Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 03:20




Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25243
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 23:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Гм,а я що невідповів?Написанно духа Свого,з малої букви,що є ознакою не особи.

Ні. Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі. Пс104:30
Код:
От ви цікавий, то як Отець послав особисто свого духа? Поясніть, він розділився?
Духа Свого(Божого)-тобто те (дух)що йому(Богові) належить,а не ним Є.Тому й те що Богові належить вВін посилає.Тому й сказанно духа Свого,а не самого себе.Тож про яке розділення ви питаєте?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25258
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2010, 01:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Не можемо вважати дух чимось стороннім: або він належить, або можна без нього обійтися. Як бачимо дух є атрибутом Божої дяльності. Без духа не було б творіння.

Дух Божий мене учинив, й оживляє мене Всемогутнього подих. (Йова 33:4)
Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі. (Псалом 104:30)
Бог є Дух (Івана 4:24)
Господь же то Дух (2-е Кор.3:17)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25307
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2010, 14:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі.(Пс104:30)Зауважили духа нанисанно з малої букви.Так НАПИСАННО ,а не придуманно Нецікавий."

Ага, супер!
Послав у світ Сина свого! Посилаєш Духа Свого!

Тут на думку СЕ є різниця.

А от Син і Отець - одне, або вірні в Христі одне, то тут уже на думку СЕ різниці нема....


Щось мене "терзают смутные сомнения", що СЕ кажуть все від чистого серця. Думаю, просто їм поки що важко визнати свої помилки... Але чим далі, тим ваони заблуджуються... До 30-х років, хоча б хрест признавали не стовпом. Хоча в теології правильно все зрозуміти важко, але те що Альфа і Омега, і я Перший та Останній сказав і Син і Отець в Одкровенні від Івана, нічого спростовувати!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25359
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2010, 23:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Духа Свого(Божого)-тобто те (дух)що йому(Богові) належить,а не ним Є.Тому й те що Богові належить вВін посилає.Тому й сказанно духа Свого,а не самого себе.Тож про яке розділення ви питаєте?

Оскільки ви далеке від влюбльоності беручи із ваших слів, поясню.... чоловік і жінка це одно.... чоловік голова сімї...жінка посилає чоловіка у магазин, то це значить вони не одно, бо вона його послала? Виходить чоловік належить жінці... та це смішна у вас теорія, придумайте щось цікавіше.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25367
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2010, 06:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Sh_21 написав:
sss написав:
Гм,а я що невідповів?Написанно духа Свого,з малої букви,що є ознакою не особи.

Ні. Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі. Пс104:30
Код:
От ви цікавий, то як Отець послав особисто свого духа? Поясніть, він розділився?
Духа Свого(Божого)-тобто те (дух)що йому(Богові) належить,а не ним Є.Тому й те що Богові належить вВін посилає.Тому й сказанно духа Свого,а не самого себе.Тож про яке розділення ви питаєте?

Бог є Дух? А Божий Дух є святм? Дії. 2:17 ( ВІД Мого Духа) ну то як Бог є Дух?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25748
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2010, 11:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Не можемо вважати дух чимось стороннім: або він належить, або можна без нього обійтися. Як бачимо дух є атрибутом Божої дяльності. Без духа не було б творіння.Дух Божий мене учинив, й оживляє мене Всемогутнього подих. (Йова 33:4)Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі. (Псалом 104:30)Бог є Дух (Івана 4:24)Господь же то Дух (2-е Кор.3:17)
Коли говорять що Бог є дух,то мають на увазі що Бог є духовною особою.А коли говорять що у Бога є дух,то мають на увазі що дух це те що належить Богу(його діюча сила)(Дії1:8,Лк24:49).Духами названно також ангелів.Це означає що вони є теж духовними особам.Тому не слід плутати висліви хтось є дух,і у когось є дух.А щодо вірша в якому сказанно що посилаєш ти духа Свого,то чому з малої букви написано духа??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25749
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2010, 11:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Оскільки ви далеке від влюбльоності беручи із ваших слів, поясню.... чоловік і жінка це одно.... чоловік голова сімї...жінка посилає чоловіка у магазин, то це значить вони не одно, бо вона його послала? Виходить чоловік належить жінці... та це смішна у вас теорія, придумайте щось цікавіше.
Так далекий.Чоловік і жінка ви пишете одно-що одно??одна людина,якась субстанція чи що??Коли жінка посилає чоловіка у мсагазин-то це явно вказує на те що жінка не є чоловіком,бо посилає його.Так і коли Бог посилає духа явно вказує що Бог не є тим духом якого посилає.Якщо вам щось смішно,то наздоровя.Мені в даному випадку ні.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25750
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2010, 11:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
Бог є Дух? А Божий Дух є святм? Дії. 2:17 ( ВІД Мого Духа) ну то як Бог є Дух?
Бог є дух,тобто духовна особистість.Ангел наприклад Гавриїл є теж духом.Також є святим.Тому виходить що ангел Гавриїл є святим духом,тобто Божим святим духом??Абсурд.Вникніть в суть цих слів,та не ставте таких питань.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25752
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2010, 12:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
Бог є Дух? А Божий Дух є святм? Дії. 2:17 ( ВІД Мого Духа) ну то як Бог є Дух?
Бог є дух,тобто духовна особистість.Ангел наприклад Гавриїл є теж духом.Також є святим.Тому виходить що ангел Гавриїл є святим духом,тобто Божим святим духом??Абсурд.Вникніть в суть цих слів,та не ставте таких питань.

Ангел служебний дух... ніЯКОГО АБСУРДУ




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25756
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2010, 12:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
sss написав:
Нецікавий написав:
Бог є Дух? А Божий Дух є святм? Дії. 2:17 ( ВІД Мого Духа) ну то як Бог є Дух?
Бог є дух,тобто духовна особистість.Ангел наприклад Гавриїл є теж духом.Також є святим.Тому виходить що ангел Гавриїл є святим духом,тобто Божим святим духом??Абсурд.Вникніть в суть цих слів,та не ставте таких питань.

Ангел служебний дух... ніЯКОГО АБСУРДУ
Слово служебний вказує на роль ангела а не на сутність.Дух щодо ангела вказує на сутність і цей дух(ангел) є також святий.Тож несперечайтесь так дивакувато.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25799
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 01:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Коли говорять що Бог є дух,то мають на увазі що Бог є духовною особою. А коли говорять що у Бога є дух,то мають на увазі що дух це те що належить Богу(його діюча сила).
Гаразд, отже ви кажете Бог є духовна особа і духовною є Його діюча сила.
В чому полягає Його духовність, як особистості і духовність як діючої сили?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25800
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2010, 09:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
а в Бога є душа? Ссс?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
25824
UNREAD_POSTДодано: 11 жовтня 2010, 12:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@1-е Петра 1

10 Про це спасіння розвідували та допитувалися пророки, що звіщали про благодать, призначену вам.
11 Вони досліджували, на котрий чи на який час показував Дух Христів, що в них був, коли Він сповіщав про Христові страждання та славу, що прийдуть по них.@

Шановний ссс, я так і не зрозумів з учення СЕ, чий Дух був на пророках, від кого вони пророкували: Отця чи Сина?

За християнським вченям це був Святий Дух, який є і Отця і Сина... як єдиного Бога!

Це і вказує, що Альфа і омега, Перший і Останій у Одкровенні і Отець і Син!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
26647
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 11:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Коли говорять що Бог є дух,то мають на увазі що Бог є духовною особою. А коли говорять що у Бога є дух,то мають на увазі що дух це те що належить Богу(його діюча сила).
Гаразд, отже ви кажете Бог є духовна особа і духовною є Його діюча сила.
В чому полягає Його духовність, як особистості і духовність як діючої сили?
Думаю що це пора знати такому як ви.Духовна особа це -не тілесна,не видима,без форми.А от те що випишете що "духовною є його сила",то вибачте але з цим твердженням непогоджуюсь.Сила це енергія.Вона не може бути духовною чи тілесною.ЇЇ не можемо бачити,видною є лишень її дія.Тож перш ніж щось питати добре подумайте чи правильно ви розумієте та формулюєте питання. ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
26648
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 11:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
а в Бога є душа? Ссс?
Ти перше скажи ,що ти маєш на увазі під словом душа,щоб я тебе праввильно зрозумів.Тоді зможу тобі щось відписати.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>