Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 23 червня 2024, 04:42




Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Далі


Чи готовий ти заявити "Я - спасений"!?
Так, бо я - спасений! 71%  71%  [ 17 ]
Я маю спасіння, але так заявляти не хочу. 25%  25%  [ 6 ]
Ні, бо я не маю спасіння. 4%  4%  [ 1 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22672
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 02:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
А як може віруючий втратити спасіння у вашому розумінні, якщо для вас існує чистилище.

Разом з вірою втрачається спасіння. Вмирає віра, вмирає надія на спасіння.
Чистилище ж для тих, хто через слабкість, через брак живої віри не зміг осягнути духовної святости на землі.
За таких й молимось. Посему принёс за умерших умилостивительную жертву, да разрешатся от греха.» (2 Макк 12:43–45).
Святі ж, визнані Церквою, наших молитов не потребують. Вони у Бозі, до них молимось.

Sh_21 написав:
І ще одне питання. не знаю чи по темі вийде. Чому ви говорите що протестанти говорять: " що для нас хватає віри, а діл не треба". Якщо чесно, то у вас так і получається, ви маєте віру, а фактично більшість католиків і православних діл не мають. Чи у вас інше розуміння діл. Питання що таке діла віри Якова 2?

.. віра без діл мертва! означає що добрі вчинки, вони і є життям віри.
Милосерддя до ближнього, праведність, життя у чистоті, усе це життєві вчинки, що беруть початок від серця, в якому вкорінюється віра. Якщо ж людина каже що вона вірить, а чинити згідно віри не може, або не хоче (як ото книжники і фарисеї), віра такої людини не дієва, себто не життєздатна.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22696
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 18:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
А як може віруючий втратити спасіння у вашому розумінні, якщо для вас існує чистилище.

Разом з вірою втрачається спасіння. Вмирає віра, вмирає надія на спасіння.
Чистилище ж для тих, хто через слабкість, через брак живої віри не зміг осягнути духовної святости на землі.

Ну ви ж говорите що чистилище для віруючих?
Якщо віруючий втрати спасіння через те що вмерла віра, то як він попав у чистилище?
А як ви знаєте хто попав у чистилище, у рай, у пекло? Майте звязки на тому світі?

Yur написав:
Sh_21 написав:
І ще одне питання. не знаю чи по темі вийде. Чому ви говорите що протестанти говорять: " що для нас хватає віри, а діл не треба". Якщо чесно, то у вас так і получається, ви маєте віру, а фактично більшість католиків і православних діл не мають. Чи у вас інше розуміння діл. Питання що таке діла віри Якова 2?

.. віра без діл мертва! означає що добрі вчинки, вони і є життям віри.
Милосерддя до ближнього, праведність, життя у чистоті, усе це життєві вчинки, що беруть початок від серця, в якому вкорінюється віра. Якщо ж людина каже що вона вірить, а чинити згідно віри не може, або не хоче (як ото книжники і фарисеї), віра такої людини не дієва, себто не життєздатна.

Ви мені переведіть слова на 21 ст., до чого тут книжники і фарисеї в наш час їх немає.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22700
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 20:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Разом з вірою втрачається спасіння. Вмирає віра, вмирає надія на спасіння.
Чистилище ж для тих, хто через слабкість, через брак живої віри не зміг осягнути духовної святости на землі.

Ну ви ж говорите що чистилище для віруючих?
Якщо віруючий втрати спасіння через те що вмерла віра, то як він попав у чистилище?

Сказно вмирає, де ще жевріє надія на видужання. Втрачає спасіння той, хто свідомо попирає (умертвляє) віру в Бога, відрікаючись від Христа. Хто є такими, ми знати не можемо, бо не можемо заглянути їм в душу. Про це знає ОДИН Бог.
Очевидно таким був розбійник, що не покаявся.

Sh_21 написав:
А як ви знаєте хто попав у чистилище, у рай, у пекло? Майте звязки на тому світі?

Про це знає ОДИН Бог. Для нас же підставою може бути праведність людини. Рішення ж, за Духом Святим.

Sh_21 написав:
.. до чого тут книжники і фарисеї в наш час їх немає.

Зате є такі, що уподобляються їм. Декларуючи свою віру в Бога, насправді ж відкидують Господа.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22704
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 20:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
А як ви знаєте хто попав у чистилище, у рай, у пекло? Майте звязки на тому світі?
Про це знає ОДИН Бог. Для нас же підставою може бути праведність людини. Рішення ж, за Духом Святим.[


Стоп... стоп. Чому утікаєте від запитання, ваші слова сеперечуть цим:
Цитата:
Святі ж, визнані Церквою, наших молитов не потребують. Вони у Бозі, до них молимось.


І ще питання: А як ви знаєте рішення Духа Святого ?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22706
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 20:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Разом з вірою втрачається спасіння. Вмирає віра, вмирає надія на спасіння.
Чистилище ж для тих, хто через слабкість, через брак живої віри не зміг осягнути духовної святости на землі.

Ну ви ж говорите що чистилище для віруючих?
Якщо віруючий втрати спасіння через те що вмерла віра, то як він попав у чистилище?

Сказно вмирає, де ще жевріє надія на видужання. Втрачає спасіння той, хто свідомо попирає (умертвляє) віру в Бога, відрікаючись від Христа. Хто є такими, ми знати не можемо, бо не можемо заглянути їм в душу. Про це знає ОДИН Бог.
Очевидно таким був розбійник, що не покаявся.


То як ви знаєте де ще жевріє надія на видужання?
Ну ви бабло із всіх берете, не перебираєте хто куда попав, це тепер модернована індульгенція!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22713
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Цитата:
Стоп... стоп. Чому утікаєте від запитання, ваші слова сеперечуть цим:

Святі ж, визнані Церквою, наших молитов не потребують. Вони у Бозі, до них молимось.

Чому ж утікаю й де це ви завиділи суперечність :) Церква Христова керована Духом Святим.

Sh_21 написав:
І ще питання: А як ви знаєте рішення Духа Святого ?
[/quote]
Так само як і Церква визнала те, що належить до Святого Письма.

Далі запитання :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22714
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Святі ж, визнані Церквою, наших молитов не потребують. Вони у Бозі, до них молимось.


Цитата:
Церква Христова керована Духом Святим.


Та такою відповіддю люба Церква відповість, і навіть секта.

Ви щось наплутали ( не можу знайти де це записано). Д.С. як прийде то нагадає усе що вчив І.Х., а Ісус такого не вчив щоб молитися за померлих, визначати хто святий, а хто ні, молитися до святих. та ж написано що тільки І.Х. є Посередник між Богом і Людиною. а не смерті люди ні Анголи.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22718
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ви щось наплутали ( не можу знайти де це записано). Д.С. як прийде то нагадає усе що вчив І.Х., а Ісус такого не вчив щоб молитися за померлих, визначати хто святий, а хто ні, молитися до святих.

Вашими ж словами, де таке написано в Біблії, що Ісус такого не вчив :)

Sh_21 написав:
та ж написано що тільки І.Х. є Посередник між Богом і Людиною. а не смерті люди ні Анголи.

Яким чином це може означати, що молитися за померлих не можна, й чому беатифікацію приписуєте рішенню людей, а не Духу Святому, Хто зкеровує людину?

Навіщо вигадуєте, не встані нести відповідь за свої слова.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22720
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ви щось наплутали ( не можу знайти де це записано). Д.С. як прийде то нагадає усе що вчив І.Х., а Ісус такого не вчив щоб молитися за померлих, визначати хто святий, а хто ні, молитися до святих.

Вашими ж словами, де таке написано в Біблії, що Ісус такого не вчив :)

Sh_21 написав:
та ж написано що тільки І.Х. є Посередник між Богом і Людиною. а не смерті люди ні Анголи.

Яким чином це може означати, що молитися за померлих не можна, й чому беатифікацію приписуєте рішенню людей, а не Духу Святому, Хто зкеровує людину?

Навіщо вигадуєте, не встані нести відповідь за свої слова.



Відповідь тут viewtopic.php?t=269&start=60




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22726
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 22:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Вашими ж словами, де таке написано в Біблії, що Ісус такого не вчив :)

То покажіть де таке записано у Біблії не зустрічав, а може апостоли вчили? Чи знов ів 21:25

Івана 21:25 актуальне завжди, так само як і Матвія 10:26,27.
Відповіді не побачимо допоки не почуємо Того, Хто промовляє у наших серцях.

Sh_21 написав:
Нічого не зрозумів з вашої відповіді. можна якось по інакшому відповісти.

Те, що лише Ісус Христос є посередником зовсім не означає, що не можна молится за померлих й зносити свої молитви до святих.

Розуміння Святого Письма не може бути емоційним і поверхневим. Сприймати Слово маємо Таким, Яким Воно Є. Щиро й відверто, без облудних думок й бажання виставити своє. Тоді Воно й розкриває Себе у Своїй глибині.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22738
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 11:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Вашими ж словами, де таке написано в Біблії, що Ісус такого не вчив :)

То покажіть де таке записано у Біблії не зустрічав, а може апостоли вчили? Чи знов ів 21:25

Івана 21:25 актуальне завжди, так само як і Матвія 10:26,27.
Відповіді не побачимо допоки не почуємо Того, Хто промовляє у наших серцях.

Sh_21 написав:
Нічого не зрозумів з вашої відповіді. можна якось по інакшому відповісти.

Те, що лише Ісус Христос є посередником зовсім не означає, що не можна молится за померлих й зносити свої молитви до святих.

Розуміння Святого Письма не може бути емоційним і поверхневим. Сприймати Слово маємо Таким, Яким Воно Є. Щиро й відверто, без облудних думок й бажання виставити своє. Тоді Воно й розкриває Себе у Своїй глибині.

відповідь у відповідній темі viewtopic.php?t=269&start=60




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23158
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2010, 16:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Скористаються цим даром не всі, а лише ті, хто повірив, та прийняв Христа у своє серце. Потрібно не просто сказати, що вірю, а потрібно спочатку прийняти Христа, а тоді сказати, або свідчити людям, що ти Його прийняв.
Браттттіку ти як завжди на висоті.Повірити в Христа та прийняти Христа яка різниця??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23159
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2010, 16:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Також не розумію пани спасенні,чому ви уникнули цього
sss написав:
РоманІ написав:
Выдповыдь SSS: ТАК! Боце написано для віруючих, тобто для спасенних.
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО НА ЗЕМЛІ А НЕ В НЕБІ!!!
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО В ЦЬОМУ ЖИТТІ А НЕ В МАЙБУТНЬОМУ!!!
Дякую вам пане за ВЫДПОВЫДЬ.Якщо це написанно для спасенних то чому Христос не каже,так як ви та ваші пресвітори, - "ви вже спасенні"??А натомість він каже "хто витерпить до кінця"-це вказує на незавершенну дію,чи нетак??.Якщо ви пане Романе є спасенні то яка різниця між вами та невіруючою людиною.Від чого ви спасенні,а вона ні??І якщо ми отримуємо спасіння на землі в цьому житті,то від чого?Що то таке те ваше спасіння??Якщо у вас є якісь упередження до СЄ то розкажіть про це ,а не давайте провокативних порад.Дякую,надіюсь ви себе вестимете виховано.
Тож якщо ви вже спасенні,то чому Христос так не каже,а натомість Його слова вказують на незавершенну дію.Також щодо різниці між вами та невіруючими людьми,яка вона та різниця щодо спасіння.Від чого ви вже спасенні,а вони ні??Будьте розсудливими,та не уникайте чітко сформульованих запитань щодо ваших уявленнь.Хоч хтось хто себе вважає уже спасенним,щось скажіть по цьому.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23160
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2010, 16:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Пане Сонячнику у вас така звичка чи то слабкість,уникати питань щодо своїх переконань які ви тут висвітлюєте
Сонячник написав:
.А що слід робити? Заробити це не можливо, бо це не від діл, а дар Божий. Але кожен, хто вірує, що Ісус Христос є Той, Хто хрестить Духом Святим, той приходить у покаянні до Христа, і Отець Небесний зливає на нього благодать Свою. Христос навчав, що робити: ...увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно. (Матв.6:6).
Доведеться повторити:-Якщо це невід діл ,то як тоді крім діл ви підтверджуєте свою велику віру.Якщо я прийняв Христа у серце та вірую що він Бог,проте не виконую наказ йти і навчати усі народи ,то чи моя віра справжня?чи це лише пусті слова??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23161
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2010, 16:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Також доведіть свою тезу до логічного розуміння і по цьому пи танню:
sss написав:
Щодо спасіння від гріха-то ви спаслись від гріха,тобто перестали грішити взагалі??Чи я правильно вас зрозумів??
Сонячник написав:
Кожен, хто перебуває у Христі, - не грішить, бо він умертвив свої плотські потяги, і не думає про себе, а лише як догодити Богу. Такого ти можеш вдарити в лице, а здачі не отримаєш, ти можеш його зневажати, а він промовчить, можеш забрати все, що він має, а опору він чинити не буде - він поводиться так, як Христос, адже хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він.(1Ів.2:6)Але чи всі, хто народився згори, поводиться так як Христос? Ні, не всі, а лише досконалі, тобто ті, хто розіп'яв свої тілесні пристрасті.А хто народився згори, отримав дар Духа Святого, але ходить не за духом, а за тілом, той звісно грішить і не може догодити Богові, хоч і думає, що служить Богу і є спасеним.
.Також повторюю,сподіваючись пояснення від вас та тих хто поділяє вашу думку щодо цього питання.То ви себе відносите до досконалого чи досконалих??Давайте порівняємо з Як 3:2-"Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло".Говорячи "МИ", Яків кого має на увазі??,чи себе в тому числі.??Згадаємо помилки Петра,Павла,Варнави,тощо.Чи вони всеж не свідчать про їхню недосконалість.А ви получаєтьсчя мужі досконалі,непомильні,повністю вільні від гріха, бо ви народженні з висока??І вони теж були такими,та всеж помилялись,а значить не були повністю вільними від гріха.То що ви перевершили їх у безгрішності.Щось я не розумію вас та вашої науки яку ви незнати з відки черпаєте.Розясніть глибше.Чекаю пояснень ваших же ідей,або спростувань цих ідей.А то якось не докінця зрозуміло те що ви обговорюєте на стількох сторінках.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>