Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:43




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Заповіді Ісуса Христа
26395
UNREAD_POSTДодано: 10 листопада 2010, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ісус Христос говорив такі слова:
Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте! (Iван.14:15)

Хто заповіді Мої має та їх зберігає, той любить Мене. А хто любить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об'явлюсь йому Сам. (Iван.14:21)

Давайте пороздумуємо у цій темі, що є заповідями Ісуса Христа, що їх бережуть ті, хто любить Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
26397
UNREAD_POSTДодано: 10 листопада 2010, 23:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
В основному є чотири заповіді Христа 1. спомин 2. хрещення 3. проповідування. 4 любити ближнього

Ні, насправді Христових заповідей є значно більше.
Як я вже написав у темі "Омивання ніг", на мою думку, заповідями Христовими є кожне Слово нашого Господа Ісуса Христа, яке буде судити останнього дня.

У Біблії неодноразово і чітко вказано, що "любити ближнього" - це Божа заповідь. Але мені цікаво би дізнатися, а звідки ви взяли, що спомин, хрещення і проповідування - є заповідями Христа? Яким чином Ви виокремили ще ці три заповіді, і чому інші заповіді не вважаєте заповідями?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
26398
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2010, 00:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Ні, насправді Христових заповідей є значно більше. Заповідь Христова - це кожне Слово нашого Господа Ісуса Христа, яке буде судити останнього дня.

Та я розумію що не сваритися, чи не говорити не правду це заповіді, але як можна зрозуміти що це гріх - не омивання міг, чи не приймання Спомину, чи не проповідування Євангелії. Я думаю, тут є різниця у цих заповідях і заповітах, тільки не можу підібрати зрозуміли слова, як це розділити.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
26400
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2010, 00:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Але мені цікаво би дізнатися, а звідки ви взяли, що спомин, хрещення і проповідування - є заповідями Христа? Яким чином Ви виокремили ще ці три заповіді, і чому інші заповіді не вважаєте заповідями?

спомин - 1Кор.11:25 .... Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. ...
проповідування, хрещення Матв.28:19,- 19 Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх ...


Да, цікаві тоді підкреслюються слова Христа Матв.28:20 ..…навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. То які заповіти мав І.Х на увазі?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28179
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 23:19 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Як ви вважаєте: чи є заповіддю слова Нагірної проповіді Христа: Тому, коли принесеш ти до жертівника свого дара, та тут ізгадаєш, що брат твій щось має на тебе, залиши отут дара свого перед жертівником, і піди, примирись перше з братом своїм, і тоді повертайся, і принось свого дара. Матв.5:23-24




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28192
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 06:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
В основному є чотири заповіді Христа 1. спомин 2. хрещення 3. проповідування. 4 любити ближнього

Ні, насправді Христових заповідей є значно більше.
Як я вже написав у темі "Омивання ніг", на мою думку, заповідями Христовими є кожне Слово нашого Господа Ісуса Христа, яке буде судити останнього дня.

У Біблії неодноразово і чітко вказано, що "любити ближнього" - це Божа заповідь. Але мені цікаво би дізнатися, а звідки ви взяли, що спомин, хрещення і проповідування - є заповідями Христа? Яким чином Ви виокремили ще ці три заповіді, і чому інші заповіді не вважаєте заповідями?

Звісно, що заповідей Христових є не 4 і не 5. В корені неправильно так мислити. Це - так само, що й у Старому Завіті виділяти 10 заповідей. А потім до тих десяти добавляли ще свої і так опинилися під прокляттям закону.
Якщо виділяти в Новому Завіті набір заповідей - тоді людина формує для себе відповідний закон, і вона вже ходить не за духом, а під законом. Хоча прекрасно може розуміти, що начебто ми під благодаттю, а насправді буде намагатися оправдатися законом.
Тому заповіді Христові - як Сонячник і сказав - це кожне слово Христа, яке все потрібно виконувати. Але ні, не виконувати, а жити кожним словом!
А перераховані пункти - це Закон, який потрібно виконувати. Він тілесний, але без нього неможливо дійти до Христа. Адже Закон - це путівник до Христа.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28194
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 07:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Адже Закон - це путівник до Христа.
Чому? Як ти це розумієш?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28202
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 11:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
Адже Закон - це путівник до Христа.
Чому? Як ти це розумієш?
Бо буквою закона пізнається гріх. Якби не було закону, ми б не прийшли до Христа. А хто визнав свої гріхи, вірою прийнявши Христа, і зодягнувся у Христа, у Слово, той став жити кожним Словом Божим. А хто живе у Христі - у Слові, той приносить плоди духа, тобто стає виконавцем закону, не букви, а духу закону.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28214
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 14:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
стає виконавцем закону, не букви, а духу закону
це щось нове. Поясни будь-ласка на основі Слова Божого. Тільки не вміщуй недоречні цитати - тільки ті, які підтверджують твої слова.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28220
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 15:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
стає виконавцем закону, не букви, а духу закону
це щось нове. Поясни будь-ласка на основі Слова Божого. Тільки не вміщуй недоречні цитати - тільки ті, які підтверджують твої слова.
Так, бо це Новий Заповіт. :yes:
І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє. 7 Коли ж служіння смерті, вирізане на каменях буквами, було таке славне, що Ізраїлеві сини не могли дивитись на обличчя Мойсея, через славу минущу обличчя його, 8 скільки ж більш буде в славі те служіння духа! 9 Бо як служіння осуду слава, то служіння праведности тим більше багате на славу! (2Кор.3:6-9)
Котрі бо згрішили без Закону, без Закону й загинуть, а котрі згрішили в Законі, приймуть суд за Законом. Бо не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть. (Рим.2:13)
То ж ми бачимо, що лише виконавці Закону виправдані будуть. А як же його виконати? Це можливо лише перебуваючи у Христі, у Його Слові, живучи заповідями нашого Господа Ісуса Христа:
Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового. (Гал.6:2) Бо хто іншого любить, той виконав Закона. (Рим.13:8)
Іншими словами, хто не покорився заповідям Ісуса Христа, не зможе виконати Закон, а тому або ж загине, або ж прийме суд за Законом. І лише той, хто розіпяв свою плоть в Слові, той став служителем Нового Заповіту, служителем праведності, бо перестав грішити.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28231
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 17:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Братик написав:
Цитата:
стає виконавцем закону, не букви, а духу закону
це щось нове. Поясни будь-ласка на основі Слова Божого.
Так, бо це Новий Заповіт. :yes:
І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє. 7 Коли ж служіння смерті, вирізане на каменях буквами, було таке славне, що Ізраїлеві сини не могли дивитись на обличчя Мойсея, через славу минущу обличчя його, 8 скільки ж більш буде в славі те служіння духа! 9 Бо як служіння осуду слава, то служіння праведности тим більше багате на славу! (2Кор.3:6-9)
Котрі бо згрішили без Закону, без Закону й загинуть, а котрі згрішили в Законі, приймуть суд за Законом. Бо не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть. (Рим.2:13)
То ж ми бачимо, що лише виконавці Закону виправдані будуть. А як же його виконати? Це можливо лише перебуваючи у Христі, у Його Слові, живучи заповідями нашого Господа Ісуса Христа:
Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового. (Гал.6:2) Бо хто іншого любить, той виконав Закона. (Рим.13:8)
Іншими словами, хто не покорився заповідям Ісуса Христа, не зможе виконати Закон, а тому або ж загине, або ж прийме суд за Законом. І лише той, хто розіпяв свою плоть в Слові, той став служителем Нового Заповіту, служителем праведності, бо перестав грішити.

Справді так. Іван про це ще так пише: "Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. І кожен, хто любить Того, Хто породив, любить і Того, Хто народився від Нього. Що ми любимо Божих дітей, дізнаємося з того, коли любимо Бога і Його заповіді додержуємо. Бо то любов Божа, щоб ми додержували Його заповіді, Його ж заповіді не тяжкі. 1Iван.5:1-3. Оце і є дух закону - любов до Бога та до ближніх. Тоді, коли він діє в нас, то заповіді нам не тяжкі. І Павло це підтверджує: А тепер ми звільнились від Закону, умерши для того, чим були зв'язані, щоб служити нам обновленням духа, а не старістю букви. Рим.7:6




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28257
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 23:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Братик написав:
Цитата:
стає виконавцем закону, не букви, а духу закону
це щось нове. Поясни будь-ласка на основі Слова Божого. Тільки не вміщуй недоречні цитати - тільки ті, які підтверджують твої слова.
Так, бо це Новий Заповіт. :yes:
І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє. 7 Коли ж служіння смерті, вирізане на каменях буквами, було таке славне, що Ізраїлеві сини не могли дивитись на обличчя Мойсея, через славу минущу обличчя його, 8 скільки ж більш буде в славі те служіння духа! 9 Бо як служіння осуду слава, то служіння праведности тим більше багате на славу! (2Кор.3:6-9)
Котрі бо згрішили без Закону, без Закону й загинуть, а котрі згрішили в Законі, приймуть суд за Законом. Бо не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть. (Рим.2:13)
То ж ми бачимо, що лише виконавці Закону виправдані будуть. А як же його виконати? Це можливо лише перебуваючи у Христі, у Його Слові, живучи заповідями нашого Господа Ісуса Христа:
Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового. (Гал.6:2) Бо хто іншого любить, той виконав Закона. (Рим.13:8)
Іншими словами, хто не покорився заповідям Ісуса Христа, не зможе виконати Закон, а тому або ж загине, або ж прийме суд за Законом. І лише той, хто розіпяв свою плоть в Слові, той став служителем Нового Заповіту, служителем праведності, бо перестав грішити.

Знову за своє... :) Тобто знову куча різних цитат, які говорять про різні речі, переплів все в кучу і получився вінігрет. Раджу тобі підбирати цитати не по ключовим словам у пошуку, а по змісту. Тому що у твоїх цитатах я не знайшов словосполучення "дух закону". І в Біблії такого раніше не зустрічав, тому і написав, що це щось нове. Принаймні для мене. І я далі не розумію що означає дух закону. Написано що ми служителі духа а не закону. В іншому місці написано, що ми коли любимо один одного, то виконуємо закон. Але ніде не написано, що ми - виконавці духа закону :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28259
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 23:30 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Тому що у твоїх цитатах я не знайшов словосполучення "дух закону". І в Біблії такого раніше не зустрічав, тому і написав, що це щось нове. Принаймні для мене. І я далі не розумію що означає дух закону. Написано що ми служителі духа а не закону. В іншому місці написано, що ми коли любимо один одного, то виконуємо закон. Але ніде не написано, що ми - виконавці духа закону :)
Дух Закону - це його суть, Любов і Праведність, що й видно з приведених місць Писання. Чи що по-твоєму дух?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28260
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 23:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
.... і получився вінігрет.

Я як був малий то вибирав із вінегрету і із олів’є, любив так їсти.
А хіба це не відповідь:
І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заповіді Ісуса Христа
28262
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Братик написав:
.... і получився вінігрет.

Я як був малий то вибирав із вінегрету і із олів’є, любив так їсти.

:D Інколи треба добре розжовувати, щоб зрозуміти, що це :D




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>