Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:14




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24790
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 12:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Якщо це вставка, нічого не міняється. Є багато інших доказів.

Звичайно написане в Біблії головніше від відчуття логічності і правильності по совісті... Але само досконало коли ці дві речі збігаються. А от тлумачення СЕ, далеко не головніше ні за те ні за інше.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
26661
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 21:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Якщо це вставка(1Ів5:7), нічого не міняється. Є багато інших доказів..
Ага і ці докази теж основанні на неточних,субєктивних а той оманливих перекладах чи певних копіях.Це не докази Мишу,це лукавство.1Кор11:28-"А коли Йому все Він упокорить, тоді й Сам Син упокориться Тому, Хто все впокорив Йому, щоб Бог був у всьому все".Любий переклад чи рукопис подає це місце саме таою сутттю.Отож:-" Сам Син упокориться Тому,"--Тому-це КОМУ ))))))??Ну звісно що "Богові щоб був у всьому все".А хто такий БОГ якому упокориться Син??З ваших слів це той самий Син.То Син покориться сам собі?? :) :) От така то ваша логіка хлопці.Тому Бог допускає поки що, щоб Його Словом крутили як завгодно з допомогою отих вставок та хибних перекладів.Якщо для вас це суті не міняє,то ви у великій небезпеці.Тож проявіть розсудливість та полиште те що вас зруйнує!!!
Michail написав:
Звичайно написане в Біблії головніше від відчуття логічності і правильності по совісті... Але само досконало коли ці дві речі збігаються. А от тлумачення СЕ, далеко не головніше ні за те ні за інше.
Тлумачення сЄ,це неправильний вираз.Писання само себе тлумачить логічно та послідовно.СЄ лишень ретранслюють це з Божою допомогою.Тому якраз така ретрансляція містить у собі одне і друге,що якраз по вашим словам є "досконало".Тому кожен сам вибирає що для нього головне,проте чи це досконало???Всього доброго!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
26692
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 16:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"СЄ лишень ретранслюють це з Божою допомогою."

Якби ж то...
Тоді яким чином СЕ ретранслювали те, що в Старому Завіті Бог дав вказівку царю Саулу знищити ціле племя (А там були і діти) навіть тварин (описано в книзі Самуїла)... , в те, що Бог просто допускає страждання...

Це вже тлумачення, а не ретрансляція...
Я також думаю, що Бог лише допускає... Але визнаю, що це тлумачення Біблії (бо писане в Старому Завіті досить контрастує з писаним в Новому), а Ви говорите, що ретрансяція...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
26697
UNREAD_POSTДодано: 22 листопада 2010, 19:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"СЄ лишень ретранслюють це з Божою допомогою."Якби ж то...Тоді яким чином СЕ ретранслювали те, що в Старому Завіті Бог дав вказівку царю Саулу знищити ціле племя (А там були і діти) навіть тварин (описано в книзі Самуїла)... , в те, що Бог просто допускає страждання...Це вже тлумачення, а не ретрансляція... Я також думаю, що Бог лише допускає... Але визнаю, що це тлумачення Біблії (бо писане в Старому Завіті досить контрастує з писаним в Новому), а Ви говорите, що ретрансяція...
Незнання та не розуміння сутті доводить часто до отаких припущень Мишу.Ніякого контрасту немає між одним та другим.Це все одне і теж-ПРОДОВЖЕННЯ попереднього.Вам просто важко це збагнути.Тому і вдаєтесь до припущень та тлумачень.А Письмо цього не допускає-ЗАПАМЯТАЙТЕ!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
26728
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 16:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
"СЄ лишень ретранслюють це з Божою допомогою."Якби ж то...Тоді яким чином СЕ ретранслювали те, що в Старому Завіті Бог дав вказівку царю Саулу знищити ціле племя (А там були і діти) навіть тварин (описано в книзі Самуїла)... , в те, що Бог просто допускає страждання...Це вже тлумачення, а не ретрансляція... Я також думаю, що Бог лише допускає... Але визнаю, що це тлумачення Біблії (бо писане в Старому Завіті досить контрастує з писаним в Новому), а Ви говорите, що ретрансяція...
Незнання та не розуміння сутті доводить часто до отаких припущень Мишу.Ніякого контрасту немає між одним та другим.Це все одне і теж-ПРОДОВЖЕННЯ попереднього.Вам просто важко це збагнути.Тому і вдаєтесь до припущень та тлумачень.А Письмо цього не допускає-ЗАПАМЯТАЙТЕ!!!




"А Письмо цього не допускає-ЗАПАМЯТАЙТЕ!!!"
Письмо не допускає, що людям важко дещо збагнути?

Ви фарисей? Що було важко збагнути людям, те Христос докладно пояснював, адже фарисеї на все наложили свою лапу і не допускали до людей суті Писання. Нажаль в Письмі не записано відповіді на деякі питання, які в мене виникають. Хоча на основі Письма ці відповіді можна інколи знайти, але не всім все зразу відкривається.

Тому я молитовно в надії чекаю коли Христос мені відкриє деякі речі.

Поки що мені відкрито це: " що Бог лише допускає страждання "

Як це поєднати з деякими моментами Старого Завіту, ще не можу викласти як концепцію... Оце й означає що не розумію. Але вірю Богу.

"Ніякого контрасту немає між одним та другим."

Для мене це виглядить як контраст. Не суперечність, а контраст... Тобто кидається у вічі.

"Це все одне і теж-ПРОДОВЖЕННЯ попереднього."

А це само собою зрозуміло... От тільки як... У літературі СЕ не знайшов пояснення.
Там лише їх думка.

Ви хоч розумієте, що я маю на увазі?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
26736
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 19:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"А Письмо цього не допускає-ЗАПАМЯТАЙТЕ!!!"--Письмо не допускає, що людям важко дещо збагнути??
Повторюю Мишу Письмо не допускає власних тлумачень,бо Біблія сама себе тлумачить.А те що вам важко дещо збагнути,то й не дивно,бо ви покладаєтесь тільки на свій розум мабуть.А зі слів Христа -"Ідіть та навчіть усіх людей"(Мт28:19,20),є очевидним що навчати повинні певні люди,з якими Ісус казав "Я перебуватиму з _вами_ повсякденно аж до кінця віку! Амінь".Тож залишається знайти тих хто "навчає усі народи",та з ким перебуває Христос,адже ще кінця віку немає.От тоді не буде ваших власних тлумачень та того що дещо важко збагнути.Повірте!!
Michail написав:
"Нажаль в Письмі не записано відповіді на деякі питання, які в мене виникають. Хоча на основі Письма ці відповіді можна інколи знайти, але не всім все зразу відкривається. ?
Тож "Шукайте та знайдете",але не тлумачте самі.
Michail написав:
"Тому я молитовно в надії чекаю коли Христос мені відкриє деякі речі.Поки що мені відкрито це: " що Бог лише допускає страждання "Як це поєднати з деякими моментами Старого Завіту, ще не можу викласти як концепцію... Оце й означає що не розумію. Але вірю Богу.?
Запамятайте ще одне-Христос вам зоокрема цього не відкриє.Вище я писав що Христос використовує людей(видимий канал) подібно як колись апостолів для того щоб незбагненне збагнути.Тільки так може бути одна думка та одне розуміння.А якщо кожному це відкриватиметься то розколів буде ще більше.Думаю ви мене зрозуміли?
Michail написав:
""Ніякого контрасту немає між одним та другим."Для мене це виглядить як контраст. Не суперечність, а контраст... Тобто кидається у вічі.?
Авжеж коли ти не розумієш сутті.
Michail написав:
""Це все одне і теж-ПРОДОВЖЕННЯ попереднього."--А це само собою зрозуміло... От тільки як... У літературі СЕ не знайшов пояснення.Там лише їх думка.Ви хоч розумієте, що я маю на увазі?
Повірте стараюсь зрозуміти.От приміром-Що ви маєте на увазі ,що у літературі сЄ лише їхня думка??Ви не погоджуєтесь що цю думку вони ретранслюють з Біблії??Обгрунтуйте




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>