Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:23




Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Що треба робити мені, щоб спастися?
26394
UNREAD_POSTДодано: 10 листопада 2010, 23:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Дiї.16:30 І вивів їх звідти й спитав: Добродії! Що треба робити мені, щоб спастися?
31 А вони відказали: Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім.


Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Я не то що проти омивання ніг, але це не може вплинути на спасіння.
А що ж тоді впливає на спасіння?


Просте запитання, а таке глибоке. Тож що потрібно щоб спастися?
От наприклад. католики стверджують "Відступництвом своїм перервали апостольську приємність, тому не можуть мати священиків та єпископів, які є наступниками апостолів." От основне для них це передання апостольства.
Друге, о наприклад омивання міг вплине на спасіння, чи ні?
Третє, от свідки не визнають Ісуса за Бога, впливає, чи ні?

Отож, що потрібно для спасіння?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
26402
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2010, 00:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Що треба робити мені, щоб спастися?

Як тільки но прочитав тему, то так і думав відповісти: Віруй в Христа, і спасешся!

Але давайте розкриємо суть поняття "віри".
Ап.Павло пише: Догодити ж Богу без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду. (Євр.11:6)
Вірою Мойсей ... наругу Христову вважав за більше багатство, ніж скарби єгипетські, бо він озирався на Божу нагороду. (Євр.11:26)
І коли ми віруємо в обітниці Христа, то ми виконуємо Його волю, щоб отримати вічне життя і нагороду нетлінну.
Недостатньо вірити лише, що Бог є, а важливо увірувати Словам Христа, щоб їх виконати.
Це дуже добре пояснив Яків: Та й демони вірують, і тремтять. Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?.. Отож, чи ви бачите, що людина виправдується від діл, а не тільки від віри? (Як.2:19-20,24)
То ж неможливо виконати волю Божу без віри. Тому віра - це основа нашого спасіння.

Sh_21 написав:
Тож що потрібно щоб спастися?..
Друге, о наприклад омивання ніг вплине на спасіння, чи ні?..
Третє, от свідки не визнають Ісуса за Бога, впливає, чи ні?

Потрібно вірувати Ісусу Христу. Якщо Христос сказав "блаженні ви, якщо таке чините!", то кожен хто вірує звісно буде чинити.
А якщо свідки не визнають Ісуса за Бога, то чи будуть вони коритися Його словам? Сумніваюся. Але якщо свідок увірує в Слово Христове і виконає Його заповіді, то звісно, що Він скаже: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу. (Матв.25:40)

Тобто спасіння мають не ті, хто просто декларує свою віру, а лише ті, хто, маючи віру, виконує заповіді Божі, бо так сказав Христос: Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую. (Iван.15:14).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
26417
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2010, 18:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Тобто спасіння мають не ті, хто просто декларує свою віру, а лише ті, хто, маючи віру, виконує заповіді Божі, бо так сказав Христос: Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую. (Iван.15:14).

От прочитав усе повідомлення, не знайшов щось про смерть І.Х., а як тоді Голгофа, як тоді народження з гори.
Щось виходь дотримання заповіді Христа, не знаважаючи на самого Христа, так багато роблять ті що носять назву «християнин». Ти ж в інших темах пишеш трошки інше.
Думаю початок віри починається із народження з гори, любові до Бога, а заповіді тоді стають легкі, і не з причини обов’язку, щось на зразок спільного життя чоловіка і жінки.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
26418
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2010, 19:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
От прочитав усе повідомлення, не знайшов щось про смерть І.Х., а як тоді Голгофа, як тоді народження з гори.
Щось виходь дотримання заповіді Христа, не зважаючи на самого Христа, так багато роблять ті що носять назву «християнин». Ти ж в інших темах пишеш трошки інше.

А народження згори - це і є одна із заповідей Христа: Вам необхідно родитись згори. (Ів.3:7)
І про смерть І.Х. є заповідь: Я хліб живий, що з неба зійшов: коли хто споживатиме хліб цей, той повік буде жити. А хліб, що дам Я, то є тіло Моє, яке Я за життя світові дам. (Iван.6:51) і ще сказав: Це робіть на спомин про Мене! (1Кор.11:24)

І любити Бога - це теж заповідь. То ж, як бачимо, спасіння звершується через віру в обітниці Божі, що є необхідною умовою виконання заповідів. Без віри ми не зможемо народитися згори, не зможемо понад усе полюбити Бога, а якщо не полюбимо Бога, то й не виконаємо заповіді. А хто говорить: Пізнав я Його, але не додержує Його заповідів, той неправдомовець, і немає в нім правди! (1Iван.2:4)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
26425
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2010, 10:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
І про смерть І.Х. є заповідь: Я хліб живий, що з неба зійшов: коли хто споживатиме хліб цей, той повік буде жити. А хліб, що дам Я, то є тіло Моє, яке Я за життя світові дам. (Iван.6:51) і ще сказав: Це робіть на спомин про Мене! (1Кор.11:24)

Смерть, я мав на увазі прощення гріхів через кров І.Х., бо це перші кроки християнина.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
26447
UNREAD_POSTДодано: 13 листопада 2010, 12:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Смерть, я мав на увазі прощення гріхів через кров І.Х., бо це перші кроки християнина.
На хресті постраждав Христос, і Він пролив за нас Свою кров! Це Христос зробив для нас, Він викупив нас, щоб ми позбулися пожадливостей і жили вже не за своєю волею, а лише для Нього.
І тема наша: що треба робити мені, щоб спастися?
Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів та для праведности жили... (1Петр.2:24) Тому ап.Петро закликав: Отож, коли тілом Христос постраждав за нас, то озбройтеся й ви тією самою думкою, бо хто тілом постраждав, той перестав грішити, щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі. (1Петра 4:1-2)
І ап.Павло каже: А вмер Він за всіх, щоб ті, хто живе, не жили вже для себе самих, а для Того, Хто за них був умер і воскрес. (2Кор.5:15)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27452
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 18:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Нам нічого не треба робити щоб спастися, бо це все зробив за нас Христос через Свою смерть. Вічна слава та хвала Йому за це!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27458
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 19:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Нам нічого не треба робити щоб спастися, бо це все зробив за нас Христос через Свою смерть.
"Нам" - це кому? ;-D Братику, невже важко Біблію відкрити? Хоча б тему прочитав від початку...
Христос же говорив: Усяку галузку в Мене, що плоду не приносить, Він відтинає, але всяку, що плід родить, обчищає її, щоб рясніше родила. (Iван.15:2)
Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували. (Еф.2:10)
І судити Христос буде всіх за вчинками: Ото, незабаром приходжу, і зо Мною заплата Моя, щоб кожному віддати згідно з ділами його. (Об.22:12)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27469
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2010, 20:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Нам нічого не треба робити щоб спастися, бо це все зробив за нас Христос через Свою смерть. Вічна слава та хвала Йому за це!

Нічого ми хіба своєю силою не можемо зробити для свого спасіння,- потерпимо поразку. Але зможемо силою Божою у відповідь на віру: А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, Тому слава в Церкві та в Христі Ісусі на всі покоління на вічні віки. Амінь. Еф.3: 20-21. Головне - не загордитися і не втратити цієї спасительної віри Бо коли Бог природних галузок не пожалував, то Він і тебе не пожалує!Отже, бач добрість і суворість Божу, на відпалих суворість, а на тебе добрість Божа, коли перебудеш у добрості, коли ж ні, то й ти будеш відтятий.Та й вони, коли не зостануться в невірстві, прищепляться, бо має Бог силу їх знов прищепити.Рим.11:21-23




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27519
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 07:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Братик написав:
Нам нічого не треба робити щоб спастися, бо це все зробив за нас Христос через Свою смерть.
"Нам" - це кому? ;-D Братику, невже важко Біблію відкрити? Хоча б тему прочитав від початку...
Христос же говорив: Усяку галузку в Мене, що плоду не приносить, Він відтинає, але всяку, що плід родить, обчищає її, щоб рясніше родила. (Iван.15:2)
Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували. (Еф.2:10)
І судити Христос буде всіх за вчинками: Ото, незабаром приходжу, і зо Мною заплата Моя, щоб кожному віддати згідно з ділами його. (Об.22:12)

Нам - це дітям Божим, які прийняли спасіння, дароване Ним через смерть. І ті, хто відкуплений кровю Ягня - на суд не приходять. Але ті, що намагаються здобути Царство Боже своми ділами та заслугами, будуть осуджені за їхні ж діла, бо праведність такових - як брудна одежа.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27522
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 10:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
І ті, хто відкуплений кровю Ягня - на суд не приходять.
Написано: Будьте святі, Я бо святий! І коли ви Отцем звете Того, Хто кожного, не зважаючи на особу, судить за вчинок, то в страху провадьте час вашого тимчасового замешкання. (1Петр.1:16-17) Бо час уже суд розпочати від Божого дому... (1Петр.4:17)
Бо мусимо всі ми з'явитися перед судовим престолом Христовим, щоб кожен прийняв згідно з тим, що в тілі робив він, чи добре, чи лихе.
Братик написав:
Але ті, що намагаються здобути Царство Боже своми ділами та заслугами, будуть осуджені за їхні ж діла, бо праведність такових - як брудна одежа.
А Христос говорив: ...Царство Небесне здобувається силою, і ті, хто вживає зусилля, хапають його. (Матв.11:12)
І про плоди слід подбати: Вірне слово, і я хочу, щоб ти і про це впевняв, щоб ті, хто ввірував у Бога, дбали про добрі діла пильнувати...
Нехай же навчаються й наші дбати про добрі діла при конечних потребах, щоб безплодні вони не були.
(Тит.3:14)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27523
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 11:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Але ті, що намагаються здобути Царство Боже своми ділами та заслугами, будуть осуджені за їхні ж діла, бо праведність такових - як брудна одежа.
Як брудна одежа була наша людська праведність. А Слово Боже каже: Еф.4:24 і [b]зодягнутися в нового чоловіка, створеного за Богом у справедливості й святості правди.
Христос же застерігає:[/b]Об.16:15 Ось іду, немов злодій! Блаженний, хто чуйний, і одежу свою береже, щоб нагим не ходити, і щоб не бачили ганьби його!




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27550
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 06:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Книга родоводу Ісуса Христа, Сина Давидового, Сина Авраамового:
Авраам породив Ісака, а Ісак породив Якова, а Яків породив Юду й братів його.
Юда ж породив Фареса та Зару від Тамари. Фарес же породив Есрома, а Есром породив Арама.
А Арам породив Амінадава, Амінадав же породив Наассона, а Наассон породив Салмона.
Салмон же породив Вооза від Рахави, а Вооз породив Йовіда від Рути, Йовід же породив Єссея.
(Мт 1:1-5)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27552
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 08:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
;-D No comments, все ясно :lol:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27556
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 10:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
(Мт 1:1-5)
О-о-о! Нарешті! :eek: Молодець! :yes: Продовжуй читати далі... а там у кінці Мт. прочитаєш й слова нашого Господа Ісуса Христа:
Тож ідіть, і навчіть всі народи... зберігати все те, що Я вам заповів. (Матв.28:19-20)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>