Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:01




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
Так 67%  67%  [ 10 ]
Ні 33%  33%  [ 5 ]
Всього голосів : 15
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
25197
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 13:09 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Опитування:




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25199
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 13:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ігорко написав:
Опитування:

Може скажете в чому суть вашого приколу?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25234
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 22:34 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
;-D




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25256
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2010, 00:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
Так.Адже раб-це той хто комусь служить та підкоряється.Якщо ти не підкоряєшся Богу,тобто не раб Бога,то ти всеж раб когось або чогось іншого.Це закономірно




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25259
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2010, 05:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я хочу бути вірним рабом Всемогутнього Бога - Творця Всесвіту, але думаю, що ще не удостоївся такої честі. :sorry:

sss написав:
Якщо ти не підкоряєшся Богу,тобто не раб Бога,то ти всеж раб когось або чогось іншого.Це закономірно
Так, адже наш Господь Ісус Христос говорив такі слова: Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні.(Матв.6:24)

Кожна людина може бути рабом своєї плоті (тіла) - себто робити лише те, що від нас вимагає наша плоть. Але Господь оживив наш дух і звільнив від рабства плоті, і ми стали вільними. Однак, найбільше блаженство - це стати рабом праведності, тобто рабом Бога Святого.

Доречно згадати слова нашого брата ап.Павла:
Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність?.. Бо як ви віддавали були члени ваші за рабів нечистості й беззаконню на беззаконня, так тепер віддайте члени ваші за рабів праведности на освячення... А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне. (Рим.6:16,19,22) :yes:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25269
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2010, 11:27 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
Ігорко написав:
Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
Так.Адже раб-це той хто комусь служить та підкоряється.Якщо ти не підкоряєшся Богу,тобто не раб Бога,то ти всеж раб когось або чогось іншого.Це закономірно


Народжені і виховані в неволі настільки звикли до рабства, що й не уявляють що може бути інша реальність. Вони знають лише що можна бути рабом або одного пана або іншого. І не відають того що є інша альтернатива...

Свобода!




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25333
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2010, 20:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Так, вважаю, себе за нікчемного раба мого Великого Царя Ісуса Христа - Так і ви, коли зробите все вам наказане, то кажіть: Ми нікчемні раби, бо зробили лиш те, що повинні зробити були!(Лук.17:10)
Більше того, вважаю себе ще менше ніж нікчемним рабом, бо я ще не виконав все що повинен виконати, та вірю що з Господньою допомогою виконаю все.
Ігорко написав:
Народжені і виховані в неволі настільки звикли до рабства, що й не уявляють що може бути інша реальність. Вони знають лише що можна бути рабом або одного пана або іншого. І не відають того що є інша альтернатива...

Свобода!

Цікаво, про яку свободу ти говориш - орангутанячу? чи шимпанзячу? чи можливо ти вважаєш що твої прабатьки від горили? і вони не куштували з дерева знання ДОБРА й ЗЛА... з усіма витікаючими від цьог наслідками...
Розкажи бутьласка про свою свободу докладніше.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25334
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2010, 21:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
sss написав:
Ігорко написав:
Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
Так.Адже раб-це той хто комусь служить та підкоряється.Якщо ти не підкоряєшся Богу,тобто не раб Бога,то ти всеж раб когось або чогось іншого.Це закономірно
Народжені і виховані в неволі настільки звикли до рабства, що й не уявляють що може бути інша реальність. Вони знають лише що можна бути рабом або одного пана або іншого. І не відають того що є інша альтернатива...Свобода!
Ну що ж цитувати вам щось з Писання Творця немає змісту,бо це для вас начебто якісь гуморески,то я спробую перевірити вашу логіку якої декому бракує.У вас ви кажете все впорядку.Тож давайте переконаймося уцьому.Цікаво ви пишете Ігора про іншу альтернативу рабства.А як ви про неї довідались.Тай взагалі що для вас є СВОБОДА??Якесь визначення маєте цього??Хотілося б зясвати що то у вас на думці коли ви про це пишете.Також про яке ви пишете народження та виховання в неволі від якого звикаєш до рабства???Що то за інша реальність та де вона Є??Думаю ви допоможете мені це зясувати.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25342
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2010, 22:13 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Борис написав:
чи можливо ти вважаєш що твої прабатьки від горили?


Ти вважаєш себе більш достойним за гориллу? Гріх гордині! ;-D :D




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25343
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2010, 22:18 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
Тай взагалі що для вас є СВОБОДА??Якесь визначення маєте цього??Хотілося б зясвати що то у вас на думці коли ви про це пишете.Також про яке ви пишете народження та виховання в неволі від якого звикаєш до рабства???Що то за інша реальність та де вона Є??Думаю ви допоможете мені це зясувати.


Свобо́да — здатність людини чинити відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об'єктивної дійсності. Свобода — в найбільш загальному значенні, наявність можливості вибору.

Свобода починається з свободи мислення. Обмеження "про це думати не можна" - це духовне рабство, обмеження свободи мислення. Християнство як релігія накладає обмеження на свободу мислення, кажучи що не можна піддавати сумніву наявність бога і т д, а отже християнство=духовне рабство.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25362
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2010, 00:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Ігорко написав:
Ти вважаєш себе більш достойним за гориллу? Гріх гордині!

20 Кличе мудрість на вулиці, на площах свій голос дає,
21 на шумливих місцях проповідує, у місті при входах до брам вона каже слова свої:
22 Доки ви, нерозумні, глупоту любитимете? Аж доки насмішники будуть кохатись собі в глузуванні, а безглузді ненавидіти будуть знання?
23 Зверніться но ви до картання мого, ось я виллю вам духа свого, сповіщу вам слова свої!
24 Бо кликала я, та відмовились ви, простягла була руку свою, та ніхто не прислухувався!
25 І всю раду мою ви відкинули, картання ж мого не схотіли!
26 Тож у вашім нещасті сміятися буду і я, насміхатися буду, як прийде ваш страх.
27 Коли прийде ваш страх, немов вихор, і привалиться ваше нещастя, мов буря, як прийде недоля та утиск на вас,
28 тоді кликати будуть мене, але не відповім, будуть шукати мене, та не знайдуть мене,
29 за те, що науку зненавиділи, і не вибрали страху Господнього,
30 не хотіли поради моєї, погорджували всіма моїми докорами!
31 І тому хай їдять вони з плоду дороги своєї, а з порад своїх хай насищаються,
32 бо відступство безумних заб'є їх, і безпечність безтямних їх вигубить!
33 А хто мене слухає, той буде жити безпечно, і буде спокійний від страху перед злом!
(Пр.1:20-33)




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25377
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2010, 10:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
Свобо́да — здатність людини чинити відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об'єктивної дійсності. Свобода — в найбільш загальному значенні, наявність можливості вибору..
Отож це здатність та наявність вибору.Скажіть чи завжди у вас така здатність є?і чи завжди у вас є оцей вибір.Ну наприклад:- Хворіти чи нехворіти-у вас є вибір??Помирати чи непомирати увас є вибір??Адже ваша здатність чинити те що бажаєте є безсилою проти цього.То чи є це свобода??А літати чи ходити по воді,при великому бажані ви зможете?-що НІ??А чому?де та свобода та здатність відповідно діяти до оцього бажання.А протистояти злу яке притаманне вам ви можете??Чому люди користуючись отакою свободою як бачимо прирікають себе на загибіль.Доказом цього є наша реальність-великі війни,хвороби,еко катастрофи,вбогість в той час як трильйони використовуються на потреби армії,ріст злочинності,занепад моралі тощо.То чи свобода яка до цього доводить -ЦЕ ДОБРО???Як би ви сказали??
Ігорко написав:
Свобода починається з свободи мислення. Обмеження "про це думати не можна" - це духовне рабство, обмеження свободи мислення. Християнство як релігія накладає обмеження на свободу мислення, кажучи що не можна піддавати сумніву наявність бога і т д, а отже християнство=духовне рабство.
Ігоре запитаю вас чи можна 3-ох річній дитині свобідно мислити??Яким буде результат такої свободи??--позитивний чи негативний??Людство без Творця є подібне до отієї дитини.Лише логічно сліпа людина не погодиться з словами які записані у слові Творця-" Знаю, Господи, я, що не в волі людини дороги її, не в силі людини, коли вона ходить, кермувати своїм кроком".Історія яскраво свідчить про це.Ви погодитесь отче із цим??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25391
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2010, 12:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Ігоре запитаю вас чи можна 3-ох річній дитині свобідно мислити??Яким буде результат такої свободи??--позитивний чи негативний??Людство без Творця є подібне до отієї дитини.Лише логічно сліпа людина не погодиться з словами які записані у слові Творця-" Знаю, Господи, я, що не в волі людини дороги її, не в силі людини, коли вона ходить, кермувати своїм кроком".Історія яскраво свідчить про це.Ви погодитесь отче із цим??
Погоджуюсь і підтримую.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25392
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2010, 12:31 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
sss - що б Ви не писали про 3річних дітей - а свобода думок і дій є в кожної істоти на землі, і 3річної дитини також. Зрозуміло що свобода дій обмежується діями інших істот, фізичними властивостями людини та довкілля, а також самообмеженнями. Свобода ж думок обмежується лише самою людиною, коли вона забороняє собі думати на якусь тему.

Свободу думати обмежити може лише сама людина, ніяка інша людина не може. Інші можуть лише впливати, переконувати. І тут то й проблема - християнство через його носіїв переконує не думати на ряд тем. Наприклад не піддавати сумніву теорію великого дизайнера :)))




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25401
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2010, 12:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
sss - що б Ви не писали про 3річних дітей - а свобода думок і дій є в кожної істоти на землі, і 3річної дитини також. Зрозуміло що свобода дій обмежується діями інших істот, фізичними властивостями людини та довкілля, а також самообмеженнями. Свобода ж думок обмежується лише самою людиною, коли вона забороняє собі думати на якусь тему.Свободу думати обмежити може лише сама людина, ніяка інша людина не може. Інші можуть лише впливати, переконувати. І тут то й проблема - християнство через його носіїв переконує не думати на ряд тем. Наприклад не піддавати сумніву теорію великого дизайнера :)))

Вибачте "отче",але ви знову зводите усе до купи.Я повторюю,віру в Творця не слід плутати з отим християнством яке ви бачите.Творець сам у Слові кожному дає можливість свідомого вибору-"Сьогодні взяв я за свідків проти вас небо й землю,— життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє" (Повторення Закону 30:19)Чи ви помітили з цих слів щоб Бог когось змушував вибрати життя??Ні.Він просто як той хто нас найкраще знає заохочує "вибери життя" і все.А ви робіть собі що хочете.чи погоджуєтесь "отче",що ота свобода часто призводить до поганих наслідків??Чи вам хочеться їх відчувати.От приміром сильний ураган зруйнує ваше помешкання.Що ви будете відчувати,адже до такої біди певною мірою довела вільна людська діяльність,СВОБОДА???Або завтра вам хтось хребет зломе.Як ви себе будете почувати??Навіщо існує поліція.Може її не треба?Вона всеж обмежує вашу свободу,чи нетак.Ну і т д.Тож Ігоре,ніколи не слід думати що абсолютна свобода є корисною для людини,бо як видно вона дуже навіть шкодитиме.Тому то Творець чудово розуміючи це попереджає кожного стосовно цього,і аж ніяк не позбавляє права вибору у певних межах.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>