Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:23




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24492
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 23:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Повставший ангел, який не міг володіти світом, оскільки Створіння були повністю Божі і людей... Тому сатана притворством відібрав світ від людини.....
Думаю тут слід розібратись.Чи світ належав повністю людині?Ні,бо була вказівка щодо дерева знання добра та зла,не їсти з нього.Це дерево було у свііті людини.Отож людина не повністю володіла світом.Така заборонна вказувала,що людське володіння є відносним у тогочаснім світі.Бог і далі за собою залишав повне право на таке володарювання.Тож сатана не міг відібрати світ від людини без дозволу того хто мав на нього повне право.Такого права людина не мала,тому й немогла сама у цьому розпоряджатись.Отож Бог віддав світ Сатані.З якою метою Бог це зробив,навіть нехотячи??
.
Michail написав:
"А для чого показувати Дияволові що він неправий??З чого ви робите висновок що Дияволові був даний шанс на покаяння??Кому Диявол би сказав що щось несправедливо??.Проясніть це."----Може не стільки йому, як людям показати, що він неправий... ...
Шось немає конкретики у цьому.Ви до таких думок доходите з допомогою Біблії чи когось іншого??Навіщо людям показувати що Диявол неправий.Як саме Бог це хотів показати??
Michail написав:
"З чого ви робите висновок що Дияволові був даний шанс на покаяння?"----Це лише припущення.Чомусь же Бог допускає існування сатани та ще й володарювання в світі людей...
Отож зрозуміло це ваше особисте припущення,яке побудоване на нерозуміння того чому Бог допустив існування Сатани та володарювання злих людей.Зрозуміло.А який погляд церки на це питання??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24508
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2010, 10:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Думаю тут слід розібратись.Чи світ належав повністю людині?Ні,бо була вказівка щодо дерева знання добра та зла,не їсти з нього.Це дерево було у свііті людини.Отож людина не повністю володіла світом.Така заборонна вказувала,що людське володіння є відносним у тогочаснім світі.Бог і далі за собою залишав повне право на таке володарювання."

Це було лише одне дерево... Весь інший світ був людини. От його гад і забрав.


"Шось немає конкретики у цьому.Ви до таких думок доходите з допомогою Біблії чи когось іншого??Навіщо людям показувати що Диявол неправий.Як саме Бог це хотів показати??"

Конкретики нема, бо точно не відомо. Але Бог всю історію показує людині, що сатана не правий...
Навіщо?
Щоб людина свобідною волею вибрала Бога, а не зло.

Як саме Бог це хотів показати??

Коли саме? В Раю? В Бутті все детально записано. "Ні, не помрете". Це ж брехня.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24524
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 21:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Думаю тут слід розібратись.Чи світ належав повністю людині?Ні,бо була вказівка щодо дерева знання добра та зла,не їсти з нього.Це дерево було у свііті людини.Отож людина не повністю володіла світом.Така заборонна вказувала,що людське володіння є відносним у тогочаснім світі.Бог і далі за собою залишав повне право на таке володарювання.---"Це було лише одне дерево... Весь інший світ був людини. От його гад і забрав..
Якраз це одне дерево вказувало на те що люди володіли відносною владою,а отже не могли самі повністю розпоряджатись нею,а отже не могли самі віддати її Дияволу.Те саме стосується І того гада,він не міг без дозволу того хто посідав абсолютну владу забрати її.То чому Бог її віддав Дияволові??
Michail написав:
""Шось немає конкретики у цьому.Ви до таких думок доходите з допомогою Біблії чи когось іншого??Навіщо людям показувати що Диявол неправий.Як саме Бог це хотів показати??"--Конкретики нема, бо точно не відомо. Але Бог всю історію показує людині, що сатана не правий....
Конкретики нема??-ви мене дивуєте.А для чого про це написанно у Писанні??Може вона вам невідома?-то тоді інша справа.
Michail написав:
""Як саме Бог це хотів показати??--Коли саме? В Раю? В Бутті все детально записано. "Ні, не помрете". Це ж брехня.
А пізніше як та для чого??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24549
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 10:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Як, і самі зрозуміти можете. "Для чого" - Для того,щоб ніхто не йшов шляхом зла.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24562
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2010, 08:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss, дозвольте питання. Ви літературу Ваших видавців читаєте? Книга "Чему на самом деле учит Библия"
Помоєму, те, що я мав на увазі...


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24609
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2010, 12:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Читаючи ці сторінки і порівнюючи з тим, що вже було сказано, я для себе можу зробити лише один висновок:

Бог допустив, щоб люди зробили свої форми правління, через їх свобідну волю.
Люди, які відходять від Бога, автоматично підпорядковуються під керівництво сатані, тому він володіє у світі.
Але допущений він був до володіння саме через бунтарство людини. Тобто обманом вкрав в людини Рай. Тобто своїм непослухом людини впустила сатану в свій світ, дозволила йому правити собою і всім, чим мала піклуватись в Божій Волі. І до приходу Ісуса Христа Раю не було ні в людини, ні в сатани.

Пісял Приходу Ісуса Христа, люди, які віддають своє життя Богу під керівництво, вже торкаються Царства Небесного, яке є посеред них і в їх серцях. Та прийе в повноті в майбутньому (після Парузії).

Так, це Бог допустив, але це не було в Його Волі коли Він творив Світ (Створіння, Природу. Це виходить з текстів ваших наставників, шановні СЕ. (Дивіться на підкреслюваня).

Але не Бог направив людину в лапи сатани, навпаки, показав, що не слід робити. Щоб туди не потрапити.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24654
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2010, 22:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Читаючи ці сторінки і порівнюючи з тим, що вже було сказано, я для себе можу зробити лише один висновок:

Бог допустив, щоб люди зробили свої форми правління, через їх свобідну волю.
Люди, які відходять від Бога, автоматично підпорядковуються під керівництво сатані, тому він володіє у світі.
Але допущений він був до володіння саме через бунтарство людини. Тобто обманом вкрав в людини Рай. Тобто своїм непослухом людини впустила сатану в свій світ, дозволила йому правити собою і всім, чим мала піклуватись в Божій Волі. І до приходу Ісуса Христа Раю не було ні в людини, ні в сатани.

Пісял Приходу Ісуса Христа, люди, які віддають своє життя Богу під керівництво, вже торкаються Царства Небесного, яке є посеред них і в їх серцях. Та прийе в повноті в майбутньому (після Парузії).

Так, це Бог допустив, але це не було в Його Волі коли Він творив Світ (Створіння, Природу. Це виходить з текстів ваших наставників, шановні СЕ. (Дивіться на підкреслюваня).

Але не Бог направив людину в лапи сатани, навпаки, показав, що не слід робити. Щоб туди не потрапити.
Ну якщо ви своє бачення цього узгодили з тим що написанно у книзі "Чого насправді вчить Біблія"(сЄ),то тут я з вами вже дискутувати небуду.Бо це правда,яка є у Біблії.Проте спробуйте краще проаналізувати те що там написаннта,та трохи відкорегоуйте те що ви тут пишете.От до прикладу спитаю вас.Ви написали-"Пісял Приходу Ісуса Христа, люди, які віддають своє життя Богу під керівництво, вже торкаються Царства Небесного, яке є посеред них і в їх серцях".Чому після приходу Ісуса,це почалось выдбуватись,а до приходу ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24659
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2010, 07:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Ви написали-"Після Приходу Ісуса Христа, люди, які віддають своє життя Богу під керівництво, вже торкаються Царства Небесного, яке є посеред них і в їх серцях".Чому після приходу Ісуса, це почалось відбуватись,а до приходу ні??
Іван Хреститель, проповідуючи, застерігав: Покайтесь, бо наблизилось Царство Небесне! (Матв.3:2)
Окрім нього, Сам Ісус розпочав проповідувати й промовляти: Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне! (Матв.4:17)
Також Христос закликав учнів звіщати: Наблизилося Царство Боже до вас! (Лук.10:9|11)

І почалося це відбуватися після зішестя Духа Святого.
Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім. (Рим.14:17)

Тому й Христос завіщав: Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А як прийде, Він світові виявить... що засуджений князь цього світу. (Iван.16:7)

То ж хто посвятить своє життя Богу, отримавши духовне хрещення, і буде перебувати в святості, той царюватиме з Христом і лукавий його не торкатиметься. Духовне народження є необхідним для того, щоб побачити Царство Боже та увійти в нього (Ів.3:3|5).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24661
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2010, 10:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Підтримую останній пост. Додам, що просто в часи Старого Завіту ще не було відкуплення людини кровю Христа.
Тоді лише вибрані пророки спонювались Святим Духом. В принципі праведники також були з Богом, але вся їх надія була на Месію, а Царство Небесне для них було мрією, тому і писали, що будуть після смерті в шеолі. І хоч може не всі розуміли чому, та в Новому Завіті все було пояснено.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24662
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2010, 10:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"я з вами вже дискутувати небуду"
Якщо є в книзі і правда написана, то навіщо мені її опровергати?
Я стараюсь справедливо відноситись до речей.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24673
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2010, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Іван Хреститель, проповідуючи, застерігав: Покайтесь, бо наблизилось Царство Небесне! (Матв.3:2)Окрім нього, Сам Ісус розпочав проповідувати й промовляти: Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне! (Матв.4:17)Також Христос закликав учнів звіщати: Наблизилося Царство Боже до вас! (Лук.10:9|11)І почалося це відбуватися після зішестя Духа Святого.Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім. (Рим.14:17)Тому й Христос завіщав: Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А як прийде, Він світові виявить... що засуджений князь цього світу. (Iван.16:7)То ж хто посвятить своє життя Богу, отримавши духовне хрещення, і буде перебувати в святості, той царюватиме з Христом і лукавий його не торкатиметься. Духовне народження є необхідним для того, щоб побачити Царство Боже та увійти в нього (Ів.3:3|5).
Добре,добре,багато ви написали.Спробую вчергове завести з вами розмову,сподіваючись що ви мені це розясните до кінця.Отож Ісус розпочав проповідувати й промовляти: Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне!-а де воно було до того часу як наблизилось???Наблизилось до вас-це як??в якому розумінні??.Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім..Дух св і до того сходив на людей і була радість,праведність,мир,то чому царство наблизилось лишень тоді?? "А як прийде, Він(утішитель) світові виявить... що засуджений князь цього світу"-Як саме утішитель виявить -що засуджений князь світу цього.Також щодо іншого що ви писали-чи можливо посвятити своє життя Богові без дух хрещення?.По чому видно що людина хрещенна духом??Духовне народження це і є оте хрещення св духом??Також я не докінця розумію вашу уяву щодо хрещення св духом.Св дух-це Бог,так??Отож під час хрещення св духом на людину сходить Бог-дух,так??Для чого,тобто з якою метою він сходить на людину і у ній пробуває??З якою метою Бог дух зійшов на Бога -Сина під час його водного хрещення та у нім пробував??Поясніть будь ласка мені оте що ви написали,через що у моїй голові виникло трохи питань.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24674
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2010, 23:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Підтримую останній пост. Додам, що просто в часи Старого Завіту ще не було відкуплення людини кровю Христа..
А навіщо воно було оте відкуплення кровю??.Від чого треба було відкупляти кровю??Чому саме кровю??
Michail написав:
Тоді лише вибрані пророки спонювались Святим Духом..
Чому??Бо вони вже були відкупленні кровю,чи вони може непотребували отого відкуплення кровю?.
Michail написав:
В принципі праведники також були з Богом, але вся їх надія була на Месію, а Царство Небесне для них було мрією, тому і писали, що будуть після смерті в шеолі. І хоч може не всі розуміли чому, та в Новому Завіті все було пояснено.
Якщо праведники були з Богом вже тоді,то чому вони надіялись на Месію??В чому заключалась їхня надія на Месію,адже вони і без месії були з Богом.Цікаві у вас роздуми,розясніть мені їх.Також я там вас питав за шеол у відповідній рубриці.Ви щось мовчите по цьому.То не спонукуйте мене і тут вас про це запитувати.Чекаю пояснень,сподіваючись що тут ви читатимете мої дописи які стосуються ваших поглядів.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24675
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2010, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"я з вами вже дискутувати небуду"Якщо є в книзі і правда написана, то навіщо мені її опровергати? Я стараюсь справедливо відноситись до речей.
Ага ,зрозуміло.А по чому ви бачити оту правду яку немає змісту вам опровергати??От як саме ви зрозуміли що у книзі сЄ про це написанна правда??Бо це збігається з вашою уявою,чи якось інакше??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24677
UNREAD_POSTДодано: 10 вересня 2010, 12:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Бо це збігається зі Святим Письмом, на відміну від деяких інших вчень СЕ, а також з моїм відчуттям по совісті, що це правда.

Думаю, що так Святий Дух відкриває мені цю правду.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24697
UNREAD_POSTДодано: 11 вересня 2010, 07:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Бо це збігається зі Святим Письмом, на відміну від деяких інших вчень СЕ, а також з моїм відчуттям по совісті, що це правда.Думаю, що так Святий Дух відкриває мені цю правду.
А що для вас важливіше:-щоб збігалось з Письмом чи з вашим відчуттям совісті??Ну і щодо того що вам відкриває Св дух:то що вам відкрив св дух щодо тієї вставки з 1Ів5:7,є ці слова у Святому Письмі чи ні,адже одні подають їх інші ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>