Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:40




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
Так 67%  67%  [ 10 ]
Ні 33%  33%  [ 5 ]
Всього голосів : 15
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
25713
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 16:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Ігорко написав:
Вільною для чого, а не від чого. Свободу слід обирати для чого. Так само й в житті слід робити дії "для чого", а не "від чого" або "через щось".
Гарно. Але для чого ви вільні?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25777
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2010, 19:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
sss написав:
користуйтесь свободою правильно,на благо собі,а не на вред.


Це яскравий приклад написання очевидних речей. Навіщо писати те з чим і так згодні усі? Це вода - ви написали воду. ;-D
От і добре що це очевидні речі.Пишу їх для того бо чомусь їх дехто непомічає.Тож якщо свободою слід користуватись правильно,значить обмеженно.То хто її обмежив??.Хто має право визначати як правильно а як неправильно."Отче" Ігоре якщо це для вас очевидні речі то дайте мені відповідь. Спробуймо мислити неупередженно!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25778
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2010, 19:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Ігорко написав:
.Що ж Ви пропонуєте? Ви думаєте що якщо хтось буде відчувати себе невільним, рабом - то його омине ураган? Не бачу ніяких логічних пропозиції щодо свободи.
Не я пропоную а Творець-користуйтесь свободою правильно,на благо собі,а не на вред.Звісно що коли я буду "невільним",тобто коистуватимусь свободою належно,мене ураган не мине,адже поряд є люди "розумні" та "вільні",які всеж отою волею до біди доведуть.Проте це проблєма лише часу.Як садимо картоплю на городі,то бурян який з часом виростає та заважає рости карт оплі ми вириваємо з землі.Таким чином картопля вільно росте далі.Те саме чекає на тих хто начебто є "невільний",бо користується волею належно,і тих хто їм у цьому заважає,бо є "вільні",бо користуються волею неналежно--Слова Творця про це чітко говорять-"Бо замешкають праведні землю, і невинні зостануться в ній, а безбожні з землі будуть вигублені, і повириваються з неї невірні!" .І т оді то ураган шкоди заподіювати не буде.Бо не буде причини того явища.Тож отче Ігоре мабуть то правильно виривати з землі бурян,заради картоплі.Ви як вважаєте??
"Отче" Ігоре,я непрочитав вашої відпові.Чи правильно виривати з землі бурян,заради картоплі???Чи правильно усувати причину отого урагану,якою є люди та їхня свобідна діяльність??Як ви думаєте??Спонукайте і мене до такого мислення давши вичерпні відповіді,а не відводити увагу на якусь кумедну воду ;-D ;-D ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
25901
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 23:20 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
навіщо от до прикладу було розпочинати тему Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?.Ви непомітили що до вас там спрямованні питання,яких ви без пояснень уникаєте.Чому??Те саме стосується теми-як пів світу стало християнами?.Отож яка суть тих тем??Посміятись,чи щось зясувати?


Ці теми закликають задуматися для чого бути рабом, які події призвели до того що люди навколо стали християнами - а отже і чому ти на даний момент вважаєш себе християнином. Думки "для чого я це роблю" дуже корисні. Вважайте мою діяльність просвітиництвом шляхом духовного збагачення інших людей, в якому є трішки і доведення собі власної значущості шляхом виступу у ролі розумника-просвітника, є і пошук напрямків до вдосконалення, є і відпрацювання стійкості до образ, є і відпрацювання стійкості у ведення диспутів з багатьма опонентами.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25903
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 23:24 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
Чи правильно виривати з землі бурян,заради картоплі???


Це запитання на яке немає однозначної відповіді. Для картоплі це буде +, а для бур"яна мінус. Для того хто їстиме картоплю це буде плюс, а для того хто хоче милуватися лугом порослим травою (бур"яном) мінус. Для селянина який вирощує картоплю це може бути +, а для екостеми це може бути мінус бо буде зрушений баланс, загинуть комахи які живуть на бур"яні, а натомість з"являться нові комахи які житимуть на картоплі (колорадські жуки наприклад). В житті багато неоднозначних подій, багато подій є ані добрі ані погані.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
25904
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
sss написав:
навіщо от до прикладу було розпочинати тему Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?.Ви непомітили що до вас там спрямованні питання,яких ви без пояснень уникаєте.Чому??Те саме стосується теми-як пів світу стало християнами?.Отож яка суть тих тем??Посміятись,чи щось зясувати?


Ці теми закликають задуматися для чого бути рабом, які події призвели до того що люди навколо стали християнами - а отже і чому ти на даний момент вважаєш себе християнином. Думки "для чого я це роблю" дуже корисні. Вважайте мою діяльність просвітиництвом шляхом духовного збагачення інших людей, в якому є трішки і доведення собі власної значущості шляхом виступу у ролі розумника-просвітника, є і пошук напрямків до вдосконалення, є і відпрацювання стійкості до образ, є і відпрацювання стійкості у ведення диспутів з багатьма опонентами.
то всеж який слід зробити висновок з того про що тут йшла мова.Чи варто себе вважати рабом Бога?.Як це бути ним??Як це небути ним??Чи таке рабство принесе користь мені та суспільству,чи навпаки призведе до проблем??.Чи ота свобода від Бога принесе користь суспільству та мені,чи навпаки??Я так і незрозумів з ваших повідомлень.Який висновок такого просвітлення??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
25906
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 23:37 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
то всеж який слід зробити висновок з того про що тут йшла мова.Чи варто себе вважати рабом Бога?.Як це бути ним??Як це небути ним??Чи таке рабство принесе користь мені та суспільству,чи навпаки призведе до проблем??.Чи ота свобода від Бога принесе користь суспільству та мені,чи навпаки??Я так і незрозумів з ваших повідомлень.Який висновок такого просвітлення??


моя думка: вважання себе рабом обмежує свободу мислення і заважає жити вільно і радісно.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25907
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
sss написав:
Чи правильно виривати з землі бурян,заради картоплі???


Це запитання на яке немає однозначної відповіді. Для картоплі це буде +, а для бур"яна мінус. Для того хто їстиме картоплю це буде плюс, а для того хто хоче милуватися лугом порослим травою (бур"яном) мінус. Для селянина який вирощує картоплю це може бути +, а для екостеми це може бути мінус бо буде зрушений баланс, загинуть комахи які живуть на бур"яні, а натомість з"являться нові комахи які житимуть на картоплі (колорадські жуки наприклад). В житті багато неоднозначних подій, багато подій є ані добрі ані погані.
М-да,а тут вже явний відступ від суті.Питав я про картоплю,а не про щось інше.Отож ви написали що для картоплі+.То якраз отією картоплею є добрі чесні люди,які належно користуються свободою,бо є справжніми рабами Божими.А буряном є ті "вільні",через яких стільки лиха.І поки їх нестане тут на землі,ніяке просвітлення не допоможе.Те що ви просто змиритесь з цим(існуванням тих хто спричиняє страждання),проблему не вирішить,а просто її заховає.Тож це несправжне вирішення,а ілюзія.Я ж прагну до вирішення(дійсності) ,а не приховання(ілюзії).Не розумію ,що вам перешкоджає у цьому.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
25909
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 23:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
sss написав:
то всеж який слід зробити висновок з того про що тут йшла мова.Чи варто себе вважати рабом Бога?.Як це бути ним??Як це небути ним??Чи таке рабство принесе користь мені та суспільству,чи навпаки призведе до проблем??.Чи ота свобода від Бога принесе користь суспільству та мені,чи навпаки??Я так і незрозумів з ваших повідомлень.Який висновок такого просвітлення??


моя думка: вважання себе рабом обмежує свободу мислення і заважає жити вільно і радісно.
На чому саме основується ваша думка??Жити вільно-як це??радісно-як це??Чи таке вільне життя принесе користь мені та суспільству??Чому ви так відповідаєте??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25910
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 23:51 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
М-да,а тут вже явний відступ від суті.Питав я про картоплю,а не про щось інше.Отож ви написали що для картоплі+.То якраз отією картоплею є добрі чесні люди,які належно користуються свободою,бо є справжніми рабами Божими.А буряном є ті "вільні",через яких стільки лиха.І поки їх нестане тут на землі,ніяке просвітлення не допоможе.Те що ви просто змиритесь з цим(існуванням тих хто спричиняє страждання),проблему не вирішить,а просто її заховає.Тож це несправжне вирішення,а ілюзія.Я ж прагну до вирішення(дійсності) ,а не приховання(ілюзії).Не розумію ,що вам перешкоджає у цьому.


Ви схоже вважаєте наявність у всіх людей Єдиного Правильно Вчення і слідування 100% людей Єдиному Правильному Вченню способом досягнення суспільного щастя. Для мене це нагадує суспільство машин які слідують одній програмі. Але чи можливий такий комунізм? І чи може щось бути постійно і універсально правильним? і хто вирішить що то таке правильне?

Я вважаю що вільне мислення кожного значно більш реальний і значно досконаліший результат.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25912
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 23:55 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Слідування усіх 100% людей Єдино-Правильному Вченню
і
Вільний вибір кожного

це те саме й що Комунізм та Ринкова Економіка. В першій усі слідують одній ідеї яку проголошено правильною, всі рішення приймаються єдиним центром. В другій кожен приймає рішення. В ідеалі комунізм більш досконалий за вільну економіку, але це тільки в світі однакових людей, однакових як машини. Люди інші тому вільне мислення кожного і вільний вибір показує значно кращі результати в економіці ніж слідування Єдино-Правильному Вченню




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25914
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 23:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
Я вважаю що вільне мислення кожного значно більш реальний і значно досконаліший результат.
Якраз таке вільне мислення без жодних обмежень є причиною наших страждань.Чи нетак??Адже так людина поводиться як їй заманеться.А через відсутність досвіду,пожадливість,егоїзм часто така поведінка призводить до ой якої біди.Якщо вам такий результат імпонує,то з вами явно щось не те.Може ви і дійсно не мазахіст,але чомусь так воно виглядає :lol: :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25917
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
Слідування усіх 100% людей Єдино-Правильному Вченню
і
Вільний вибір кожного

це те саме й що Комунізм та Ринкова Економіка. В першій усі слідують одній ідеї яку проголошено правильною, всі рішення приймаються єдиним центром. В другій кожен приймає рішення. В ідеалі комунізм більш досконалий за вільну економіку, але це тільки в світі однакових людей, однакових як машини. Люди інші тому вільне мислення кожного і вільний вибір показує значно кращі результати в економіці ніж слідування Єдино-Правильному Вченню
Ви порівнюєте те що непорівнюється.Людина сама не може збудувати нічого доброго.Це чітко засвідчує її буття.Чи це комунізм чи ринкова економіка,результат той же-бідність,несправедливість,корупція тощо.Тому наявність певних рамок,меж само по собі не є поганим.Адже це всеж залишає місце для свободи,хоча в рамках.Та й ті рамки є для того щоб унеможливити негативний результат.Тому коли таке Єдино-Правильне Вчення матиме поле для свободи хоча й з рамками та походитиме від вищого розуму ніж людина,більш того від того хто створив людину з чітко визначеною метою,то тоді й буде справжній результат.Подумайте про це.Просвітлення цього не даст.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25919
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 00:09 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
Ігорко написав:
Я вважаю що вільне мислення кожного значно більш реальний і значно досконаліший результат.
Якраз таке вільне мислення без жодних обмежень є причиною наших страждань.Чи нетак??Адже так людина поводиться як їй заманеться.А через відсутність досвіду,пожадливість,егоїзм часто така поведінка призводить до ой якої біди.Якщо вам такий результат імпонує,то з вами явно щось не те.Може ви і дійсно не мазахіст,але чомусь так воно виглядає :lol: :lol:


Думки про негатив є причиною страждань. А про негатив думають незалежно від того вільно мислять чи по рабському.
Почитайте про дзен, там багато цікавого. Ви ж не боїтеся нових знань?




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом божим"?
25921
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2010, 00:14 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
Тому коли таке Єдино-Правильне Вчення матиме поле для свободи хоча й з рамками та походитиме від вищого розуму ніж людина,більш того від того хто створив людину з чітко визначеною метою,то тоді й буде справжній результат.Подумайте про це.Просвітлення цього не даст.


Ви все ще вірите в доброго царя-батюшку який прийде і все зробить правильно і добре :). На жаль або й на щастя такого не буде. Пора брати відповідальність на себе, хоч як це не складно і не страшно. Годі чекати доки вищий розум наведе порядок у твоєму житті. Ніхто крім тебе не наведе там порядок, уся відповідальність лише на тобі. І уся відповідальність за моє життя лише на мені. Чекати на когось що хтось все зробить - це ховати голову у пісок.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>