Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:27




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
Так 67%  67%  [ 10 ]
Ні 33%  33%  [ 5 ]
Всього голосів : 15
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
27698
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Добре, коли будучи синами, ми виконуватимемо все в точності, як раби, а будучи рабами служитимемо Богу з любов`ю, а не лише тому, що повинні.
Бо раб - це той, хто не має свободи вибору і служить лише тому, що повинен і альтернативи іншої немає крім покарання. Син же має привілей матиз батьком довірливі стосунки і слухатись його через свою любов до Нього.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
27705
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2010, 08:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Підсніжник написав:
Добре, коли будучи синами, ми виконуватимемо все в точності, як раби, а будучи рабами служитимемо Богу з любов`ю, а не лише тому, що повинні.
Бо раб - це той, хто не має свободи вибору і служить лише тому, що повинен і альтернативи іншої немає крім покарання. Син же має привілей матиз батьком довірливі стосунки і слухатись його через свою любов до Нього.

а син є рабом праведності?Свободи вибору не існує бо вибором керує потреба, а якщо вибір залежить від потреби ,тоді він не являється вільним. Як гадаєте?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
27714
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2010, 12:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Бо раб - це той, хто не має свободи вибору і служить лише тому, що повинен і альтернативи іншої немає крім покарання. Син же має привілей мати з батьком довірливі стосунки і слухатись його через свою любов до Нього.
Є вільні раби, бо добровільно стали рабами праведності. Жоден раб Божий не зобов'язаний бути рабом, і має право назавжди покинути Господа і Царство Боже.
Нецікавий написав:
а син є рабом праведності?Свободи вибору не існує бо вибором керує потреба, а якщо вибір залежить від потреби ,тоді він не являється вільним. Як гадаєте?
Ви далі за своє? ;-D
Не кожен син є рабом праведності.
Горе синам неслухняним, говорить Господь, що чинять наради, які не від Мене, і складають умови, та без духу Мого, щоб додати гріх на гріх... (Iс.30:1)
Мій сину, не нехтуй Господньої кари, і не знемагай, коли Він докоряє тобі. Бо Господь, кого любить, того Він карає, і б'є кожного сина, якого приймає! Коли терпите кару, то робить Бог вам, як синам. Хіба є такий син, що батько його не карає? А коли ви без кари, що спільна для всіх, то ви діти з перелюбу, а не сини. А до того, ми мали батьків, що карали наше тіло, і боялися їх, то чи ж не далеко більше повинні коритися ми Отцеві духів, щоб жити? Ті нас за короткого часу карали, як їм до вподоби було, Цей же на користь, щоб ми стали учасниками Його святости. 11 Усяка кара в теперішній час не здається потіхою, але смутком, та згодом для навчених нею приносить мирний плід праведности! (Євр.12:5)
То ж бачимо, що не всі сини відразу стають рабами праведности, але Господь їх виправляє для того, щоб врешті навчилися покоряти свою плотську волю Божій волі. Щоб стати рабом Божим необхідно пройти переплавку, аби наше "Я" (наша воля) було знищене.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
27745
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2010, 07:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
То ж бачимо, що не всі сини відразу стають рабами праведности, але Господь їх виправляє для того, щоб врешті навчилися покоряти свою плотську волю Божій волі.

А ти вже став рабом праведності чи рабом Божим? Чи ти ще в процесі? І чи є в Біблії такий статус - бути в процесі ставання рабом праведності?
Рабами праведності ми стаємо відразу після осиновлення. Кожен, хто став сином Бога, він уже став рабом праведності. Це не означає, що він відразу став безгрішним і досконалим, його Бог ще довго буде карати і виправляти, але це означає, що він уже не має права жити так, як жив раніше. Є раби послушні і непослушні, добрі і недобрі, вірні та невірні, і ми навіть читамо притчу про раба невірного. Але, браття і сестри, ми уже стали рабами праведності, ми уже не можемо жити без Бога, ми уже підпорядковуємося христовим законам.

Цитата:
Щоб стати рабом Божим необхідно пройти переплавку, аби наше "Я" (наша воля) було знищене.

Бог жодним чином не подавляє нашу волю. Навпаки, Бог дав нам волю, свободу і хоче щоб ми у добрій волі служили Йому та один одному.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
47020
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 13:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
ми всі творіння Божі


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи вважаєте Ви себе "рабом Божим"?
47073
UNREAD_POSTДодано: 20 липня 2014, 16:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Dmitro написав:
ми всі творіння Божі
А чи є хтось з живих істот нетворінням??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>