Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 01:32




Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28532
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Церква Христова - це люди, яких знає Христос.


Церква починається там де люди народжуються від Д.С., а формування церковної структури це не суперечить Писанню, за часів апостолів теж була структура подібна до протестантської.
1Кор.12:13 Бо ми всі одним Духом охрищені в тіло одне, чи то юдеї, чи геллени, чи раби, чи то вільні, і всі ми напоєні Духом одним.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28539
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 11:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
...формування церковної структури це не суперечить Писанню, за часів апостолів теж була структура подібна до протестантської.
Ні, апостольська церква не будувала храми, не організовувала біблійні інститути і нічого спільного з державою не мала. Справжніх християн завжди переслідували. Це вже потім віровідступники зробили з християнства релігію, яка усі віки продовжувала переслідувати правдивих християн. Вони також оправдуються, що все це не суперечить Писанню, але й Господь їм не велів цього робити. І чи не так само зараз активісти-лідери утворюють нову конфесію Християн Віри Євангельської, використовуючи правдивих християн-п'ятидесятників?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28540
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 12:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Як ти скажеш це не " відвертий натяк на брехню"? Ти так добре все знаєш, коли хто кого перехрестив, від кого появилися п’ятидесятники, хто має коріння до апостолів, хто є протестант, а хто неопротестант. Тож ти відверто правду написав, чи збрехав що не знаєш історію п’ятидесятників?
Ви, Протестанте, вкотре змушуєте мене відійти від теми, що ще раз доводить - "правила писані для гостей", але не для самих п'ятидесятників! - адже, Вам, відомо про погрози декого з модераторів, тим паче основаних на недоведених аргументах. Ось, ще один доказ з низки подібних - вам можна все, в тому числі і зневажливе відхилення від теми! І, все ж, попри Ваше небажання відкрити історію п'ятидесятників, я все ще вірю і сподіваюсь що ви (в загальному) це зробите, - це в ваших (конфесійних) інтересах.
Історію п'ятидесятників знаю, як, власне, і з власного досвіду внутрішнє життя. Проте, дивно інше, з чого виводимо простий висновок: якщо в вас є "провал" в кільканадцять століть, то про причетність до апостолів не може бути мови! Книгу, написану Лукою, продовжує Феодорит, за ним Євсевій (утримаюсь поки від цитування цих мужів, бо Ви накладете на них клеймо "відступників", як не одноразово реагували на "отців", на приклад Орігена, Ігнатія Антіохійського і інших, чим конкретно відмежовувались від них)! Зрозуміло, що початок історії в "Діяннях Апостолів" ви вважаєте своїм, але де видимий розвиток, цієї історії, включно до дев'ятнадцятого століття?
Протестант написав:
Бачу були такі павликіани, богомоли, катари, альбігойці, яких КЦ вважала єретиками. Почитаю щось розкажу. Із перших слів видно що вони хотіли вернутися до апостольського вчення
То прошу погодитись з словами Боєчка, що Вони є вашими попередниками? Дуже це важливо, бо потім Ви знову кричатимете, що я брешу, а ви всі (за Вашими) словами "святі і ангели". http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1083&start=15
Протестант написав:
Ну що вам сказати, відповім словами Michail:
Michail написав:
...Вибачте, замкнуті кола я не в змозі розмнкути...
Ваша "бездоганна" логіка ще не довела, що в вас є безперервна історія церкви від апостолів! Тому, цю Вашу репліку, про "замкнуте коло" розцінюю як намагання ввести в оману тих, хто читає Ваші пости; адже виглядає так, ніби Ви написали вичерпний виклад історії п'ятидесятників починаючи від апостолів і закінчуючи сучасністю, включно з другого по дев'ятнадцяте століття. Осмілюсь, попри упередженість "декого", таки ствердити, що Ви намагаєтесь видати "бажане за дійсне" - Ви цього не змогли зробити (тобто, не довели, що є церквою заснованою апостолами)!
І ще раз нагадаю слова п'ятидесятника:
Протестант написав:
Бачу були такі павликіани, богомоли, катари, альбігойці, яких КЦ вважала єретиками. Почитаю щось розкажу. Із перших слів видно що вони хотіли вернутися до апостольського вчення
Розцінюю, це як вашу історичну самоідентифікацію.
Уклінно, прошу пробачити за цитування російською мовою. Змушений це зробити, щоб уникнути звинувачень "грамотних".
"Здесь будет важно напомнить нашим читателям, что известная ныне Вселенская Гностическая Церковь "Eglise Gnostique Universelle" ... изначально представляла собой объединение нескольких Гностических Школ, принадлежавших тайным традициям. Мы говорим о Валентинской, Кармелианской, Иоаннитской и Катарской школах, которые находятся в неотъемлемом конкордате с различными современными им Братскими Обществами...
Пока в период с 1888 по 1891 Жерар Анкосс (Папюс) , а также его товарищи П. Седир и Л. Шамюэль, формировали Высшее Консульство, чтобы объединить Посвященных Мартинистов со всего мира, Жюль Дюанель объявил особое откровение, исходившее из появления "Вечного Иисуса" и двух Богомильских Евангелий (что случилось одновременно с нахождением древнего документа Катаров), изданных Всемирной Гностической Церковью...
Это возобновленное собрание Гностических Епископов во Франции скоро привлекло к их кругу внимание сторонних людей, которые предъявляли требования к уникальной преемственности от Гностического наследия, покоившегося в дремотном состоянии годы, и даже столетия. А именно, мы говорим о Общине Альбийских Братьев (Катарах), Гностиках Кармеля..."
(Основные Синоды Гностической Церкви в XIX столетии
Древнее Гностическое Христианство и Вселенская Гностическая Церковь
(Eglise Primitif Chretien & Eglise Gnostique Universelle) «Пламенеющая Звезда», №1
от 24.09.2010 г.) Це про вас і ваших братів попередників!? Чи це і є "таємна - глубоко підпільна євангельска церква", адже це ви намагались довести тут, під грифом "історія церкви": http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1149&start=45




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28563
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 20:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 січня 2011, 07:53
Написано: 8
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
і Бог його пошле, куди Господь хоче, - у нього немає вже своєї волі.
Ти хочеш сказати, що Бог забрав у нас волю? Єресь!

Не можу не погодитись. Але ця єресь має конкретну назву. Ім'я їй - кальвінізм.
І тут я кажу не про сучасний, модернізований в тій чи іншій мірі кальвінізм, що вибирає лише деякі аспекти зі вчення Жана Кальвіна, а класичний кальвінізм, згідно якої Бог заздалегідь передбачив одних людей на загибель, а інших на спасіння. Люди в цьому кальвінізму виступали в ролі роботів, позбавлених власної волі на спасіння, бо рахувались мертвими для справжнього духовного життя. Кальвін вчив, що закликаючи до каяття, Бог спочатку народжує згори тих, кого хоче врятувати. І лише тоді духовно відроджені Богом люди за його вченням набувають здатність каятись. Ті ж, що не каються за вченням Кальвіна, просто не були заздалегідь народжені згори, бо призначені Богом ще до створення світу на загибель.
Між іншим, завдяки цьому вченню Ж. Кальвіна, в протестантських колах досить довго було загальмовано місіонерство: "Навіщо комусь проповідувати, якщо Бог і так Сам визначає - кого врятувати, а кого згубити. Якщо Бог вирішить врятувати когось, Він і так знайде метод для цього".
Зокрема, гугеноти - були кальвіністами.
Досить цікаві лекції з цього приводу читав в свій час (років з 10 тому) Олексій Мельничук - колишній ректор баптиського "межконфесійного" Донецького християнського університету.

Нехай Вас береже Бог.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28564
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 21:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 січня 2011, 07:53
Написано: 8
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Протестант написав:
...формування церковної структури це не суперечить Писанню, за часів апостолів теж була структура подібна до протестантської.
Ні, апостольська церква не будувала храми, не організовувала біблійні інститути і нічого спільного з державою не мала. Справжніх християн завжди переслідували. Це вже потім віровідступники зробили з християнства релігію, яка усі віки продовжувала переслідувати правдивих християн. Вони також оправдуються, що все це не суперечить Писанню, але й Господь їм не велів цього робити. І чи не так само зараз активісти-лідери утворюють нову конфесію Християн Віри Євангельської, використовуючи правдивих християн-п'ятидесятників?


І хто ж Вам допоміг прийти до таких поглядів?
Може Ви читали Полікарпа Смірнського, який разом з Папієм був учнем Апостола Івана, та й слідував за ним скрізь, навіть на острів Патмос. Та й про нього відомо, що Апостол Іван писав своє Євангеліє, диктуючи йому текст, а той записував. Та й єпископом Смірни він став з Апостольського рукопокладання.
А може, Ви до цих поглядів дійшли, читаючи Варнаву, співслужителя Апостола Павла, послання якого теж дійшли до наших часів? Ні, і тим Ви не могли дійти цих висновків, хоча відверто кажучи, вони, як співпрацівники Апостолів, що могли в них й заживо спитатись - "що та як треба розуміти", напевно Біблію краще за Вас розуміли.
Загалом-то, як я бачу - більшість форумчан не здогадується, що термін "патристика" народився саме в протестантському середовищі, бо для католиків всі "отці" - це отці, а протестанти протиставляли ранішніх "отців Церкви" (перші 5 - 6 століть, щоправда, дехто враховує ще й 7-ме століття), тобто - "патристику" проти тих, що були пізніше.
З чого я зробив висновок, що більшість форумчан цього не знає?
Бо, судячи з розмови співрозмовників, варто мені процитувати когось з ранніх християнських авторів - і мене тут же зарахують до католиків (а це вже - відверто смішно).
Та й останнє питання.
Може Ви це з Біблії взяли? Цікаво - з яких місць Слова Божого?

Нехай Вас береже Бог.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28565
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 22:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 січня 2011, 07:53
Написано: 8
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
SerGio, питання стояло чи є апостольське коріння, а не вчення: Історія євангельсько-протестантського руху в Україні, безумовно, бере свої витоки від І століття Христової ери – від проповіді апостола Андрія та єпископа Климента Римського на півдні України. Ви маєте по цій темі щось сказати. Якщо ви хочете про доктрини говорити то кажіть яка назва вашої конфесії і у вас найдеться єрись.

А про них православні пишуть:Они не признавали христ. Церковь и ее служителей, символы, обряды и таинства, поскольку считали, что все это дело рук Сатаны. Они не посещали церковь, отрицали молитву, за исключением «Отче наш», не почитали Креста Господня, икон, не признавали церковный брак, мощи, праздники, Воскресение Христово, не считали Деву Марию Богородицей. Они утверждали, что причастие - это просто хлеб и вино, а не Тело и Кровь Иисуса Христа, св. мощи - кости умерших людей, чудотворения - сказки для легковерных людей. Богомилы считали, что между Богом и человеком не нужен посредник (духовенство). Человек сам в состоянии спасти свою душу. Из христ. книг признавали только НЗ, а Ветхий отвергали полностью, http://www.pravenc.ru/text/149507.html
Але це зрозуміло, бо завдання православних і католиків найти найгірше або добавити.


Мене не дуже цікавить, про що Ви ставили питання. Я зробив зауваження щодо віровчення богомілів, та й годі. Крім того, я навів цитату з книги богомілів (з якої видно, що на християн вони не подібні), бо твердження, ніби їхні книги не дійшли до нашого часу - брехня.
Ви хочете підтримувати сатаністів лише через те, що вони проти католиків?
Я - проти цього!
А щодо моєї конфесійної приналежності - в мене безпосередньо здається ніхто не питав. Були якісь натяки, без чіткого звернення до мене, та без посилання на мої повідомлення. Я же людина сімейна, в інтернеті буваю рідко, а ще рідше перечитую всі повідомлення, бо є діти, якими треба опікуватись, та й інтернет з комп'ютером вже не "молоді", кожна сторінка хвилин по 10 відкривається. Поки збираюсь відповісти на одні питання, з'являються інші.
Та й до форуму я не ставлюся, як до якоїсь дуже серйозної та важливої справи: "Зібрались діти, та й бавляться собі в великих реформаторів".
Щодо мого повідомлення, що п'ятидесятників рахують біснуватими класичні протестанти, а з сучасних - баптисти. Я не писав, що це моя думка, проте мені було цікаво почути, як на це реагують п'ятидесятники, і що роблять, щоб змінити становище щодо ставлення до них в протестантському середовищі.
Замість відповіді я побачив бурю незадоволення на свою адресу, та й ані якої відповіді на поставлене питання.
Ті ж, що намагались моє повідомлення спростувати, не навели ані жодної книги, що б підтверджувала інакшу точку зору в класичних протестантських конфесіях (та навіть в баптизмі) на рух ХВЄ.

Наведу приклади, що свідчать про негативне ставлення до п'ятидесятників в баптистів.
Розумію, що на рядовому рівні в це все далеко не всі можуть вникати, але що відбувається, то відбувається.

Приклад перший.
У Львові є два магазини протестантської християнської книги - це п'ятдесятницько-харизматичний магазин "Тимофій", та баптистський магазин "Маяк". Якщо баптисти офіційно рахують Вас братами, то чому ж в "Маяк" навіть не приймають до реалізації літературу харизматів та ХВЄ?

Приклад другий. Чому протягом багатьох років пастора п'ятидесятників м. Львів були ображені на баптистських за відмову проводити спільні "євангелізації"?

Приклад третій. Було це років з 10 - 12 тому. Запросили нашу родину (коли я ще був холостяком) в гості до себе одні наші друзі, що мають рідних серед п'ятидесятників. Провели разом час, поспівали, та й запросили п'ятидесятники мене на служіння до себе, в Дім молитви, по вулиці Пекарській. Кілька дияконів впізнали мене, та підішли. Пізніше підійшов й пресвітер. Запросивши в кімнату перед зібранням, запропонували сказати свідчення та проповідь. А вже після служіння згадали, що кілька днів тому, обласний пресвітер ЄХБ (Євангельських християн-баптистів) провів збори з пасторами області, на якому постановили, що якщо стане відомо, що хтось проповідував в п'ятидесятників - виключати з Церкви. Висловили вони мені жаль з того, що забули про це, коли пропонували проповідувати, а ще й висловили жаль з політики подвійних стандартів баптистів, до яких належу я, як ви вже надіюся зрозуміли. Бо ж коли зручно, в нас прийнято називати п'ятидесятників "братами", а коли нікого немає рядом з зовнішніх, вчать інакше. Питався я про це вже потім в нашого єпископа, та й він відповів, щоб не звертав уваги на дурниці, тим більше, що я про це рішення проповідуючи не знав.
Проте, питання не про це. Якби ви хоч іноді читали щось крім своєї літератури, то вже давно побачили б, що баптисти про п'ятидесятників нічого доброго не пишуть, а Ваша історія викладається так, що виглядає як історія тих, що біснуються.

З цього приводу я пам'ятаю, як вилучали (за розповсюдження ледяєвських касет, відео та аудіо) з Церкви ЄХБ одного з молодіжних лідерів та активістів - Топоркова Андрія, який нині ходить в лєдяєвське "Нове покоління". Власне, його вилучали з Церкви ті ж люди, які самі ж долучили Андрія до євангелізаційних служінь баптиської місії, яка в свою чергу крім баптиської молоді, залучала до своїх дійств харизматичних та п'ятидесятницьких проповідників, зокрема Дон Бетса. Тому, не розповідайте мені про велике братерство з баптистами. Я в нього відверто не вірю.

Та й донедавна ще пресвітер центральної Церкви ЄХБ - Гордійчук І.Б. взагалі відмовлявся від цієї політики подвійних стандартів, та відверто відмовлявся від будь-яких спільних акцій з ХВЄ, як від акцій з "людьми залежними". Навіть керівник Апологетичного центру ВСО ЄХБ Володимир Хміль (співпрацівником якого я є) в своїх лекціях каже про ваші рухи, як про рухи, що застосовують методи "нейро-лінгвістичного програмування свідомості людей" під час служінь, та практики язичницьких шаманів.

Тому, я відверто не знаю - де ж то я збрехав, що до руху ХВЄ та харизматів є в протестантизмі подібне ставлення. Питання в іншому - що ви з таким ставленням збираєтесь робити, як його міняти, а також, що не варто відмахуватись від історичних питань, посилаючись на подібне ставлення інших людей, та католиків (чи не вчив Ісус нас ставитись до людей без лицемірства та (рос.) "лицеприятия"). Зокрема, мені достеменно відомо, що коли мова йде про суперечки з атеїстами, п'ятидесятники, як і баптисти, посилаються на того ж Макдауела та Макартура з їх історичними повідомленнями в книгах на кшталт "Не просто плотник", та т.п., де доводиться історичність Ісуса Христа та Апостолів. То, чому б не поцікавитись історією й інших процесів з Церковної історії? Я наприклад, правди не боюсь, навіть якщо вона не є приємною.

Відтак, надіюсь, я відповів на всі Ваші запитання, та й мені ніхто не буде висилати текстів зі спростуванням католицтва, ніби я католик, та й відправляючи їх не за адресою ("на деревню дедушке"). Принаймні мені вже на щось подібне натякали мої друзі, що крутяться в інших темах на цьому форумі, але почитують і цю.

Тож, чому я з'явився тут? Переписуюсь я з вами з цікавості, та аж ніяк нікого не хотів нікуди переманювати, чи навіть переконувати. Єдине моє кредо - правда в історії, як правда і в загальному - в житті. Це теж є частиною того, що зветься праведністю, бо слова ці є синонімами.

"Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!" (Об.22:11).

Бережи Вас Боже, а зі всіх шляхів обирайте правдивий.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28566
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
SerGio написав:
Може Ви це з Біблії взяли? Цікаво - з яких місць Слова Божого?
Звісно з Біблії (я жодної богословської літератури не читаю і нікому не раджу її читати). І у Біблії не читав, що Христос заповідав будувати храми, адже наше тіло є храмом Духа Святого. І нікому Христос не велів створювати конфесії. Тому й апостоли цього не робили, бо вони водилися Духом Святим і виконували волю Божу, але не шукали свого і визнання у людей не прагнули.
SerGio написав:
Навіть керівник Апологетичного центру ВСО ЄХБ Володимир Хміль (співпрацівником якого я є) в своїх лекціях каже про ваші рухи, як про рухи, що застосовують методи "нейро-лінгвістичного програмування свідомості людей" під час служінь, та практики язичницьких шаманів.
SerGio, Ваш допис свідчить про те, що Ви маєте дуже розмите поняття про п'ятидесятників і плутаєте їх з псевдоп'ятидесятниками або з харизматиками. Тому перш ніж писати щось про п'ятидесятників раджу Вам прочитати тему "Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?"




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28569
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Справжніх християн завжди переслідували.

А які переслідування є зараз на Україні?

Цитата:
Ні, апостольська церква не будувала храми, не організовувала біблійні інститути і нічого спільного з державою не мала.

Бо вони не мали можливості, їх переслідувати і можна сказати знищували.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28570
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Ось, ще один доказ з низки подібних - вам можна все, в тому числі і зневажливе відхилення від теми!

Звинувачувати мене виходить можна, це не відступлення, а відповісти це уже відступлення :?

Nurono написав:
адже, Вам, відомо про погрози декого з модераторів

І мені було попередження. І які вам погрози були, це не занадто сказано?

Nurono написав:
І, все ж, попри Ваше небажання відкрити історію п'ятидесятників, я все ще вірю і сподіваюсь що ви (в загальному) це зробите, - це в ваших (конфесійних) інтересах.

Я ж відкрив, читайте, для чого політичні слова.

Nurono написав:
якщо в вас є "провал" в кільканадцять століть, то про причетність до апостолів не може бути мови!

А яка тут проблема, навіть якщо немає? Ви сказали: що Христос збудував Церкву, я запитав: що таке Церква? відповіді немає, а одні без підставні звинувачення.

Nurono написав:
але де видимий розвиток, цієї історії, включно до дев'ятнадцятого століття?

Я уже відповідав.

Nurono написав:
То прошу погодитись з словами Боєчка, що Вони є вашими попередниками?

Я ж був сказав у ПП що не читав цієї книжки, то для чого ще раз питати, а звісно... на публіку.

Nurono написав:
Осмілюсь, попри упередженість "декого", таки ствердити, що Ви намагаєтесь видати "бажане за дійсне" - Ви цього не змогли зробити (тобто, не довели, що є церквою заснованою апостолами)!

Як питався що таке Церква? Не відповіли. Тепер скажіть що вчили апостоли, а ми не вчимо?
Наша Церква заснована на апостольському вчені.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28571
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
SerGio написав:
Ви хочете підтримувати сатаністів лише через те, що вони проти католиків?Я - проти цього!

Ну якщо брати кожну окрему конфесію, то у ній кожен щось найде не християнське/ або єретичне, то що вони уже віровідступники?

SerGio написав:
і що роблять, щоб змінити становище щодо ставлення до них в протестантському середовищі.

То ви придлагаєте відказатися від християнської істини про хрещення Д.С.,через те щоб про них змінили думку інші християни? Як відомо про це забули інші на 19 ст., не можна сприймати частково Євангелію.

SerGio написав:
не всі можуть вникати, але що відбувається, то відбувається.

Ви праві, не можливо вникнути. Бо це ваша сторона, немає другої. Виходячи із вашої розмови тільки п’ятидесятники винуваті у всьому, а баптисті ні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28572
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2010, 00:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
А які переслідування є зараз на Україні?
Справжні християни завжди зневажаються світом. Необов'язково переслідує влада, але рідні та близькі за те, що ми не беремо участі в ділах темряви. Та й усі, хто хоче жити побожно у Христі Ісусі, будуть переслідувані. (2Тим.3:12)
Тому й ранньохристиянська церква була переслідувана. Але коли відступники з християнства зробили престижну релігію, тоді й почали будувати храми, бо це християнство вже проникло у світ і стало таким як світ.

У будівництві Домів молитви ніби немає нічого поганого, але це вже є ознакою початку відступлення від Христа, на мою думку.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28604
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2011, 18:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Протестант написав:
А які переслідування є зараз на Україні?
Справжні християни завжди зневажаються світом. Необов'язково переслідує влада, але рідні та близькі за те, що ми не беремо участі в ділах темряви. Та й усі, хто хоче жити побожно у Христі Ісусі, будуть переслідувані. (2Тим.3:12)
Тому й ранньохристиянська церква була переслідувана. Але коли відступники з християнства зробили престижну релігію, тоді й почали будувати храми, бо це християнство вже проникло у світ і стало таким як світ.У будівництві Домів молитви ніби немає нічого поганого, але це вже є ознакою початку відступлення від Христа, на мою думку.
Сонячнику,мені от цікаво чи можна отаким 50-кам як ти створювати свою християнську церкву,конфесію??і взагалі як ти думаєш,чи слід подібним до тебе народженним з гори("істинним християнам") обєднуватись в одну общину, бути обєднаними якось??? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28616
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2011, 08:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Але коли відступники з християнства зробили престижну релігію, тоді й почали будувати храми, бо це християнство вже проникло у світ і стало таким як світ.

То що, християнство, по твоєму, не повинно проникати в світ? :shock:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28625
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2011, 17:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
Але коли відступники з християнства зробили престижну релігію, тоді й почали будувати храми, бо це християнство вже проникло у світ і стало таким як світ.

То що, християнство, по твоєму, не повинно проникати в світ? :shock:
Християнство є серед світу, але не повинно йти на поводку світу, бо не можна впрягатися з невірними. Християни не можуть догоджувати світу, а лише Богу. Христос сказав: Коли вас світ ненавидить, знайте, що Мене він зненавидів перше, як вас. Коли б ви зо світу були, то своє світ любив би. А що ви не зо світу, але Я вас зо світу обрав, тому світ вас ненавидить. (Iван.15:18-19)
Павло писав: До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою?.. Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я вас прийму, і буду Я вам за Отця, а ви за синів і дочок Мені будете, говорить Господь Вседержитель! (2Кор.6:14,17-18)
Мені один пресвітер церкви ХВЄ розповідав, що найбільшою проблемою в церкві є та, що багато невідроджених згори людей прийняли водне хрещення і стали членами церкви, не знаючи Христа.
А ще гірше, коли такі люди закінчують біблійні інститути і проповідують іншу євангелію, обіцяючи спасіння без відродження, прощення без покаяння, життя без Христа, свободу не від гріха, а від праведності. Про них звіщав ап.Петро так: Бо, висловлюючи марне базікання, вони зваблюють пожадливістю тіла й розпустою тих, хто ледве втік від тих, хто живе в розпусті. Вони волю обіцюють їм, самі бувши рабами тління. (2Петр.2:18-19)
І такі люди проникли у п'ятидесятницькі церкви, і це факт. Також часто діти віруючих батьків без покаяння приймають водне хрещення, бо їм так сказали батьки. Таким є стан більшості теперішніх церков.
sss написав:
Сонячнику,мені от цікаво чи можна отаким 50-кам як ти створювати свою християнську церкву,конфесію??і взагалі як ти думаєш,чи слід подібним до тебе народженним з гори("істинним християнам") обєднуватись в одну общину, бути обєднаними якось??? :?
Ні, жодному християнину Господь не доручав створювати свою церкву чи конфесію. А Церква є Одна, в Одному Господі - Ісусі Христі, об'єднана Одним Духом - Святим. І кожен хто увійде в Христа, той буде в Його Церкві. Бо так як був лише один ковчег - Ноїв, і кожен хто увійшов у ковчег, отримав спасіння від тілесної смерті. Цей тілесний приклад вказує на духовне спасіння нашої душі у Христі, в Якому вічне життя, а поза Ним - вічна смерть і вічні муки.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
28630
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2011, 21:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Сонячнику,мені от цікаво чи можна отаким 50-кам як ти створювати свою християнську церкву,конфесію??і взагалі як ти думаєш,чи слід подібним до тебе народженним з гори("істинним християнам") обєднуватись в одну общину, бути обєднаними якось??? :?
Цитата:
Ні, жодному християнину Господь не доручав створювати свою церкву чи конфесію. А Церква є Одна, в Одному Господі - Ісусі Христі, об'єднана Одним Духом - Святим. І кожен хто увійде в Христа, той буде в Його Церкві. Бо так як був лише один ковчег - Ноїв, і кожен хто увійшов у ковчег, отримав спасіння від тілесної смерті. Цей тілесний приклад вказує на духовне спасіння нашої душі у Христі, в Якому вічне життя, а поза Ним - вічна смерть і вічні муки.
Ти знову плутаєш.Я питаю не про ту Одну невидиму Христову,а про християнську.Тай чому ти вживаєш слово церква коли кажеш Одна Христова.Яку суть ти вкладаєш в це слово церква??.Питаю про це бо хочу зрозуміти що для тебе означає слово церква??Тай чому правдивим християнам таким як ти неможна з тобою разом поклонятись Богу обєднавшись в одну общину??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>