Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:52




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ірина Соколова(Нікітіна) Любов сильніша за червоний терор
34643
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2012, 20:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Герман Гартфельд написав книгу " Любов сильніша за червоний терор або історія Ірини", всі події в книзі написані за реальними подіями, в передмові автор книги писав що Ірина залишилася віддана Богу й належить до однієї з баптистьких опщин України...
Можливо хто з вас щось знає про неї, чи зустрічав її...ДУЖЕ ПРОШУ якщо щось знаєте про неї чи про Олександра Нікітіна кідайте на форум...В інтернеті нічого цікавого неможна знайти на цю тему....




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ірина Соколова(Нікітіна) Любов сильніша за червоний теро
34644
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2012, 21:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Промінчик написав:
ДУЖЕ ПРОШУ якщо щось знаєте про неї чи про Олександра Нікітіна кідайте на форум...В інтернеті нічого цікавого неможна знайти на цю тему....
Я читав цю книгу колись - сподобалась. А дозвольте поцікавитися: навіщо Ви розшукуєте Ірину чи її родичів?
Я припускаю, що вони могли емігрувати до Америки (якби вони залишилися в Україні, то їх могли вже стратити).

Ось ще я читав подібну книгу Сергія Курдакова "Прости меня Наташа", про те як бувший комсомолець знущався над віруючими, а потім втік до США і там встиг підготувати до друку книгу-свідчення. Але його свідчення настільки серьозно зачепили КГБ, що вони самого Курдакова вбили - вже там в Америці, а про його книгу навіть зняли док.фільм, який нібито спростовує все - що в СССР не було ніяких гонінь на віруючих, а його книга нібито видумана.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ірина Соколова(Нікітіна) Любов сильніша за червоний теро
34648
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2012, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Книга ця мені дуже сподобалася, особливо після того коли я дізналася що в ній описані реальні події...Дуже хотілося б дізнатися яке подальше їхнє життя




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ірина Соколова(Нікітіна) Любов сильніша за червоний теро
34651
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2012, 01:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я знайшов в неті цікавий коментар автора цієї книги (російською мовою):
Цитата:
Hartfeld, Hermann
Я никогда не был под эгидой ВСЕХБ или непосредственно под эгидой Совета Совета Церквей, несмотря на это я был обвинён Семипалатинским городским судом: "Герман Гартфельд является идеологическим руководителем баптистской церкви". Меня осудили на пять лет ИТК строгого режима. Мне было 20 лет от роду. Ко мне в ИТК приехал член президиума ВСЕХБ (имени не называю) и сказал: "Герман Германович! Ну что Вы "рыпаетесь, откажитесь от веры и Вас тут же освободят!". С тех пор прошло 30 лет. Я жил в Цюрихе и был там пастором после 10 лет богословского образования. Вдруг мне звонит человек из Рышликона и говорит: "Я со ВСЕХБ и хотел бы с Вами поговорить". Я обрадовался и пригласил его к себе домой. Дома он мне стал говорить: "Зачеи Вы опубликовали книги "Веру вопреки КГБ" и "Ирину". Ведь времена изменились. Советское правительство относится к нам лояльно. Мы тоже должны быть лояальными к нему". Это был тот самый,кто приезжал ко мне в ИТК строгого режима. Я от удивления изумился. Шёл 1988-ой год . Я ему ответил: "Да я отсидел семь лет в лагерях и тюрьмах советских коммунистов, но я никогда не вмешивался в полемику.между Советом Церквей и ВСЕХБ. Меня интересовал рост церквей, распространения евангелия везде и всюду". Ответ был не весьма приличным: "Ну смотри брат, рука КГБ действенна и в Швейцарии по настоящее время". Естесственно, я удивился такому предостережению и последствиям: автомобиль сзади на большой скорости наезжает на мою машину у светафора". Мою машину бросило на перекрёсток дорог и несколько других машин наезжают на мою. Я отделался маленькими ранениями, но шофёра, наехавшего на мой аскона-опель, по сей день не нашли. Исчез навсегда? Из-за угла нашей церкви кто-то стреляет и ранит меня. Преступника ищут по сей день. Случайность? Естесственно, это были только угрозы; уж хотели КГБевцы убить меня, то убили бы. Но что меня смущает по сей день, это то, что этот брат по сей день жив ... в Соединённых Штатох Америки в качестве служителя. Я не имел никаких проблем с ВСЕХБ и с Советом Церквей. Вы пишите, что члены ВСЕХБ покаялись за связь с КГБ, но как мне понять брата, о котором я выше упомянул??? Герман Гартфельд

30.01.2009 05:20:35




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ірина Соколова(Нікітіна) Любов сильніша за червоний теро
34653
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2012, 15:15 

Востаннє редаговано Промінчик 24 січня 2012, 15:16 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Дуже дякую Соняшнику!




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Промінчик | 24 січня 2012, 15:15.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ірина Соколова(Нікітіна) Любов сильніша за червоний теро
34704
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2012, 13:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо ще хтось щось знає на цю тему, пишіть...




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>