Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:04




Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24736
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 11:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
29 вересня 2010, 14:07
Написано: 3
Добрый день!

Можете ли вы узнать, есть ли в Одессе или где-то в Одесской области так называемые "сосуды", которые имеют Божьи дары распознания всяческих грехов, которые есть у человека и из-за которых Бог не дает ему благословения, вот таких христиан, как Дмитрий Березюк, про которого есть статья "Читаю душу, словно книгу", мне необходимо поговорить с "сосудом", чтобы получить через него откровение от Господа, что мне нужно менять в своей жизни и на что обратить внимание, какие у меня грехи, от которых надо избавиться и за что Бог не дает мне своего благословения, узнать по поводу моего жениха, угоден ли он Богу и благословляет ли он наш союз, где найти такого Божьего человека, узнайте, пожалуйста среди своих верующих христиан, может кто знает где в Одессе или в Одесской области есть такие люди, ведь не все имеют Божьи
дары и не в каждой церкви можно найти такого человека.

Заранее благодарна за любую помощь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24738
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 15:35 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Фертилочка написав:
Добрый день!

Можете ли вы узнать, есть ли в Одессе или где-то в Одесской области так называемые "сосуды", которые имеют Божьи дары распознания всяческих грехов, которые есть у человека и из-за которых Бог не дает ему благословения, вот таких христиан, как Дмитрий Березюк, про которого есть статья "Читаю душу, словно книгу", мне необходимо поговорить с "сосудом", чтобы получить через него откровение от Господа, что мне нужно менять в своей жизни и на что обратить внимание, какие у меня грехи, от которых надо избавиться и за что Бог не дает мне своего благословения, узнать по поводу моего жениха, угоден ли он Богу и благословляет ли он наш союз, где найти такого Божьего человека, узнайте, пожалуйста среди своих верующих христиан, может кто знает где в Одессе или в Одесской области есть такие люди, ведь не все имеют Божьи
дары и не в каждой церкви можно найти такого человека.

Заранее благодарна за любую помощь.

Вітаю Вас, мир Божий Вам, Фертилочка. Ви давно увірували? Чи часто Ви вникаєте у себе через призму Писання, перевіряючи по Біблії які у вас гріхи? Чи шукали у молитві відповіді від Бога з приводу свого жениха? Що кажуть Вам близькі, Ваш пастор чи духовний наставник? Даруйте, що відповідаю питаннями на питання. Моя позиція така, що спочатку треба знати волю Божу загальну, написану в Біблії і виконувати її, щоб знати конкретну. На жаль, я не знаю посудин, через які діють духовні дарування у Одеській області. Та Ви вірте, що якщо шукатимете Господа щиро та від усього серця, то Бог проговорить до Вас, як Сам вважатиме за потрібне, можливо і через Свою вибрану посудину дасть Вам підтвердження Своєї волі.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24741
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 15:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
29 вересня 2010, 14:07
Написано: 3
Добрый день, подснежник, в душе верю в Бога, но наставников и пастырей у себя в церкви не имею, т.к. редко ее посещаю, только по большим праздникам, Библию читала урывками, я хочу прийти к Богу всецело, постепенно думаю я прийду к нему, но желание найти такого "сосуда", через которого Бог бы мне указал на мои грехи, появилось после чтения статьи "Читаю душу, словно книгу", там дает ответы Дмитрий Березюк, он вдохновил меня на это.
Спасибо за совет, подснежник, любви вам и здоровья.
Пусть вас хранит Бог!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24742
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 16:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Фертилочка написав:
Добрый день, подснежник, в душе верю в Бога, но наставников и пастырей у себя в церкви не имею, т.к. редко ее посещаю, только по большим праздникам, Библию читала урывками, я хочу прийти к Богу всецело, постепенно думаю я прийду к нему, но желание найти такого "сосуда", через которого Бог бы мне указал на мои грехи, появилось после чтения статьи "Читаю душу, словно книгу", там дает ответы Дмитрий !

:? А яку саме церкву ви відвідуєте?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24747
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 19:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
моліться щоб Бог без посередників відкрив.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24751
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 20:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Фертилочка написав:
так называемые "сосуды", которые имеют Божьи дары распознания всяческих грехов, которые есть у человека и из-за которых Бог не дает ему благословения...

Я все життя думав що це Святе Писання і Дух Святий! Християнин який народжений з гори не грішить
1Iван.3:9 Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може грішити, бо від Бога народжений він.
1Iван.5:18 Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.
1Петр.1:23.... бо народжені ви не з тлінного насіння, але з нетлінного, Словом Божим живим та тривалим.


Прочитайте до римлян 6 розділ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24752
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Фертилочка написав:
так называемые "сосуды", которые имеют Божьи дары распознания всяческих грехов, которые есть у человека и из-за которых Бог не дает ему благословения...


У мене виникає питання , а чи взагалі такий дар є, хіба про такий дар щось говориться у Писанню? Хоч я вірю що є більше ніж дев’ять дарів Духа Святого, але такий щось сумніваюся що є.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24764
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 07:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Фертилочка написав:
так называемые "сосуды", которые имеют Божьи дары распознания всяческих грехов, которые есть у человека и из-за которых Бог не дает ему благословения...


У мене виникає питання , а чи взагалі такий дар є, хіба про такий дар щось говориться у Писанню? Хоч я вірю що є більше ніж дев’ять дарів Духа Святого, але такий щось сумніваюся що є.
Звісно, дар Духа Святого для того нам і даний, щоб бачити свої гріхи. Я знаю по собі, що коли мені здається, що я безгрішний, але сповняючись Духом Святим, то починаю бачити свої прогріхи та недоліки, і каюся в них.

Саме Дух Святий відкриває нам наші недоліки. Тому приходячи до Бога, ми перш за все повинні особисто отримати духовне хрещення. Адже Христос завіщав: Утішитель же, Дух Святий, що Його
Отець пошле в Ім'я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив.
(Ів.14:26)
Бо з'явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці... (Тит.2:11-12)

І таким "сосудом", сповненим Божою благодаттю, повинен бути кожен християнин. Інакше ми блукатимемо в темряві і не зможемо знайти вузьку стежину, що веде до життя.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24766
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 14:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник, але ти погоджуєшся що такого дару С.Д. не має?
А так я згідний... крім Д.С. і Писання, я згадав що Писання говорить ще так у Матв.18:15-17, тобто якщо ми бачимо що хтось грішить то повинні сказати йому.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нужен "сосуд" в Одессе или в Одесской области
24767
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 15:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Сонячник, але ти погоджуєшся що такого дару С.Д. не має?

Я не можу сказати, що С.Д. чогось не має, бо С.Д. - це Господь, Який не має обмежень. Але людина у свій обмежений мозок не може все вмістити.

Якщо людина сповняється С.Д., то Він безпосередньо відкриває їй недоліки, а якщо людина відступила від Бога або ще не хрещена С.Д., то С.Д. діє через інших духовних людей, як писав ап.Павло:
Коли ж усі пророкують, а ввійде якийсь невіруючий чи сторонній, то всі докоряють йому, усі судять його, і так таємниці серця його виявляються, і так він падає ницьма і вклоняється Богові й каже: Бог справді між вами! (1Кор.14:24-25)
С.Д. діє різними способами, і ми не можемо Його обмежувати своїм розумом.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>