Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:22




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24527
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 21:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Як осуджують? Там де я належу такого не чув, а ви чули, цікаво фантазуєте?)
Те що ви не чули,не означає що так воно не є.Фантазувати не звик.Можливо те що я чув це були субєктивні думки окремих 50-ків.Якщо вас це не стосується то це добре.Проте з нище поданих вами слів виглядає що нетак воно є.
Sh_21 написав:
Ну я ж Михаїлу свою думку сказав....ви ж читали, то ж не грайтеся. Хіба буває помірковано і на скільки цієї поміркованості хватить?)
Можливо і у вас,небуває помірковано.От до прикладу-ви їжу приймаєте помірковано чи обжираєтесь??Якщо для вас поміркованість це щось незнайоме,то у вас проблєми чоловіче.Ви можете стати,а можливо і вже є ненажерою(біблійна мова).Вас це не насторожує?.Наскільки хватить поміркованості?-настільки як і у всьому іншому,у тій же їжі,адже непоміркованість у тій їжі теж веде до гріха чи нетак??
Sh_21 написав:
18 Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.19 Ми знаємо, що ми від Бога, і що ввесь світ лежить у злі.20 Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя!(1Iван.5:18-20)
І на що ці слова мають вказати??-на те щоб ми себе берегли від помірного вживання алкоголю??чи на що?Розясніть,я неможу вловити суті.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24528
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 21:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Якось дивно ви його задали,у вигляді висновку з чогось.Ні не заборонено.
Чому? І під яку музику танцюєте? Які танці?
А що має бути заборонено??Під яку музику??-Я особисто люблю танцювати коли чую Тріо Мареничів :lol: :lol:.Як вам їхня музика??ну а щодо танців,то нескромних ні вякому разі нетанцюєм.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24529
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 22:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
До речі,я теж із цієї самої причини не вживаю алкоголь. І мене зовсім до цього не тягне. у мене є друг і із нашої Церкви він п’є вино і все нормально, проблем не має. Він п’є, а я ніколи, навіть якщо ми разом за одним столом. І ніхто нікого не засуджує. Це зовсім протилежне вашим словам.
Цитата:
,у своїх церквах навчають що вживати алкоголь КАТЕГОРИЧНО заборонено,ба навіть осуджують тих хто його навіть поміркованно вживає.
Я радий за вас як і за Сонячника.Але ж це знову таки ваш особистий вибір.Я питав і питаю за погляд Білії,тобто Бога.Чи дозволенно згідно з Біблією помірне вживання алкоголю?Ну а щодо моїх слів,то це те що я чую коли спілкуюсь з 50-ками,хоча вони теж різні.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24530
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Правдиві свідки Божі були, є і будуть, але вони вказують на Христа, а не на свій збір. Якщо ти приймеш Христа, тоді знайдеш і тих, хто виконує волю Господню. Але перш за все кожна людина повинна прийти до Христа! Адже Ісус Христос говорив: Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.(Iван.14:6)
Та всі ви вказуєте на Христа,а от хто говорить правду від Христа?-баптист чи католик,50-ик чи харизмат,адвентист чи православний,адже всі вони говорять по різному,тобто не однаково,не по одному.А правда від Христа одна,чи ні??.Якщо ти приймеш Христа??-та всі ви твердите що прийняли,навіть Серожа з своїми тупорилими термінами.Всі ви кажете що знайшли тих,хто виконує волю Господню.Але не зрозуміло де вони,ті що ви найшли?-у 50-ків,адвентистів,баптистів,може там де промишляє Сандей,може це ті хто придумав інквізицію,вони теж про це твердять,та й ви їх звете братами у Христі.Кожен повинен прийти до Христа??-а де він??як до нього прийти людині яка про нього незнає,або яка знає про нього неправду??Щодо слів з Ів14розд.Чому Ісус себе наз дорогою до Отця?Як це прийти до Отця слід через Ісуса??Поясніть.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24531
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 22:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Точно!
Невже??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24532
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 22:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
Але перш за все кожна людина повинна прийти до Христа! Адже Ісус Христос говорив: Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.(Iван.14:6)

ХОРОШЕ МІСЦЕ ІЗ пИСАННЯ. ССС то чому ви обминаєте Христа, а зразу йдете до Отця?
Так дуже хороше.Щеб розуміли його суть,то взагалі було б добре.Ш21 а з чого ви зробили висновок що сЄ зразу йдуть до Отця обминаючи Христа??І взагалі як це йти до Отця обминаючи Христа??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24533
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ш21 а з чого ви зробили висновок що сЄ зразу йдуть до Отця обминаючи Христа??І взагалі як це йти до Отця обминаючи Христа??

Бо ви говорите завжди "ваш Ісус". У вас завжди на думці тільки Єгова (Отець), а про Сина майже ніколи ні слова, при тому що все Писання говорить про Ісуса Христа, і завжди вказує на Нього, так і апостоли робили, а ви ні.

Можете не відповідати. Бо тут не ця рубрика, тут пишуть католики про помилки протестантизму.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24540
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2010, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Ш21 а з чого ви зробили висновок що сЄ зразу йдуть до Отця обминаючи Христа??І взагалі як це йти до Отця обминаючи Христа??

Бо ви говорите завжди "ваш Ісус". У вас завжди на думці тільки Єгова (Отець), а про Сина майже ніколи ні слова, при тому що все Писання говорить про Ісуса Христа, і завжди вказує на Нього, так і апостоли робили, а ви ні.Можете не відповідати. Бо тут не ця рубрика, тут пишуть католики про помилки протестантизму.
Вибачте але,ви самі тут почали про це,тай невідповідати на певні зауваження ,це не в моїх правилах.Тож щодо того "ваш Ісус"-це неправда,сЄ ніколи так неговорять,бо Ісус Христос є їхнім паном,тобто Господом,накази якого вони стараються виконувати,на відміну від тих хто називає Ісуса своїм Богом.То Ш21 щодо цього ви щось напутали.
Далі-чому складається таке враження що у сЄ завжди на думці Єгова?Мабуть тому що це дуже ріже вухо таких як ви.Про Ісуса більшість чудово обізнані,а от про Єгову майже ніхто.Я колись питав а чому так є??Бо ворог Божий усе зробив для того аби Боже їмя люди зневажали,а то й взагалі забули.От як на вашу думку пояснити той факт,що коли писалось Писання,то майже на кожній сьогоднішній сторінці Біблії,це імя(Єгова) зустрічалось по декілька раз.Загалом у єврейських Писаннях(Ст З) це імя зустрічалось близько 7000 раз.Як думаєте чому керованні Божим духом письменники Біблії,так часто вживали це імя??Як на вашу думку пояснити той факт,що сьогодні у переважній більшості перекладів Біблії,це імя зустічається всього лиш декілька раз,а той взагалі відсутнє.Колись в оригіналі близько 7000,а сьогодні наприклад в Ог всього лиш 2 рази.Чому??Як на вашу думку чи справедливе таке відношення до цього імені,яке керованні Божим духом люди вживали так часто у Ст З??Ось тому то й сЄ хочуть відновити цю справедливість,та усюди про це імя розповідають.Тому може скластись таке враження що вони лише про це і говорять.Але це нетак.Саме про Ісуса наприклад я найчастіше говорю з вами 50-ками у реальному житті.Те саме стосується і інших сЄ.Тож нехай вам нескладається таке враження,бо це нетак.
Нуі щодо того хто тут пише про помилки протестантизму.Ви написали що це можуть робити лише католики-Чому??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24556
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 17:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тож щодо того "ваш Ісус"-це неправда,сЄ ніколи так неговорять,бо Ісус Христос є їхнім паном,тобто Господом,накази якого вони стараються виконувати,на відміну від тих хто називає Ісуса своїм Богом.То Ш21 щодо цього ви щось напутали.

Нічого я не наплутав, я говорив особисто про вас, бо ви так тут (на форумі) прикалуєтеся.

sss написав:
Нуі щодо того хто тут пише про помилки протестантизму. Ви написали що це можуть робити лише католики-Чому??

1. зробіть нову тему тай пишіть.
2. Із вами завжди зводиться до однієї ж тої самої темі, а їх(тем) для вас достатньо, ви почитайте які ви дали свої зауваження такі теми вже існують.
3. Якщо б це писав ортодоксальний католик, то я б навіть не починав цю тему, а по скільки із Михайлом можна і корисно спілкуватися то хочу взнати його думку.
4. Хочу хоч у одній темі без вас поспілкуватися, бо ви тяжка людина, без обід.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24565
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2010, 09:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Помилка протестантів, що вони відкинули християнську дошку пошани.
Святі є прикладом наслідування Христа. Особливо покірна Богородиця.

Святих традиційні християни шанують. Святі молять бога за нас.
Помилка традиційних християн, що звертають занадто велику увагу на мощі, цілування мощей і т.д.
Я не думаю, що це обовязково. Якщо в наші церкви привозять мощі святих, то дл того, щоб оновити память про їх вірну службу Христу.
Я приходжу тоді на молитву в Церкву. Не вважаю обовязковим приложитися до реліквій. Але не вважаю, що це слід забороняти.
Як люди хочуть, так хай і роблять. Головне їм пояснювати суть життя святих і приклад для наслідування Ісуса Христа. А інше - на власний розсуд.
Але вважаю першочерговим розяснити людям відмінність між поклонінням Богу і почитанням свтих.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24566
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2010, 15:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Помилка протестантів, що вони відкинули християнську дошку пошани.

Не зовсім ви праві, я от купив цієї неділі книжку про Николая Пейста, проповідник на початку 20 ст. Звісно кожен крутиться основному біля своєї конфесії. Бо от наприклад читав історію про деяких пап навіть стидно говорити що це християни. Читати і шанувати попередників і дивитися на подвиг їхньої віри можна приблизно до 4 - 5ст., а дальше почалося відступлення по повній мірі, але все одно потрібно вивчати щоб не йти по тій самі дорозі.

Michail написав:
Святі є прикладом наслідування Христа. Особливо покірна Богородиця..

Ви щось наплутали і не тільки вона, а всі апостоли. Тут головне не перебільшувати, всі вони звичайні, прості люди, які стали рабами Божими. Я рахую "раб Божий" це найбільший титул в християнстві, бо багато кому до нього далека і навіть не досяжно, покрайні мірі говорю про себе. А титул "Богородиця" знаєте коли появився?

Я думаю ви читали що апостоли забороняли їм поклонятися і прирівнювати їх до богів, і також ангели так робили?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24570
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2010, 11:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Бо от наприклад читав історію про деяких пап навіть стидно говорити що це християни."

Про деяких навіть теперішньому керівництву Католицької церкви стидно... таких в історії визнають 11 пап...

"А титул "Богородиця" знаєте коли появився?"

У 5 столітті. Але це термін. Головне те, що він позначає.
Баптисти, наприклад, його визнають.

Раби Божі = діти Божі.
Високий титул для спасенних.

Мати Божа (в любому випадку мати Богочоловіка, бо й послідовниця (перша учениця) Його була і найважливіша земна вчителька, оскільки разом з Йосипом навчила як людину ходити, розмовляти і т.д.), яку ми шануємо , знаходитьсяв Царстві з Ісусом, там де й інші святі.

Особливо покірна

З самого початку ніде не написано, що вона упиралась Ісусу, як це робили сини Заведея, або як відступив ап. Петро... Все була при важливих подіях з Ісусам, аж до хресної смерті. І все була тиха, бо не могла нічого вдіяти.

Моя думка: вона в першу чергу розуміла, що з Ісусом має статись і ради чого.

Їй "сім ммечів пробили серце". Це страждання через Ісуса...

Апостоли ж лише в день Пятидесятниці багато чого зрозуміли, що, можливо, Марія знала й до Того, Бо Святий Дух її осінив ще при зачатті Христа.

Тому я поставив слово "особливо", а не тому, що вона "володарка" чи ще щось...

Покірно молю Бога, щоб і Ви це зрозуміли.
Ніякої гордості або чогось іншого гріховного в титул Богородиця, Цариця і т.д. ми не вкладаємо. Все це лише в залежності від титулів Христа: Богочоловік, Цар і т.д.

Критику протестантів і теології євангельських християн ві бік матері Христа Богоочоловіка, або її пошани традиційними християнами я просто вважаю недоцільною.

"Я думаю ви читали що апостоли забороняли їм поклонятися і прирівнювати їх до богів, і також ангели так робили?"

Ніяколи святих не прирівнюємо до Бога чи щось таке.
Про термін "боги" и вже говорили. Сам Ісус про нього гшоворив і не заперечував, що люди - створені боги... Але це не рівняння з Богом Творцем, Вседержителем і Спасителам.

боги -це ті, хто має владу, як визначають СЕ. люди мають мадливість володіти іншим Створінням. Навіть злих ангелів будуть судити!

Але все таки святі -це Діти Божі. Ось найкращий для них титул.

Все сказане тут - по Біблії.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24572
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2010, 12:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
До речі про титули, нове звернення патріарха Кирила:
22.08.10 Патриарх Кирилл призвал искоренять нездоровый карьеризм в Церкви

"Всякий нездоровый карьеризм в Церкви — это то, что нужно искоренять, и с Божией помощью мы этим будем заниматься, — сказал Святейший Владыка. — И всех, кто очень хочет стать епископом, хочу предупредить: Патриарх видит это и навряд ли вы станете епископами. А епископами станут те, кто к этому не стремится".


"Думаю, что нам нужно так относиться к архиерейскому служению: пал на тебя жребий — принимай, не падает жребий — занимайся тем, чем занимаешься, — добавил Предстоятель Русской Церкви. — Ведь пред Богом все мы встанем в ряд не по порядку хиротоний, и не по количеству крестов, и не по тому, в митре ты служил или в камилавке. Там, может быть, Патриарх встанет за уборщицей и будет ей в глаза заглядывать и говорить: "Марья Ивановна, ты уж помолись за меня..."

Патриарх Кирилл призвал священников помнить, что церковная карьера "есть относительная вещь, не имеющая никакой прямой связи с нашим спасением". "Дает Бог силы и разумение, обратил на тебя внимание соборный разум Церкви — будешь и епископом, и митрополитом, и патриархом. Нужно тебе быть там, где ты несешь свое служение, — неси его с дерзновением, молитвой и любовью", — сказал он.


По-моєму розумні настанови (хоч і патріарх людина сучасна, в його промовах, звичайно, відчувається менталітет росіянина, але всі ми не без того).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24581
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2010, 11:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
" рахую "раб Божий" це найбільший титул в християнстві, бо багато кому до нього далека і навіть не досяжно, покрайні мірі говорю про себе. "


Рахуйте, як маєте дяку, але краще відкривайте для себе думку Бога в Біблії:

"6 Оскільки ви є синами, то Бог послав у наші серця Духа свого Сина, що кличе: Авва, Батьку!
7 Тому вже ти не раб, а син; а коли син, то й спадкоємець Божий [через Христа]."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Помилки Протестанського руху
24610
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2010, 13:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
6 Оскільки ви є синами, то Бог послав у наші серця Духа свого Сина, що кличе: Авва, Батьку!
7 Тому вже ти не раб, а син; а коли син, то й спадкоємець Божий [через Христа]."

Ви не так зрозуміли, звісно якщо християнин народжений із гори він є дитини Божа. Я говорив по повне посвячення себе на служіння Боже, я думаю ви читали що апостоли і матір Божа говорили " я раб Божий" тобто, раб повністю виконує все що йому скажуть. Я хотів сказати у тому розуміння, що повне посвячення себе праці у Церкві або для навернення людей для Бога, ну візьмемо хоч до прикладу апостола Павла...




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>