Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 вересня 2024, 01:11




Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20015
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2010, 07:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
Я говорив не про всіх пятидесятників, а про традиційників-фарисеїв, яких дуже багато.

Таке виправдання було би більш доречно, якби ти його відразу після тієї своєї фрази написав, але вже пройшло більше двох тижнів, і зараз це виправдання вже недоречне.

Цитата:
І ти Ніксі або сам такий, бо не видно у тебе любові,

Розумієшь, я дуже гарно знаю харизматів, і усі їхні ходи та фрази. Таке виправдання як "відсутність любові" дуже часто ними використовується. Я розумію що ти обурений на мене, але якщо ти відкинешь зайві емоції та перечитаєшь що сам пишешь, то зрозумієшь що таке ставлення до тебе є наслідком твоїх слів.

Цитата:
або нічого не знаєш про життя таких "християн".

Або я знаю більш за тебе, бо я керуюсь фактами, а ти власними вигадками, з якими ніхто крім тебе не погоджується.

Цитата:
Такі християни у пятидесятницьких церквах - це як мокрі дрова, котрі заважають церкві горіти.

А куди ж без них? Соняшник вже на цю тему вдосталь написав, тут нема про що балакати.

Цитата:
Я просто не хочу говорити про те, чим займаються номінальні християни.

Тоді хто ж тебе за язика тягне? Не пиши якщо справді не хочешь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20090
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2010, 17:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ця тема була створена для того, щоб вияснити відмінності між пятидесятниками та харизматами, а не для того, щоб винагороджувати одних та паплюжити інших. Критику в адрес "традиційників" я писав як противагу очорненню харизматів, бо не нам судити хто кращий, а хто гірший.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20293
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2010, 09:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Братик написав:
Ця тема була створена для того, щоб вияснити відмінності між пятидесятниками та харизматами, а не для того, щоб винагороджувати одних та паплюжити інших. Критику в адрес "традиційників" я писав як противагу очорненню харизматів, бо не нам судити хто кращий, а хто гірший.

От і гаразд. Тоді давай ще раз передивимось ці відмінності (бо їх вже загубили на сторінках) - з чим саме ти не згоден? :-) Якщо в тебе є якісь інші структуровані відмінності, будь ласка, приведи їх.

Загальні відмінності у вченні п'ятидесятників і харізматов.

П'ятидесятники.
Від самої появи традиційне учення було направлене на:
- відділення від світу.
- прагнення до святості і благочестя.
- збереження чистоти вчення.
Тому традиційне вчення перевіряло все нові ідеї, вчення, практику на відповідність Слову Божому. Все, що не відповідало Писанню відхилялося і не допускалося в церкві.

Харизмати.
Від своєї появи (від католиків хрещених духом) вони успадкували:
- дружбу зі світом.
- прагнення до свободи.
- вільне відношення до Слова.
В результаті, вони без всякої перевірки приймають будь-які вчення, практику, а також духовні дії. Вони вважають, що церква не повинна відриватися від світу, і зливаються з ним.

Не біблійні вчення харизматів:
1. Зцілення. Всяка хвороба - від сатани, віруючий не повинен хворіти. Якщо він хворіє, у нього не все в порядку у відносинах з Богом, або він грішить.
2. Віра. Бог дав людині всі дари, благословення (духовні і матеріальні) і зробив їх доступними. Їх може узяти кожен віруючий. Узяти їх можна вірою. Чим більше віри ти маєш, тим більше ти візьмеш.
Принцип отримання по вірі:
- вірою представ те, що ти хочеш.
- проголошуй і повелівай, щоб твоя мрія виконалася.
- користуйся результатом.
Цей принцип повністю співпадає в методами окультизму.
3. Фінанси. Віруючий, якщо він не в гріху, не повинен бути бідним. Бог дає своїм дітям найкраще. Ісус і апостоли були багатими. У Ісуса був дорогий хітон, грошей в казні було стільки, що злодій Іуда крав 3 роки і ніхто цього не помічав.

Небіблійна практика харизматів:
- падіння.
- святий сміх.
- духовні пологи.
- танці.

Духовні дії харизматів
- Пророцтва і одкровення харизматов - це їх мрії серця, що видаються за Слово від Бога.
- Щоб виправдати свої плотські бажання збагачення, сили, власті, здоров'я і т.ін., харизмати вчать, що це Бог хоче, щоб ми все це мали. Бажанням Бога вони прикривають власні бажання.
- Церковна дисципліна: харизмати відмовилися від викриття і покарання, тому що Бог в Новому заповіті нікого не карає. Вони бояться використовувати покарання, щоб люди не пішли з церкви (звідси лжевчення по типу "не осуджуй, навіть якщо хтось і насправді винен", а також повне підпорядкування старшим служітелям).
Брехливе відчуття виникає через те, що харізмати проповідують про гріх і викривають гріх. Але на практиці вони нічого не роблять, щоб гріху запобігти або зупинити.
Члени церкви поступають, як їм заманеться, знаючи, що служителі не вторгатимуться в їх життя. Таке положення всіх влаштовує. У церкві багато народу - і пастор задоволений. Члени церкви живуть як хочуть - і теж задоволені. На словах все відбувається по Писанню, на практиці - навпаки.

Харизматична свобода
- Для харізмата право поступати як він хоче, дане йому Богом. Тому вони відстоюють свою свободу, і не терплять тих, хто намагається її обмежити.

Принцип харизматов - виконання власних бажань, що видаються за бажання Бога.
Принцип п'ятидесятників - добровільне обмеження і упокорювання себе для пізнання Бога, Його волі, і уподібнення Христу.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: иван | 01 лютого 2010, 23:44.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20330
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 18:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В цілому я згідний з переліком цих протиріч, тому й поставив схвальну оцінку цьому посту. Правда цей перелік дещо упереджений: адже коли йдеться про традиційників, то написано, що вони "прагнуть до", а коли про харизматів, то вони "успадкували від". Тобто, якщо про харизматів написати у тому ж форматі, то получиться, що вони теж "прагнуть до" тих же стандартів. Про те, що Ісус та його учні були багатими, ніколи не чув від харизматів. Про відмінності між пятидесятниками та харизматами я писав раніше, але, мабуть, дехто їх не читав.
Але якими би не були неправильними вчення харизматів, вважаю, що не можна їх осуджувати та очорнювати, хоча б тому, що серед них є щирі християни, які дійсно мають страх Божий і страються жити по Біблії. І так само, не можна вигороджувати усіх традиційників, бо серед них є такі, що поступають гірше за невіруючих.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20393
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 23:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Братик написав:
Правда цей перелік дещо упереджений: адже коли йдеться про традиційників, то написано, що вони "прагнуть до", а коли про харизматів, то вони "успадкували від".

Тому що харизмати були набагато пізніше від звичайних 50ників. Їх ще на початку XX сторіччя називати не харизмати, а "плясуни" чи "трясуни" за їх незвичайні форми служіння.

Цитата:
Тобто, якщо про харизматів написати у тому ж форматі, то получиться, що вони теж "прагнуть до" тих же стандартів.

Цей перелік складали християнські науковці, ніяких тут недописок чи упередження немає, усі зауваження до харизматів :-)

Цитата:
Про те, що Ісус та його учні були багатими, ніколи не чув від харизматів.

Погано слухав, цим вони виправдовують бізнес на ділі Божому та власні багаті оселі та авто.

Цитата:
Але якими би не були неправильними вчення харизматів, вважаю, що не можна їх осуджувати та очорнювати, хоча б тому, що серед них є щирі християни, які дійсно мають страх Божий і страються жити по Біблії. І так само, не можна вигороджувати усіх традиційників, бо серед них є такі, що поступають гірше за невіруючих.

А у якій течії більше шансів бути спасеними, на твою думку, у 50ників чи харизматів? (обгрунтуй).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20395
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 23:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Tech написав:
Від своєї появи (від католиків хрещених духом) вони успадкували

Tech написав:
Тому що харизмати були набагато пізніше від звичайних 50ників. Їх ще на початку XX сторіччя називати не харизмати, а "плясуни" чи "трясуни" за їх незвичайні форми служіння.

тобто вони з"явилися завдяки католикам, серед яких харизматичний рух виник в кінці 60-х минулого століття, але їх ще на початку століття називали "плясунами"??? це як?
Tech написав:
Цей перелік складали християнські науковці

а можна прізвища цих "науковців" і їхні "наукові" ступені вказати?
Tech написав:
А у якій течії більше шансів бути спасеними, на твою думку, у 50ників чи харизматів?

оце так питаннячко...
Tech написав:
Погано слухав, цим вони виправдовують бізнес на ділі Божому та власні багаті оселі та авто.

ну якщо у всіх харизматів багаті оселі і авто, то варто задуматися, а можливо вони справді трохи ближче до Бога ніж 50-ки :D




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20398
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 00:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
сергій написав:
тобто вони з"явилися завдяки католикам, серед яких харизматичний рух виник в кінці 60-х минулого століття, але їх ще на початку століття називали "плясунами"??? це як?

Харизматичний рух "плясунів" згадується ще на початку ХХ сторіччя. Якщо ти маєшь власний часопис харизматичного руху, розкажи, бо цікаво.

Цитата:
а можна прізвища цих "науковців" і їхні "наукові" ступені вказати?

Не знаю прізвища, це офіційне роз'яснення відмінностей було складе у спілці Окари у Росії ще наприкінці минулого сторіччя, усі питання до них. Хоча зараз та спілка вся харизматична.

Цитата:
оце так питаннячко...

Вважаєш, що якщо йти шляхом злиття зі світом, в тебе буде більше шансів дійти до неба?

Цитата:
ну якщо у всіх харизматів багаті оселі і авто, то варто задуматися, а можливо вони справді трохи ближче до Бога ніж 50-ки :D

Чи мова йшла про всіх харизматів? Повернись на першу сторінку та прочитай усе з початку...


Востаннє редаговано jerelo 04 лютого 2010, 00:31 (всього 1 раз).
Відкориговано, видалено офтоп
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20401
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 00:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Tech написав:
Вважаєш, що якщо йти шляхом злиття зі світом, в тебе буде більше шансів дійти до неба?

ні не вважаю, але дивує інше:
чому ти з такою певністю відстоюєш текст, не знаючи навіть, хто і коли його написав? і звідки певність, що "плясуни" взагалі якесь відношення мали до теперішніх харизматів? можливо, якби ти дав посилання на цей сумнівний "документ", то ситуація б прояснилась.
Tech написав:
Якщо ти маєшь власний часопис харизматичного руху, розкажи, бо цікаво.

з твоїх слів виходить, що ти дав ВЛАСНИЙ часопис?! я знаю одне, що в католиків харизмати з"явилися лише в 60-х роках ХХст. отже протестанти-харизмати ну ніяк не могли наслідувати від них тобою перераховані якості




Я хлоп з села -- люблю коней :)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20409
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 07:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Перелік відмінностей між харизматами та 50-ми може бути об"єктивним тільки після узгождення його обома сторонами. Сумніваюся, що харизмати би росписались під кожним його пунктом, тому що цей "документ" надто упереджений щодо харизматів. У кого більше шансів спастися - питання риторичне, не бачу сенсу його обговорювати. Про умови спасіння все написано в Біблії. Про спосіб життя теж сказати не можу, що 50-ки живуть та поводяться краще. Правда, розводів більше всетаки у харизматів. Але і це не доводить, що у 50-ків зразкові сім"ї. І взагалі, наговорити можна багато, але то все буде наше субєктивне бачення, бо "кожна жаба своє болото хвалить". Тому краще все-таки зупинитися на різниці у вченні.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: YuraLviv | 11 лютого 2010, 06:37.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20612
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 16:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Перелік відмінностей між харизматами та 50-ми може бути об"єктивним тільки після узгождення його обома сторонами. Сумніваюся, що харизмати би росписались під кожним його пунктом, тому що цей "документ" надто упереджений щодо харизматів. У кого більше шансів спастися - питання риторичне, не бачу сенсу його обговорювати. Про умови спасіння все написано в Біблії. Про спосіб життя теж сказати не можу, що 50-ки живуть та поводяться краще. Правда, розводів більше всетаки у харизматів. Але і це не доводить, що у 50-ків зразкові сім"ї. І взагалі, наговорити можна багато, але то все буде наше субєктивне бачення, бо "кожна жаба своє болото хвалить". Тому краще все-таки зупинитися на різниці у вченні.

Братику ти далі тянеш за харизматами, для чого, ти напевно сам харизмат хоча непризнаєшся. Різниця в вченні вже обговорювалася для харизматів ( для пастора і служителів) віра в Бога бізнес а більшість членів церкви, як написано "Настане бо час, коли здорової науки не будуть держатись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні уші улещували". 2 Тим 4:3


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20631
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 23:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та за кого я б не тягнув, я виражаю свою думку, чи тягнути за харизматів заборонено на форумі? Хотів би почути від харизматів схвалення твоїх слів щодо їхньої віри в Бога та бізнес.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 16 лютого 2010, 14:17.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
20674
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 06:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якщо у цих слов є осудження, значить вони не можуть розглядатися, як обєктивна ознака цього руху.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>