Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:00




Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48073
UNREAD_POSTДодано: 29 липня 2016, 22:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
ось таке чув:
• Йов.38:24 «Якою дорогою розливаєсь (в ориґ. розподіляється) сьвітло й шириться східний вітер по землї?» - Ісаак Ньютон у своїй праці "Оптика" 1704 року опубліковав досліди розложення за допомогою призми білого світла на окремі компоненти різного кольору і переломлення.
• Йов.28:25 «Коли Він чинив вагу вітров...» вітер (повітря) має вагу; Блез Паскаль зробив це відкриття в 17 столітті.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48138
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2016, 22:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
:eek:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48149
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2016, 21:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 жовтня 2016, 21:19
Написано: 1
Віровизнання: адвентист
https://e-dem.in.ua/chernivtsi/Petition/View/272 терміново потрібні підписи!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48307
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2017, 22:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
2. (біля 732 р. до Р.Х.) Іс. 40:22 Він Той, Хто сидить понад кругом землі, а мешканці її немов та сарана. Він небо простяг, мов тканину тонку, і розтягнув Він його, мов намета на мешкання. - Земля - кругла, оточена тонким шаром атмосфери, під якою можливе життя.

роздумуючи, про певні докази людей (серед яких і християни та віруючі в Біблію), що Земля не кругла, а плоска, міркуєш і справді, якщо буквально дивитися на деякі тексти із Писання, то складається враження, що так і є. і то дивно чути і тяжко це сприйняти, але то не дивно, адже нас з раннього дитинства вчать, що Земля кругла, що вона обертається навколо Сонця, що існують мільйони галактик, про мільярди світлових років і т.д. але якщо це все обман? так як і теорія еволюції, яка доречі, теж в підручниках шкільних написана. хоча ніби і не дуже важливо, чи Земля плоска чи кругла, і що навколо чого обертається, але постає питання: якщо дійсно Земля плоска, то чому певні люди і вчені обманють всіх живущих на землі?..
дяка Богу, що є Писання, де все, що треба знати людям - написано. і віруючим християнам тим більше треба довіряти Слову Божому більше, ніж людям.
щодо того місця з пророка Ісаї (40:22), то це гебрейське слово в ориґіналі "חוּג" (хуґ), так і перекладається, як переклав Огієнко, Куліш, синод - "круг", або в короля Якова - "circle".
ще місця із Писання, де це слово в ориґіналі вживається:
Хмари завіса Йому, й Він не бачить, і ходить по крузі (хуґ) небесному. (Йов.22:14)
Коли приправляв небеса я була там, коли круга (хуґ) вставляв на поверхні безодні,(Пр.8:27)
і зрозуміло, що круг, коло і куля - це різні речі. тому, треба все по Писанню перевіряти, чи так воно є, а не так, як я вище написав цитату із Біблії, і пояснення, що Земля кругла, хоч ясно написано, що "понад кругом земним"...




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48322
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2017, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
taras15 написав:
taras15 написав:
2. (біля 732 р. до Р.Х.) Іс. 40:22 Він Той, Хто сидить понад кругом землі, а мешканці її немов та сарана. Він небо простяг, мов тканину тонку, і розтягнув Він його, мов намета на мешкання. - Земля - кругла, оточена тонким шаром атмосфери, під якою можливе життя.

роздумуючи, про певні докази людей (серед яких і християни та віруючі в Біблію), що Земля не кругла, а плоска, міркуєш і справді, якщо буквально дивитися на деякі тексти із Писання, то складається враження, що так і є. і то дивно чути і тяжко це сприйняти, але то не дивно, адже нас з раннього дитинства вчать, що Земля кругла, що вона обертається навколо Сонця, що існують мільйони галактик, про мільярди світлових років і т.д. але якщо це все обман? так як і теорія еволюції, яка доречі, теж в підручниках шкільних написана. хоча ніби і не дуже важливо, чи Земля плоска чи кругла, і що навколо чого обертається, але постає питання: якщо дійсно Земля плоска, то чому певні люди і вчені обманють всіх живущих на землі?..
дяка Богу, що є Писання, де все, що треба знати людям - написано. і віруючим християнам тим більше треба довіряти Слову Божому більше, ніж людям.
щодо того місця з пророка Ісаї (40:22), то це гебрейське слово в ориґіналі "חוּג" (хуґ), так і перекладається, як переклав Огієнко, Куліш, синод - "круг", або в короля Якова - "circle".
ще місця із Писання, де це слово в ориґіналі вживається:
Хмари завіса Йому, й Він не бачить, і ходить по крузі (хуґ) небесному. (Йов.22:14)
Коли приправляв небеса я була там, коли круга (хуґ) вставляв на поверхні безодні,(Пр.8:27)
і зрозуміло, що круг, коло і куля - це різні речі. тому, треба все по Писанню перевіряти, чи так воно є, а не так, як я вище написав цитату із Біблії, і пояснення, що Земля кругла, хоч ясно написано, що "понад кругом земним"...


Тут дуже лего перевірити, чи Земля куляста ,а чи як монета. Якщо Сонце ходить по кругу Землі як по колу монети, то його буде видно постійно, не буде Дня і Ночі. Уявіть що де Б Ви не стояли на монеті в центрі ,чи з боку, ВИ бчаите сонце як воно кружляє навколо Вас по горизонту :)

Отже не як монета кругла, а куляста. Ніхто нікого не обманює. В Південній Півкулі Тепер Літо, а у нас зима. В Америці тепер день а у нас ніч, це можна елементарно дізнатись, звязавшись зі знацомими в різнихї точках світу. Отак.

А тому ми не просто довіряємо людям, а співставляємо аргументи і факти науки і сказане в Біблії, щоб дізнатись щось глибше і краще


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48325
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2017, 22:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Тут дуже лего перевірити, чи Земля куляста ,а чи як монета. Якщо Сонце ходить по кругу Землі як по колу монети, то його буде видно постійно, не буде Дня і Ночі. Уявіть що де Б Ви не стояли на монеті в центрі ,чи з боку, ВИ бчаите сонце як воно кружляє навколо Вас по горизонту :)

по логіці і тому, що вчені кажуть, то ніби так.. але, давайте поміркуємо.
написано в Бутті, що Бог створив два світила і вмістив їх на тверді небесній (а твердь назвав Бог небом [1:8]). це як світильники («и да будут они светильниками на тверди небесной, чтобы светить на землю. И стало так.» [1:15]). можливо тому сонце і місяць світять направлено, на певні ділянки землі.
далі, є така річ, як горизонт, як перспектива. людський зір обмежений, і якщо дивитися вперед, то все, що під напрямком зору, підіймається, а все, що над - опускається і зводиться в точку. якщо зважати, що сонце рухається по кругу Землі, то воно невелике за діаметром і невисоко над землею. і тому віддаляючись від тої місцевості, де ми спостерігаємо, воно ховається за горизонт або за межі нашого зоросприйняття.
я вірю Слову Божому, а там багато раз написано, що сонце рухається, не земля.. а земля, написано (своїми словами пишу) - утверджена нерухомо, на стовпах основана.

Michail написав:
Отже не як монета кругла, а куляста. Ніхто нікого не обманює. В Південній Півкулі Тепер Літо, а у нас зима. В Америці тепер день а у нас ніч, це можна елементарно дізнатись, звязавшись зі знацомими в різнихї точках світу. Отак.

так, правильно, є літо і є зима. але це може пояснюватися тим, що коли сонце рухаючись по крузі землі, над нашою місцевістю (ми вище екватора), то у нас літо, воно близько до нас (зауважте у полудень, що воно майже над нами проходить), а потім воно з днями віддаляється і вже над екватором рухається (у нас осінь), потім ще віддаляється і рухається над частиною, що нижче екватора (Австралія, Південна Америка і Африка), тоді в нас зима, воно найдальше від нас, менше тепла поступає (тепер в день, коли дивитися на небо, воно далеко впереді робить дугу); а там літо. а коли воно найближче до північного полюса, то там бувають полярні дні (сонце не ховається вночі). ось так.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48326
UNREAD_POSTДодано: 25 листопада 2017, 01:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарасе, я спочатку думав, що ти жартуєш, а тепер побоююсь, що ти справді спотикаєшся в цьому. Знаєш, я, як фізик за освітою, добре розумію, що є в науці очевидним, а що є припустимим.

Очевидним є те, що Земля має форму кулі і що саме Земля крутися довкола своєї орбіти та навколо Сонця. Це так само очевидно як те що яблуко кругле.

Стосовно написаного в Біблії, я не бачу жодних протиріч.
Адже кожна куля є круглою і має коло. Що стосується руху небесних тіл (сонце сходить і заходить), то є ще поняття відносності. Адже відносно нас сонце справді крутиться від сходу до заходу. І навіть зараз, хоч я лежу у ліжку, але насправді я як і кожен з нас рухаємось з величезною швидкістю, хоч ми того не помічаємо. Коли ми їдемо поїздом, то відносно інших попутчиків ми нерухомі, однак відносно поверхні Землі ми рухаємось.
Отже, Сонце рухається по колу відносно поверхні Землі, але Земля рухається навколо своєї орбіти та навколо Сонця відносно нерухомої точки Вселенної. Тому нема жодних протиріч.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48327
UNREAD_POSTДодано: 25 листопада 2017, 21:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
та ні, я не жартую.. але і нічого не хочу доказувати чи сперечатися. може я і помиляюся; і не можу так зрозуміло обґрунтувати, але я вірю написаному в Писанні.

Які то численні діла Твої, Господи, Ти мудро вчинив їх усіх, Твого творива повна земля! (Пс.104:24)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48328
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2017, 10:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я теж вірю Слову Божому. Але не бачу жодних протиріч. Навпаки, Біблія підтверджувала деякі наукові відкриття ще до того як вченими було відкрито.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48333
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2017, 00:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 грудня 2017, 22:27
Написано: 8
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Тарасе, я спочатку думав, що ти жартуєш, а тепер побоююсь, що ти справді спотикаєшся в цьому. Знаєш, я, як фізик за освітою, добре розумію, що є в науці очевидним, а що є припустимим.

Очевидним є те, що Земля має форму кулі і що саме Земля крутися довкола своєї орбіти та навколо Сонця. Це так само очевидно як те що яблуко кругле.

Стосовно написаного в Біблії, я не бачу жодних протиріч.
Адже кожна куля є круглою і має коло. Що стосується руху небесних тіл (сонце сходить і заходить), то є ще поняття відносності. Адже відносно нас сонце справді крутиться від сходу до заходу. І навіть зараз, хоч я лежу у ліжку, але насправді я як і кожен з нас рухаємось з величезною швидкістю, хоч ми того не помічаємо. Коли ми їдемо поїздом, то відносно інших попутчиків ми нерухомі, однак відносно поверхні Землі ми рухаємось.
Отже, Сонце рухається по колу відносно поверхні Землі, але Земля рухається навколо своєї орбіти та навколо Сонця відносно нерухомої точки Вселенної. Тому нема жодних протиріч.
Тоді дозвольте я вас як фізика дещо запитаю про це.Перший приклад з літаком.Після того як літак набрав певну висоту він летить постійно горизонтально,тобто по рівній прямій в просторі,згідно з географією,про що власне пілота сповіщають авіаприлади,типу "авіагоризонт","гіроскоп2,тощо.Так от,коли літак летить на далеку відстань,то він звісно летить згідно з цими приладами виключно горизонтально в просторі.Але ж горизонт землі за теорією кулі,вигинається,то чому ж тоді літак не відлітає від поверхні землі,все вище і вище?Пілот же орієнтується на прилад котрий йому показує горизонтальне положення,чи не так.Якби земля була кулею і горизонт її б був викривлений дугою,то пілоту постійно було б потрібно летіти такою ж дугою,тобто змінювати кут польоту,що б відображалось на вищеперелічених приладах, щоб не відлітати від землі.А цього чомусь не відбувається?Чому ж,якщо земля й справді кулеподібна?
Інша цікава незясованість.Якщо земля до того й крутиться,то чому вертоліт котрий зависає над землею на певний час,приземляється в те саме місце?Сила тяжіння скажете ви?Нехай так,але ж вона повинна тянути,діяти лишень до низу,і аж ніяк не в сторону?Це доказує приклад з поїздом.Якщо ви вилізете на кришу поїзда,котрий подібно до землі рухається і кинете вгору мяч чи повище,то чи він упаде вам до рук?Звісно що ні.То чому ж тоді кулі котрі вистрілюють перпендикулярно землі падають в те саме місце звідки вони вилетіли?адже земля за теорією як і цей поїзд рухається?Або ж ще цікавинка,коли вистрілюєш по рухомій мішені,то слід брати до уваги її рух,аби попасти в неї.Чомусь в артилерії при розрахунках коли стріляють на далекі відстані не беруть до уваги рухомість мішені.Чому ж,адже мішень рухома,бо земля крутиться?
Р.С.Не подумайте бува що я хочу когось переконати в тому що земля плоска.Це лишень ряд простих якби доводів,котрі не свідчать про кулястість землі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
48410
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2018, 14:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Vasils написав:
Сонячник написав:
Тарасе, я спочатку думав, що ти жартуєш, а тепер побоююсь, що ти справді спотикаєшся в цьому. Знаєш, я, як фізик за освітою, добре розумію, що є в науці очевидним, а що є припустимим.

Очевидним є те, що Земля має форму кулі і що саме Земля крутися довкола своєї орбіти та навколо Сонця. Це так само очевидно як те що яблуко кругле.

Стосовно написаного в Біблії, я не бачу жодних протиріч.
Адже кожна куля є круглою і має коло. Що стосується руху небесних тіл (сонце сходить і заходить), то є ще поняття відносності. Адже відносно нас сонце справді крутиться від сходу до заходу. І навіть зараз, хоч я лежу у ліжку, але насправді я як і кожен з нас рухаємось з величезною швидкістю, хоч ми того не помічаємо. Коли ми їдемо поїздом, то відносно інших попутчиків ми нерухомі, однак відносно поверхні Землі ми рухаємось.
Отже, Сонце рухається по колу відносно поверхні Землі, але Земля рухається навколо своєї орбіти та навколо Сонця відносно нерухомої точки Вселенної. Тому нема жодних протиріч.
Тоді дозвольте я вас як фізика дещо запитаю про це.Перший приклад з літаком.Після того як літак набрав певну висоту він летить постійно горизонтально,тобто по рівній прямій в просторі,згідно з географією,про що власне пілота сповіщають авіаприлади,типу "авіагоризонт","гіроскоп2,тощо.Так от,коли літак летить на далеку відстань,то він звісно летить згідно з цими приладами виключно горизонтально в просторі.Але ж горизонт землі за теорією кулі,вигинається,то чому ж тоді літак не відлітає від поверхні землі,все вище і вище?Пілот же орієнтується на прилад котрий йому показує горизонтальне положення,чи не так.Якби земля була кулею і горизонт її б був викривлений дугою,то пілоту постійно було б потрібно летіти такою ж дугою,тобто змінювати кут польоту,що б відображалось на вищеперелічених приладах, щоб не відлітати від землі.А цього чомусь не відбувається?Чому ж,якщо земля й справді кулеподібна?
Інша цікава незясованість.Якщо земля до того й крутиться,то чому вертоліт котрий зависає над землею на певний час,приземляється в те саме місце?Сила тяжіння скажете ви?Нехай так,але ж вона повинна тянути,діяти лишень до низу,і аж ніяк не в сторону?Це доказує приклад з поїздом.Якщо ви вилізете на кришу поїзда,котрий подібно до землі рухається і кинете вгору мяч чи повище,то чи він упаде вам до рук?Звісно що ні.То чому ж тоді кулі котрі вистрілюють перпендикулярно землі падають в те саме місце звідки вони вилетіли?адже земля за теорією як і цей поїзд рухається?Або ж ще цікавинка,коли вистрілюєш по рухомій мішені,то слід брати до уваги її рух,аби попасти в неї.Чомусь в артилерії при розрахунках коли стріляють на далекі відстані не беруть до уваги рухомість мішені.Чому ж,адже мішень рухома,бо земля крутиться?
Р.С.Не подумайте бува що я хочу когось переконати в тому що земля плоска.Це лишень ряд простих якби доводів,котрі не свідчать про кулястість землі.

На рахунок літака. Відомо, що відірватись від земного тяжіння не так просто. Потрібна перша космічна швидкість для цього юВ ілтака її нема, тому земне тяжіння автоматично синхронізує літак з дугою Земної поверхні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>