Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:29




Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
34114
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2011, 03:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
тiки 50-ки вмiють поносити всiх :cry: :cry: :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
34163
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2011, 07:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Що ти маєш на увазі, хто кого поносить?
У цій темі обговорюється відмінності харизматичного вчення від 50-кого, або від євангельського.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
43759
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2013, 22:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
Смартрідере, не суди, тимбільше про те, чого не знаєш



ДОБРОГО ВАМ ВЕЧОРА. Якщо можна приєднатись, то дякую. Я повністю піддержую Смарта! Важко вимовити, бо це слово теж похоже на іншомовні. Тільки не розумію одного, християни мають такого мудрого, такого духовного лідера, наставника, якого нема ні в одній релігії світу, ап. Павла . А сказав він як мудро: Краще пять слів зрозумілих, ніж тьму незрозумілих.( Що люди добрі тут іще додати. Збираються недалеко від мене - 3 родички, пророчиці. Там такий крик та лемент, що страшно слухати, люди рядом проходять, головами крутять, мені просто соромно, що вони Ісусом прикриваються. Я ходив до них десь 2 місяці, вивчав цю течію із сім єю. Коли перестав до них ходить, стали мені погрожувати, навіть згадувати не хочеться. Як було їх троє, так і є троє,- вже 12 років! Я знаю і другу історію! Коли ДУХ СВЯТИЙзійшов на УЧНІВ ІСУСА, і вони стали проповідувать, то в один день покаялось 3000 людей. А скільки ще було таких мудрих учнів. І що цікаво, ніби всі вже знають, що це все придумали люди, будучи спонукані жадібністю: Сандей, Лєдяев, Мунтян та інші, наживаючись на вірі та простоті людей, влаштовуючи циркові концерти, де люди падають, як снопи, сміються без міри в дикому екстазі, де проходять фальшиві зцілення.БРЕД. :???: :( :oops: ;-D :sorry:


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
43846
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 00:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
сенька написав:
Важко вимовити, бо це слово теж похоже на іншомовні. Тільки не розумію одного, християни мають такого мудрого, такого духовного лідера, наставника, якого нема ні в одній релігії світу, ап. Павла . А сказав він як мудро: Краще пять слів зрозумілих, ніж тьму незрозумілих. Що, люди добрі, тут іще додати. Збираються недалеко від мене - 3 родички, пророчиці. Там такий крик та лемент, що страшно слухати, люди рядом проходять, головами крутять, мені просто соромно, що вони Ісусом прикриваються. Я ходив до них десь 2 місяці, вивчав цю течію із сім`єю. Коли перестав до них ходить, стали мені погрожувати, навіть згадувати не хочеться. Як було їх троє, так і є троє,- вже 12 років! Я знаю і другу історію! Коли ДУХ СВЯТИЙзійшов на УЧНІВ ІСУСА, і вони стали проповідувать, то в один день покаялось 3000 людей. А скільки ще було таких мудрих учнів. І що цікаво, ніби всі вже знають, що це все придумали люди, будучи спонукані жадібністю: Сандей, Лєдяев, Мунтян та інші, наживаючись на вірі та простоті людей, влаштовуючи циркові концерти, де люди падають, як снопи, сміються без міри в дикому екстазі, де проходять фальшиві зцілення.БРЕД. :???: :( :oops: ;-D :sorry:

Я додам контекст приведеної Вами цитати раба Божого, ап. Павла: "Дякую Богові моєму, розмовляю я мовами більше всіх вас. Але в Церкві волію п'ять слів зрозумілих сказати, щоб і інших навчити, аніж десять тисяч слів чужою мовою! Браття, не будьте дітьми своїм розумом, будьте в лихому дітьми, а в розумі досконалими будьте!"1 Кор. 14:18-20
Саме це я хотіла додати, а не власний негативний досвід знайомства з різними відхиленнями від здорової науки, чи спостереження за якоюсь групкою чи течією. Бо то збудови не принесе, лише руїну. Той, хто уважно і неупереджено перечитав попередні пости, той зрозумів, що різні харизматичні течії, є сатанинською спробою змішати свою роботу з Божими діями. Не секрет, що найцінніші коштовності прагнуть підробити. Так і батько брехні, щоб створює безліч підробок істинної п`ятидесятниці, котра почалася у часи першої церкви. Та що б там не діялося навкруги, вона триває досі у серцях тих, хто святить Боже Ім`я і вірить кожному Його Слову, в тому числі і обітниці про силу і дію Духа Святого! Такі християни завжди були є і не має значення, як вони називалися: моравські браття, методисти, квакери...
Сенько, я розумію Ваш багатий гіркий досвід. І, як кажуть, хто обпікся на молоці, той дмухатиме і на холодну воду. Але прийміть мою щиру пораду: відкинути весь багаж свого гіркого досвіду спілкування з тими, хто називав себе християнами, а ними може й насправді не був (це судити не нам, а Богу-Судді). І в простоті та духовній убогості серця дослідити ПИСАННЯ. Бо, як на мене, то це воріг наших душ прагне Вас ізолювати від всіх, змусити думати, що лиш я один правий, а решту помиляються, але ж нам наперед відомі його задуми (2Кор.2:11). Якщо Бог відкриє якусь істинну особисто, то ніхто і ніщо не закриє і сатана з його фальшивками не вкраде розуміння і прийняття дорогоцінних Божих обітниць. Бажаю Божого ведення та Його любови.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
43852
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 01:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Підсніжник написав:
сенька написав:
Важко вимовити, бо це слово теж похоже на іншомовні. Тільки не розумію одного, християни мають такого мудрого, такого духовного лідера, наставника, якого нема ні в одній релігії світу, ап. Павла . А сказав він як мудро: Краще пять слів зрозумілих, ніж тьму незрозумілих. Що, люди добрі, тут іще додати. Збираються недалеко від мене - 3 родички, пророчиці. Там такий крик та лемент, що страшно слухати, люди рядом проходять, головами крутять, мені просто соромно, що вони Ісусом прикриваються. Я ходив до них десь 2 місяці, вивчав цю течію із сім`єю. Коли перестав до них ходить, стали мені погрожувати, навіть згадувати не хочеться. Як було їх троє, так і є троє,- вже 12 років! Я знаю і другу історію! Коли ДУХ СВЯТИЙзійшов на УЧНІВ ІСУСА, і вони стали проповідувать, то в один день покаялось 3000 людей. А скільки ще було таких мудрих учнів. І що цікаво, ніби всі вже знають, що це все придумали люди, будучи спонукані жадібністю: Сандей, Лєдяев, Мунтян та інші, наживаючись на вірі та простоті людей, влаштовуючи циркові концерти, де люди падають, як снопи, сміються без міри в дикому екстазі, де проходять фальшиві зцілення.БРЕД. :???: :( :oops: ;-D :sorry:

Я додам контекст приведеної Вами цитати раба Божого, ап. Павла: "Дякую Богові моєму, розмовляю я мовами більше всіх вас. Але в Церкві волію п'ять слів зрозумілих сказати, щоб і інших навчити, аніж десять тисяч слів чужою мовою! Браття, не будьте дітьми своїм розумом, будьте в лихому дітьми, а в розумі досконалими будьте!"1 Кор. 14:18-20
Саме це я хотіла додати, а не власний негативний досвід знайомства з різними відхиленнями від здорової науки, чи спостереження за якоюсь групкою чи течією. Бо то збудови не принесе, лише руїну. Той, хто уважно і неупереджено перечитав попередні пости, той зрозумів, що різні харизматичні течії, є сатанинською спробою змішати свою роботу з Божими діями. Не секрет, що найцінніші коштовності прагнуть підробити. Так і батько брехні, щоб створює безліч підробок істинної п`ятидесятниці, котра почалася у часи першої церкви. Та що б там не діялося навкруги, вона триває досі у серцях тих, хто святить Боже Ім`я і вірить кожному Його Слову, в тому числі і обітниці про силу і дію Духа Святого! Такі християни завжди були є і не має значення, як вони називалися: моравські браття, методисти, квакери...
Сенько, я розумію Ваш багатий гіркий досвід. І, як кажуть, хто обпікся на молоці, той дмухатиме і на холодну воду. Але прийміть мою щиру пораду: відкинути весь багаж свого гіркого досвіду спілкування з тими, хто називав себе християнами, а ними може й насправді не був (це судити не нам, а Богу-Судді).

Доброго Вам вечора шановна підсніжник,Ви праві,я дуже обпікся свого часу.Набуваючи друзів,у тих деномінаціях, які я вивчав ( а думаю кожна людина має на це право ) і коли я казав тут же не так написано, мене
начинали сторонитися. повірьте що це больно.Я не суддя,і нікого не збираюся судити, ПРОсто хочу щоб було як написано; ВИ _ наш лист,написаний в серцях наших,якого знають,та читають усі люди..Ви показуєте Собою,що ви є лист від христа,чрез служіння наше,написане не чорнилами а Духом Живого Бога,не на таблицях камінних,а на таблицях людських сердець..Довгий час,у моєму домі накривали стіл,для всіх віруючих, які заходили до мене, потім вони перестали даже здороватися,просто за те що я не принімав їх науку. Також я не люблю, коли сваряться між собою, а на людях с "улибкой".бо це лицемірство. Особо для тих людей,хто пользується Дарами,чи не так.? :shock: :sorry:


І в простоті та духовній убогості серця дослідити ПИСАННЯ. Бо, як на мене, то це воріг наших душ прагне Вас ізолювати від всіх, змусити думати, що лиш я один правий, а решту помиляються, але ж нам наперед відомі його задуми (2Кор.2:11). Якщо Бог відкриє якусь істинну особисто, то ніхто і ніщо не закриє і сатана з його фальшивками не вкраде розуміння і прийняття дорогоцінних Божих обітниць. Бажаю Божого ведення та Його любови.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
43854
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 01:26 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
сенька написав:
Підсніжник написав:
сенька написав:
Важко вимовити, бо це слово теж похоже на іншомовні. Тільки не розумію одного, християни мають такого мудрого, такого духовного лідера, наставника, якого нема ні в одній релігії світу, ап. Павла . А сказав він як мудро: Краще пять слів зрозумілих, ніж тьму незрозумілих. Що, люди добрі, тут іще додати. Збираються недалеко від мене - 3 родички, пророчиці. Там такий крик та лемент, що страшно слухати, люди рядом проходять, головами крутять, мені просто соромно, що вони Ісусом прикриваються. Я ходив до них десь 2 місяці, вивчав цю течію із сім`єю. Коли перестав до них ходить, стали мені погрожувати, навіть згадувати не хочеться. Як було їх троє, так і є троє,- вже 12 років! Я знаю і другу історію! Коли ДУХ СВЯТИЙзійшов на УЧНІВ ІСУСА, і вони стали проповідувать, то в один день покаялось 3000 людей. А скільки ще було таких мудрих учнів. І що цікаво, ніби всі вже знають, що це все придумали люди, будучи спонукані жадібністю: Сандей, Лєдяев, Мунтян та інші, наживаючись на вірі та простоті людей, влаштовуючи циркові концерти, де люди падають, як снопи, сміються без міри в дикому екстазі, де проходять фальшиві зцілення.БРЕД. :???: :( :oops: ;-D :sorry:

Я додам контекст приведеної Вами цитати раба Божого, ап. Павла: "Дякую Богові моєму, розмовляю я мовами більше всіх вас. Але в Церкві волію п'ять слів зрозумілих сказати, щоб і інших навчити, аніж десять тисяч слів чужою мовою! Браття, не будьте дітьми своїм розумом, будьте в лихому дітьми, а в розумі досконалими будьте!"1 Кор. 14:18-20
Саме це я хотіла додати, а не власний негативний досвід знайомства з різними відхиленнями від здорової науки, чи спостереження за якоюсь групкою чи течією. Бо то збудови не принесе, лише руїну. Той, хто уважно і неупереджено перечитав попередні пости, той зрозумів, що різні харизматичні течії, є сатанинською спробою змішати свою роботу з Божими діями. Не секрет, що найцінніші коштовності прагнуть підробити. Так і батько брехні, щоб створює безліч підробок істинної п`ятидесятниці, котра почалася у часи першої церкви. Та що б там не діялося навкруги, вона триває досі у серцях тих, хто святить Боже Ім`я і вірить кожному Його Слову, в тому числі і обітниці про силу і дію Духа Святого! Такі християни завжди були є і не має значення, як вони називалися: моравські браття, методисти, квакери...
Сенько, я розумію Ваш багатий гіркий досвід. І, як кажуть, хто обпікся на молоці, той дмухатиме і на холодну воду. Але прийміть мою щиру пораду: відкинути весь багаж свого гіркого досвіду спілкування з тими, хто називав себе християнами, а ними може й насправді не був (це судити не нам, а Богу-Судді).


Доброго Вам вечора, шановна Підсніжник. Ви праві, я дуже обпікся свого часу.Набуваючи друзів у тих деномінаціях, які я вивчав (а думаю кожна людина має на це право ) і коли казав тут же не так написано, то мене починали сторонитися. Повірьте, що це боляче. Я не суддя і нікого не збираюся судити, просто хочу щоб було як написано: "ВИ - наш лист, написаний в серцях наших, якого знають та читають усі люди. Ви показуєте Собою, що ви є лист від Христа, через служіння наше, написане не чорнилами, а Духом Живого Бога, не на таблицях камінних, а на таблицях людських сердець. Довгий час,у моєму домі накривали стіл для всіх віруючих, які заходили до мене, а потім вони перестали навіть здороватися, просто за те що я не приймав їх науку. Також я не люблю, коли сваряться між собою, а на людях "з усмішкою". Бо це лицемірство. Особливо для тих людей, хто користується дарами, чи не так.? :shock: :sorry:


Цитата:
І в простоті та духовній убогості серця дослідити ПИСАННЯ. Бо, як на мене, то це воріг наших душ прагне Вас ізолювати від всіх, змусити думати, що лиш я один правий, а решту помиляються, але ж нам наперед відомі його задуми (2Кор.2:11). Якщо Бог відкриє якусь істинну особисто, то ніхто і ніщо не закриє і сатана з його фальшивками не вкраде розуміння і прийняття дорогоцінних Божих обітниць. Бажаю Божого ведення та Його любови.


Ще я не зрозумів, ВИ мені будь ласка підскажіть, де все ж таки шукати, не сандеєвську, не ледяєвську, не мунтянівську- то де,я буду радий і подякую. Я дуже хочу мати якісь дари від Бога, але кажуть, що дари получиш тільки якщо ти пятидесяттник, або харизмат. Не думайте що це насмішка з Божого діла ніколи не сміюсь. Щиро дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
43856
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 01:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
20. Та не тіштеся тим, що вам коряться духи, але тіштесь, що ваші ймення записані в небі!
(Від Луки 10:20)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
43858
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 01:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
сенька написав:
Ще я не зрозумів, ВИ мені будь ласка підскажіть, де все ж таки шукати, не сандеєвську, не ледяєвську, не мунтянівську- то де,я буду радий і подякую.
Я не скажу,бо не знаю, знає БОГ. Він достеменно знає чи щира віра в людині, чи ні. Ви ЙОГО попросіть і Він обовязково відповість таким способом, яким Сам вважатиме за потрібне. І Йому одному подякуєте. Про дари пізніше у відповідній темі.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
43861
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 01:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Підсніжник написав:
сенька написав:
Ще я не зрозумів, ВИ мені будь ласка підскажіть, де все ж таки шукати, не сандеєвську, не ледяєвську, не мунтянівську- то де,я буду радий і подякую.
Я не скажу,бо не знаю, знає БОГ. Він достеменно знає чи щира віра в людині, чи ні. Ви ЙОГО попросіть і Він обовязково відповість таким способом, яким Сам вважатиме за потрібне. І Йому одному подякуєте. Про дари пізніше у відповідній темі.



Дякую,я стараюсь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
45222
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2013, 11:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Є гарна стаття з "ЄГ" Б. Буркетта "П'ятидесятницька, але не харизматична", де автор чітко розмежовує ці два рухи.
http://evgolos.com/assets/my_articles/Ne%20haryzmatychna.pdf




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
45223
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2013, 15:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Є гарна стаття з "ЄГ" Б. Буркетта "П'ятидесятницька, але не харизматична", де автор чітко розмежовує ці два рухи.
Воно то так, але все ж я не прихильник ярликів. Адже будь-яка назва для кожного викликає різні асоціації. Для когось п'ятидесятник - це святий праведник, для іншого це той же дивакуватий харизмат, а ще для когось - таємний сектант. Важливо бути християнином, таким як були перші Христові учні, а назви нехай видумують сторонні люди. Тому я завжди намагаюсь бути християнином у повному значенні цього слова, - як наслідувач Ісуса Христа. Автор статті наголошує, що справжні п'ятидесятники - це ті що живуть згідно Божого Слова, а харизмати - відступники. Але ж тепер тих же відступників називають п'ятидесятниками! Так, бо ці ж відступники самі себе називають п'ятидесятниками! Зараз мало хто з харизматів скаже, що він харизмат, але ж п'ятидесятниками себе називають. Ті ж так звані п'ятидесятницькі союзи влаштовують харизматичні з'їзди для молоді, де молодим людям промивають мізки псевдоєвангельським вченням, а потім та ж молодь повертається у свої церкви і повчає старших братів як по-новому треба Бога славити.

Тому то справжнім християнам краще ніяк не називатися окрім йменням нашого Господа Ісуса Христа. А Христос говорив: ..."навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий...".




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
45226
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2013, 02:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Воно то так, але від назв і ярликів нікуди не дінешся. Навіть, якщо сам себе не називатимеш ніяк, то люди самі придумають і дадуть назву. Оскільки християнами себе називають усі (хто вірить в Христа), то всеоднопотрібна якась оригінальна назва для виділення певної групи християн, яка притримується відмінної від інших думки, вчення, поведінки.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
45227
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2013, 02:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Воно то так, але від назв і ярликів нікуди не дінешся. Навіть, якщо сам себе не називатимеш ніяк, то люди самі придумають і дадуть назву. Оскільки християнами себе називають усі (хто вірить в Христа), то всеоднопотрібна якась оригінальна назва для виділення певної групи християн, яка притримується відмінної від інших думки, вчення, поведінки.

Згідна, зрештою і християни - назва якою себе послідовники Христа не на зазивали, а їх почали називати(Дії 11:26). Тому це теж ярлик і ніде в новому заповіті ні автори послань, ні Дух Божий не використовує цю назву. А про те, що мало не півсвіту називають себе християнами думаю, теж не на користь справжніх християн говорить.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
47400
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2015, 20:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Окрім, місця з Писання (Дії 11:26) є ще два місця:
1) Агріппа ж Павлові: Ти малощо не намовляєш мене, щоб я став християнином... Дії 26:27
2) Ніхто з вас хай не страждає, як душогуб, або злодій, або злочинець, або ворохобник, 16 а коли як християнин, то нехай не соромиться він, але хай прославляє Бога за те. 1Петр.4:15-16




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>