Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 16 червня 2024, 18:13




Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23925
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 10:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 травня 2024, 08:52
Написано: 1342
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Знову море питань. Поки що відповідаю на це:

"А сьогодні скільки вздоровилось від молитви вашого Отця.До речі,чомусь ви не написали,чому у вас священника наз "Отче"?Чи бува не протирічить це Писанню??"

Я вже писав, що священик з моєї парохії - харизмат. Виздоровлюється під час молитви його - досить багато людей. Багато свідчень. І це чиста правда. Навіть можете перевірити.м. Ужгород, вул. Докучаєва, парохія святоого архангела Михаїла, греко-католицької єпархії. о. Василь Бляшин.

Чи суперечить тиутл "отець" при звертанні до священика Святому Письму? Чим?

Там сказано, щоб ми вчителів і отців собі не назвиали. Але й самі знаєте, що є вчителі, єє диякони, є пророки, є цілителі і т.д.

Так що і назви "вчитель" не могло б бути...
По0другеап. Павло називав тих, кого хрестив, своїми дітьми... Так що титул "отець" зовсім не суперечить сутності Бога Отця. Та й пишеться з малої букви...


Якби в Біблії не було, того про що я тільки що писав... то можливо й суперечив би.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23930
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 11:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 травня 2024, 08:52
Написано: 1342
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
от бачите як ви зараз пишете.То що ви там були,ви те бачили??Дивно,якщо мені поставили такі вимоги,то вони стосуються і вас чи нетак???


Правильно і логічно сказано про сутність тексту в Біблії. Тут важливість смирення, бо теологія миття ніг в Новому Завіті зовсім не розвинена, так, як теологія Тайної Вечері.
В традиції також. Цю дію в традиційних Церквах здійснює єпископ для своїх священиків раз в рік перед Пасхою... От для нього є можливість показати своє смирення.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23931
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 12:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 травня 2024, 08:52
Написано: 1342
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Ага,відправляли службу Божу у себе в церквах?!!!"


Молитви, співи псалмів, Таїнство Євхаристії (ламання Хліба, кожного першого дня в домусах - домах молитви) і продовження цього - вечеря Агапе - це і є Літургія, просто пізніше вона набула більш пишної форми. Ви як думає, чому в Новому Завіті кілька разів згадується ламанні хліба в поєднанні з першим днем?
Д речі у Вас ламання хліба кожного тижня, чи раз в рік, як у свідків Єгови? Цбого я не знаю...

Книга Деяния > Глава 20 > Стих 7:
В первый же день недели, когда ученики собрались для преломления хлеба, Павел, намереваясь отправиться в следующий день, беседовал с ними и продолжил слово до полуночи.

:shock: Як Ви цього не розумієте?


Michail написав:
Здійснювали Ламання Хліба? (А це не просто обряд чи практична дія! Ви тут помиляєтесь. Хочете помилятись далі... Будь ласка.)

sssЩо свідчить про те що я тут помиляюсь?

Бо це не практична дія, щоб зібратися поїсти. Для таких ап. Павло казав, щоб вони краще наїлись дома.

"33. Посему, братия мои, собираясь на вечерю, друг друга ждите.
34. А если кто голоден, пусть ест дома, чтобы собираться вам не на осуждение. Прочее устрою, когда приду."




Я бачу, Ви мало знаєте з Біблії про Причастя.

Книга 1-е Коринфянам > Глава 11 "28. Да испытывает же себя человек, и таким образом пусть ест от хлеба сего и пьет из чаши сей.
29. Ибо, кто ест и пьет недостойно, тот ест и пьет осуждение себе, не рассуждая о Теле Господнем.
30. Оттого многие из вас немощны и больны и немало умирает."


Якби це була просто вечеря і спомин, то так не впливало б на тіло! Тим більше на душу!

Книга Деяния > Глава 2 > Стих 42:
И они постоянно пребывали в учении Апостолов, в общении и преломлении хлеба и в молитвах.




А цитую російською, бо тут так легше шукати цитати.
http://www.maranatha.org.ua/bible/index ... ook=-1&p=3
Я вжеказав, що памятаю з Біблії суть. Нас не заставляли вивчати Біблію на память по цитатам і номерам глав, але вчили памятати сутью Тому невсе можу згадати де написано в Біблії, але знаю що точно є і приблизно в якому контексті і до якої тематики.

На інші питання поки що не відповідаю, бо це лише викличе у вас можливість задати мені ще більше питань Адже конфесійне розуміння тої чи іншої тематики дуже зачіпає душу і тому виникає протиріччя.

Я от в темі про Чистилище не намагаюсь Вам навязати це вчення. Лише показую, чому сам вірю... Але про Причастя - це друге діло. От я показую - що вчення традиційних Церков про Євхаристію - істинно Біблійне.
Тим більше є дуже багато чвідчень, що через віру (в першу чергу) і прийняття цієї тайни люди очищались душевно і оздоровлювались тілесно! Багато книг про це написано. І тут моя віра не те, що не має сумнів, а й спонукає мене розповідати про заповідане Христом - іншим людям і доводити, що це правда. Я не хочу вглиблюватись ву вчення про зміну сутності Хліба і Вина, бо це вчення оформив один монах у 4 столітті і прийняла наша Церква (і ми, як католики це приймаємо)... Християну не з католицької конфесії досить приймати, що в Євхаристії він долучається до Містичного Тіла Христа і що Ісус Христос приходить до нас в цьому таїнстві. І що це таїнство є та ж сама Жертва Христа - розтягнута в просторі і в часі.

Аналогією (це вже моє уявлення) для цього є річка: початок річник в одному часі і просторі, а кінець зовсім в іншому часі і просторі, бо поки вода з початку добереться до кінця то пройде чимало часу. Але водночас річка є в одному часі і в різних частинах простору... Так і в один час в різних частинах простору здійснюється кілька тисяч Божественних Літургій, які є одною Вселенською Божественною Літургією. І разом з тим однією з тими першими християнами, які "ламали хліб першого дня" і разом з тим стоїмо під хрестом де розіпятий Христос і він нас всіх відкупляє і очищає Своєю Кровю, бо прийшов спасти людей з усіх часів і з усіх кутків Землі! Тому до цієї Його жертви долучились і люди часів Старого Завіту. А також інші народи тих часів, які жили по природному закону...

Я вже почав писати трактат :) Це мене Ваші питання спонукають...

І так, Ви не вписли тих цитат і вже тих, що я тепер додав (про Євхаристію) до теоріїпростого спомину...

Чекаю...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23932
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 12:40 

Востаннє редаговано Michail 08 липня 2010, 12:49 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 травня 2024, 08:52
Написано: 1342
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
SSS написав:
" І навіть те що він помив ноги учням то і це не обряд для виконування,а лише приклад смирення.Адже ніхто з присутніх пізніше цього неробив.Зібрання на молитви це теж ніякий не обряд,В Ізраїлі це існувало до Христа.Тож не слід видавати усе це за якісь нововедення.Священники існували до тих пір поки існував храм,жертвоприношення та все що повязанне з цією храмовою системою.Коли у 70 р римляни спалили Єрусалим,то й храм теж був знищенний.Священицький родорвід було втраченно.Вже неможливо було визначити священницької лінії..А от чим функції ізраільських священників подібні до християнських старійшин(пресвітерів),служителів збору(дияконів) та наглядачів зборів(єпископів) 1століття???.Наведіть з Слова.

Так, Аронова лінія втратилась, але все-таки його наслідники серед юдеїв є. Та я не про Старозавітніх, а про Ісусових таїнствнних священиків.

Як які фу-ї?
Священики в Старому Завіті здійснювали тогочасну Літургію, священики Нового Завіту - Нову Божественну Літургію з Єдиною Жертвою Ісуса Христа! *про яку я перед цим пояснив... (якщо Вам зрозуміло). В першому столітті це були прості зібрання в 1 день тижня з молитвами і Євхаристією, але сутність та ж сама!



Michail написав:
" Тут багато чого, і більшість Ваша думка і лише."Священники існували до тих пір поки існував храм,"І тепер є храм - Церква. Ми - храм Святого Духа! Тому і священики інавкші, ніж у Сотарому Завіті.

Михайле,я не про духовний храм вів мову,а про буквальний,у якому служили священники давнини.Вони перестали існувати,бо про них уже не згадувалось у Св Письмі.Ваші священники зявились набагато пізніше від написання Н.З. і далі служать у буквальних храмах,роблять багато чого з часів ізраїльських священників,того що не робили перші християни у своїх зборах(церквах)

Так, старозавітні перейшли, але поставлені в християн були нові, Бо Ісус постанвоив храм нерукотворний! І ми всі священики і таїнственні: диякони, пресвітери і єпископи
Перші християни робили, але досить спрощено!
Далі знову дуже багато питань...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23933
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 12:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 травня 2024, 08:52
Написано: 1342
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
[/quote]Михайле ви мене напевне з кимось спутали,або ж я не розібрав добре того що ви так незрозуміло пишете(маю на увазі що невиділяєте де чиї слова).Тож про які ви цитати введете мову на які я невідповів?Повторіть??[/quote]


Серед цього всього тексту може бути. Ось про ці цитати. Це до всіх питання, хто не признає вчення про Євхаристію, не лише як про спомин, а про щось більше!


«бо хто їсть і п'є, засудження собі їсть і п'є, якщо у цьому не розрізняє Тіло» (1 Кор 11, 29).

«Істинно, істинно кажу вам: якщо не будете їсти Тіла Сина Чоловічого і пити Крові Його, то не будете мати в собі життя. Хто їстиме Моє Тіло і питиме Мою Кров, буде мати життя вічне, і Я воскрешу його в останній день. Бо Тіло Моє, то справжня по Тайна Вечеря жива, Моя Кров то є справжнє життя. Хто споживатиме Моє Тіло і питиме Мою Кров, той перебуватиме в Мені, і Я в ньому» (Іоан. 6, 53-56).

Ще до Причастя.
"Книга 1-е Коринфянам > Глава 10 > Стих 16:
Чаша благословения, которую благословляем, не есть ли приобщение Крови Христовой? Хлеб, который преломляем, не есть ли приобщение Тела Христова?"


Поки не поясните як це ввести в систему простого згуадування, дискутувати про Эвхаристію вважаю недоцільним. Тут права католицька і православна теологічна Школа, бо базується на Святому Письмі.


Книга 1-е Коринфянам > Глава 11 "28. Да испытывает же себя человек, и таким образом пусть ест от хлеба сего и пьет из чаши сей.
29. Ибо, кто ест и пьет недостойно, тот ест и пьет осуждение себе, не рассуждая о Теле Господнем.
30. Оттого многие из вас немощны и больны и немало умирает."


Книга Деяния > Глава 2 > Стих 42:
И они постоянно пребывали в учении Апостолов, в общении и преломлении хлеба и в молитвах.


"33. Посему, братия мои, собираясь на вечерю, друг друга ждите.
34. А если кто голоден, пусть ест дома, чтобы собираться вам не на осуждение. Прочее устрою, когда приду."



Таких цитат я ще більше назбираю Дайте лише час.
Моя мета - щоб всі знали Біблійну правду. Коли я дискутую нена біблйні теми, то та я так не наполягаю.


І ще одне, я перше попробував зробити пару цитат, то ж бачите, що виходить не дуже...

Задавайте будбь ласка по одне питання...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23935
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 13:17 

Востаннє редаговано Протестант 08 липня 2010, 13:28 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Sh_21Під час причастя Бог їм прощає гріхи. Та це так ваші говорять і так практично роблять.

Наші, це хто?

Всі священики наголошують, що не можна йти до Причастя з важким гріхом! Потрібно покаятись і висповідатись.


А ви в пересічних католиків і православних запитувалися? Саме ваше слово "причастя" говорить за себе.
Або запитайтися для чого приймають спомин смерті Христа, я думаю тих 70% навіть не знають, або скажуть бо так роблять усі перед Пасхою, та я так маю робити.

Michail написав:
Ось ще такий рядок:


«бо хто їсть і п'є, засудження собі їсть і п'є, якщо у цьому не розрізняє Тіло» (1 Кор 11, 29).


Цей стишок Ви читали?


Та ви мене не так зрозуміли я Біблію прочитав, я тоді сказав що уваги не звернув на цей вірш що там говориться про спомин, бо більше звертав увагу як на ідольське і Боже.

Я вище і про це хотів сказати що тих 70% навіть цього вірша не знають і не знають для чого приймають Тіло і Кров І.Х. і таким чином самі собі осуд роблять.

От вам ще одна причина до теми «Бог допускає, чи хоче?» чому стається із віруючими нещастя або хвороби або інші причини які б на першу думку не мали б ставатися.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23936
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 13:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Sh_21
"Та ви відповідаєте як протестант, але ваші 98% так не говорять і значить так не роблять."

Я відповідаю так, як написано в Біблії...

Навіть у тих 30% не знайдеться таких як ви, інші не помильні і завжди праві.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23938
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 13:30 

Востаннє редаговано Протестант 08 липня 2010, 13:50 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
«Істинно, істинно кажу вам: якщо не будете їсти Тіла Сина Чоловічого і пити Крові Його, то не будете мати в собі життя. Хто їстиме Моє Тіло і питиме Мою Кров, буде мати життя вічне, і Я воскрешу його в останній день. Бо Тіло Моє, то справжня по Тайна Вечеря жива, Моя Кров то є справжнє життя. Хто споживатиме Моє Тіло і питиме Мою Кров, той перебуватиме в Мені, і Я в ньому» (Іоан. 6, 53-56).


А ці стишки і взагалі Євангеліє від Івана?

Ну ви даєте :D це що жарти у вас такі? Та звісно прочитав, та якщо б не прочитав, то у нас у Церквах користуються тільки Євангелію, де б на звершені спомину точно був би почув. А ви були у наших Церквах, бачили як проводять богослужіння?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23939
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 13:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Michail написав:
У євангельских Церквах як називається "ламання хліба", підскажіть будь ласка?

Sh_21 написав:
Так і називають "ламання хліба"або ще кажуть " спомин смерті І.Х".
Ш21 користуючись нагодою що натрапив на вас тут,хочу вас спитати-а що то за ламання хліба буде у вас 50-ків на Херсонщинні.Знайомі 50 з Тернополя десь туди їдуть,з палатками та усім знарряддям для риболовні.Кажуть,що якась конференція.,Чи моглиб прояснити це??

Не знаю я таких із наших Церков не їздять, може та сама історія вийде із слухів що біля Микулинець живуть у тих лісах СЄ.. Наші якщо їздять то на проповідування Євангелії, а віддихають у Малині, там маємо свій молодіжний табір де зїжджається молодь із всієї України.
Я в інтернеті прочитав що у Тернополі появилися якісь люди яка частково мають назву "ХВЄ" і ще перед тим і після того стоять ще букви, точної назви не пам’ятаю, де мають по дві жінки і всяке інше... то це не означає що це із на інших Церков.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23940
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 14:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 травня 2024, 08:52
Написано: 1342
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я вище і про це хотів сказати що тих 70% навіть цього вірша не знають і не знають для чого приймають Тіло і Кров І.Х. і таким чином самі собі осуд роблять.

Ну це велика помилка Церков, що мало навчають і християн, які мало навчаються.
У нашій єпархії недавно заснували інститут катехетів, які вже більше навчають молодь.
Старші вчитисчя не хочуть і приймати багато чого також не завжди. Молодь більш податлива і якщо все правильно організувати, то тягнеться до навчання! Тягнуться ло вивчення Біблії.


Sh_21 А ці стишки і взагалі Євангеліє від Івана?[/quote]
Ну ви даєте :D це що жарти у вас такі? Та звісно прочитав, та якщо б не прочитав, то у нас у Церквах користуються тільки Євангелію, де б на звершені спомину точно був би почув. А ви були у наших Церквах, бачили як проводять богослужіння?[/quote]

Був в католицькій і в православній.... В реформатській був на екуменічній молитві. Але н служінні не був. Баптистські служіння по телевізору бачив... Там пісні з гітарами. Це гарно... В нас на парафії також є специфічне служіння (поза Божественною Літургією) "Прослава" з проповіддю і співами також з гітарою!


Ну ви даєте це що жарти у вас такі?

Я просто хотів сказати, що в євангелії Івана, коли Ісус говорив про те, щоб споживати Його Тіло і Кров, багато учнів вд Нього Пішли. Але апостоли залишились. Хоч вони ще тоді не розуміли про що йдеться. А йдеться про кілька речей: про Євхаристію (це підтверджують цитати, які я наводив), про приймання Його жертви за нас ( я приймаю Жертву Христову з себе і за всіх, на маоє спасіння і на спасіння тих, хто її приймає) і про наслідування Ісуса Христа у всіх справах.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23942
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 15:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Садукеї не вірили в Передання...

Це ви про що, яке передання? І що І.Х.за це засуджував їх?

Цитата:
sssТакож ходять слухи,що для того щоб священнику виконувати служінння з паствою треба купляти парафію.

Ви в слухи вірите, чи перевіряєте факти?
Якщо є такі факти - це в церкві карна справа. Є таке поняття як церковний трибунал. В Біблії нема такої назви, але є суть. Ісус казав при різних недорозуміннях між братами звертьатись до Церкви!

Пан Михайло і як я маю виділити ваші слова від слів ссс?????????????? І де починаються мої, зможуть люди розібратися????????????

А ви дивуєтеся що я говорю що ви відповідаєте як протестант. Ви відповідаєте як протестант, а ваші парафіяни живуть практично по інакшому, я не маю вас на увазі, бо ваші відповіді майже ті що я теж так розумію.
А ви хіба цього практично не знаєте? Далеко не треба йти, у мого брата однокласник хотів бути священиком, вивчився, щоб отримати парафію треба заплатити і тепер взагалі відійшов від Бога, бо практично побачив як це усе на ділі. Ну можливо це не католики, а православні, але я не бачу тут великої різниці, чи вона є?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23943
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 15:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Я просто хотів сказати, що в євангелії Івана, коли Ісус говорив про те, щоб споживати Його Тіло і Кров, багато учнів вд Нього Пішли. Але апостоли залишились. Хоч вони ще тоді не розуміли про що йдеться. А йдеться про кілька речей: про Євхаристію (це підтверджують цитати, які я наводив), про приймання Його жертви за нас ( я приймаю Жертву Христову з себе і за всіх, на маоє спасіння і на спасіння тих, хто її приймає) і про наслідування Ісуса Христа у всіх справах.

Я не СЄ мені не потрібно пояснювати про спомин смерті І.Х. . До речі у нас кожного місяця це звершують. У доктрині про "Спомин" в основному у нас одне розходження, ви говорите що ви практично споживаєте Тіло і Кров І.Х., а ми говорив що вино і хліб є символ Тіла і Крові І.Х..
Якщо читати цей же розділ 1Кор.11 з 23 і нижче вірші то там чітко написано хліб і кров., а от чому ваші говорять що під час молитви хліб і кров перетворюється у Тіло і Кров не розумію, поясните?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23944
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 15:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Молитви, співи псалмів, Таїнство Євхаристії (ламання Хліба, кожного першого дня в домусах - домах молитви)

1.Але у вас не так проводять богослужіння. У вас Літургія, це ж не таке служіння як у перших християн.
2. От бачите самі пишете "ДІМ МОЛИТВИ" то чому ви говорите "ХРАМ" на будівлю?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23951
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 09:28 

Востаннє редаговано Michail 09 липня 2010, 09:36 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 травня 2024, 08:52
Написано: 1342
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Michail написав:
Садукеї не вірили в Передання...

Це ви про що, яке передання? І що І.Х.за це засуджував їх?

Цитата:
sssТакож ходять слухи,що для того щоб священнику виконувати служінння з паствою треба купляти парафію.

Ви в слухи вірите, чи перевіряєте факти?
Якщо є такі факти - це в церкві карна справа. Є таке поняття як церковний трибунал. В Біблії нема такої назви, але є суть. Ісус казав при різних недорозуміннях між братами звертьатись до Церкви!

Пан Михайло і як я маю виділити ваші слова від слів ссс?????????????? І де починаються мої, зможуть люди розібратися????????????

А ви дивуєтеся що я говорю що ви відповідаєте як протестант. Ви відповідаєте як протестант, а ваші парафіяни живуть практично по інакшому, я не маю вас на увазі, бо ваші відповіді майже ті що я теж так розумію.
А ви хіба цього практично не знаєте? Далеко не треба йти, у мого брата однокласник хотів бути священиком, вивчився, щоб отримати парафію треба заплатити і тепер взагалі відійшов від Бога, бо практично побачив як це усе на ділі. Ну можливо це не католики, а православні, але я не бачу тут великої різниці, чи вона є?



Я ж кажу, з цитатами в мене не виходить.
Я відповідаю так, як бачу відповіді в Біблії, співставляючи вчення Католицької Церкви з цим.

Різниця не між католиками і православними, а між святістю і гріхом. На рахунок оплат за отримання парафії у греко-католиків навіть слухів нема... Єпископ просто розподіляє нових священиків кудии потрібно на парохію... У нас в єпархії так і є. Про деякі православні установи я й нетаке чув...


Люди - грішні. Там таким справами має зайнятись відповідна установа - церковний трибунал. Якщо таке є, потрібно розголосити по церквах і діяти відповідно, а не розчаровуватись в Бозі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Священики
23952
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2010, 09:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 травня 2024, 08:52
Написано: 1342
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Це якраз до тої теми про те, чи допускає Бог зло.

Це все рівно, що водій розбив свою машину і питає в компанії-виробника, чому вони таку розбиту машину випускають....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 176 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>