Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:47




Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23666
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2010, 22:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Андрій В. написав:
Не треба мене переконувати, я сам відповім Христу за свої переконання.

Тут тоді питання не у Вас, а у тих кого слабка віра, або не мають правильних знань Біблії, доктрини. Що з ними буде, як ви їх навчите не правильно. Тоді для чого всіх і все об’єднувати? Я сам за об’єднання, але не таке.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23698
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2010, 07:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 липня 2010, 09:48
Написано: 9
Звідки: Дніпропетровська область
Sh_21 написав:
Тут тоді питання не у Вас, а у тих кого слабка віра, або не мають правильних знань Біблії, доктрини. Що з ними буде, як ви їх навчите не правильно.

Хіба я казав, що когось тут буду навчати?
Я шукаю друзів для спілкування на загальнохристиянські теми, які не проти спілкування з нетринітаріями.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23701
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2010, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Андрій В. написав:
Sh_21 написав:
Тут тоді питання не у Вас, а у тих кого слабка віра, або не мають правильних знань Біблії, доктрини. Що з ними буде, як ви їх навчите не правильно.

Хіба я казав, що когось тут буду навчати?
Я шукаю друзів для спілкування на загальнохристиянські теми, які не проти спілкування з нетринітаріями.

Та тут не має проблем навчайте, спілкуйтеся :)
Я говорив за ту зустріч, що не добре зі всіма об’єднуватися, і всіх в одне змішувати.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
23769
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 14:44 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
04 серпня 2010, 19:50
Написано: 4
Андрій В. написав:
Тому я і шукаю друзів-дійсних християн з різних конфесій, бо мені здається, що справді дійсних християн дуже мало.



А Ви себе відносите до справді дійсних християн? Які вони, на вашу думку, мають бути?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
42493
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2013, 13:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Доброго всім дня, переглянувши ваші погляди, хочу сказати, що я через все це пройшов. Із 5 років я і ще 4 дітей були круглими сиротами. Хоча ми мали купу віруючих родичів та сусідів (це діялося 45років тому), я не зазнав жодної любові з їхньої сторони (навіть у вигляді куска хліба).І що Ви думаете? На сьогодні всі ці сироти всі мають сімї, усі віруючі, я один із них... Вивчав догми свідків, суботників, пятидесятників, православних, католиків, баптистів, харизматів,(відвідини, служіння, дружба і т.д) і пройшов із ними як кажуть "Крим і Рим. САМ із сином побудував дім молитви у глухомані, де тільки за один рік прийняло хрещення 6 чоловік. Я можу розказувать багато реальних речей. Я знаю, що є величні доми молитви, але вони майже порожні по 5-10 чоловік! Я думаю, що це через "релігійна хворобу", і це в той час коли всі і всюду проповідують про ДУХ СВЯТИЙ. А ще я думаю що, багато так званих богословів, лідерів тільки прикриваються ДУХОМ СВЯТИМ, але їм буде по ділах їх . А рахунок конференцій!.. У багатьох конфесіях краще було би, щоб все строїлось на любві та молитві тоді ДУХ СВЯТИЙ САМ все устроїть,сварки не допустить, суперечки будуть, но.......народжується істина (так написано)!? Повірте мені,що я часто бував на таких спілкуваннях, багато через що пройшов... Думаю на перший раз досить. ЩАСТЯ ВАМ УСІМ :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
42747
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2013, 18:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не зрозумів основної думки... Ти говориш про форум в цілому?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
42795
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2013, 11:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Доброго дня. Ви дискутували про різне: про любов у церквах, про свідків, адвентистів, баптистів і про конференцію(що там можуть бути сварки, якщо будуть інакомислящі). Тож я трохи описав,як моя сім`я відчула на собі "релігійну любов". А з приводу конференцій і сварок на них скажу наступне. Якщо проводити конференцію по Біблії і в дружбі з Духом Святим, то ніякої сварки не буде(прошу подумати про що ми дискусія) Мова іде про БОЖЕ про духовне про вічне... тепер про те чому ідуть сварки та спори. Спілкуючись із віруючими я замітив таку закономірність...хто бере в руки Біблію уже хоче бути апостолом, щоб когось вчити ,навязувати своє і це велика проблема. Беремо для прикладу тему про вічність.Баптисти одне трактують, свідки-друге, суботники-третє і т. д. Я думаю що із-за таких лже-міркувань, нема у нас того що пише Біблія: любовь, віра, одні думки,і т.д...А ще я думаю що, якщо зійдуться віруючі різних конфесій, і з молитвою та постом,попросять мудрості у Отця НЕБЕСНОГО , то далі побачите, думаю, знаєте що.
Дякую, що вислухали, щасти Вам.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
42818
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2013, 12:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сенька написав:
Доброго дня Ви дискутували про різне і про любовь у церквах ,про свідків, адвентистів, баптистів,і про конференцію.(що там можуть бути сварки, якщо будуть інакомислящі) тож я трохи описав,як моя сімя,відчула на собі релігійну любовь.А по поводу конференції і сварок скажу таке!? шановні друзі,якщо проводити конференцію по Біблії і в дружбі з Духом Святим! то ніякої сварки не буде,(я прошу вас подумати про що ми дискутуемо?) Мова іде про БОЖЕ про духовне про вічне...тепер про те чому ідуть сварки та спори,спілкуючись із віруючими я замітив таку закономірність...хто бере в руки Біблію уже хоче бути( апостолом) щоб когось вчити,навязувати свое_ це велика проблема.Беремо для прикладу тему про вічність? баптисти_одне трактують,свідки-друге,суботники-третье,і т. д._Я думаю що із-за таких лже-міркувань,нема у нас того що пише Біблія.(любовь,віра,одні мислі,і т.д...А ще я думаю що, якщо зійдуться віруючі різних конфесій,з молитвою і постом, і попросять мудрості у Отця НЕБЕСНОГО ...! ТО ДАЛІ самі в курсі..дякую що вислухали, щасти Вам.
Цікаво,а як ви 50-ки будете проводити таку конференцію з католиками,настоятеля яких,тобто папу(папів) ви вважаєте чи то антихристом чи то якоюсь звіриною,чи то рогами звірини тощо.--http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=42752#p42752




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
42851
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2013, 21:07 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Я не п`ятидесятник, а взагалі рядовий християнин. А щодо католиків та інших конфесій, тоя відповім наступне. Якщо Ви памятаєте, я говорив, що доліджував різні конфесії не просто по книжках, а по життю. Всі ми нормальні люди: живемо, працюємо, будуємо, садимо тут на землі, але поділити нічого не в силах. Все рішають князі миру цього... Так само ми не маємо права, ділити царство Боже. Здавна не було стільки релігійних течій, зате було більше любові. Та скоро люди поняли, що якщо створювати свою релігію, то можна непогано жити. Тут і почалось... Спочатку різні конфесії а потім суперечки, разногласія, ненависть. Ви ж розумієте, що за цим усім стоять так звані лідери. Я колись відвідував зібрання баптистів і ми рішили сходити в гості до інакомислячих. Після того нас поставили на замітку, а потім бачили лідерів в ще більше інакомислячих.. Особисто я поважаю Бога, люблю Христа і всіх людей які беруть Біблію в руки не для хули на Бога, я поважаю. Ісус сказав: по тому узнають, що ви учні Мої, як буде між вами любовь.
З БОГОМ...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
42904
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2013, 14:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сенька написав:
якщо це до мене,то я не п`ятидесятник, а взагалі рядовий християнин/quote]Писав не лишень вам а й тим хто тут бесідує. І вообще то тут кажуть що рядових християн сьогодні не існує. Вже пройшли давно часи просто християн, бо християни сьогодні дуже відрізняються одні від одних. Так і ви зі своїми баченнями християнства відрізняєтесь від інших, у яких вони інші. Через що й виникають християнські відмінні одна від іншої конфесії. Тому вам, мабуть, все ж притаманні погляди певної отакої конфесії.

Цитата:
. А щодо католиків та інших конфесій, тоя відповім наступне. Якщо Ви памятаєте, я говорив, що доліджував різні конфесії не просто по книжках, а по життю. Всі ми нормальні люди: живемо, працюємо, будуємо, садимо тут на землі, але поділити нічого не в силах. Все рішають князі миру цього... Так само ми не маємо права, ділити царство Боже. Здавна не було стільки релігійних течій, зате було більше любові. Та скоро люди поняли, що якщо створювати свою релігію, то можна непогано жити. Тут і почалось... Спочатку різні конфесії а потім суперечки, разногласія, ненависть. Ви ж розумієте, що за цим усім стоять так звані лідери. Я колись відвідував зібрання баптистів і ми рішили сходити в гості до інакомислячих. Після того нас поставили на замітку, а потім бачили лідерів в ще більше інакомислячих.. Особисто я поважаю Бога, люблю Христа і всіх людей які беруть Біблію в руки не для хули на Бога, я поважаю. Ісус сказав: по тому узнають, що ви учні Мої, як буде між вами любовь.
З БОГОМ...
Знайома історія. Але не слід все звалювати на лідерів. Вони без вас є ніщо. І ви самі їх такими робите. Ну а самої любові для цього діла не достатньо. Адже і невірюючі можуть її виявляти. Я, приміром, таких знаю, які були вихованні в атеїстичній сімї, і є добрими людьми.Тому я й запитав учасників як вони собі уявляють такі конференції з тими, для кого найбільшим авторитетом зі смертних є той, кого ви називаєте чи то антихристом,чи то рогом чи звіриної з об`явлення?
Ну і доречі чи ви поділяєте отаке бачення 50-ків на католицького Понтифіка??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 12 березня 2013, 00:50.
Причина: офтоп
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 12 березня 2013, 00:50.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
42951
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2013, 17:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Цитата:
Знайома історія. Але не слід все звалювати на лідерів. Вони без вас є ніщо. І ви самі їх такими робите. Ну а самої любові для цього діла не достатньо. Адже і невірюючі можуть її виявляти. Я, приміром, таких знаю, які були вихованні в атеїстичній сімї,і є добрими людьми. Тому я й запитав учасників як вони собі уявляють такі конференції з тими для кого найбільшим авторитетом зі смертних є той кого ви називаєте чи то антихристом,чи то рогом чи звіриної з обявлення?
Ну і доречі чи ви поділяєте отаке бачення 50-ків на католицького Понтифіка??


Я взагалі- на то,мав на увазі той момент, коли людина покається, прийме хрещення, то получає почуття духовної любові. Має новий світогляд і відношення до окружаючих людей, віруючих і не віруючих, до Бога до Ісуса ,до Духа-Святого і обовязково до тих, хто хоч трохи вивчають Біблію..
Насчот 50-тників,то я був у їх среедовищі-відвідував зібрання,спілкувався. Дуже багато чого не поділяю або не понімаю, але про це окремо. А щодо Понтифіка, то так, це великі глубини ,в двох словах і не скажеш... Дослідуивши Писання ми бачимо, що сюду де Христос, то недалеко крутивсь іще хтось... Потім, має ж іще бути князь світу :( :(
Просто я думаю, що треба мудро поступати, наставляючи противників,в дусі лагідності. Дякую


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 12 березня 2013, 00:51.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
42983
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2013, 02:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
І про яку конференцію ти говориш? Сенька мабуть мав на увазі спілкування, або дискусії тут на форумі між представниками різних конфесій.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>