Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 04:43




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Мрії
23818
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2010, 14:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Мрії. Що про них каже Біблія? Чи можна християнам мріяти? Якщо так, то про що?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
23838
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2010, 06:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Чи можна християнам мріяти? Якщо так, то про що?

Я думаю, що добре мріяти про духовне багатство, про скарби, що на небі.
А про земні блага мріяти не варто, бо в цьому корінь всякого гріха, як подібно писав ап.Павло: 9 А ті, хто хоче багатіти, упадають у спокуси та в сітку, та в численні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу й загибіль. 10 Бо корень усього лихого то грошолюбство, якому віддавшись, дехто відбились від віри й поклали на себе великі страждання. (1Тим.6:9-10)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
23862
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2010, 07:09 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Мріяти - прагнути до чогось, чого нема і нереального. Дійсно треба мріяти про духовне, але мріяти у значенні прагнути до кращого, а не у значенні пасивно марити. Я думала про це і дійшла до висновку, що мріії так само, як і думки може давати Бог, може диявол, а можуть походити від нас самих. У першому випадку диявол вводить у оману, Бог же надихає діяти, бачивши вірою, а наші особисті прагнення залежать від наших життєвих пріоритетів. Бо де скарб ваш там буде і серце ваше. Мт. 6:21




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
24050
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 08:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Сонячник написав:
А про земні блага мріяти не варто


А чому мрії відразу прирівнювати до бажання збагатитися? Мріяти можна багато про що. Мрії - це те, до чого людина стремиться, прагне, шукає. Це - її глибинна сутність.
Самі по собі мрії - це добро, лише та людина йде кудись, чогось прагне і добивається, яка має мрії. У Біблії мрії називаються "бажання серця".
Бог хоче, щоби твої мрії, мрії твого життя збулися!!!
Хай Господь буде розкіш твоя, і Він сповнить тобі твого серця бажання! ( Пс.36:4).
Але ж тут ми бачемо умову: Господь має бути розкішшю для тебе, Ти повинен мріяти не про багатство, добробут тощо, а про Господа, як до Нього наблизитися! І тоді Він обовязково виконає, сповнить бажання твого серця, не лише наблизитися до Господа, а й усі інші бажання і мрії.
Просто, якщо ця умова виконується, то поганих мрій у серці вже не буде!!!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32240
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2011, 20:08 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
25 листопада 2011, 15:44
Написано: 4
Звідки: вже Канада)
Віровизнання: п'ятидесятник
шкода що лише зараз натрапила на цю тему( Я згідна з Підсніжником, Бог може вселяти в нас мрії, і я думаю що часто завдяки цьому Він показує нам наше служіння в церкві(дуже рідко людина буде займатися тим що їй не до душі)) а як думаєте Ви? :?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32241
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2011, 21:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Юліана, вітаю з Днем народження! Нехай Бог благословить Тебе найкращими мріями! ;)
Юліана написав:
шкода що лише зараз натрапила на цю тему( Я згідна з Підсніжником, Бог може вселяти в нас мрії, і я думаю що часто завдяки цьому Він показує нам наше служіння в церкві(дуже рідко людина буде займатися тим що їй не до душі)) а як думаєте Ви? :?
Бо то Бог викликає в вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю.
Робіть усе без нарікання та сумніву, щоб були ви бездоганні та щирі, невинні діти Божі серед лукавого та розпусного роду, що в ньому ви сяєте, як світла в світі...
(Фил.2:13-15)
І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре. (Рим.8:28)

Однак, в нас можуть бути мрії не лише від Бога, а й від лукавого. От їх і треба вміти розрізняти... :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32248
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2011, 14:48 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
25 листопада 2011, 15:44
Написано: 4
Звідки: вже Канада)
Віровизнання: п'ятидесятник
Щиро дякую Сонячнику ))) Так(цей момент я упустила :oops: )) нам дійсно треба дуже наполегливо вчитися розрізняти голос Божий і голос диявола.... :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32462
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 22:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Мрії. Що про них каже Біблія? Чи можна християнам мріяти? Якщо так, то про що?

про що не треба мріяти нагадую найперше собі
А желающие обогащаться впадают в искушение и в сеть и во многие безрассудные и вредные похоти, которые погружают людей в бедствие и пагубу;
ибо корень всех зол есть сребролюбие, которому предавшись, некоторые уклонились от веры и сами себя подвергли многим скорбям.
Ты же, человек Божий, убегай сего, а преуспевай в правде, благочестии, вере, любви, терпении, кротости.
(1Тим 6:9-11)


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32474
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2011, 13:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
Підсніжник написав:
Мрії. Що про них каже Біблія? Чи можна християнам мріяти? Якщо так, то про що?

про що не треба мріяти нагадую найперше собі
А желающие обогащаться впадают в искушение и в сеть и во многие безрассудные и вредные похоти, которые погружают людей в бедствие и пагубу;
ибо корень всех зол есть сребролюбие, которому предавшись, некоторые уклонились от веры и сами себя подвергли многим скорбям.
Ты же, человек Божий, убегай сего, а преуспевай в правде, благочестии, вере, любви, терпении, кротости.
(1Тим 6:9-11)
Не лукавиш :???: ?




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32477
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2011, 20:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
sss написав:
prostak2 написав:
Підсніжник написав:
Мрії. Що про них каже Біблія? Чи можна християнам мріяти? Якщо так, то про що?

про що не треба мріяти нагадую найперше собі
А желающие обогащаться впадают в искушение и в сеть и во многие безрассудные и вредные похоти, которые погружают людей в бедствие и пагубу;
ибо корень всех зол есть сребролюбие, которому предавшись, некоторые уклонились от веры и сами себя подвергли многим скорбям.
Ты же, человек Божий, убегай сего, а преуспевай в правде, благочестии, вере, любви, терпении, кротости.
(1Тим 6:9-11)
Не лукавиш :???: ?

Ні від щирогосерця сприймаю ці слова і бажаю щоб усі над цим замислились.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32481
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2011, 21:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
sss написав:
prostak2 написав:
Підсніжник написав:
Мрії. Що про них каже Біблія? Чи можна християнам мріяти? Якщо так, то про що?

про що не треба мріяти нагадую найперше собі
А желающие обогащаться впадают в искушение и в сеть и во многие безрассудные и вредные похоти, которые погружают людей в бедствие и пагубу;
ибо корень всех зол есть сребролюбие, которому предавшись, некоторые уклонились от веры и сами себя подвергли многим скорбям.
Ты же, человек Божий, убегай сего, а преуспевай в правде, благочестии, вере, любви, терпении, кротости.
(1Тим 6:9-11)
Не лукавиш :???: ?

Ні від щирогосерця сприймаю ці слова і бажаю щоб усі над цим замислились.
а як докажеш наприклад?




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32720
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2011, 03:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ссс, людина написала: "про що не треба мріяти нагадую найперше собі". Що доказувати? Те, що він дійсно нагадує? Поводьтеся чемно.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32734
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2011, 10:05 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Підсніжник написав:
Чи можна християнам мріяти? Якщо так, то про що?

Часто від християн можна почути слова: "Мрію про небо,про чудове місто, про зустріч зі святими, з Богом... І цитують слова: "Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!" 1Кор 2:9 Питання: ми повинні мріяти чи практично прагнути до небесної країни? Адже мрії часто є синонімом чогось примарного, нереального. Чи можуть бути думки про небо мріями ачи помислами. Де межа між думками про те, що вгорі та ілюзіями про вовка, що пасеться разом з ягням?




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32789
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2011, 20:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Братик написав:
ссс, людина написала: "про що не треба мріяти нагадую найперше собі". Що доказувати? Те, що він дійсно нагадує? Поводьтеся чемно.

дякую Братику ти мене розумієш (у цьому питанні).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32806
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 11:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Assol написав:
Питання: ми повинні мріяти чи практично прагнути до небесної країни? Адже мрії часто є синонімом чогось примарного, нереального. Чи можуть бути думки про небо мріями ачи помислами. Де межа між думками про те, що вгорі та ілюзіями про вовка, що пасеться разом з ягням?
Ось що пише Вікіпедія про Мрію:
Цитата:
Мрі́я — акт уяви, при якому суб'єкт уявляє деякі майбутні події, настання яких він бажає. Вони можуть бути реальними (реальна мрія), тобто такими, що справді можуть трапитись у майбутньому, або фантастичними (нереальна мрія), тобто такими, настання яких слід визнати практично неможливим. Мрія позитивно впливає на настрій суб'єкта, а також сприяє обдумуванню відповідного бажання, що може призвести до активізації діяльності щодо реалізації цього бажання. Тому реальна мрія корисна для настання тих подій, про які суб'єкт мріє...

Тож реальна мрія дещо нагадує поняття віри: А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого. (Євр.11:1)
Іншими словами мрія про небесне на основі віри Слову Божому стимулює нас діяти - робити те, що повелів Христос.
Водночас мрія про небесне, яка не базується на Божій вірі, може послужити негативно - адже більшість "віруючих", що мріють про небесне життя, насправді йдуть до вічної смерті, як сказав Христос:
...багато-хто будуть намагатися ввійти, та не зможуть!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>