Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:45




Створити нову тему Відповісти  [ 88 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
27978
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 19:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Ной один з створених на подобу а ти створений на подобу? А от менi цiкаво, там перед цим родоводом є ще родовід каїнітів, там тоже всі по подобі створені? того дня- за років так 1000.бо в Бога тисяча років ,як один день...
То всеж ти не жартував.М-да,я дивуюсь з тебе.Ну щож,розбираєм знову по пунктам.1)-Ной один з створених на подобу а ти створений на подобу-Хіба Ной сотворений??2) А от менi цiкаво, там перед цим родоводом є ще родовід каїнітів, там тоже всі по подобі створені?-хіба каїніти сотворені??3)того дня- за років так 1000.бо в Бога тисяча років ,як один день-то що в продовж тих тисячі років бог створював людину??
Не розчаровуй мене Нецікавий.-"-"Того дня, як створив Бог людину, Він її вчинив на подобу Божу".(Бт5:1)Яку людину створив Бог,ти розумієш?---"І створив Господь Бог людину з пороху земного","Створю йому поміч, подібну до нього".Про кого тут мова йде??Про Ноя,Каїна може про тебе :???: ??Благословень.

Та-та ''вже не я живу а живе в менi Вартова Башта'')))




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
27986
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 22:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
:D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28047
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 22:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Та-та ''вже не я живу а живе в менi Вартова Башта'')))
Нецікавий ти бачиш шо вже люди з тебе починають сміятись.Он як "святий" Братттік захохотав.Чому у тебе таке упередження до Вартової Башти.Невже ти не розумієщ шо те що я тут подаю походить найперш з Біблії.Про яку ти "башту" пишеш.Ти так думаєш когось принизити???Але ж ти себе ставиш на посміховисько таким чином.Коли бракує розуму то треба влаштовувати клоунаду???;-DДумаю досить тобі прикидатись християнином Божим.Ти пишеш тут як і твій "друг" Юрко явні протиріччя Письму.Наведу тобі ще одне місце Писання,може всеж схаменешся та визнаєш свою помилку.Дивись уважно у Як3:9-"Ним ми благословляємо Бога й Отця, і ним проклинаєм людей, що створені на Божу подобу".Очевидно що мова тут йде про усіх людей які сотворенні на "Божу подобу",яких інші через невгамовний язик можуть зневажати в той же час як прославляють Бога.Думаю цього разу ти перестаниш займатись словоблудінням як колега Юр.Отож Нецікавий,Юрку та Ко досить тут придумувати 1)буцім Божа подоба та образ це не одне і теж,2)буцім подоба Божа втраченна а образ залишений,3)буцім по образу ми створенні а по подобі створюємось.Усе це ганебна філософія яка явно суперечить вічним Словам Бога.Тож невже я маю справу з противниками(євр) :? ???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28048
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Нецікавий написав:
Та-та ''вже не я живу а живе в менi Вартова Башта'')))
Нецікавий ти бачиш шо вже люди з тебе починають сміятись.
:D :D




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28051
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 23:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Нецікавий написав:
Та-та ''вже не я живу а живе в менi Вартова Башта'')))
Нецікавий ти бачиш шо вже люди з тебе починають сміятись.
:D :D
Насправді то є дуже сумно :( :yes: ,що є такі люди які ніяк не бажають покоритись Слову,а придумують отакі легенди.А може просто неможуть :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28059
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 10:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Та-та ''вже не я живу а живе в менi Вартова Башта'')))
Нецікавий ти бачиш шо вже люди з тебе починають сміятись.Он як "святий" Братттік захохотав.Чому у тебе таке упередження до Вартової Башти.Невже ти не розумієщ шо те що я тут подаю походить найперш з Біблії.Про яку ти "башту" пишеш.Ти так думаєш когось принизити???Але ж ти себе ставиш на посміховисько таким чином.Коли бракує розуму то треба влаштовувати клоунаду???;-DДумаю досить тобі прикидатись християнином Божим.Ти пишеш тут як і твій "друг" Юрко явні протиріччя Письму.Наведу тобі ще одне місце Писання,може всеж схаменешся та визнаєш свою помилку.Дивись уважно у Як3:9-"Ним ми благословляємо Бога й Отця, і ним проклинаєм людей, що створені на Божу подобу".Очевидно що мова тут йде про усіх людей які сотворенні на "Божу подобу",яких інші через невгамовний язик можуть зневажати в той же час як прославляють Бога.Думаю цього разу ти перестаниш займатись словоблудінням як колега Юр.Отож Нецікавий,Юрку та Ко досить тут придумувати 1)буцім Божа подоба та образ це не одне і теж,2)буцім подоба Божа втраченна а образ залишений,3)буцім по образу ми створенні а по подобі створюємось.Усе це ганебна філософія яка явно суперечить вічним Словам Бога.Тож невже я маю справу з противниками(євр) :? ???

Згоден . Тут написано про людей ,якi створенi по подобi і яких прокленають по подобі не створені а роздвоєні лицеміри. А ти по подобі не створений, бо як би був створений, то відповідав би подібно до Бога, і я не створений, бо не навчився любити людей, які по моїм упередженням не підходять моїй душевності та впертих ''свідків" і знисходити до них, так як це робить Бог. Ти ж не знаеш ,що таке подоба)) Ти вичитав з ''вірного раба'' що таке подоба , або почув це від старійшин, приняв це не перевіривши , і не хочеш слухати, що образ і подоба це два різних слова навідь у перекладі. Образ -це те що має перейти до подоби. Але оскільки ''вірний раб'' ніколи не ''помиляється'' для тебе то ти просто не хочеш вміщати ,те що поза ''вірним рабом''. але навіть не ти... , а це інформаційне поле яке в тобі, був би ти католиком ти би зараз так само доказував ,що Марія мати Бога. А оскільки ти свідок то й говориш мені те що буде говорити весь зал царств на Сихові про образ і подобу. Хто в що уловлений той про то і буде говорити...))

А прокленають вони створених на подобу, бо коли дивляться на їх життя, бачать ,які вони нікчемні перед Богом і начинають противитись подібним Богові, бо їхнє життя їх судить. Чи ти може думав, що вони їх просто так проклинають ''по пріколу'' ?
і ще я вкурсі, що багато людей в біблії є створені по подобі. Бо якщо ти створений по подобі то вітаю тебе ти виграв джекпот і входиш в 144 тис. бо їхня подоба трошки відрізняється від подоби інших людей)) але це не про тебе... отже вперед до небесної надії...краще звичайно ввійти в благодать чим всправедливість і співати пісню Агнця а не Мойсея, але це вже як Богу завгодно.
Мир Божий тобі дорегенький ссс!




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28080
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 16:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Нецікавий написав:
Образ - це те що має перейти до подоби.
В принципі, у цих простих словах міститься зміст християнства. Образ як видимість стає сутністю.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28100
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 00:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Згоден . Тут написано про людей ,якi створенi по подобi
От власне що й треба було довести,адже ти в попередніх повідомленях стверджував
Цитата:
"По образу люди створенi а по подобi створюються"
Тож люди по подобі не створюються а давно уже створені.Добре що хоч цього разу ти це визнав.
Цитата:
яких прокленають по подобі не створені а роздвоєні лицеміри
Нецікавий немає людей які не сотворенні по подобі.Усі люди є нащадками Адама,який сотворений на образ або подобу Бога.Тому й це стосується усіх.
Цитата:
Ти ж не знаеш ,що таке подоба
Чому ти так думаєш??))
Цитата:
Ти вичитав з ''вірного раба'' що таке подоба , або почув це від старійшин, приняв це не перевіривши
Далі якесь сліпе вперте упередження до провідників сЄ.Чому шановний??.Я тобі подаю слова з Писання а не від "раба".Не лукав Нецікавий.
Цитата:
і не хочеш слухати, що образ і подоба це два різних слова навідь у перекладі.
Слова то різні але суть одна.Ти не знав що так буває??Адже в одному випадку вжито два слова в інших одне,або образ,або подоба,що якраз вказує на одну суть-ти людина розумна.
Цитата:
Образ -це те що має перейти до подоби.
От помітно як ти вдаєшся до словоблудіння.Я тобі цитати з Біблії,а ти мені власні вигадки.Дії4:19-"Розсудіть, чи це справедливе було б перед Богом, щоб слухатись вас більш, як Бога?".Розумієш?так?
Цитата:
Але оскільки ''вірний раб'' ніколи не ''помиляється'' для тебе то ти просто не хочеш вміщати ,те що поза ''вірним рабом''. але навіть не ти... , а це інформаційне поле яке в тобі, був би ти католиком ти би зараз так само доказував ,що Марія мати Бога. А оскільки ти свідок то й говориш мені те що буде говорити весь зал царств на Сихові про образ і подобу
Ти просто вбога людина,яку мабуть все життя серйозно обманювали.Я тобі повір співчуваю.І твоє упередження та впертість розумію.Але ще раз повторюю-написанні мною слова не раба а Бога,бо взяті з Його Слова.Якщо ти їм противишся,то мусиш змінитись.
Цитата:
Хто в що уловлений той про то і буде говорити...))
Мг,це ти мабуть про себе??
Цитата:
А прокленають вони створених на подобу,
Та ти ж казав перед тим що люди на подорбу лишень створюються,як вони можуть проклинати тих кого не існує??
Цитата:
і ще я вкурсі, що багато людей в біблії є створені по подобі
Повторюю не багато а всі.
Цитата:
Бо якщо ти створений по подобі то вітаю тебе ти виграв джекпот і входиш в 144 тис. бо їхня подоба трошки відрізняється від подоби інших людей)) але це не про тебе... отже вперед до небесної надії.
Вибач але ти помилився.Я надіюсь жити вічно на землі.Але це ніяк не говорить що я,як і інші не сотворений на подобу або образ Бога!!! ;-D .
Цитата:
Мир Божий тобі дорегенький ссс!
Дякую,тобі теж.І всеж хто ти,якщо не протистант??Чого ти соромишся???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28101
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 00:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Нецікавий написав:
Образ - це те що має перейти до подоби.
В принципі, у цих простих словах міститься зміст християнства. Образ як видимість стає сутністю.
:roll: Невидумуйте. ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28112
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 10:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Уявляєте наш любий друг ссс вже подібний Богові, скажіть нам ссс, як че бути подібним Богові? Ви повність до нього подібні? Ви називаєте не існуюче як існуюче? Ви всіх так любите, як Єгова? Всі ваші думки Божі? Ви не маєте ні яких фобій? Ви як апостол Павло вже співроспялись Христу і все в світі рахуєте за сміття, щоб бути з Богом? Ви готові покласти життя за будь-якого брата по вірі прямо зараз? Ви робите добро всім а тим більше своїм по вірі?
дайте будьласка відповіді дорогенький.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28127
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 19:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Уявляєте наш любий друг ссс вже подібний Богові,.
Нецікавий,ти це до кого пишеш.Апелюєш до форумчан. :) Бідненький вже й до такого дожився.Стосовно того що я подібний до Бога,то звісно,але не у всьому,а у тому що й "люди, що створені на Божу подобу"(Як3:9).Можеш це заперечити??
Цитата:
скажіть нам ссс, як че бути подібним Богові? Ви повність до нього подібні?
Кажу що не повністю,а лише так як він створив людину за образом або подобою Своєю.
Цитата:
Ви називаєте не існуюче як існуюче?
Іноді так,бо Бог це робить.Тому я йому вірю і тае це роблю.
Цитата:
Ви всіх так любите, як Єгова?
Звісно що ні :(
Цитата:
Ви як апостол Павло вже співроспялись Христу і все в світі рахуєте за сміття, щоб бути з Богом?
Мабуть,ще не так само.Всі ми різні. :yes:
Цитата:
Ви готові покласти життя за будь-якого брата по вірі прямо зараз?
Не буду самовпевненим.
Цитата:
Ви робите добро всім а тим більше своїм по вірі?
Стараюсь :yes:
Цитата:
дайте будьласка відповіді дорогенький.
Та я їх даю,а ти не хочеш написати Хто ти,якщо не протистант.Скажи ти чогось соромишся??Якщо так ,то більш не питатиму. :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28133
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 20:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Нецікавий......Хто ти,якщо не протистант.Скажи ти чогось соромишся??Якщо так ,то більш не питатиму. :yes:

Писання на все відповіді дає. ССС ви читали що у Христа є потаємні учні Iван.19:38 Потім Йосип із Аріматеї, що був учень Ісуса, але потайний...... От Нецікавий один з них.

А ті що пишуть що вони ХРИСТИЯНИ, вам дає відповідь.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28135
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 20:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Уявляєте наш любий друг ссс вже подібний Богові,.
Нецікавий,ти це до кого пишеш.Апелюєш до форумчан. :) Бідненький вже й до такого дожився.Стосовно того що я подібний до Бога,то звісно,але не у всьому,а у тому що й "люди, що створені на Божу подобу"(Як3:9).Можеш це заперечити??
Цитата:
скажіть нам ссс, як че бути подібним Богові? Ви повність до нього подібні?
Кажу що не повністю,а лише так як він створив людину за образом або подобою Своєю.
Цитата:
Ви називаєте не існуюче як існуюче?
Іноді так,бо Бог це робить.Тому я йому вірю і тае це роблю.
Цитата:
Ви всіх так любите, як Єгова?
Звісно що ні :(
Цитата:
Ви як апостол Павло вже співроспялись Христу і все в світі рахуєте за сміття, щоб бути з Богом?
Мабуть,ще не так само.Всі ми різні. :yes:
Цитата:
Ви готові покласти життя за будь-якого брата по вірі прямо зараз?
Не буду самовпевненим.
Цитата:
Ви робите добро всім а тим більше своїм по вірі?
Стараюсь :yes:
Цитата:
дайте будьласка відповіді дорогенький.
Та я їх даю,а ти не хочеш написати Хто ти,якщо не протистант.Скажи ти чогось соромишся??Якщо так ,то більш не питатиму. :yes:

Ну то про яку подобу може бути мова... ? Щераз кажу Якiв пише про окремих людей. Чому тодi вiн наголошує ''...по подобі...'' чому не пише просто ''людей''? Ти вдумайся)) нашо писати про подобу, якщо ітак всі подібні?? Як. З:9 . Чому не пише просто людей?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28138
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 22:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Нецікавий......Хто ти,якщо не протистант.Скажи ти чогось соромишся??Якщо так ,то більш не питатиму. :yes:

Писання на все відповіді дає. ССС ви читали що у Христа є потаємні учні Iван.19:38 Потім Йосип із Аріматеї, що був учень Ісуса, але потайний...... От Нецікавий один з них.

А ті що пишуть що вони ХРИСТИЯНИ, вам дає відповідь.
Ну в принципі стосовно ХРИСТИЯН,не повністю та не завжди.Всеж їхні погляди дещо про них кажуть,а Нецікавий начебто висловлюється як протистант,але це заперечує.Ну і всеж ніяк не хоче відкрити цю таємницю.Як думаєш чому??Чогось соромиться??Ну й стосовно Християн недокінця зрозуміло що їм заважає про це написати??А от ЩО?? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І Бог на Свій образ людину створив
28141
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 23:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Ну то про яку подобу може бути мова... ??
Про ту, на яку люди сотворенні.Про "Божу подобу".Читай уважно вірші на які я ссилаюсь.
Цитата:
Щераз кажу Якiв пише про окремих людей
Неправда.Він говорить про людей взагалом.
Цитата:
Чому тодi вiн наголошує ''...по подобі...'' чому не пише просто ''людей''?
Контекст все пояснює.Просто ти ніколи на нього не зважаєш.Ти мабуть звик видумувати,от і зараз до цього вдаєшся.Дивимось ще раз-"Ним ми благословляємо Бога й Отця, і ним проклинаєм людей, що створені на Божу подобу,Із тих самих уст виходить благословення й прокляття. Не повинно, брати мої, щоб так це було!".Хіба тут не очевидно протиставлення того як ми користуємось язиком.В 9 вірші мова починається що прославляючи Бога язиком ми водночас можемо проклинати людину яка сотворенна на Божу подобу.Тому й згадується про Божу подобу на яку сотворенна людина.Томуто й 10 вірш каже-"Не повинно, брати мої, щоб так це було".Дивно,як ти цього не зрозумів. :shock:
Цитата:
Ти вдумайся)) нашо писати про подобу, якщо ітак всі подібні?? Як. З:9 . Чому не пише просто людей?
Та тому,що спочатку згадується про Бога,тому й унаочнюється,що людина сотворенна на Божу подобу,яку неповинно проклинатись,бо це те саме що проклинати того,на Чию подобу людина сотворенна.От і вдумайся неупередженно в ці слова Нецікавий.Та й взагалі,ти починаєш лукавити.Спочатку ти вів мову що жодна людина не сотворенна на подобу,бо тільки створюється.Тепер же твердиш,що всеж [b]деякі [/b]сотворенні і на подобу,а не тіки на образ.Ще трохи і ще щось видумаєш.Ти так звик поступати,чи то в тебе вперше??Будем всеж оператись на Писання,а в Писання як видно написанно що людина всеж сотворенна на подобу Божу,що є тим же образом Бога. ;-D ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 88 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>