Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 червня 2024, 10:19




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20954
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 10:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Sofia написав:
Сергію, звідки ви взяли тут цитату, цікаво!?... бо автор явно про-п*ятидесятницький... і хотілося б наведені приклади провірить!.. ви самі-то бачили ті цитати чи ті натяки!?

приклади провірте -- джерела ж вказані. а автор католицький.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20955
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 10:38 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Вільний Вітер написав:
Але ж Ви не знаєте що ті люди сповнені Духом Святим говорять,НЕ знаєте!!Тому що це молитва тієї людини до Бога .Дух Святий сповняє людину і вона молиться так як Бог їй це дає(чи іншою мовою,і не обов'язково тією ,що десь на землі(для нас іноземною))


Не хочу Вас образити, але у мене таке враження, що ви Біблії не читаєте або читаєте УРИВЧАСТО те, що вам хочеться!
"чи іншою мовою,і не обов'язково тією ,що десь на землі(для нас іноземною" - Біблія чітко і ясно говорить про ПРИРОДУ ІНШИХ МОВ - це БУЛИ ІНОЗЕМНІ!!! Уважно читайте Дії 2 гл!!

"Але ж Ви не знаєте що ті люди сповнені Духом Святим говорять,НЕ знаєте" - от-то ж бо і ВОНО!! В Діях 2 гл. люди, які чули інші мови ХІБА НЕ РОЗУМІЛИ!?!? ЩЕ Й ЯК РОЗУМІЛИ!!! Бо написано :"слышим их нашими языками говорящих о великих делах Божиих"

Вільний Вітер написав:
Людям??!!Не вже в молитві людина до людини звертається і славить людину?(я не кажу за те коли людина піднімається і пророкує,звертаючись до церкви чи до окремої особи).Адже ви не знаєте що ті слова мовлені при молитві тією людиною означають,якщо це слова прославлення Бога,то як можна назвати їх бурмотінням і тарабанщиною,і не для служіння людям промовляються вони ,а ДЛЯ ГОСПОДА.


В тому-то ваші і дивні ПИТАННЯ, бо ви не правильно тлумачите ДАР ІНШИХ МОВ!!! В першому столітті, люди, отримавши дар інших мов - ВОНИ РОЗПОВСЮДЖУВАЛИ ЛЮДЯМ ЄВАНГЕЛІЄ!!!!.. а як ви сьогодні його розповсюджуєте!? Візьміть будь-який дар - кожен слугує для служіння людям і "інші мови" - НЕ ВИНЯТОК! Тому-то сьогодні ви цим даром служити не можете, бо його нема!

1Пет.4:10 Служите друг другу, каждый тем даром, какой получил,



Вільний Вітер написав:
Використання??Це молитва знову ж таки до Бога і якщо(я повторюсь) людина просто молиться(сповнена і хрещена Духом Святим.наділена даром і молиться іншою мовою) не для Вас і не для мене вона говорить ті слова,не для служіння людям,а Богу і лише,лише Богу!!!Чи я знову помиляюсь?? :???:


Помиляєтесь, почитайте уважно 1 коритян 14, де все ваше сказано в негативній формі описується, якщо не виривати з контексту як ви це любите!


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20956
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 10:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Sofia написав:
Помиляєтесь, почитайте уважно 1 коритян 14, де все ваше сказано в негативній формі описується, якщо не виривати з контексту як ви це любите!

вкажіть, будь-ласка, конкретну цитату, яка заперечує існування дару мов і забороняє його застосування для духовного росту.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20957
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 11:15 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
сергій написав:
Sofia написав:
Помиляєтесь, почитайте уважно 1 коритян 14, де все ваше сказано в негативній формі описується, якщо не виривати з контексту як ви це любите!

вкажіть, будь-ласка, конкретну цитату, яка заперечує існування дару мов і забороняє його застосування для духовного росту.



не виривайте мої слова з контексту дискусії.. бо я не заперечувала дар інших мов, я заперечувала всю репліку мого співрозмовника, якщо ви не помітили... повторюю, дар інших мов, як і будь-який дар, в ОСНОВІ призначається для служіння людям!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20958
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 11:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Sofia написав:
не виривайте мої слова з контексту дискусії.. бо я не заперечувала дар інших мов, я заперечувала всю репліку мого співрозмовника, якщо ви не помітили...

шановна, я слідкую за дискусією і не вириваю ваших слів з контексту. звільніть мене від непотрібної трати часу -- через цілу дискусію ви намагаєтесь заперечити існування надприродних Божих дарів: мов, зцілення, пророцтв і т.д. Говорите про Отців Церкви, цитати з яких я так і не дочекався... а ще раніше писали, що в Новому Заповіті є підтвердження "загасанню" надприродних дарів. Якщо ви вже так часто наголошуєте на авторитетних джерелах, то, будь-ласка, на майбутнє використовуйте в своїх дописах цитування, бо в інакшому випадку всі ваші слова нічого не варті.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20959
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 12:02 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
сергій написав:
Цитата:
Св. Іреней з Ліону у своїй монументальній праці «Проти єресей», боронячи правдивість Католицької Церкви, наголошує, що не лише своїм навчанням Церква залишається вірна Христові, але й практикуванням харизм (як це прийнято було в Церкві ще від апостольських часів), а особливо ж дару мов, пророкування, пізнання, авторитету над злими силами, зцілення (див. «Аd vеrsus hеrеsае», V, 6, 1.).



Ви самі читали Іренея!?.. і чи ви провіряли автора, який так трактує його слова?!?!... бо такий текст, я знайшла спокійно в інтернеті, і навіть ім*я автора там не знайшла!... Більш того, я відкрила працю "Проти ЄРЕСЕЙ" і побачила там зовсім іншу картину!!!... По перше, в «Аd vеrsus hеrеsае», V, 6, 1 говориться далеко не про церку: назва розділу така - "Бог дарует спасение целому человеку,состоящему из тела и души". Більш того, Іреней лише констатує той факт, що "мы слышали многих братьев в Церкви, которые имели пророческие дарования и чрез Духаговорили разными языками". Більш того констатує в минулому часі! Більш того, НІДЕ не сказано, що практикуючи це або що вони ЦЕ ПРАКТИКУЮТЬ і - цим церква залишається вірною Христові!! Тут навіть контекст зовсім інший!!


І ті Отці, яких я мала на увазі, які стверджують, що дар "упразнился" - так це Іоан Златоуст, і блаженний Августин.

Та я впевнена, що копаючись в інших працях, які навів цей НЕВІДОМИЙ автор, буде те саме - ВИРИВАННЯ ІЗ КОНТЕКСТУ І ТРАКТУВАННЯ НА "СВІЙ ЛАД"!

Більш того, як Іреней може "захищати" КАТОЛИЦЬКУ ЦЕРКВУ, якщо він жив у ДРУГОМУ СТОЛІТТІ, а розкол в церкві відбувся кількома століттями ПІЗНІШЕ!!!... Такі вислови показують НАСКІЛЬКИ НЕКОМПЕТЕНТНИЙ АВТОР У ЦЬОМУ ПИТАННІ!!!


Златоуст: "Чего же еще хотите? Знамений? Но они упразднились. Ты имеешь веру, надежду, любовь, которые пребывают; их ищи; они больше знамений» (Беседы на Деяния апостольские. С. 354.)


Августин: «В ранние времена Святой Дух изливался на верующих, и они говорили на языках, которые не учили, ибо Дух давал им дар речи. Это были знаки, приуроченные к времени. Потому что подобало, чтобы являлся этот знак Святого Духа на всех языках, чтобы засвидетельствовать, что Господне Евангелие будет проповедано на всех языках и во всех концах земли. Это было сделано для знамения, и это миновало. Ожидаем ли мы теперь, чтобы те, на кого будут возложены руки, заговорили на языках? Или когда мы возлагали свою руку на этих детей, ожидал ли каждый из нас, что они не говорят на языках, оказался ли кто из нас так развращен в своем сердце, чтобы сказать: «Они не получили Святого Духа»? (Православие и религия будущего. - СПб., 1997. С. 138-139.)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20960
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 12:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Sofia написав:
Більш того, як Іреней може "захищати" КАТОЛИЦЬКУ ЦЕРКВУ

:shock:
мда....
а по-вашому, яка була церква? ви хоч знаєте, що означає слово "католицька"?
п.с. і припиніть істерику, шановна. ви щось занадто близько все це сприймаєте... можливо, вас хтось із харизматів образив, бо лише так можна зрозуміти вашу агресивність на пустому місці
цитата Золотоустого стосується знаків, а не дарів, чи ви і цієї різниці не здатні осягнути?
а про цитату Августина я взагалі промовчу. ви процитували не Августина , а православний часопис -- тепер зрозуміло, якими джерелами ви користувались складаючи свою думку. Вибачте, але це як мінімум непристойно.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20961
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 12:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
сергій написав:
а по-вашому, яка була церква? ви хоч знаєте, що означає слово "католицька"?

вселенська... задоволені?
сергій написав:
п.с. і припиніть істерику, шановна. ви щось занадто близько все це сприймаєте...

це не істерика, це я чорним по білому пишу - щоб вам видно було, бо читаєте Біблію І НЕ БАЧИТЕ!

сергій написав:
цитата Золотоустого стосується знаків, а не дарів, чи ви і цієї різниці не здатні осягнути?

А дар інших мов - це не один з дарів "знамения"!?... ви цього ще не осягнули!?!? читаючи знову-таки БІблію...?!
сергій написав:
а про цитату Августина я взагалі промовчу. ви процитували не Августина , а православний часопис -- тепер зрозуміло, якими джерелами ви користувались складаючи свою думку.


Вам би легше стало, якби я процитувала з самої праці?!?!... натомість подивіться якими джерелами користиєтесь Ви !!! тими, що навіть автора не має! ...

сергій написав:
Вибачте, але це як мінімум непристойно.

А ви вважаєте пристойним ЦИТУВАТИ ТЕ, що неперевірено!?!? Тлумачити так, як того бажається?! Вириваючи з контексту?!?


П.С. я не бачу нічого страшного, що православний "часопис" цитує Отців церкви! і різниці власне немає, через що зсиластись. Слова - то ОТЦІВ! І те звідки це цитувати цього факту не змінить!


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20962
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 12:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Sofia написав:
Вам би легше стало, якби я процитувала з самої праці?!?!... натомість подивіться якими джерелами користиєтесь Ви !!! тими, що навіть автора не має

на відміну від вас я не настоюю на своїй правоті. Ви ж вже на кількох сторінках хочете переконати в своїй. Тому не варто ставити нас в один рівень. Докажіть свою категоричність, а не намагайтесь задавити співрозмовника безпідставними заявами. Ви, шановна, навіть дискусії не здатні вести, - зриваєтесь постійно на крик.
в мене складається враження, що ви начиталися православних "сектоведов" типу Дворкіна і невміло намагаєтесь представити тут їхню позицію. але ви не врахували одне -- вони вже роками намагаються доказати щось і перелопатили цілу купу матеріалів -- ви ж намагаєтесь на основі прочитаних кількох сторінок видатися освіченою особою. Смішно...




Я хлоп з села -- люблю коней :)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20963
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 13:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
сергій написав:
на відміну від вас я не настоюю на своїй правоті. Ви ж вже на кількох сторінках хочете переконати в своїй. Тому не варто ставити нас в один рівень. Докажіть свою категоричність, а не намагайтесь задавити співрозмовника безпідставними заявами. Ви, шановна, навіть дискусії не здатні вести, - зриваєтесь постійно на крик.
в мене складається враження, що ви начиталися православних "сектоведов" типу Дворкіна і невміло намагаєтесь представити тут їхню позицію. але ви не врахували одне -- вони вже роками намагаються доказати щось і перелопатили цілу купу матеріалів -- ви ж намагаєтесь на основі прочитаних кількох сторінок видатися освіченою особою. Смішно...


я не бажаю з вами сперечатись і зараз відписувати на кожне ВАШЕ слово, яке є безпідствавними, коректно неаргументованими і грунтовно невиваженими!... ви стверджуєте те, чого не знаєте (з приводу, що я читала), а відповідно несете НЕПРАВДИВУ інформацію, яку як я так і будь-хто може розцінити як брехню та плітки... Тому, брате, раджу вам хіба що покаятись! І хіба що ваша гордість вам не дозволить це зробить.

П.С. в текстовій формі звуку не буває!.. хоча б це ви мали розуміти!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20964
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 13:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
Помиляєтесь, почитайте уважно 1 коритян 14, де все ваше сказано в негативній формі описується
Я прочитав ще раз весь цей розділ, і бачу, що нема там негативної форми - можливо Ви так негативно сприймаєте?
Напочатку ап. Павло говорить:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. А хто пророкує, той людям говорить на збудування, і на умовлення, і на розраду. Як говорить хто чужою мовою, той будує тільки самого себе, а хто пророкує, той Церкву будує. (1Кор.14:2-4)
Та й підсумовуючи зазначає:
Отож, браття мої, майте ревність пророкувати, та не бороніть говорити й мовами! Але все нехай буде добропристойно і статечно! (1Кор.14:39-40)
Отож, хто сповняється Духом Святим та молиться іншою мовою, як Дух промовляти дає, то він говорить це Богу і будує самого себе. Адже ще написано й так: Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. (Рим.8:26)
Однак, апостол Павло у 14 розділі говорить про необхідність дару пророкування для збудови не лише самого себе, а й всієї церкви. Адже написано ще (цит.рос.): Без откровения свыше народ необуздан... (Пр.29:18)

І так в наші часи є такі церкви, де не лише сповняються іншими мовами, але й пророкують.
До прикладу, одного разу до церкви зайшов один єврей, який знав добре івріт, а одна сестра сповнилася Духом Святим і молилися незрозумілою для неї мовою, а потім той єврей розповів, що це до нього промовляв Господь на івріті, і він покаявся. Багато є таких прикладів. Наприклад, через німця Ерло Штегена свого часу Господь говорив російською мовою, бо це було в Києві, хоча він сам ніколи не знав російської.
Але інші мови не завжди служать для пророкування, а насамперед для свого збудування, бо це молитва Духа Святого (як Дух дає промовляти), Який знає наші немочі та недоліки.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20967
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 21:58 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Sofia,ну які ж ви горді,нетерплячі і СТРАШЕННО вперті!!З Вами дуже важко спілкуватись.Будьте трішки спокійнішою і не приймайте все так близько до серця.Адже це лише дискусія ,де кожен висловлює свою думку,розповідає хто що знає і не більше. ;-D ;)Так,це перше.




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20968
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 22:07 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Тепер далі.
Sofia написав:
БУЛИ ІНОЗЕМНІ

Ну нехай іноземні.А,скажіть будь ласка,Ви знаєте Всі іноземні мови?
Sofia написав:
В першому столітті, люди, отримавши дар інших мов - ВОНИ РОЗПОВСЮДЖУВАЛИ ЛЮДЯМ ЄВАНГЕЛІЄ!!!!.. а як ви сьогодні його розповсюджуєте!? Візьміть будь-який дар - кожен слугує для служіння людям і "інші мови" - НЕ ВИНЯТОК! Тому-то сьогодні ви цим даром служити не можете, бо його нема!

Невже люди,які розповідають іншим про Господа,при розмові так сповнені Духом Святим,що починають молитися іншою мовою?При розповіді про Ісуса?Хіба свідкуючи говорять не мовою зрозумілою пристутнім.його нема ??
Або ми не про одне і те ж говоримо або я не знаю...




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20969
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 23:55 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Вільний Вітер написав:
Тепер далі.
Невже люди,які розповідають іншим про Господа,при розмові так сповнені Духом Святим,що починають молитися іншою мовою?


уважно читайте Дії 2 розділ - там що молились?... там розказували на інших мовах про СПРАВИ БОЖІ!!!... це ви трактуєте, що єдине що можна робити з іними мовами - то це тільки молитись! в апостольську еру іншими мовами євангелізували інші народи... а що сьогодні робиться - нічого власне...



П.С. чесно, мені вже так набридла ця тема.. говориш вам говориш, а до вас не доходить.. (вас - мається наувазі всіх прихильників "незрозумілих мов")... пережовуєш одне і теж кілька разів... і як горох об стінку... або ви не хочете розуміти, або вам "недано знати"... чи як його вже трактувать, не знаю....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20970
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2010, 00:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Sofia написав:
П.С. чесно, мені вже так набридла ця тема.. говориш вам говориш, а до вас не доходить.. (вас - мається наувазі всіх прихильників "незрозумілих мов")... пережовуєш одне і теж кілька разів... і як горох об стінку... або ви не хочете розуміти, або вам "недано знати"... чи як його вже трактувать, не знаю....

почитай Павла вiн проце добре пише


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>