Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:49




Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32814
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 14:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
pika написав:
Братик написав:
Ну відносно масонства Біллі Грема не знаю, через нього багато людей прийшло до Христа. Можливо йому слава затьмарила розум

я ще таку дурь нечув

піка, яку таку дурь ти ще не чув?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32815
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 14:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Братик написав:
протестанту мабуть не сподобається

Якщо ти мав на увазі мене, то ніби перший пункт правильний, можна погодитися, але це не є істиною. бо щирі віруючі які не практикують прославлення через деякий час теж можуть кричати "розіпни".
Братик написав:
Католиків харизмати уже давно вважають своїми братами,

А ти дивишся на конфесію? От Михайла (католик), я вважаю за брата І.Х., що у його постах є не правильне, по ділах видно що він практикуючий християнин, а не релігійна людина.

Братик написав:
більше того, у них є вчення, яке допускає спасіння не лише християнам, а усім, хто живе по совісті.

Хіба не так вчить Писання
11 Бо не дивиться Бог на обличчя!
12 Котрі бо згрішили без Закону, без Закону й загинуть, а котрі згрішили в Законі, приймуть суд за Законом.
13 Бо не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть.
14 Бо коли погани, що не мають Закону, з природи чинять законне, вони, не мавши Закону, самі собі Закон,

(Рим.2:11-14)

Ну Протестанте, ти мене дивуєш все більше. То ти справді віриш, що спастися можна і без Христа, лише своїми добрими ділами та доброю совістю?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32826
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 18:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Я дивився якийсь
документальний фільм,
де доказували, що Біллі
Грем став залежним від
масонів, оскільки вони
фінансували його
проповіді. Від так масони
поставили йому чіткі
умови, що він повинен
говорити.

Ого, я такого не чув. А що скажете про всесвітнього євангелиста-харизмата Рейнхарда Боннке.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32831
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 20:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
З явними харизматами все ясно. А про сумнівні висловлювання Біллі Грема почув сам недавно. Просто набери на Ютубі це прізвище і знайдеш.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32863
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 19:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Грем свідомо пішов на співпрацю з масонами, бо вважав, що краще проповідувати спотворену Євангелію на весь світ, аніж взагалі не проповідувати.

Можна приклад спотвореної Євангелії?

Братик написав:
Ну Протестанте, ти мене дивуєш все більше. То ти справді віриш, що спастися можна і без Христа, лише своїми добрими ділами та доброю совістю?

Братик, я такого не говорив, не уважно читаєш. Ти не відповів не на одне запитання, ще й перекрутив мої слова. Добре, задав по інакшому запитання:
1. що буде із тими людьми які ніколи не чули про Христа і звісно Його не прийняли за Спасителя?
2. Для чого тоді буде відбуватися суд? Якщо по твоїх словах виходить що всі мають автоматично загинути.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32869
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 20:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Цитата:
Грем свідомо пішов на співпрацю з масонами, бо вважав, що краще проповідувати спотворену Євангелію на весь світ, аніж взагалі не проповідувати.

вааааааав :shock: :shock: :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32870
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 20:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Можна приклад спотвореної Євангелії?
Ну, це наука про те, що кожен хто покличе Господнє ім'я спасеться, тобто хто промовить молитву покаяння стає спасенним.
Протестант написав:
1. що буде із тими людьми які ніколи не чули про Христа і звісно Його не прийняли за Спасителя?
Прийняти Христа - це не просто ім'я Боже призвати, а покоритися волі Божій. Люди, які ніколи не чули про Христа, але живуть згідно волі Божої - то я думаю, що матимуть спасіння.
Бо коли погани, що не мають Закону, з природи чинять законне, вони, не мавши Закону, самі собі Закон, 15 що виявляють діло Закону, написане в серцях своїх, як свідчить їм сумління та їхні думки, що то осуджують, то виправдують одна одну, 16 дня, коли Бог, згідно з моїм благовістям, буде судити таємні речі людей через Ісуса Христа. (Рим.2:14-16)
Однак, якщо хто почув, але відкинув, то горе цій людині.
Хто ж не знав, а вчинив каригідне, буде мало він битий. Тож від кожного, кому дано багато, багато від нього й жадатимуть. А кому багато повірено, від того ще більше жадатимуть. (Лук.12:48)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32871
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 20:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Протестант написав:
Можна приклад спотвореної Євангелії?
Ну, це наука про те, що кожен хто покличе Господнє ім'я спасеться, тобто хто промовить молитву покаяння стає спасенним.

І що він так вчить, раз помолився і все - ти спасений?
Сонячник написав:
Протестант написав:
1. що буде із тими людьми які ніколи не чули про Христа і звісно Його не прийняли за Спасителя?
Прийняти Христа - це не просто ім'я Боже призвати, а покоритися волі Божій. Люди, які ніколи не чули про Христа, але живуть згідно волі Божої - то я думаю, що матимуть спасіння.
Бо коли погани, що не мають Закону, з природи чинять законне, вони, не мавши Закону, самі собі Закон, 15 що виявляють діло Закону, написане в серцях своїх, як свідчить їм сумління та їхні думки, що то осуджують, то виправдують одна одну, 16 дня, коли Бог, згідно з моїм благовістям, буде судити таємні речі людей через Ісуса Христа. (Рим.2:14-16)
Однак, якщо хто почув, але відкинув, то горе цій людині.

Питання інакше стояли. Не що буде із тими хто знав, а із тими хто не чув і не прийняв ніколи Христа :)

Сонячник написав:
Хто ж не знав, а вчинив каригідне, буде мало він битий. Тож від кожного, кому дано багато, багато від нього й жадатимуть. А кому багато повірено, від того ще більше жадатимуть. (Лук.12:48)

Сонячник, Братик тебе не зрозуміє. Ну Протестанте, ти мене дивуєш все більше. То ти справді віриш, що спастися можна і без Христа, лише своїми добрими ділами та доброю совістю?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32873
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 21:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Сонячник написав:
Протестант написав:
Можна приклад спотвореної Євангелії?
Ну, це наука про те, що кожен хто покличе Господнє ім'я спасеться, тобто хто промовить молитву покаяння стає спасенним.

І що він так вчить, раз помолився і все - ти спасений?
Колись слухав його проповіді - ніби так він проповідував, якщо я не помиляюся... Я не цікавився, що він зараз проповідує, але думаю, що в тому роді... бо це найпоширеніше заблудження, яке просувають сучасні євангелісти, що навчаються від масонів.
Протестант написав:
Сонячник, Братик тебе не зрозуміє. Ну Протестанте, ти мене дивуєш все більше. То ти справді віриш, що спастися можна і без Христа, лише своїми добрими ділами та доброю совістю?

Я думаю, що Бог Суддя для кожного, і вірю тому, що говорив ап.Павло. Якщо дикун чинить добрі діла, то це вже свідчить про те, що він чує голос Божий у своєму серці, хоч і не знає як звати Господа.

Набагато гірше, коли людина вважає, що прийняла Христа, а сама живе у темряві - горе таким,... скільки ж більшої муки, додумуєтеся? заслуговує той, хто потоптав Сина Божого, і хто кров заповіту, що нею освячений, за звичайну вважав, і хто Духа благодаті зневажив! (Євр.10:29)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32919
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2011, 02:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Протестант вибач будласка


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32921
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2011, 04:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Братик написав:
Ну Протестанте, ти мене дивуєш все більше. То ти справді віриш, що спастися можна і без Христа, лише своїми добрими ділами та доброю совістю?

Братик, я такого не говорив, не уважно читаєш. Ти не відповів не на одне запитання, ще й перекрутив мої слова. Добре, задав по інакшому запитання:
1. що буде із тими людьми які ніколи не чули про Христа і звісно Його не прийняли за Спасителя?
2. Для чого тоді буде відбуватися суд? Якщо по твоїх словах виходить що всі мають автоматично загинути.

Протестанте, на яке питання я не відповів? Якщо ти маєш на увазі питання про конфесії, то ні - не дивлюся я на приналежність людей до конфесій. А твою позицію я не перекрутив, бо, якщо можливо спастись людині, яка ніколи не чула про Христа, то чи не означає це, що можна спастись і без Христа? Якщо ні, поясни яка різниця.
1) а що буде з моряками на потопаючому кораблі, які перебуваючи у віддалених відсіках корабля, не почули сигнал тривоги?
2) а як без суда можна засудити людей на вічні муки? Ці люди будуть судимі не за те, що вони не чули, а за свої злі вчинки, а згрішили усі люди без винятку, і серед мільярдів дикунів не знайдеться жодного невинного з чистою совістю (хіба діти).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
32923
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2011, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
якщо можливо спастись людині, яка ніколи не чула про Христа, то чи не означає це, що можна спастись і без Христа?
Я вже писав вище, що може людина не чути про Христа, але спастися через Христа. Є багато свідчень, коли Господь відкривався людям (навіть мусульманам) через сон чи через видіння, і люди каялися, приймали Царство Боже у своє серце, хоч їм ніхто не проповідував і вони навіть можуть не знати як Господа звати, але законне чинять згідно сумління - за духом поступають. Наприклад, Савлові також Господь відкрився особисто. Все-таки Христос сказав: Ніхто бо не може до Мене прийти, як Отець, що послав Мене, не притягне його... (Iван.6:44)
А в Отця є багато способів притягнути вибраних, не лише через проповідь Євангелія.
Все таки прийняти Христа - це не значить називатися християнином, а повна переміна способу життя.
Припустимо, дикун може стати християнином навіть не усвідомлюючи, що він є християнин, але він переміниться і Христос житиме в ньому.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
33774
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 05:15 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
початківець написав:
Сонячник написав:
Я дивився якийсь
документальний фільм,
де доказували, що Біллі
Грем став залежним від
масонів, оскільки вони
фінансували його
проповіді. Від так масони
поставили йому чіткі
умови, що він повинен
говорити.

Ого, я такого не чув. А що скажете про всесвітнього євангелиста-харизмата Рейнхарда Боннке.
Так браты и сестры. Всэ що на ютуби и документальних фильмах - всйо правда!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
33829
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 21:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
dead man walking написав:
Так браты и сестры. Всэ що на ютуби и документальних фильмах - всйо правда!

Нє всйо! :lol:




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
34014
UNREAD_POSTДодано: 07 грудня 2011, 18:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А може Біллі Грем і мав на увазі те, що сказав Сонячник?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>