Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 09:36




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21613
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2010, 21:28 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Слава Ісусу Христу!
sss написав:
Для того і є інші переклади ,щоб порівнювати,і приходити до правильного розуміння.
Що краще автентичний текст чи його переклад. Очікував що буде сказано, щось на зразок: "ось я перевірив ТаНаХ, там такого нема". А ви посилаєтесь на переклад. Я прочитав, перевірив, впевнився що в Старому Завіті написаному староєврейською мовою є слово elai. Щоб довго не шукати вірш 10 розділу 12 з книги пророка Захарії, маю надію ви розумієте "Гебраік". Отже відкрийте Biblia Hebraika Stuttgartensia, сторінка 1078, сьомий рядок з верху, третє слово з права, вас спіткає диво - там ниписано elai - на мене (зрозумілою вам мовою).
"...І будуть дивитись на Мене, Кого прокололи, і будуть за Ним голосити, як голоситься за одинцем, і гірко заплачуть за Ним, як плачуть за первенцем. (Зах.12:10)"
sss написав:
Отже говорить Бог "Я виллю духа",а потім "і будуть дивитись на Мене,Кого прокололи".Виглядає буцім Бог про себе говорить коли є слово "на МЕНЕ",будуть дивитись,тобто на Бога,якого нібито прокололи.А прокололи Ісуса,то нібито виходить,Бог який говорить що виллє духа,і є Ісус,адже його прокололи.
Чудово!
Тому "свідкам" так незручно коли там стоїть "на мене", і так хочеться сказати:
sss написав:
А ТЕПЕР замість слова на "МЕНЕ" ставимо слово на "ТОГО".Чи не зміниться зміст,сказанного.Звичайно!!!
А це настільки хочеться, що понижується авторитет "Довільного Перекладу Біблії" - того самого "свідацького"
sss написав:
Дивіться не СЄ переклад,а самий авторитетний російський переклад,Синодольний називається
sss написав:
Насправді шанувати тут озн слухатися,а не поклонятися,чи молитися.Адже жодного разу не згадується щоб хтось молився до Ісуса
Прочитайте хоч, що написано: "Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню. (Iван.14:14)"

"Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене! (Iван.5:39)" Про Ісуса Христа!




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21616
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2010, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Шановний пане "свідок". Ви великий жонглер, особливо словами, "великий майстер" - перекручувати Святе Письмо.!
Ну що ж жонглер?Нехай так і буде,думаю ви негірший.Мало того ви щей людина яка використовує обман та брехню.В попередніх дописах,вже двічі я навів конкретні докази вашої брехні,чого ви неспростували.А це означає що ви погодились.Чи нетак?Та всеж,десь там у глибинні я думаю що ви самі попались на цю брехню.Якщо так ,то я вам співчуваю,та повторюю ще раз:-дивіться на картину а не на деталі.
Цитата:
Коли ж ви зрозумієте просту річ, Христова любов це любов Бога!!! цього ви не побачили, не хочете бачити, чи може хтось темний і злий не дає вам побачити..!
Ну навіщо ж таке знову говорити.Христова любов це любов Бога ,не тому що Христос і є тим Богом,а тому що він яскраве відображення БОГА.Читайте:-"Він(Іус) є образ невидимого Бога"(Кол1:!5)Розумієте що таке образ,?не малюнок якому ви кланяєтесь,а відображення Бога-дуже подібне на Нього.Тому Ісус є дуже подібним на свого Отця і на свого Бога.Чим саме?-характером,тобто все що притаманне Богу притаманне і Його сину,в тому числі і любов до людей..І при цьому не сказанно,що Син є-образом ОТЦЯ,а образом,або відображенням БОГА,--то зрозуміло ,що Син це не Бог,а Його Образ.-дуже подібний повторюю!!Тому і в тій же любові до людей Ісус є подібним до Бога.
Цитата:
Христос полюбив нас, спас нас будучи розп'ятий за нас. А хто може спасти нас крім Бога (Єгови)
Читайте уважніше:-Бог послав Сина,аце означає що й Син якого послав Бог Єгова,може бути,бо він безпосередньо це зробив.Але задум то Був чий??Сина??Ні - Бога,який і задля цього послав Сина.А син зрадістю,це виконав.
Цитата:
Писання каже "Я Я Єгова і крім мене немає Спасителя" Іс. 43:11 і далі те саме писання, яке ви ганебно перекручуєте, говорить бо під небом нема іншого ймення (йдеться про ім'я Ісуса), даного людям, що ним би спастися ми мали Дії. 4:12. Так хто ж спаситель?!!! Єгова чи Ісус (ім'я Ісус значить Єгова спасає)? Ісая говорить тільки Єгова. Лука говорить тільки Ісус. Висновок простий і незаперечний Ісус це і є Єгова.
От явний приклад як маніпулюють Божими словами.Беруть два різні місця з писання,і повязують їх між собою,не дивлячись прицьому на контекст.Хіба так можна робити Палатінос,ну ви ж сказали що ви серйозна людина.Я понадіявся що дійсно ви відкриє щось нове,чого би я не бачив не знав,а тутсуцільна брехня та маніпуляція,якумені приходиться,постійно спростовувати,та викривати.Який сором.Отже В Ісаї говориться про те Що крім Бога нема спасителя.В Діях сказанно- Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.Так тут зрозуміло що йде мова про те що ми спасаємось завдяки тому що Ісус викупив нас від гріха.Якби Ісус цього незробив,то звісно що про спасіння не було б мови.Але я наголошую,Ісус виконав те,для чого Його послав Бог,який і задумав такий хід подій,і був цілковито впевнений у тому Що Його Люблячий Син це виконає.Подивіться уважно знову ж таки,що перед смертю говорить Христос:-"Відійшовши ще вдруге, Він молився й благав: Отче Мій, як ця чаша не може минути Мене, щоб не пити її, НЕХАЙ СТАНЕТЬСЯ ВОЛЯ Твоя"(Мт26:39).То чия хай станеться воля?-Ісусова??НІ,воля Отця.Хіба можна таке заперечувати Палатінос??Дивимось далі-Євр10:5-7-"Тому то, входячи в світ, Він говорить: Жертви й приношення Ти не схотів, але тіло Мені приготував. Цілопалення й жертви покутної Ти не жадав. Тоді Я сказав: Ось іду, в звої книжки про Мене написано, щоб ВОЛЮ ЧИНИТИ ТВОЮ БОЖЕ "!Питаю вас, Палатінос премудрий"-Про кого тут йде мова??Хто Йде щоб чинити волю Бога??Все просто і зрозуміло-Ісус Христос прийшов щоб виконати волю свого Бога та Батька,який і задумав таким чином спасти людей.Тому Юда каже:-" Єдиному премудрому Богові, СПАСИТЕЛЕВІ нашому через Ісуса Христа, Господа нашого, слава, могутність, сила та влада перше всього віку, і тепер, і на всі віки! Амінь"(25).Кого тут Юда наз Спасителем?- Єдиного премудрого Бога!!!Але також І Ісус є Спасителем,бо дав викуп.Тому Бог неприймає людей які не проявляють віру у Христову жертву(а не у те що Христос є чст трійці).Бог не приймає таких,розумієте.Тому не маніпулюйте так складн,адже воно все дуже просто написанно в Писанні
Цитата:
P.S мені вже набридли ваші звинувачення у брехні будь ласка слідкуйте за словами і пам'ятайте, що кожний католик не тільки миротворець, а і хрестоносець!!!!!
Я не просто звинувачую вас у брехні,а навожу докази цієї брехні,яких ви не спростовуєте.Тому людина яка використовує брехню є брехуном,чи нетак??Тож спростуйте те що я пишу,або аргументуйте,в чому я перекручую Писання.Але без маніпуляцій та фальші.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21618
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2010, 22:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Слава Ісусу Христу!
Що краще автентичний текст чи його переклад. Очікував що буде сказано, щось на зразок: "ось я перевірив ТаНаХ, там такого нема". А ви посилаєтесь на переклад. Я прочитав, перевірив, впевнився що в Старому Завіті написаному староєврейською мовою є слово elai. Щоб довго не шукати вірш 10 розділу 12 з книги пророка Захарії, маю надію ви розумієте "Гебраік". Отже відкрийте Biblia Hebraika Stuttgartensia, сторінка 1078, сьомий рядок з верху, третє слово з права, вас спіткає диво - там ниписано elai - на мене (зрозумілою вам мовою).
"...І будуть дивитись на Мене, Кого прокололи, і будуть за Ним голосити, як голоситься за одинцем, і гірко заплачуть за Ним, як плачуть за первенцем. (Зах.12:10
Ой да навіщо я з вами звязався.Питаю вас чому Іван цитує те місце,розумієте цитує прямо з Танаха і каже:-"на ТОГО",а не на Мене,це перше.Друге:-На котрому рукописі,та якого століття Основана тая ваша Biblia Hebraika Stuttgartensia.Адже ви нерозумієте мабуть що в текст з часом вкрадались через підступних людей такі фальшивки,що через одне слово мінявся весь зміст.Ех ви ,дослідник.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21622
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2010, 22:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
На рахунок помилок, що вкрадаються. Бачу ви не знаєте як євреї переписували ТаНаХ. Всі слова і всі букви пораховані, все розбито на блоки, при перепесі кілька раз перевірено. Ви нічим не аргументували конкретного слова elai. А в книзі пророка Захарії воно, і власне сказане Ягве!
sss написав:
Питаю вас чому Іван цитує те місце,розумієте цитує прямо з Танаха
Це Апостол Іван вам так сказав, чи самі "здогадались". А може він цитує з Септуагінти? А коли цитує, він читає, а може з памяті? Ви напевно маєте відповіді на ці питання. Бо якщо Біблія щось "замовчує" або говорить не згідне з вченням "свідків", то на допомогу завжди готовий прийти "богонадхненний" журнал.
sss написав:
Адже ви нерозумієте мабуть що в текст з часом вкрадались через підступних людей такі фальшивки,що через одне слово мінявся весь зміст
Не треба далеко ходити. Варто перечитати сумнозвісний "переклад нового світу".
Що до брехні. Ви гляньте на свою "організацію", яку і церквою не назвеш, бо вона і не є нею. Скільки раз вона звіщала армагедон? Чому не прийшли патріархи, а в їхніх апартаментах жив Ратерфорд?




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21628
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 12:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
На рахунок помилок, що вкрадаються. Бачу ви не знаєте як євреї переписували ТаНаХ. Всі слова і всі букви пораховані, все розбито на блоки, при перепесі кілька раз перевірено. Ви нічим не аргументували конкретного слова elai. А в книзі пророка Захарії воно, і власне сказане Ягве!
sss написав:
Питаю вас чому Іван цитує те місце,розумієте цитує прямо з Танаха
Це Апостол Іван вам так сказав, чи самі "здогадались". А може він цитує з Септуагінти? А коли цитує, він читає, а може з памяті? Ви напевно маєте відповіді на ці питання. Бо якщо Біблія щось "замовчує" або говорить не згідне з вченням "свідків", то на допомогу завжди готовий прийти "богонадхненний" журнал.
sss написав:
Адже ви нерозумієте мабуть що в текст з часом вкрадались через підступних людей такі фальшивки,що через одне слово мінявся весь зміст
Не треба далеко ходити. Варто перечитати сумнозвісний "переклад нового світу".
Що до брехні. Ви гляньте на свою "організацію", яку і церквою не назвеш, бо вона і не є нею. Скільки раз вона звіщала армагедон? Чому не прийшли патріархи, а в їхніх апартаментах жив Ратерфорд?

А чого ж ви уникнули запитання:-:-На котрому рукописі,та якого століття Основана тая ваша Biblia Hebraika Stuttgartensia??То це така знову тактика Хрестоносців,напад.Чекаю відповідь і по Євреїв 1:9,чому при цитуванні з того ж Танаху де написанно-"намастив тебе Бог" в Євр у ваших Бібліях цитується фальшиво:-"намастив тебе Боже",немов би Христа наз Богом?Не тікайте від запитань з допомогою нападу.Ащодо церкви,то самі католики,в тому числі і ви немаєте поняття що це таке?Тож не робіться тим ким ви не Є




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21629
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 12:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Не треба далеко ходити. Варто перечитати сумнозвісний "переклад нового світу".
Шановний в своїх дописах я лише користуюся вашими "християнськими"перекладами.Чому ви фальшивите,відводячи увагу на переклад СЄ??Чого варта лише вставка в Ів5:7,яку зробили ті яким ви служите.І тепер ви смієте звинувачувати людей які відновили те що було написанно тисячі разів (Єгова-ЙХВХ) у тому ж Танаху,у брехні??Подивіться спочатку на себе зі сторони,а тоді вже звинувачуйте когось.Чи не так вам заповів Христос.Таких людей він назвав ЛИЦЕМІРАМИ.Подумайте чи не стосуються ці слова вас та тих кого ви слухаєте.!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21633
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 13:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Є таке правило-застереження: Той, хто багато бреше, звинувачує інших в брехні, з метою свою брехню видати за правду. Це ідеальне відображення ваших реплік.
sss написав:
Чого варта лише вставка в Ів5:7,яку зробили ті яким ви служите.
Читаємо: "Відповів Йому хворий: Пане, я не маю людини, щоб вона, як порушено воду, до купальні всадила мене. А коли я приходжу, то передо мною вже інший улазить. (Iван.5:7)". Аргументуйте свою помилку (чи краще відверту брехню).
sss написав:
На котрому рукописі,та якого століття Основана тая ваша Biblia Hebraika Stuttgartensia?
Ви не вдало граєте варята. Для чого прикидатись. Судячи з питання, переконаний в тому, що ви не знаєте з чого перекладена Септуагінта. Читайте про ТаНаХ тут http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B9_%D0%97%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%82
і тут http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%85
Цікавтесь краще: чому перекручують Святе Писання переклади "свідків". На яких рукописах вони ґрунтуються? Може ґрунтом є вигадки? Наведіть джерела де написано те саме, що в ваших "вільних перекладах". Можете?!!
Вимагаючи пояснень, чому самі не пояснюєте:
"І Господь\Ягве послав на Содом та Гомору дощ із сірки й огню, від Господа\Ягве з неба.
(Бут.19:24)"
Ще місця де Ягве це Бог Син.
8 А про Сина: Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання берло праведности.
9 Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; через це намастив Тебе, Боже, Твій Бог оливою радости більше, ніж друзів Твоїх.
10 І: Ти, Господи, землю колись заклав, а небо то чин Твоїх рук.
11 Загинуть вони, а Ти будеш стояти, всі вони, як той одяг, постаріють.
12 Як одежу, їх зміниш, і минуться вони, а Ти завжди Той Самий, і роки Твої не закінчаться!

(Євр.1:9-12)
17 Бо Господь\Ягве побудує Сіона, появиться в славі Своїй.
18 До молитви забутих звернеться Він, і молитви їхньої не осоромить.
19 Запишеться це поколінню майбутньому, і народ, який створений буде, хвалитиме Господа\Ягве,
20 бо споглянув Він із високости святої Своєї, Господь\Ягве зорив на землю з небес,
21 щоб почути зідхання ув'язненого, щоб на смерть прирокованих визволити,
22 щоб розповідати про Ймення Господнє\Ягве в Сіоні, а в Єрусалимі про славу Його,
23 коли разом зберуться народи й держави служити Господеві\Ягве.
24 Мою силу в дорозі Він виснажив, дні мої скоротив.
25 Я кажу: Боже мій, не бери Ти мене в половині днів моїх! Твої роки на вічні віки.
26 Колись землю Ти був заклав, а небо то чин Твоїх рук,
27 позникають вони, а Ти будеш стояти. І всі вони, як одежа, загинуть, Ти їх зміниш, немов те вбрання, і минуться вони.
28 Ти ж Той Самий, а роки Твої не закінчаться
!
29 Сини Твоїх рабів будуть жити, а їхнє насіння стоятиме міцно перед обличчям Твоїм!
(Пс.101:17-29)
Все прозоро і зрозуміло.




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21644
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 20:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Є таке правило-застереження: Той, хто багато бреше, звинувачує інших в брехні, з метою свою брехню видати за правду. Це ідеальне відображення ваших реплік.
sss написав:
Чого варта лише вставка в Ів5:7,яку зробили ті яким ви служите.
Читаємо: "Відповів Йому хворий: Пане, я не маю людини, щоб вона, як порушено воду, до купальні всадила мене. А коли я приходжу, то передо мною вже інший улазить. (Iван.5:7)". Аргументуйте свою помилку (чи краще відверту брехню).
Не прикидайтесь ви чудово зрозуміли суть сказанного.Коло вас ще й нетак будеш заговорюватись.Щодо вставки,то поправляю 1Ів5:7--??????
Цитата:
Ви не вдало граєте варята. Для чого прикидатись. Судячи з питання, переконаний в тому, що ви не знаєте з чого перекладена Септуагінта...
Шановний не будьте таким ВИСОКОМЕРНИМ,бо нетак воно є.Моє питання полягало в тому що на сьогоднішній день є тисячі(прибл 6000) рукописів-манускриптів, повних текстів або частин Єврейських Писань.Хоча вцілому вони дуже точні,та всеж існують деякі дрібні відмінності.На основі цих різних рукописів-манускриптів,які прицьому датуються різними роками, складають критичні єврейські тексти.А вже на основі тих критичних текстів робляться переклади.Тому іноді переклади можуть в деяких місцях відрізнятись,і в тому числі через те, що зробленні на основі різних критичних єврейських текстів,бо ті єврейські тести зробленні на основі різних мнускриптів.Тому ваша Biblia Hebraika Stuttgartensia(критичний єврейський текст) не є еталоном для всіх інших Євр текстів(НАПРИКЛ ТЕКСТ за редакцією Якова бен Хаїма)
.Чому?-бо вона зробленна на основі певних манускриптів,та кодексів і при тому певними вченими.Інші критичні єврейські тексти,можуть в деяких місця відрізнятись від Biblia Hebraika Stuttgartensia тому,що вони зроблені на основі інших манускриптів і прицьому інш вченими.Тому то я і вас запитав, які рукописи-манускрипти,кодекси взяті за основу цього тексту Biblia Hebraika Stuttgartensia??Ви або не зрозуміли мого питання,бо немаєте в цьому поняття,або свідомо і далі маніпулюєте та при цьому використовуєте тут брехню.Тож щодо Зх12:10.В Септуагінті зрозуміло що стоїть слово "ТОГО",бо Іван цитує з цього перекладу кажучи:-"Писання говорить ...".В тексті Biblia Hebraika Stuttgartensia" стоїть слово "Мене",нехай буде.То я вас запитаю ЩЕ РАЗ, чому в багатьох перекладах,наприклад рос(СП),перекладенно в Зх12:10-"На НЕГО" ,а не "на МЕНЯ".Це ж кардинально міняє суть сказанного,чи нетак.При цьому рос переклад (СП),не є перекладом СЄ,чи противників Трійці.Навпаки це православний переклад.Тому вони б з радістю переклали в цьому місці словом"на МЕНЯ",якби в тестах з яких вони робили переклад,стояло слово Елаї-Мене.Це ж чудове місце для підтвердження трійці.Але вони всеж цього не зробили.Для мене це зрозуміло,бо вони робили свій переклад не на основі Biblia Hebraika Stuttgartensia",а на основі іншихЄврейських текстів.Тому і переклали в Зх 12:10-"на НЕГО".Тому не робіться такими "умними",бо ви ними не є,повторюю.Пораджу вам глибше вникати в суть справи та моїх запитань,або ж не використовувати обману.І взагалі мене ця розмова з вами про трійцю втомила,бо я тільки те роблю що викриваю вашу брехню яку ви так старанно приховуєте,або ж просто маєте обмеженне знання та хочете щось як ви кажете зварювати.По цій темі скажу останнє:-1)слів які ви використовуєте для пояснення Трійці У Писанні НЕМАЄ;2)Вірша який би обєднував Трьох в Одне немає;3)Ісус як на землі так і на небі наз Отця своїм Богом,чого ми не бачимо,стосовно Отця чи Св Дух.Ніде в Писанні Отець не називає Ісуса чи Св Дух своїм Богом.4)Як на землі так і на небі Ісус підкоряється своєму Отцеві,який є одним правдивим Богом(Сидить праворуч не Отця,а Бога).5)Ніде в Писанні не згаданно щоб хтось молився до Ісуса чи до СВ Духу;6)Для підтвердження трійці використовуються лише математичні формули,вставки у текст Писань(1Ів5:7),та неправдиві переклади.Хочете поклонятись Богу Трійці-Отцеві і Сину і Духу Св,то ваша справа.Я буду поклонятись так як сказав сам Ісус:-"Господеві(Єгові) Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому".Хто ним Є-"Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці ПРАВДИВІ вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців. Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись".Щодо ЄвреЇв де нібито названно Іс Ягве,подивіться звідки цитується це місце,та порівняйте,але чесно.То що ж скажемо -"VAT SHRIFT BLIFT"




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21646
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ісус як Бог в старому і новому завіті
творець
С.З. Псалми 101 :25 Я кажу: Боже мій, не бери Ти мене в половині днів моїх! Твої роки на вічні віки. 26 Колись землю Ти був заклав, а небо то чин Твоїх рук, 27 позникають вони, а Ти будеш стояти... І всі вони, як одежа, загинуть, Ти їх зміниш, немов те вбрання, і минуться вони...
Н.З. До євреїв 1: 10 І: Ти, Господи, землю колись заклав, а небо то чин Твоїх рук. 11 Загинуть вони, а Ти будеш стояти, всі вони, як той одяг, постаріють. 12 Як одежу, їх зміниш, і минуться вони, а Ти завжди Той Самий, і роки Твої не закінчаться!

притеча Івана
С.З. "Iс.6:1-5 Року смерти царя Озії бачив я Господа, що сидів на високому та піднесеному престолі, а кінці одежі Його переповнювали храм. 2 Серафими стояли зверху Його, по шість крил у кожного: двома закривав обличчя своє, і двома закривав ноги свої, а двома літав. 3 І кликав один до одного й говорив: Свят, свят, свят Господь Саваот, уся земля повна слави Його! 4 І захиталися чопи порогів від голосу того, хто кликав, а храм переповнився димом! Iс.6:9 А Він проказав: Іди, і скажеш народові цьому: Ви будете чути постійно, та не зрозумієте, і будете бачити завжди, але не пізнаєте.
Н.З. Вiд Iвана 12:39 Тому не могли вони вірити, що знову Ісая прорік: 40 Засліпив їхні очі, і скам'янив їхнє серце, щоб очима не бачили, ані серцем щоб не зрозуміли, і не навернулись, щоб Я їх уздоровив! 41 Це Ісая сказав, коли бачив славу Його, і про Нього звіщав.

змії
С.З. Числа 21:6 І послав Господь на той народ зміїв сарафів, і вони кусали народ. І померло багато народу з Ізраїля.
Н.З. 1-е до коринтян 10:9 Ані не випробовуймо Христа, як деякі з них випробовували, та й від зміїв загинули.

Емануїл
С.З. Iсая 7:14 Тому Господь Сам дасть вам знака: Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвеш ім'я Йому: Еммануїл.
Н.З. Вiд Матвiя 1:23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог.

сущий
С.З. Вих.3:14 І сказав Бог Мойсеєві: Я Той, що є. І сказав: Отак скажеш Ізраїлевим синам: Сущий послав мене до вас.
Н.З. Iван.8:58 Ісус їм відказав: Поправді, поправді кажу вам: Перш, ніж був Авраам, Я є."




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21647
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 21:50 

Востаннє редаговано Протестант 28 березня 2010, 22:15 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
імя Ісус - означає "Єгова-Спасетель", "спасіння Єгови"
Бог єдиний Спаситель.
Я, Я, Я Господь, і крім Мене немає Спасителя. Ісая 43:11
Щоб тільки мудрий Спасителя нашого, Бога ... Юда 1:12
Бога, Спасителя нашого. Тита 2:10
... Ми віримо в Бога Живого, Який усім людям Спаситель. Я Тимофія 4:10
Бога мого Спасителя. Луки 1:47

Ісус є єдиним Спасителем.
... Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа. II Петра 3:18
... Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. II Петра 1:1
... Христос, Спаситель світу. Іоанн 4:42
... Господа Ісуса Христа, Спасителя нашого. Тита 1:4
Спаситель, Який є Христос Господь. Луки 2:11




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21648
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 22:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Хочете поклонятись Богу Трійці-Отцеві і Сину і Духу Св,то ваша справа.Я буду поклонятись так як сказав сам Ісус:-"Господеві(Єгові) Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому".Хто ним Є-"Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці ПРАВДИВІ вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців. Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись".

Тоді Ісус або не правдомовиць або Бог. Поклони Ісусові.
Хоча [Ісус] говорив це сказав їм: ось, до Нього прийшов із старших і, кланяючись йому ... Матвій 9:18
І знову, коли [Бог] вводить Первородного [Ісус] у світі, він говорить, і нехай всі ангели Божі поклоняються йому. Євреїв 1:6
Матв.2:2 і питали: Де народжений Цар Юдейський? Бо на сході ми бачили зорю Його, і прибули поклонитись Йому.
Матв.28:17 І як вони Його вгледіли, поклонились Йому до землі, а дехто вагався.
Матв.2:8 І він відіслав їх до Віфлеєму, говорячи: Ідіть, і пильно розвідайтеся про Дитятко; а як знайдете, сповістіть мене, щоб і я міг піти й поклонитись Йому.

Якщо тільки Отцеві поклонятися, то чому Ісус приймав поклони від людей і від анголів, невже він сам собі супепречив.

Якщо ви хочете сказати що поклоніння не важлива роль у богохульстві, то чому написано так:
Дан.3:28 Навуходоносор заговорив та й сказав: Благословенний Бог Шадраха, Мешаха та Авед-Неґо, що послав Свого Ангола, і врятував Своїх рабів, які надіялися на Нього. І вони не послухалися царського
слова, і дали свої тіла на огонь, аби не служити й не кланятися іншому богові, крім Бога свого.


Якщо Ісус є ангел, то чому ангел відповів інакше, а Ісус промовчав:
Об.19:10 І я впав до його ніг, щоб вклонитись йому. І він каже мені: Таж ні! Я співслуга твій та братів твоїх, хто має засвідчення Ісусове, Богові вклонися! Бо засвідчення Ісусове, то дух пророцтва.

Якщо поклоніння не важливо,то чому такі будуть і озері огняному.
Об'явлення 13:14 І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй чинити перед звіриною, намовляючи мешканців землі зробити образа звірини, що має рану від меча, та живе. 15 І дано їй вкласти духа образові звірини, щоб заговорив образ звірини, і зробити, щоб усі, хто не поклониться образові звірини, побиті були.....
Об.19:20 І схоплена була звірина, а з нею неправдивий пророк, що ознаки чинив перед нею, що ними звів тих, хто знамено звірини прийняв і поклонився був образові її. Обоє вони були вкинені живими до гняного
озера, що сіркою горіло...




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21650
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 22:44 

Востаннє редаговано Протестант 28 березня 2010, 23:20 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
По цій темі скажу останнє:-1)слів які ви використовуєте для пояснення Трійці У Писанні НЕМАЄ;2)Вірша який би обєднував Трьох в Одне немає;

[b]В воскресіння христа Приймали Три різні Осіби:
Отець воскресив Ісуса:
До галатiв 1 1 Апостол Павло, поставлений ні від людей, ані від чоловіка, але від Ісуса Христа й Бога Отця, що з мертвих Його воскресив.

Дух Святий воскресив Ісуса:
1Петр.3:18 Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога,
Праведний за неправедних, хоч умертвлений тілом, але Духом оживлений.

Сам Ісус Себе воскресив:
Iван.2:19 Ісус відповів і промовив до них: Зруйнуйте цей храм, і за три дні Я поставлю його!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21651
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
sss написав:
По цій темі скажу останнє:-1)слів які ви використовуєте для пояснення Трійці У Писанні НЕМАЄ;2)Вірша який би обєднував Трьох в Одне немає;


[b]Триєдність Бога в ст.. завіті:
Бытие 19:24 Тогда Иегова на Содом и Гоморр дождем пролил серу и огонь от Иеговы с небес.
Осия 1:4 И сказал ему Иегова: нареки ему имя: Изреэль; потому что еще немного, и Я взыщу с дома Иуева кровь изреэльскую, и положу конец царству дома израилева. 5 И будет в тот день, сокрушу лук Израиля на долине Изреэльской. 6 Опять она сделалась беременна, и родила дочь; и сказал ему: нареки ей имя Лорюхама {т. е. непомилованная}; потому что Я уже не помилую дома израилева, но увлеку, увлеку их. 7 А дом Иудин помилую, и спасу их Иеговою, Богом их; и не луком и не мечем, и не войною, не конями и не всадниками спасу их.
Исаия 59:20 И придет Искупитель Сиона и сынов Иакова, обратившихся от нечестия, говорит Иегова.
Исаия 48:16 Приступите ко Мне, выслушайте сие; Я и с начала не тайно говорил; прежде того времени, как сие будет осуществляться, там Я; и ныне послал Меня Господь Иегова и Дух Его. 17 Так говорит Иегова, Искупитель твой, Святый Израилев: Я Иегова, Бог твой…
Исаия 63:9 Во всякой тесноте их - Ему теснота, и спасал их Ангел лица Его; по любви Своей и благосердию Своему Он заступал их, и поддерживал их, и носил их во все дни вечности. 10 Но они возмутились, и огорчили Святый Дух Его; и Он превратился в неприятеля их; Сам пошел на них войною.

Триєдність Бога в нов. завіті:
Вiд Матвiя 3 :16 То Ісус похрестився. І тільки-но піднявся Він із води, як Небо розкрилося Йому. І побачив Він Духа Божого, що спускався долу, неначе голуб, і сходив на Нього. 17 І голос із Неба мовив: «Це Мій улюблений Син, якого Я вподобав».
Вiд Iоана 14 :16 І Я проситиму Отця, а Він дасть вам іншого Розрадника, який буде з вами вічно.
Вiд Матвiя 28 :19 А тому йдіть і зробіть Моїми учнями й послідовниками всі народи, охрестивши їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа, 20 і навчіть їх виконувати все те, що Я вам заповідав.
1-е Петра 1 :2 Згідно з задумом Бога, Отця нашого, у сиву давнину через освячення Духом і завдяки Йому вас було призначено бути слухняними Йому і очищеними завдяки крові Ісуса Христа.
1-е Петра 3 :18 Бо й Сам Христос один раз прийняв смерть за гріхи наші. Праведник віддав життя за неправедників, аби привести вас до Бога. Тіло Його померло, але відродилося Духом.
2-е до коринфян 13 :14 Хай буде з вами благодать Господа Ісуса Христа, любов Божа і єдність, що йде від Духа Святого.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21652
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 22:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
sss написав:
По цій темі скажу останнє:-1)слів які ви використовуєте для пояснення Трійці У Писанні НЕМАЄ;2)Вірша який би обєднував Трьох в Одне немає;

Ви так і не спростували:

[b]Бог ніколи не змінюється.
Малахія 3:6 Бо Я Господь, я можу змінити немає, тому ви, сини Якова, не споживаються.
Ісус ніколи не змінюється.
Євреїв 13:8 Ісус Христос вчора, і сьогодні, і навіки.

Бог єдиний Спаситель.
Я, Я, Я Господь, і крім Мене немає Спасителя. Ісая 43:11
Ісус є єдиним Спасителем.
... Отець послав Сина Спасителем світу. 1 Івана 4:14

Бог створив всесвіт і землю сам.
Я Господь, Який створив усе, що хмару вперед один, що Розтягує земля сама. Ісая 44:24
На початку Бог створив небо й землю. Буття 1:1
Ісус Христос створив Всесвіт і Землю.
..Ти, Господи, на початку ти заклав основу землю, а небо Твоїх рук. Євреїв 1:10
у нього (Ісус) було створено все на небі й на землі ... всі речі були створені їм, і для нього. Кол. 1:16
Все було зроблено ним, і без Нього ніщо не почало бути, що було зроблено. Івана 1:3

Бог Слово.
На початку було Слово, а Слово в Бога, і Слово було Бог Івана 1:1 ...
Ісус є слово.
Слово стало тілом, і перебувало між нами ... Іоанна 1:14

Бог є першим і останнім.
Я, Господь, перший, і останній, і я. Ісая 41:4
Ісус є першим і останнім.
Ісус сказав: "Не бійся, Я перший і останній:" Одкровення 1:17

Бог прощає гріхи.
Господа .. прощає всі беззаконня твої ... Псалом 103:2-3
Ісус прощає гріхи.
Ісус сказав ... ... "Син твій, прощаються тобі гріхи". Мк. 2:5
Хто може прощати гріхи, окрім Бога? Марк 2:7

Бог наш Викупитель.
Хоу, Господи, Ти наш Отець, наш Викупитель .. Ісая 63:16
Ісус викупив людей.
великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа ... віддав за нас, щоб позбавити нас від усякого беззаконня .. Тита 2:13-14




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21653
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 23:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
По цій темі скажу останнє:-1)слів які ви використовуєте для пояснення Трійці У Писанні НЕМАЄ;2)Вірша який би обєднував Трьох в Одне немає;


Я обіцяв ще другу полонину:

[b]Бог один. старе єврейське слово "один" або "єдиний" означає "ахат" -множина в однені
Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один. Повторення Закону 6:4
Ісус і Отець єдині.
Я і Отець одне. Іоанн 10:30
На початку було Слово, а Слово в Бога, і Слово було Бог ... Усе через нього ... Він був у світі, і в усьому світі було зроблено ним, і світ його знав немає ... І Слово сталося тілом, і перебувало між нами Івана 1:1, 3, 10, 14
Ісус ... Хто бачив Мене, той бачив Отця, і як же ти кажеш: Покажи нам Отця? Івана 14:9

Бог Святий
Псалми 71:22 Я також буду хвалити Тебе на гуслах, навіть правду Твою, Боже мій, тебе я буду співати з арфи, О, ти, Святий Ізраїлів.
Псалми 78:41 Так, вони повернули назад і, випробовуючи Бога, і обмежений Святий Ізраїлів.
Псалми 89:18 Бо Господь наш оборони, і Святий Ізраїлів нашого короля.
Ісая 10:20 І це має відбутися в той день: останок Ізраїля і тих, які втекли з дому Якова не будуть більше зупинитися на того, хто б'є їх, але повинні залишатися на Господа, Святого Ізраїлевого, щиросердно.
Псалми 16:10 Бо Ти не залишиш душі моєї в пеклі і не даси святому побачити тління. (Мессіанський Псалом)
Ісус Святий
Дії 2:27 Бо Ти не залишиш душі моєї в пеклі і не даси святому побачити тління.
3:13-14, Бог Авраама та Ісака та Якова, Бог наших батьків, Сина Свого прославив, Ісуса, Якого ви видали, і відцуралися перед обличчям Пилата, коли він вважав звільнити йому піти. Але ви відмовили Святого та Праведного, і просили вбивцю дарувати вам;
13:34-35 що ж до, що Він воскресив Його з мертвих, тепер більше не звернеться в тління, він сказав на цій мудрою, я дам вам впевнені милості, обіцяні Давида. Тому він говорить і в іншому псалмі: "Ти не будеш святому побачити тління.

Тільки слава Богу.
Я Господь, оце Ймення Моє, і слави Своєї не дам в інше ... Ісая 42:8
Прославили Бога Ісуса.
А тепер, Отче, прослав Мене Сам у Тебе Самого славою, яку Я мав у Тебе раніше буття світу. Івана 17:5
[A] LL шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його. Іоанна 5:23
А про Сина Він [Бог] каже, Престол Твій, о Боже, на віки віків: берло правди берло Царства Твого. Євреїв 1:8

Бог є "я".
І Бог сказав Мойсеєві: "Я, що я: і він сказав:" Так скажи синам Ізраїлевим: Сущий послав мене до вас. Вихід 3:14
Ісус "Я є".
Ісус же сказав їм: Поправді, поправді кажу вам: Перш, ніж був Авраам, Я є. Іоанна 8:58

Бога виліковує від усіх хвороб.
Благослови, Господь ... Хто зціляє всі недуги твої. Псалми 103:2
Ісус виліковує від усіх хвороб.
Матв.8:16 А коли настав вечір, привели багатьох біснуватих до Нього, і Він словом Своїм вигнав духів, а недужих усіх уздоровив, 17 щоб справдилося, що сказав був Ісая пророк, промовляючи: Він узяв наші немочі, і недуги поніс.

Бог є суддя всій землі.
Господи Боже, якому помста належить, Боже, якому помста належить, покажися. Підніміть себе, ти судиш землі: Render нагородою пишається. Псалми 94:1-2
[Авраам Богові] ... не суддя всієї землі зробити правильно? Буття 18:25
Ісус Суддя всієї землі.
Отець і не судить нікого, а ввесь суд віддав Синові, Іоанна 5:22

Бога має життя в Самому Собі.
має Отець життя Сам у Собі, Іоанна 5:26
Ісус має життя в Самому Собі.
4 І життя було в Нім, а життя було Світлом людей. Івана 1:4

Бог воскрешає мертвих.
як мертвих Отець воскрешає й оживлює, Іоанна 5:21
Ісус воскрешає мертвих.
так і Син, кого хоче, оживлює. Іоанна 5:21




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>