Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 17:55




Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ЯТИДЕСЯТНИКИ
26827
UNREAD_POSTДодано: 25 листопада 2010, 00:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Нащо їм потрібно було десь бути?

Бо їх тоді не було, в день п’ятидесятниці були ті християни які були хрещені Святим Духом із ознакою інших мов.
2. Тоді існували тільки Писання, досліджували тільки Писання, свою віру ґрунтували на Писанню.
3. Назва була тоді тільки - ХРИСТИЯНИН.
4. Назва "Церква католицька" появилася вроді тільки на другому соборі, і то не у такому розуміні як нині.

Nurono написав:
Та вроді знімали?

То чому вони не розом.... дай силку ( якщо маєш)...
Nurono написав:
Бачу ти почав розуміти... То такої конфесії, як п'ятидесятники ще не було?

Та чому почав я знав, просто не зрозумів про що ти хочеш запитати.
А ти що думаєш Христос живе у конфесії?
Христос передається по наслідству, і в інші конфесії крім католицької не ходить, бо так сказав Папа?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26861
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 14:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Бо їх тоді не було, в день п’ятидесятниці були ті християни які були хрещені Святим Духом із ознакою інших мов.
Написано!
Протестант написав:
2. Тоді існували тільки Писання, досліджували тільки Писання, свою віру ґрунтували на Писанню.
Досліджували що? Старий Завіт! Ти так знаєш за Собори то знаєш і час прийняття канону Нового Заповіту? Він прийнятий на соборі. А чому ви його (список книг Старого і Нового Заповітів) приймаєте, якщо його прийняла Вселенська Правовірна/Православна Церква - яка вже не говорила мовами?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26863
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 16:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Бо їх тоді не було, в день п’ятидесятниці були ті християни які були хрещені Святим Духом із ознакою інших мов.
Написано!

?????????

А рашта відповідь у новій рубриці viewtopic.php?t=1154




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26876
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 21:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Не встиг дописати попереднє. З твого дозволу продовжу.
Nurono написав:
Протестант написав:
Бо їх тоді не було, в день п’ятидесятниці були ті християни які були хрещені Святим Духом із ознакою інших мов.
Написано!
Написано ж так в Писанні!
Nurono написав:
Протестант написав:
2. Тоді існували тільки Писання, досліджували тільки Писання, свою віру ґрунтували на Писанню.
Досліджували що? Старий Завіт! Ти так знаєш за Собори то знаєш і час прийняття канону Нового Заповіту? Він прийнятий на соборі. А чому ви його (список книг Старого і Нового Заповітів) приймаєте, якщо його прийняла Вселенська Правовірна/Православна Церква - яка вже не говорила мовами?
(Продовжую) А що було в ранній період зародження Церкви - чи не Старий Завіт? Це він названий в Новому Заповіті Писанням.
Протестант написав:
3. Назва була тоді тільки - ХРИСТИЯНИН
Так - вперше названі... та згідний я, нема за що перемовлятись.
Протестант написав:
4. Назва "Церква католицька" появилася вроді тільки на другому соборі, і то не у такому розуміні як нині.
Тут не в назві справа, а в тому, що ти так брезгливо назвав "спадкоємством". Може твій пастор дати свідоцтво безперервної хіротонії як це http://sor.cua.edu/Patriarchate/PatriarchsChronList.html Зверни увагу - список починається з апостола Петра і закінчується Ignatius Zakka I Iwas (Ігнатій Закк 1) який ще живе і є 122-м служителем в вервиці рукоположень! Таке мають усі католицькі та православні церкви в кожній громаді. От ще спики єпископів Риму починаючи від Петраhttp://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BF%D0%B0%D0%BF За весь час співпраці з п'ятидесятниками не докопався до законного - безперервного рукоположення. Може ти допоможеш або знаєш - тим сильно зарадиш нам!
Ще дам кілька виписок:
Тертуліан (DE PRAESCRIPTIONE HAERETICORUM)
"32. Втім, якщо яка-небудь [єресь] наважаться віднести себе до часу апостольського, щоб видати себе тим самим за апостольське передання (оскільки вони існували при апостолах), то ми можемо відповісти: але тоді нехай покажуть підстави своїх церков, розкриють чергу своїх єпископів, що йде від початку через спадкоємство, і так, щоб перший мав наставником і попередником своїм кого-небудь з апостолів, або мужів апостольських (але такого, який перебував з апостолами постійно). Бо апостольські церкви таким саме чином доводять своє положення. Наприклад, церква Смірнська називає своїм єпископом Полікарпа, поставленого Іоанном, а Римська - називає таким Климента, призначеного Петром . Так само і інші церкви показують, в яких мужах, поставлених апостолами в єпископи, мають вони відростки сім'я апостольського."

ІРИНЕЙ ЛІОНСЬКИЙ Проти єресей- КНИГА ЧЕТВЕРТА
3.III.3. Блаженні апостоли, заснувавши і влаштувавши церкву, вручили служіння єпископства Лину. Про цього Лина Павло згадує в посланнях до Тимофія. Йому приємствує Анакліт; після нього на третьому місці від апостолів отримує єпископство Климент, що бачив блаженних апостолів і що поводився з ними, ще мав проповідь апостолів у вухах своїх і віддання їх перед очима своїми; втім він не один, але багато, ще залишалися тоді, які отримали повчання від апостолів...Цьому Клименту приємствує Еварест, Еваресту Олександр, потім шостим від апостолів був поставлений Сикст, після нього Телесфор, який славно зазнав муку; потім Гигин, потім Пий, після нього Аникита; після Сотира, преемствовавшего Аниките, нині на дванадцятому місці від апостолів доля єпископства має Элевфер. У такому порядку і в такому" спадкоємстві церковне віддання від апостолів і проповідь істини дійшли до нас. І це служить найповнішим доказом, що одна і та ж життєдайна Віра зберігалася в церкві від апостолів донині і віддана в істинному виді.
4.XXVI.2. Тому, належить наслідувати пресвітерів в Церкві тим, які, як я показав, мають спадкоємство від Апостолів і разом із спадкоємством єпископства по благоволінню Батька отримали відоме дарування істини, інших же, які ухиляються від первинного спадкоємства і де б то не було збираються, мати в підозрі, або як єретиків і псевдоучителів, або як розкольників, гордих і самоугодников, або ж як лицемірів, що поступають так заради користі і марнославства...
4.XXVI.5.
Таких пресвітерів живить Церква; про них і пророк говорить: "і дам Я правителів твоїх у світі і єпископів твоїх в правді" (Іс. 60.17). Про них і Господь сказав: "хто ж буде вірний слуга добрий і розсудливий, якого пан поставив над своїми домочадцями, щоб давати їм пищу в час? Блаженний той слуга, Якого пан, пришедши, знайде таким, що поступає так" (Мф. 24.45,46). Павло, учивши нас, де таких знайти, говорить: "Бог (інших) поставив в Церкві по-перше апостолами, по-друге пророками, по-третє учителями" (1 Кор. 12.28). Отже, де знаходяться дарування Господні, там належить вчитися істині у тих, які мають спадкоємство церковне від Апостолів, здорове і не докірливе життя і неспотворене і неушкоджене вчення. Бо вони зберігають нашу віру в Єдиного Бога..."
Ось що мене цікавить. Адже Тертуліан (155/65 - 220/40) і Іриней (130 - біля 200) вірні ранньої церкви.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26882
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Павло, учивши нас, де таких знайти, говорить: "Бог (інших) поставив в Церкві по-перше апостолами, по-друге пророками, по-третє учителями" (1 Кор. 12.28)... належить вчитися істині у тих, які мають спадкоємство церковне від Апостолів, здорове і не докірливе життя і неспотворене і неушкоджене вчення.
От Ви вказали цитату ап.Павла, що Бог ставить в Церкві, а самі перекрутили про спадкоємство церковне, супроти якого ап.Павло застерігав пресвітерів: Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров'ю набув Він. Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть... Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою... (Дiї.20:28-30)

А у Живій Церкві Христовій лише Сам Господь Дух Святий ставить єпископами та пресвітерами. Саме Бог і поставив єпископів та пресвітерів у п'ятидесятницьких церквах, які водяться Духом Святим.

А там де це люди самі собі обирають пастирів, без Божого благословення та одкровення - це не Церква Божа, а організація. Про це говорив ап.Павло так: Настане бо час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували. (2Тим.4:3)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26883
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
То розкажіть як це виглядає/відбувається коли Дух Святий ставить.
Сонячник написав:
А у Живій Церкві Христовій лише Сам Господь Дух Святий ставить єпископами та пресвітерами. Саме Бог і поставив єпископів та пресвітерів у п'ятидесятницьких церквах, які водяться Духом Святим.
І руки на них ніхто не кладе? Якщо кладуть то розкажіть як відбувається це (цитую Вас) "у Живій Церкві Христовій лише Сам Господь Дух Святий ставить єпископами та пресвітерами."
Також цікаво - коли і де "Саме Бог і поставив єпископів та пресвітерів у п'ятидесятницьких церквах".
Сонячник написав:
От Ви вказали цитату ап.Павла, що Бог ставить в Церкві, а самі перекрутили про спадкоємство церковне, супроти якого ап.Павло застерігав пресвітерів: Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу
Навіть цитувати Біблію не треба, Ви ж знаєте що все це робилось через вибраних служителів в яких діяв Дух Святий.
Сонячник написав:
А там де це люди самі собі обирають пастирів, без Божого благословення - це не Церква Божа, а організація.
От тут ми однодумці!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26884
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 23:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
То розкажіть як це виглядає/відбувається коли Дух Святий ставить.

Саме так як Ви це зауважили - через служителів, у яких діє Дух Святий.
Ось ми маємо гарний приклад з історії ранньої церкви: коли молитви Корнилія були почуті, то Господь послав до нього Свого слугу Петра, який вказав Корнилію, що слід робити:
3 Явно він у видінні, десь коло години дев'ятої дня, бачив Ангола Божого, що до нього зійшов і промовив йому: Корнилію! 4 Він поглянув на нього й жахнувся, й сказав: Що, Господи? Той же йому відказав: Молитви твої й твоя милостиня перед Богом згадалися. 5 Тепер же пошли до Йоппії людей, та й приклич Симона, що зветься Петром. 6 Він гостює в одного гарбарника Симона, що дім має при морі. Він скаже тобі, що ти маєш робити... 19 Як Петро ж над видінням роздумував, Дух промовив до нього: Онде три чоловіки шукають тебе. 20 Але встань і зійди, і піди з ними без жадного сумніву, бо то Я їх послав! (Дії 10:3-20)
То ж ми бачимо, що Господь послав Петра до тих, хто мав потребу. Господь не змінився. І як це було колись, Господь робить й сьогодні. Ви в це вірите? Я вірю і знаю.
Nurono написав:
І руки на них ніхто не кладе? Якщо кладуть то розкажіть як відбувається це (цитую Вас) "у Живій Церкві Христовій лише Сам Господь Дух Святий ставить єпископами та пресвітерами."
Також цікаво - коли і де "Саме Бог і поставив єпископів та пресвітерів у п'ятидесятницьких церквах".

Я не знаю такої п'ятидесятницької церкви, де б не рукополагали на служіння єпископа чи пресвітера чи диякона. Як правило, рукополагають. Бувало так, що Дух Святий відкривав служителю, що в такій то області в такому то селі є новоувірувавші, що потребують рукоположення, а тим же віруючим Господь промовляв, що до вас приїдуть брати, які рукоположать того й того на таке то служіння. По різному бувало.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26885
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 10:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Саме так як Ви це зауважили - через служителів, у яких діє Дух Святий.
Ось ми маємо гарний приклад з історії ранньої церкви: коли молитви Корнилія були почуті, то Господь послав до нього Свого слугу Петра, який вказав Корнилію, що слід робити
Звісно, тільки через служителів - один рукопокладав іншого! якраз про це і йде мова. І деякі церкви можуть провести лінію рукоположень почавши від апостолів. Хочу знати - чому цього не можуть пятидесятники?
Чому хочу - бо багато прочитав тут про невідповідність (на приклад) католиків у вченні, тож відповідно хтось мусить бути правий. Написано: "...Я на цій скелі збудую мою Церкву й що пекельні ворота її не подолають. (Матф.16:18)". Йдеться про одне заснування, але ніде не має вчення про перезаснування або відновлення церкви - чи є?
Виходячи з цього Церква діє/існує на протязі більше двох тисяч років - і діє безперервно. Ви ж не будете стверджувати як "свідки", що вона відсиділась в безодні. Тож її слід є в історії. В даному випадку цей слід можна простежити в рукоположенні. Вона - Церква не зникала щоб знов, в певний час, з'явитись
Сонячник написав:
Я не знаю такої п'ятидесятницької церкви, де б не рукополагали на служіння єпископа чи пресвітера чи диякона
І я не знаю. Але хочу найти точку відліку цих рукоположень.
Сонячник написав:
Бувало так, що Дух Святий відкривав служителю, що в такій то області в такому то селі є новоувірувавші, що потребують рукоположення, а тим же віруючим Господь промовляв, що до вас приїдуть брати, які рукоположать того й того на таке то служіння. По різному бувало.
Я теж таке чув... але виявлялось, що про це вже брати знали і "об'явлення" було справою часу.
Свого часу мав справу з подібними "пророками"... на жаль закінчувалось розколами. Поставали проти пастора, без причин, єдине чим кермувались, то це "об'явленням". Не про це мова, але не зрозуміло - хіба Бог ділить своїх, чи без пояснень розколює общину? В одному такому випадку, коли я підтримував пастора, приїхали ще "пророки". Не розібравшись звинуватили мене. Закінчилось тим, що вибачились - типу "помилились ми брате". А що тоді то за "об'явлення" було... :shock:




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26891
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 11:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Виходячи з цього Церква діє/існує на протязі більше двох тисяч років - і діє безперервно. Ви ж не будете стверджувати як "свідки", що вона відсиділась в безодні. Тож її слід є в історії. В даному випадку цей слід можна простежити в рукоположенні. Вона - Церква не зникала щоб знов, в певний час, з'явитись... Але хочу найти точку відліку цих рукоположень.

Церква діяла у всі часи. Але за рукоположеннями Ви аж ніяк не вичислите, адже були рукоположені відступники, які навчали перекрученого, як застерігав Павло. Так?
Церква Христова існувала завжди і у всі часи від апостолів, але справжні рукоположені єпископи провладною церквою завжди вважалися єретиками, відступниками, і були переслідувані за Слово Христове, адже Сам Христос попередив: Як Мене переслідували, то й вас переслідувати будуть (Iван.15:20).
А чому п'ятидесятники не ведуть свого літопису? Та тому що водяться Духом Святим, а не церковним переданням. І якщо Господь послав у церкву Свого служителя - єпископа для рукоположення, і Господь про це сказав явно, а отже отримали свідчення від Самого Господа, то ніхто не буде допевнятися звідки той єпископ і хто його рукопологав, бо знають, що він посланий Богом.
Набагато гірше, коли рукоположені єпископи, які відступили від Бога, які вже давно не водяться Духом Святим, але мають книгу передань чину, і по людському вибору передають чин іншим відступникам.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26892
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 12:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Не встиг дописати попереднє. З твого дозволу продовжу.
Nurono написав:
Протестант написав:
Бо їх тоді не було, в день п’ятидесятниці були ті християни які були хрещені Святим Духом із ознакою інших мов.
Написано!
Написано ж так в Писанні!


Дiї.2:4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.


Дiї.10:46 Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували... Петро тоді відповів:

Дiї.19:6 А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати!


1Кор.14:5 Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували:....

Цитата:
А що було в ранній період зародження Церкви - чи не Старий Завіт? Це він названий в Новому Заповіті Писанням.

Не тільки Ст. З. а також послання Павла.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26896
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 14:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Наприклад, церква Смірнська називає своїм єпископом Полікарпа, поставленого Іоанном, а Римська - називає таким Климента, призначеного Петром .

Як бачимо не було одного єпископа, а уже два. В той час називали всіх єпископів – отцями, а приборкав цей титул той хто керував у Римі.

Nurono написав:
Зверни увагу - список починається з апостола Петра....

Петро ніколи не був єпископом, це сам Петро сказав Петр.5:1 Тож благаю між вами пресвітерів...

Цитата:
вручили служіння єпископства Лину. Про цього Лина Павло згадує в посланнях до Тимофія.

Може і так, але він тут згадується він на одному рівні з іншими, і написано " брат" а не "єпископ" 2Тим.4:21Вітає тебе Еввул, і Пуд, і Лин, і Клавдія, і вся браття.

Цитата:
У такому порядку і в такому" спадкоємстві церковне віддання від апостолів і проповідь істини дійшли до нас.

Не правда, хронологія пап ви видумали, бо про перші пять століть ви навіть не маєте відомостей про деяких Пап. Перший офіційний папа це Григорій 1 (590 рік), а історія трохи інакше говорить хто приборкав цей титул http://uk.wikipedia.org/wiki/Сиріцій




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26899
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Звісно, тільки через служителів - один рукопокладав іншого! якраз про це і йде мова. І деякі церкви можуть провести лінію рукоположень почавши від апостолів.

То що це за рукоположення, і як воно стосується апостолів, хіба І.Х. такий і Петро був такий?
Боніфанк 7 - убив попереднього...
Іван 19 - купив папство;
Бенедикт 9- був уже папою у віці 12 років, і його називають найгіршим папою;
Уже не говорю що одними папами керували повії, другі військом втримували свій престол


Цитата:
Чому хочу - бо багато прочитав тут про невідповідність (на приклад) католиків у вченні, тож відповідно хтось мусить бути правий. Написано: "...Я на цій скелі збудую мою Церкву й що пекельні ворота її не подолають. (Матф.16:18)". Йдеться про одне заснування, але ніде не має вчення про перезаснування або відновлення церкви - чи є?

Звісно що Церква була завжди, але у ній були духовні упадки і підйоми, як кажуть у нас " духовне пробудження", і це можна так сказати почав Лютер, бо попередній убили.
Ти скажи чому тоді церква не хотіла цього пробудження? не було б того становища як ми маємо зараз.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26906
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 21:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Церква діяла у всі часи. Але за рукоположеннями Ви аж ніяк не вичислите, адже були рукоположені відступники, які навчали перекрученого, як застерігав Павло. Так?
Так - були. Але ж не рукопокладав один єпископ лише одного когось? Так!? Рукопокладали багатьох. Це як за приказкою - курчат рахують восени. Чому? Бо не всі курчата від однієї курки виживають. То як зіпсували відступники безперервність рукоположень?
Сонячник написав:
Церква Христова існувала завжди і у всі часи від апостолів,
То покажіть її історію...
Сонячник написав:
але справжні рукоположені єпископи
Хто вони? Чому Ви постійно переходите в абстрактну площину? Напишіть щось фактичне.
Сонячник написав:
А чому п'ятидесятники не ведуть свого літопису? Та тому що водяться Духом Святим, а не церковним переданням.
То передання/традицій в них нема???
Сонячник написав:
І якщо Господь послав у церкву Свого служителя - єпископа для рукоположення, і Господь про це сказав явно, а отже отримали свідчення від Самого Господа, то ніхто не буде допевнятися звідки той єпископ і хто його рукопологав, бо знають, що він посланий Богом.
Тобто я прийду і скажу: "Господь послав мене для того-то і того..." і мені одразу всі повірять, бо я сказав "Господь послав...". Ви ж не настільки наївний...
Сонячник написав:
А чому п'ятидесятники не ведуть свого літопису?
Не ведуть? А ті свідоцтва про хрещення для чого? А списки членів общини для чого?
Сонячник написав:
Набагато гірше, коли рукоположені єпископи, які відступили від Бога, які вже давно не водяться Духом Святим, але мають книгу передань чину, і по людському вибору передають чин іншим відступникам.
Ну з відступниками все ясно - Ви маєте на увазі католиків/православних? Так? То якщо вони не церква - то хто? Покажіть тяглість п'ятидесятників від апостолів або того (поки без доказів) міфічного єпископа який дав їм рукоположення.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26907
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 22:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Щось не дуже розумію до чого ті цитати :sorry:
Протестант написав:
Не тільки Ст. З. а також послання Павла.
Не знав, що за життя апостола Павла його листи рахували за писання... Де прочитав?
Протестант написав:
Як бачимо не було одного єпископа, а уже два. В той час називали всіх єпископів – отцями, а приборкав цей титул той хто керував у Римі.
Аж цілих два - мало :shock: Єпископів було багато - факт, що кожне більше місто мало свого. Тому і писав тобі, що списків хіротоній є багато.
Протестант написав:
Петро ніколи не був єпископом, це сам Петро сказав Петр.5:1 Тож благаю між вами пресвітерів...
Ну ти дав! Хто більший апостол чи єпископ? Петро є апостол!
Протестант написав:
В той час називали всіх єпископів – отцями, а приборкав цей титул той хто керував у Римі.
а як перекладається Папа?
Протестант написав:
Звісно що Церква була завжди, але у ній були духовні упадки і підйоми, як кажуть у нас " духовне пробудження",
Де в біблії можна прочитати про духовне/духовні пробудження церкви?
Протестант написав:
почав Лютер, бо попередній убили
Якщо так - то чому ви не тримаєтеся вчення Лютера?
Протестант написав:
Не правда, хронологія пап ви видумали,
Десь я це вже чув.... Ти читав Церковну історію Феодорита Кирського або Євсевія Кесарійського? - чи вони теж відступники неварті довіри? Там про це досить написано. Як і в Іринея Ліонського, чи він теж не з церкви?
По посиланню на Сирійців не попадаю :sorry:
Протестант написав:
Може і так, але він тут згадується він на одному рівні з іншими, і написано " брат" а не "єпископ" 2Тим.4:21Вітає тебе Еввул, і Пуд, і Лин, і Клавдія, і вся браття.
Або ти не маєш що сказати, або пишеш для кількості? Але нехай - ти ж не повіриш історикам Церкви перших віків християнства... бо вже не віриш.
Протестант написав:
То що це за рукоположення, і як воно стосується апостолів, хіба І.Х. такий і Петро був такий?
Боніфанк 7 - убив попереднього...
Іван 19 - купив папство;
Бенедикт 9- був уже папою у віці 12 років, і його називають найгіршим папою;
Уже не говорю що одними папами керували повії, другі військом втримували свій престол
Безперечно гріх є гріхом... Мені сподобався папа який раніше був піратом. Класно! А була ще жінка - папа, правда вона всіх надурила... її розірвав народ. І так далі. Я навіть можу навести джерела і ще більше фактів. Або показати як відступне священство в Старому Заповіті не переставало бути ним. Як діти левитів були левитами... Як народ лишався народом... але для чого? Ти це знаєш...
Якщо щось пропустив і не відповів то покажи.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26908
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 22:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
То як зіпсували відступники безперервність рукоположень?

Я ж говорю про те, що безперервність рукоположень через відступників - це відхилення від віри. Тобто якщо відступник без Бога когось рукопологав, то це лише формальний акт, який зберігає традиційну безперервність, але не несе у собі таїнство Божого помазання.
Nurono написав:
То покажіть її історію...
Історію нехай історики досліджують.
Nurono написав:
То передання/традицій в них нема???
Все що передано від апостолів - це Біблія, яка вказує на Ісуса Христа. А решта отримують безпосередньо від Бога через одкровення Духа Святого. Жодного церковного вчення (катехизму) п'ятидесятники не мають.
Nurono написав:
Тобто я прийду і скажу: "Господь послав мене для того-то і того..." і мені одразу всі повірять, бо я сказав "Господь послав...". Ви ж не настільки наївний...
Ні, не повірять. Адже Господь у таких випадках відкриває обом сторонам, як це було з Корнилієм.
Nurono написав:
Не ведуть? А ті свідоцтва про хрещення для чого? А списки членів общини для чого?
Свідоцтва - це переживання кожного члена Церкви зокрема, їх ніхто не реєструє, ними можуть хіба що поділитися з іншими, просто розповісти. Якби записували все, що зробив Господь, то б увесь світ не вмістив :).
Списки членів? Їх ніхто не складає, за винятком реєстрованих громад, і то як правило лише декількох членів для юридичного оформлення церквної організації.
Nurono написав:
Ну з відступниками все ясно - Ви маєте на увазі католиків/православних? Так? То якщо вони не церква - то хто?
А Ви самі подумайте і зробіть висновки. Як би не називалася церква, але якщо відступила від правди і від Бога, то чи не є така церква блудницею зі світом? Про це ми роздумували у темі Великий Вавилон: духовне значення.
Nurono написав:
Покажіть тяглість п'ятидесятників від апостолів або того (поки без доказів) міфічного єпископа який дав їм рукоположення.
А Ви можете довести, що Ви є нащадком Адама? Покажіть тяглість свою, свій родовід? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>