлення того як ми користуємось язиком.В 9 вірші мова починається що прославляючи Бога язиком ми водночас можемо проклинати людину яка сотворенна на Божу подобу.Тому й згадується про Божу подобу на яку сотворенна людина.Томуто й 10 вірш каже-"Не повинно, брати мої, щоб так це було".Дивно,як ти цього не зрозумів. :shock:
Цитата:
Ти вдумайся)) нашо писати про подобу, якщо ітак всі подібні?? Як. З:9 . Чому не пише просто людей?
Та тому,що спочатку згадується про Бога,тому й унаочнюється,що людина сотворенна на Божу подобу,яку неповинно проклинатись,бо це те саме що проклинати того,на Чию подобу людина сотворенна.От і вдумайся неупередженно в ці слова Нецікавий.Та й взагалі,ти починаєш лукавити.Спочатку ти вів мову що жодна людина не сотворенна на подобу,бо тільки створюється.Тепер же твердиш,що всеж [b]деякі [/b]сотворенні і на подобу,а не тіки на образ.Ще трохи і ще щось видумаєш.Ти так звик поступати,чи то в тебе вперше??Будем всеж оператись на Писання,а в Писання як видно написанно що людина всеж сотворенна на подобу Божу,що є тим же образом Бога. ;-D ;-D

Що таке подоба божа опиши.? В чому ти до нього подібний. ? Подоба божа це-....




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28317
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 17:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Я думаю, ми тут не на змаганнях, щоб змагатися розумами.

І я так думаю,тому заохочую до світлости,а не до змагань.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28321
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 17:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Що таке подоба божа опиши.?-....

А що тут описувати.Все просто.Божа подоба це те що схоже,бодай у чомусь до Бога.Людина схожа в дечому до Бога,тому й є подобою Бога,бо сотворенна на його подобу чи образ.
Цитата:
В чому ти до нього подібний. ?
Наприклад я можу свідомо мислити так як Він,свідомо виявляти риси такі як доброту,мир,справедливість,співчуття та врешті любов,хоча й не досконало,не зовсім так як Бог.От хтось вже казав що про тварин так не скажеш.Чому??-бо вони не створені на Божу подобу чи образ.Розумієш розумнику??Це лише притаманне з земних створінь -ЛЮДЯМ :yes: :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28441
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2010, 07:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Що таке подоба божа опиши.?-....

А що тут описувати.Все просто.Божа подоба це те що схоже,бодай у чомусь до Бога.Людина схожа в дечому до Бога,тому й є подобою Бога,бо сотворенна на його подобу чи образ.
Цитата:
В чому ти до нього подібний. ?
Наприклад я можу свідомо мислити так як Він,свідомо виявляти риси такі як доброту,мир,справедливість,співчуття та врешті любов,хоча й не досконало,не зовсім так як Бог.От хтось вже казав що про тварин так не скажеш.Чому??-бо вони не створені на Божу подобу чи образ.Розумієш розумнику??Це лише притаманне з земних створінь -ЛЮДЯМ :yes: :yes:

Що таке ''свiдомо мислити'' і що таке ''доброта"? визначення. Схожий ''бодай в чому'' до Бога має умовну часткову подобу, там не написано ''частково по подобі'' Так ти повністю створений на подобу?
А нарахунок тварин читай нище--- А ще для роздумів почитай Екл. З:19 , щоб нарешті зрозуміти, якщо Бог не живе в людях, то вони тварини. А різницю між людьми і тваринами ти вже знаеш)) Тварини по подобі - ну ніяк...))




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28551
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 15:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
а чому так тихо ссс ?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28556
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 15:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
а чому так тихо ссс ?
та є важливіші справи,але якщо так просите то продовжимо
Нецікавий написав:
Що таке ''свiдомо мислити'' і що таке ''доброта"? визначення. Схожий ''бодай в чому'' до Бога має умовну часткову подобу, там не написано ''частково по подобі'' Так ти повністю створений на подобу??
Ніхто з людей сотворенних на Божу подобу,не може бути повністю схожим на Бога.Бо Бог є Дух,а люина тіло і кості.Також Бог є Всемогутній,Всезнаючий тощо.Ніхто таким бути не може.Тому зрозуміло що коли Яків та Мойсей писали що людина створенна по подобі Божій,то мали на увазі часткову подобу.Я сподівався,що ти без зайвої балачки це зрозумієш.Дивно мені з тебе Нецікавий.Якийсь зміст у твоїй розмові, незрозуміло.Просто хочеш сперечатись.То пишеш що буцім люди тільки створюються по подобі Бога,пізніше визнаєш, всеж були такі люди як Ной та дехто по подобі.Тепер питаєш чи повністю по подобі??Хіба Ной і дехто були повністю схожі на Бога,по подобі якого вони створенні??
Цитата:
А нарахунок тварин читай нище--- А ще для роздумів почитай Екл. З:19 , щоб нарешті зрозуміти, якщо Бог не живе в людях, то вони тварини
Я цьому не заперечую.Люди які не керуються Божою мудрістю, здатністю мислити та відрізняти зло від добра звісно стають схожими на тварин.Але їх такими Бог не створив.Вони самі такими стають.Думай Нецікави,а не переказуй чиїсь слова.Думай.Благословень.І всеж ХТО ТИ ЯКЩО НЕ ПРОТИСТАНТ??Чому ти соромишся про це написати.Ти питав чому так тихо,от і зроби так щоб було голосно стосовно того що я неодноразово питаю.




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28907
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 21:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
а чому так тихо ссс ?
та є важливіші справи,але якщо так просите то продовжимо
Нецікавий написав:
Що таке ''свiдомо мислити'' і що таке ''доброта"? визначення. Схожий ''бодай в чому'' до Бога має умовну часткову подобу, там не написано ''частково по подобі'' Так ти повністю створений на подобу??
Ніхто з людей сотворенних на Божу подобу,не може бути повністю схожим на Бога.Бо Бог є Дух,а люина тіло і кості.Також Бог є Всемогутній,Всезнаючий тощо.Ніхто таким бути не може.Тому зрозуміло що коли Яків та Мойсей писали що людина створенна по подобі Божій,то мали на увазі часткову подобу.Я сподівався,що ти без зайвої балачки це зрозумієш.Дивно мені з тебе Нецікавий.Якийсь зміст у твоїй розмові, незрозуміло.Просто хочеш сперечатись.То пишеш що буцім люди тільки створюються по подобі Бога,пізніше визнаєш, всеж були такі люди як Ной та дехто по подобі.Тепер питаєш чи повністю по подобі??Хіба Ной і дехто були повністю схожі на Бога,по подобі якого вони створенні??
Цитата:
А нарахунок тварин читай нище--- А ще для роздумів почитай Екл. З:19 , щоб нарешті зрозуміти, якщо Бог не живе в людях, то вони тварини
Я цьому не заперечую.Люди які не керуються Божою мудрістю, здатністю мислити та відрізняти зло від добра звісно стають схожими на тварин.Але їх такими Бог не створив.Вони самі такими стають.Думай Нецікави,а не переказуй чиїсь слова.Думай.Благословень.І всеж ХТО ТИ ЯКЩО НЕ ПРОТИСТАНТ??Чому ти соромишся про це написати.Ти питав чому так тихо,от і зроби так щоб було голосно стосовно того що я неодноразово питаю.

Ти знову тільки думаеш що це ти думаеш, що люди самі такими стають..)




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28917
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 23:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Ти знову тільки думаеш що це ти думаеш, що люди самі такими стають..)
Вибач,але тобі так здається,адже видимих причин щоб так думати немає.Ну й кінець кінців ти напишеш хто ти якщо не протестант.Якщо тобі соромно,то так інапиши.Питання буде знято.




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
29026
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2011, 23:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Ти знову тільки думаеш що це ти думаеш, що люди самі такими стають..)
Вибач,але тобі так здається,адже видимих причин щоб так думати немає.Ну й кінець кінців ти напишеш хто ти якщо не протестант.Якщо тобі соромно,то так інапиши.Питання буде знято.

Я не протистую) хворих треба лікувати з Божою помічю а не протистувати проти них... Як цікаво, те що ти свідок я знаю, с твоїх речень...а я хто ти ніяк не можеш взнати. Я той хто намагається так--Євр. 13:13. А ти неможеш так бо ти законник обмежений певними біблійними нормами і правилами, а також обмежений своїми нормами і првилами, і тільки думаєш що вони є твоїми) Законник благодатника не розуміє) покривало не зняте. 2-е Кор. З:13-17 Тому ти не в свободі а врабстві норм і правил Організації так називаємих свідків Єгови.
От зніме Христос покривальце, от тоді і поговоримо. Будь благословенний.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
29048
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 18:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Я не протистую) хворих треба лікувати з Божою помічю а не протистувати проти них...
Логічно :yes:
Цитата:
Як цікаво, те що ти свідок я знаю, с твоїх речень...а я хто ти ніяк не можеш взнати
Тому й закликаю до відкритості.Якщо тобі соромно про це оповісти ,то так і напиши.
Цитата:
Я той хто намагається так--Євр. 13:13.
Це що означає?-у тебе власна релігія??а чи є там пастирі,єпископи??чи ти одинак реформатор,сам собі пастир та єпископ.
Цитата:
А ти неможеш так бо ти законник обмежений певними біблійними нормами і правилами,
а хіба так не повинно бути.Хіба Біблія не ставить вимог для віруючих які хочуть до царства??Хіба ти не знаєш,що ні блудники,ні ідоляни,ні пяниці тощо царства не вспадкують.То як ти без правили сподіваєшся царства??
Цитата:
Законник благодатника не розуміє) покривало не зняте.
А ну,ну докладніше.Як це законник,і як це благодатник-усе можна ,бо благодатник??
Цитата:
2-е Кор. З:13-17
А ну поясни про що мова?
Цитата:
Тому ти не в свободі а врабстві норм і правил Організації так називаємих свідків Єгови.
Ой як ти глибоко Нецікавий помиляєшся :???: :???: Ці норми та правила є від Бога поміщені у Його Слові.Тому я погоджуюсь що я раб праведності,тих норм Божих.А те що вони співпали з тим що говорять сЄ,то що поробиш,таке життя.Ти просто заздриш-от зніме Христос покривальце, от тоді і поговоримо. Будь благословенний.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
29567
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2011, 17:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Вислів Тертуліана:
Этот образ телесного исцеления свидетельствует и об исцелении духовном, - согласно правилу, по которому образ телесного всегда предшествует духовному. Таким образом, с умножением в людях Божьей благодати более целительны становятся и воды и ангел. То, что прежде исцеляло болезни тела, ныне врачует дух. Что приводило к преходящему спасению, ныне преображает для вечного. Что освобождало раз в году одного, ныне ежедневно спасает народы, уничтожая смерть смыванием грехов. С устранением вины устраняется и наказание. Так, человек восстанавливается для Бога по подобию (similitudo) того, который прежде был сотворен по образу Божьему [13]. Образ заключается в облике (effigies), подобие - в вечности [14]. Ибо человек вновь обретает того Духа Божьего, которого получил в начале мира от дуновения Его, но затем утратил из-за греха. http://krotov.info/library/19_t/ter/tul ... m.html#-17
Отож, Юра, Тертуліан теж говорив що ми втрачаємо образ Божий, а відновлюємо тоді коли народжуємося із гори.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
29652
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
То як бути з цим? "І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою..."(Бут.1:26). Йдеться про дух чи плоть?
Я вважаю, що слова "за образом та подобою" означають, що Бог створив людину, як особистість, тобто таку, що має розум, емоції, а головне - волю (право вибору). У тварин цього нема. Вони не є особистостями.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 88 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>